Курси

Yes centre, курси іноземних мов


 • Житомир · м-н Путятинський, 2, оф. 315; просп. Миру, 12
 • yes-centre.com
 • Катерина
 • (096) 680-20-56
 • yes.centre.zh@gmail.com

YES Centre - це курси іноземних мов з авторською программою навчання.  

 • 70% розмовної англійської в м. Житомир та Хмельницький для дорослих та дітей!
 • Безкоштовний тестовий урок.
 • Сертифіковані викладачі.
 • Комунікативна методика на базі 7 сучасних підходів викладання англійської мови (PPP, TTT, TBL, GDA, Audiolingual approach, Naturalistic approach, TPR)
 • Лише іноземні підручники таких видань як Oxford, Longman, Express Publishing, Cambridge, National Geographic.
 • Чітке розуміння Ваших цілей вивчення мови та допомога в їх досягненні.
 • Мови: англійська / німецька / польська

yes-centre.comКурси1

 • 65 грн 
 • Мовні - Англійська мова
 • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хочу выразить искреннюю благодарность сотрудникам YES CENTRE. Очень помогли преодолеть плато и продвинуться дальше в изучении английского. Преподаватели ведут занятия с активной заинтересованностью в результате. Помогают развиваться и, вместе с тем, развиваются сами. Моя цель была успешно достигнута с помощью YES CENTRE. Спасибо!

,

Навчалася моя дитина 3 роки в цій школі ( з 5 років до 8 ) англійської. Переїхали до Італії ... За пів року навчання в цій країні, дитина отримала 9 балів ( з 10 бальною системою оцінювання в цій країні ) з англійської! Це високий показник кваліфікованих вчителів школи YES !!!! Дякую Катерина за знання , які ви дали моєї дитині!

,

Понравился спикинг клуб по английскому на этих курсах. Грамотно распределены группы по уровню и я получил колоссальное удовольствие от английского ) Порадовало, что я не переплачивал за те занятия, которые я не посещал, потому что работаю с 07 утра до позднего вечера. Обязательно приду снова. А ЄС центр всем рекомендую

,

Дуже довольна, що попала саме сюди! Викладачі дуже креативні ! матеріал викладають зрозуміло !! Все супер!Рекомендую

,

Хорошие преподаватели, индивидуальный подход, очень понравилось, помогли мне подтянуть разговорный английский

,

Займалася польською по скайпу в ЄС центрі. Почала читати вже на першому занятті і почувалася впевнено. Сподобалося те, що адміністратор потурбувалася, щоб у мене були всі підручники до початку заняття :) Викладач вимоглива і привітна. Рада, що звернулася в ЄС центр

,

Гарні курси для діток (2-3 клас), вчителі знаходять підхід до дітей, добре подають матеріал, спонукають спілкуватися на уроці англійською мовою. Ходимо більше півроку, за цей час дитина вдосконалила навички читання, гарно перекладає, вміє правильно складати прості речення. Курси цілком влаштовують, саме те місце, де навчать, якщо ти дійсно хочеш навчитися. Спокійний, креативний колектив. Рекомендую!

,

Хорошие специалисты, профессиональный и индивидуальный подход к обучающим.Рекомендую!

,

звернувся свого часу за допомогою покращити свою розмовну частину Все було ідеально. Буквально за декілька занять результати були уже замітні Дуже дякую за якість навчання і індивідуальний підхід

,

Беру скайп заняття з польської мови. Сподобалося, що до початку занять адміністратор потурбувалася, щоб у мене були книги і перевірила, чи я їх отримала. На першому занятті я вже читала і розмовляла, хоча думала це буде повне фіаско...уже давно шукала курси, але рада, що обрала ЄС центр. Всім рекомендую!

,

Дякую команді "ЦЕНТР YES" за легке та приємне вивчення англійської мови! Вікторія з великим задоволенням відвідує курси. Через гарний підхід до діток навчання йде не тільки на користь, але й задоволення. Окреме спасибі Лізі за терпіння до діток та завжди позитивне ставлення:)))

,

Дякуємо Yes centre, займаемось з задоволенням, завжди привітні і відкриті співробітники роблять все для комфортного і ефективного навчання.

,

Отличная школа, молодой и креативный коллектив, мне понравилось. Занимался около 5ти месяцев, английский нужен был для работы. Начал заниматься в группе, потом переходил на индивидуальные занятия. У меня много командировок, думал, что не найду времени для английского, но администратор отнеслась с пониманием и мы пробовали даже дистанционные занятия по скайпу ) Я остался доволен. Находил пару часов времени в неделю, много зависит от вашего желания и мотивации. Рекомендую ЄС центр!

,

Профессионалы своего дела. Креативные преподаватели, индивидуальный подход к каждому. С удовольствием посещаю занятия. Катерина молодец. Рекомендую.

,

Дякую ЄС центру за цікаві заняття. Мені сподобалося, хоча я ніколи не вивчала англійську і хвилювалася на початку. Але після першого заняття стало зрозуміло, що викладач знає свою справу і знайшла до мене "ключик". Всім раджу не зволікати і почати вдосконалюватися уже сьогодні!

,

Очень классная школа! Хожу на курсы английского, и очень довольна, что попала именно сюда! Преподаватели очень располагают к себе, материал изучается быстро!! Все классно!

,

В школе изучала немецкий, поэтому английский был для меня не знаком. Спасибо Yes и моему преподавателю Анастасии. Доступно и понятно доносится материал, это важно, особенно для новичков. График занятий подбирается индивидуально. Рекомендую.


Залишити відгук

Усі курси в Житомирі, а також ЗВО (вузи) в Житомирі, коледжі в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі