Курси

Fly English


 • Миколаїв · просп. Центральний, 101, оф. 32, 54003
 • flyenglish.com.ua
 • Костюкова Яна Валеріївна
 • (073) 225-88-22
  (095) 225-88-22
  (098) 225-88-22
 • fly.principal@gmail.com

Школа іноземних мов «Fly English» – це вивчення іноземної мови у теплій та дружній атмосфері. Наші студенти навчаються у міни-групах до 8 осіб.

Заняття побудовані за принципом приватних занять, де кожному студенту приділяється максимум уваги та достатня кількість часу.

Наші викладачі використовують комунікативну методику, яка допоможе Вам активно спілкуватись із перших занять.

Процес вивчення іноземної мови відбувається мимоволі, під час знаходження в активному мовному середовищі, що допомагає розвитку слухової і зорової пам'яті, розвиває і вдосконалює мовні навички, які залишаться з Вами назавжди.

Зручне розташування офісів нашої школи в різних районах міста поблизу від великих транспортних розв’язок дозволяє значно скоротити часові та фінансові витрати на дорогу.

У школі Fly English вивчення англійської та німецької мов можна почати з 6-ти річного віку. Для молодших школярів ми пропонуємо тільки денні години навчання, коли концентрація уваги сприяє запам'ятовуванню нового матеріалу. Заняття проходять в невимушеній ігровій формі, що істотно відрізняє наші заняття від шкільної програми і формує звичку вивчати іноземні мови з цікавістю і захопленням.

Для дорослих і студентів в нашій школі передбачено вивчення англійської, німецької, польської, іспанської та італійської мов для різних рівнів. Ми пропонуємо вивчення мови як для новачків, так і для тих, хто вже володіє певними мовними навичками.

Гнучка система оплати занять дасть можливість підібрати навчання, доступне кожному. Великою перевагою є і те, що заняття проводяться як в ранковий, так і у вечірній час і Ви самі зможете підібрати для себе зручний графік для вивчення іноземної мови.

Приходьте до нас, і Ви залишитеся задоволені!

 

Для наших мам, які теж хочуть вивчати англійську але не знають як це зробити з маленькою дитиною, школа іноземних мов «Fly English» підготувала унікальний продукт - «Освітній декрет». Суть цього проекту в тому, що заняття для мам і навчання дітей проходять одночасно, але в різних класах. Дитячі заняття проходять виключно в ігровій формі. І найприємніше те, що за навчання платить тільки мама, а для наших маленьких студентів заняття проводяться абсолютно безкоштовно!


Курси1

 • 450 грн -10%
 • Мовні - Англійська мова
 • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Наталія, 30.09.2016, 14:33

Донька займається у молошій групі, завжди із радістю ходить на заняття, дуже подобається наш вчитель. Дякую!


Залишити відгук

Усі курси в Миколаєві, а також ЗВО (вузи) в Миколаєві, коледжі в Миколаєві, репетитори в Миколаєві, робота в Миколаєві