Дитячі садки

Дитячий садок №24


  • Київ · вул. Козацька, 34
  • (044) 524-85-06
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

У групі « Чомусмки» робота вихователів базується на принципі дбайливого ставлення до дітей , створення м’якого середовища для їхнього розвитку та навчання. Катерина Володимирівна та Алла Григорівна щодня проводять різноманітні заняття, які грунтуються на цілісному уявленні про дитину та її вікових потреб. Син із задоволенням йде до садочка , для мене це дуже важливо !!! Дякую за плідну працю та ціннісне ставлення до вихованців !!!

,

Група «Сонечко» - це справжня знахідка для дитини. Любов Вікторівна та Оксана Василівна неймовірно швидко знаходять підхід до дитини, компетентні у своїй діяльності , вихованці завжди доглянуті та організовані . Я дякую вихователям за доброту та любов до дітей. Дуже поважаю та захоплююсь Вами . Залишайтесь на своєму місці адже Ви робите цей світ кращим!!!

,

Дякую величезне вихователям групи"сонечко"))))терпіння вам і надхнення)))

,

Хочу высловить благодарность воспитальнице ясель Светлячок Валентине Васильевне.Моя дочка с удовольствием ходила в садик,всегда приветлива,понимающая, улыбчива, брала ребенка на руки всегда чистую забирала с садика,многому научила, самостоятельности.Ничего плохого не могу сказать,я рада, что мы попали именно к ней.Огромное Вам спасибо,мы по Вам скучаем!!!!!

,

В этом садике во все годы нам попадались только хорошие воспитатели. Сейчас (в отличие от прошлого, когда в садик ходили наши старшие дети) и заведующая хорошая. Работой музрука и физрука в последние годы мы тоже остались довольны.

,

когда искали садик, хорошие отзывы здесь сыграли роль. Теперь локти кусаем. Садик находится в таком месте, ни одной чистой дорожки к нему, во дворе тень, старый колотый асфальт, площадки допотопные. В самом саду бедненько, надо было купить матрасы, перестелить линолеум... в яслях, из которых уйдем на следующий год. Род.комитет хотел и кровати покупать. Дальше веселей, генеральные уборки делают родители раз в две недели-месяц, видите ли уборщица не справляется, дети в пыли играют. Воспитательница не всегда с детьми, зачастую нянечка сидит. Ну и последний хит, дети с поносом пришли из сада, каждому звонит медсестра и уговаривает не сообщать в больницу об этом факте, чтобы не пришла санстанция. Не знаю, в чем заслуга нового директора, но на сейчас самые плохие впечатления от садика

,

Переезжали с другого района, это наш третий садик и мы совершенно не розачарованы. Заведующая очень душевная женщина, садик "домашний", уютный. Утренники замечательные, кормят как и во всех садиках. Ребёнок идёт с удовольствием, это первый садик куда я ни разу не слышала "не пойду" . Большая благодарность Галие Ахатовне и Алине Валерьевне, группа Дзвиночки. Очень рада, что благодаря этому садику и воспитателям ребёнок будет с радостью вспоминать этот год.

,

Ще хотіла додати, те, що деякі батьки зовсім не жаліють своїх дітей і хворих з температурою випирають до садочку, зовсім не переймаються за здоров’я, в першу чергу своєї дитини, а по друге інших дітей. Це просто ганьбі, а ганьба подвійна те, що директор це підтримує.

,

А про педагогічний склад взагалі хочеться промовчати, бо у відборі приймають участь не професійні якості та наявність освітньо-педагогічного досвіду, а те - наскільки близько ви знайомі з директором та можете бути їй корисні. А дійсно нормальні вихователі, які не попадають в рамки корисних людей, які мають своє бачення і по справжньому вболівають за свою справу, та за своїх вихованців, потроху виживаються. Так, що я би замислилась, перед тим як віддавати своїх дітей у цей садочок. Єдине можу сказати, що моїй дитині дуже повезло з вихователем, але це скоріш виняток.

,

Щодо ремонту – то, якщо і робиться в групах якийсь більш-менш ремонт, так і той за рахунок батьків.

,

С приходом нового директора Валентины Павловны садик преобразился: новые площадки радуют детей. В группах сделаны ремонты,крыша отремонтированна. Воспитатели внимательны к детям. Спасибо РУО за такого руководителя.С началом нового учебного года поздравляю весь коллектив ДНЗ √24

,

в садике стало лучше, чуствуется правильная политика руководства (новый директор и методист). отдельное спасибо музруку за новогодний утренник. огромное спасибо нашему воспитателю Наталье Владимировне и помощнику Алёне за наших деток. нам повезло. всех с Новыи годом и Рождеством.

,

З приходом нового директора в садочку багато що змінилося на краще. Вихователі стали працювати, видно роботу музкерівника, щоранку проводиться ранкова зарядка з дітками фізінструктором, проводяться виставки дитячих робіт. Я, як мама роботою задоволена.

,

Мені як мамі садочок подобається, дитина з радістю біжить до садочка, хороший педагогічний колектив, різноманітнє харчування. Знаю що завідуюча працює зовсім мало, еле відгуки про неї гарні. Спасибі нашому вихователю Зарині Володимирівні!

,

блин, я согласна деректриса ужасная мымра!!!!! и тупая!!!!!! а воспитатели крутые и очень хорошие и повара как что директора сменить точьно надо!

,

Если сад хороший, все вроде нормально, кормят нормально, смотрят нормально - разве это не заслуга в том числе директрисы? Вы не так часто общаетесь с директором, а вот дети каждый день в этом садике. Главное детям было хорошо. Я пока ищу для сына детсад, и читаю комментарии. Просто не стерпел. Многие родители других садиков тоже пишут: "все хорошо, кроме директора".

,

Детский сад хороший, все вроде нормально, кормят нормально, смотрят нормально, одна проблема-- не мешало бы сменить директрису, жадная, злая дама.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві