Дитячі садки

Дитячий садок №47


  • Київ · вул. Сирецька, 32/1
  • (044) 432-87-29
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Садочок міг би бути взірцевим в районі , але поки там буде завідуюча, яку нічого не хвилює то нічого не зміниться. Куди ідуть кошти які платять батьки як добровільним внесок при вступі у садок? Якщо навіть паркани на майданчику фарбують за батьківські кошти. Там працю декілька дуже гарних вихователів, але сам садочок запущений до неможливості. Що це за медсестра якій вже більше 70 років, вона вже нічого не бачить і не чує. Потрібно змінити всю адміністрацію даного закладу і навести лад.

,

Незадоволена тим що садочок в жахливому стані, дитячі майданчики це щось страшно щоб діти там гралися. Вихователи дітьми не займаються на дворі ніяких ігор не проводять діти самі по собі. В групах діти сплять по двое вальтами,мені дуже цікаво куди дивиться завідуюча невже вона не бачить до якого стану привела садочок??! Нікому не раджу цей садочок!!!

,

Очень нравится то, что сад очень маленький и практически все друг друга знают. Все как одна семья. Но очень хотелось бы обратить внимание городских властей на состояние детских площадок и в часности на песочницы - они в ужасном состоянии.

,

Садик отличный: занятия проводят регулярно, к каждому ребенку подойдут, помогут; отношение душевное; гуляют регулярно (когда нет дождя); воспитатели очень хорошие; всегда тепло в группе, очень чисто. Даже жаль, что уже выпускаемся. Хотелось бы такого же отношения и профессионализма и от учителей в школе!!!

,

Дитячий заклад дуже подобається. Ходимо до групи "Соняшник" -- привітні, кваліфіковані вихователі; лагідна, добра няня. З дітьми кожного дня проводять цікаві заняття, влаштовують чудові свята, відкриті уроки. Дитина із задоволенням біжить до садочка.

,

Очень довольны садом. Старшая дочка ходила в 47 сад. Сейчас младшая в яслях. Я ни разу не пожалела, что отдала их в этот садик. Многое конечно зависит от воспитателей, но в нашей группе Березка - отличные молодые воспитатели Катерина Владимировна и Виктория Николаеван, которые с детьми хорошо ладят, и строгая няня Алена, которую дети уважают:) Сад маленький (всего 4 группы) - все друг друга знают. В саду всегда тепло - и летом и зимой ходим в носках и футболочках. На прогулки маленьких детей водят в теплую погоду всегда. Очень рекомендую!

,

В садике никакого развития детям не дают, практически никаких занятий нет. Открытые уроки проводят только с самыми послушными детьми, а с теми с кем труднее вообще не занимаются., жалуются только. Не хотят и не надо, нет индивидуального подхода. Они же педагоги, должны искать подход к разным деткам. Иногда лепят, рисуют красками, и то только с одной воспитательницей. Но этого недостаточно согласно расписания которое у них предусмотрено. Вечером до 18:00 (18:00-19:00 уже дежурная группа) все дети в общей толпе с другими группами старшими и младшими ждут родителей на улице. Они сами по себе, воспитатели сами по себе, никаких игр на улице не проводят. Найдем подходящий другой сад переведемся.

,

Почали ходити у цей садок, і дуже задоволені. Садочок затишний, персонал спокійний і врівноважений, діток не ображають, навпаки, проявляють індивідуальний підхід. Завідуюча турбується про те, щоб кожна дитина якомога гладше пройшла через процес адаптації. Не пройшло і місяця, дітки вже один одного знають і почувають себе комфортно. З дітьми щоденно проводять невеличкі заняття - малюють, ліплять з пластиліну і тіста, конструюють, читають, часто є музичні заняття. Щодо прогулянок - за моїми спостереженнями, не гуляють в ті дні, коли дійсно погода не дозволяє, а так прогулянки є щодня, так що сказати, що вихователі лінуються, я зовсім не можу. У моєї подруги донька в іншому садочку, так от у них дійсно сиділи в групі весь вересень, навіть так і казали, що їм важко дітей одягати. Харчування нас теж влаштовує, дитина не голодна, каже, що було смачно. Наш син із задоволенням йде в садок, і це для нас зараз головне. Раді, що саме в цей садок віддали сина.

