Курси

The Concepts Beauty & Medical Business School


Міжнародна бізнес-школа The Concepts Beauty and Medical Business School™ (до 2020 року - Beauty Salon Boss™) заснована в 2011 році Наталією Гончаренко і компанією "Салонний маркетинг". Основна мета бізнес-школи - системні, сучасні освітні програми для інвесторів, керівників і персоналу салонів краси, косметологічних центрів і СПА.

Займаючись в Школі ви не просто отримаєте знання, досвід, будете вивчати кейси. Головне завдання наших бізнес-програм - це розвиток здатності у слухачів думати і знаходити успішні бізнес-рішення самостійно. На це спрямовані програми Школи та система безперервного навчання власників і директорів підприємств індустрії краси, незалежно від їх початкових знань, досвіду, віку та географічного знаходження.

В The Concepts Beauty and Medical Business School займаються та прагнуть потрапити власники і директори салонів краси, косметологічних центрів і СПА з України, Росії, Казахстану, Білорусі, Грузії, Молдови, Польщі, Німеччини, ОАЕ та інших країн. Ви завжди можете запитати у нас контакти наших випускників з різних країн, щоб з перших вуст дізнатися думку про навчання в Школі!

Школа відрізняється системним підходом до бізнес-освіти директорів підприємств індустрії краси та всебічної планомірної пост-підтримкою слухачів протягом усього їхнього роботи в красивому бізнесі.

Категорії курсів


Курси1

  • 7200 грн 
  • Онлайн - Онлайн курси; Професійні, підвищення кваліфікації - Менеджмент, управління, KPI
  • Дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я собственник и директор салона и дистрибьюторской компании в Киеве. Рекомендую бизнес-школу Beauty Salon Boss - это лучшие бизнес-программы и курсы для директоров салонов красоты. Очень подробно, очень структурированно, много практической информации, содержательные рабочие тетради. И очень приятно и полезно познакомить с с коллегами из разных стран. После того, как я прошла обучение на курсе для директоров салонов красоты, продолжаю обучаться на других модулях школы и обучаю администраторов своих салонов красоты.


Залишити відгук

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ЗВО (вузи) в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні

Також в Дистанційному навчанні