Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Курси

Promix bartender center


Курс бариста» 4 дні  ціна 3900грн.

Курси бариста від бартендер центру Promix це 4 повні навчальні дні, метою яких є в короткий термін підготувати людину до роботи в діючій кав’ярні. На курсах ми вивчаємо тільки сучасні та актуальні на сьогодні техніки роботи бариста. Під час навчання впроваджується багато практики, щоби кожен учасник навчився готувати каву власноруч. Також викладачі курсу бариста постійно працюють над вдосконаленням та поповненням своєї теоретичної бази та навичок з приготування кави різноманітними способами, адже немає межі досконалості. Викладачі приймають участь у змаганнях бариста, постійно відвідують майстер класи та презентації на тему кави, відвідують виробництва кави по всій Україні, а також працюють над тим, щоби їх матеріал був не тільки пізнавальний та корисний майбутнім бариста, але й щоби легко та ефективно засвоювався під час навчання.

«Міксологія» 4 дні  ціна 3900грн.

Ці 4-х денні курси міксології посвящають у таємниці приготування коктейлів. На курсі Ви познайомитесь з цілим арсеналом інструментів для того, аби зі звичайних продуктів та напоїв створити яскравий, цікавий та неповторний напій. Ви будете нарізати, наливати, міксувати, шейкувати, подавати та ще багато всього того, що має вміти робити бармен за стійкою. Кращі міксологи Львова продемонструють свої навички роботи для Вас на своїх авторських майстер-класах, та пояснять що важливо, на що треба звертати особливу увагу, поділяться "фішками". Вас чекає цікавий та насичений курс від практикуючих барменів, інтенсивна робота над своїми навичками та знайомство з безліччю коктейлів. Курс добре доповнює наш базовий курс "Напої світу", але його можна пройти і без базового курсу.

Категорії курсів


Курси1

  • 4400 грн 
  • Професійні, підвищення кваліфікації - Готельний і ресторанний бізнес, туризм
  • Студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі курси у Львові, а також ЗВО (вузи) у Львові, коледжі у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові