Курси

Slavic Languages Center


 • Біла Церква · вул. Урицького, 13, оф. 312
 • www.slavic-center.com.ua
 • Тетяна Дмитрівна
 • (093) 464-17-14
  (067) 477-55-25
 • mova.polska@yandex.ru

Slavic Languages ​​Center є сертифікованим агентством, яке двічі пройшло акредитацію Фонду «PERSPEKTYWY» за підтримки Консульства Республіки Польща.

Другий Сертифікат Якості, який підтверджує високий рівень надання послуг, надійність та відповідальність нашої організації перед українськими абітурієнтами та польськими університетами, нам було присвоєно зовсім нещодавно - 2 січня 2016 року!

Якщо Ви вирішили здобути вищу освіту в Польщі, то напевно зацікавитесь навчальними закладами, офіційним представником яких в 10 містах Польщі є саме Slavic Languages ​​Center. Серед них - Економічний Університет в Кракові, Варшавський політехнічний Університет, Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві, Університет мистецтва і дизайну в Лодзі, Вища школа суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля в Любліні та багато інших.

 • Бакалаврат
 • Магістатура
 • Навчання англійською мовою

*MBA (для власників Карти Поляка навчання в державних вузах Польщі безкоштовне!)

Спектр наших послуг охоплює допомогу у виборі університету, надання інформації про вступну кампанію та особливості навчального процесу, підготовку і подачу пакету документів, необхідного для вступу, забезпечення місцем проживання під час навчання, візову підтримку абітурієнта і його батьків, інформаційну підтримку протягом першого навчального року. Крім того, в Slavic Languages ​​Center ви можете швидко та якісно вивчити польську мову, а також пройти підготовчий курс для отримання карти поляка.

У Вас є питання? Телефонуйте нам або відправляйте повідомлення на пошту [відкрити контакти]info@slavic-center.com.ua, щоб записатися на безкоштовну консультацію з керівником проекту!

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Категорії курсів


Курси1

 • Мовні - Польська мова
 • Молодша школа, середня школа, студенти, дорослі

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Жаливо!!! Нічого не допомогли!!!! Вибору немає!!! Людей дурять !!! Всім буду казати, щоб йшли оформляти документи в Польщу ТІЛЬКИ не через Славік Центрум !!!! Якби могла, то поставила б 0 зірок!!!


Залишити відгук

Усі курси в Білій Церкві, а також ЗВО (вузи) в Білій Церкві, коледжі в Білій Церкві, репетитори в Білій Церкві, робота в Білій Церкві