,

У нас дети-двойняшки. Выбирая детский сад, прочитали отзывы в интернете, посетили садик, познакомились с заведующей. Мы выбрали 47 детсад и не пожалели Отзывы были только положительные, в отличие от других близлежащих детских садов. Заведующая – Ганюк Неонила Макаровна - настоящий профессионал и очень приятный человек. Деток любит, хорошо идет на контакт, всегда прислушивается к мнению родителей, толерантный руководитель, хорошо организовавший работу в садике (в общем, на своем месте!). Садик – маленький, всего 4 группы, уютный, коллектив приветливый, в группах тепло. Мы посещаем группу Колосок. Воспитателями Лидией Михайловной и Ириной Александровной, помошником воспитателя – Верой Григорьевной очень довольны. Они просто умнички. Столько сил и тепла вложили, чтоб даже плачущие и супер-мамины малыши (мои дети из их числа) очень быстро привыкли! Видно, что с детьми в садике занимаются. Всем советую идти именно в этот садик.В нем относятся к детям, как в большой дружной семье.

,

Очень не нравится садик, ребенок постоянно болеет, при том бронхитами. Не каждый день гуляют с детьми, им лень одевать деток, а малыши страдают и в хорошую погоду сидят в душных помещениях. Зимой детей очень мало, человек 7-10, все болеют, хотя в соседних садиках такого нет. Никогда не смотрят на погоду и в жару одевают все что висит в шкафчике. С удовольствием бы перевела ребенка в другой садик, но из-за больших очередей это не возможно. П.С. Положительные отзывы написаны рукой отдного человека, это ж видно. Руководство само себя хвалит!!!!

,

Моя дитина відвідує цей садок, наступного року вже випуск. Меншу донечку теж записали сюди в ту ж саму групу. Садок дуже подобається. Донька із задоволенням сюди ходить. Молоді, чуйні вихователі у групах, досвідчена і мудра завідувачка Неоніла Макарівна, яка все держить у порядку. Дуже приємно, що такі люди є, і навчають наших дітей! P.S. Зараз на канікулах ходимо в сусідній садок - є з чим порівнювати - не дочекаємося відкриття нашого!

,

Садок знаходиться біля будинку. Тому як тільки поселились, спробували записати дитину. Не получилось... черга... пропонували вирішити питання традиційним способом (мотивація) - не получилось. Завідувач сказала, що поставлять у чергу і зателефонують як прийде час. Ми не повірили, але все ж ... зателефонували. Нещодвано дитина перейшла у цей садочок. З першого дня відчули домашню атмосферу, індивідуальний підхід до кожного та турботу вихователів. З першого дня дитина без труднощів змінила дит.садок. Особисто хочемо подякувати Прокопенко Галині Миколаївні, Лавренчук Катерині Володимирівні та Гончарук Альоні Володимирівні за турботу про нашу дитину.

,

Дуже подобається садок. Чуйні та уважні вихователі, які прислухаються до кожної дитини. Дитина ходить з задоволенням.

,

Самий найкращий садок!

,

дуже гарний садок!

,

Дуже гарний садочок. Головне те, що вихователі прекрасні. Моя дитина із задоволенням відвідує цей заклад!

,

Перешли в этот сад несколько недель назад. Маленький сад всего на 4 группы. За счет этого во всем очень напоминает сад домашнего типа. Очень нравятся воспитатели, их отношение к деткам, важно что воспитатель ведет группу с ясель до выпуска. надеемся все так и останется отлично


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві