Дитячі садки

Дитячий садок №61


  • Київ · вул. Тарасівська, 13
  • (044) 289-77-41
    (044) 287-33-92
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Состояние садика - не лучшее совдеповское. Детские игровые площадки - ужас ! Оплата - приличная. В остальном - поживем, увидим.

,

учимся в этом садике в верхнем садике. В самом начале были очень довольны всем - масса занятий, 2 языка, хореографию, фитотерапия и тд. Кроме того, числилось, что садик самый лучший в Киеве... По факту оказалось, что знаний садик дает не достаточно для того, чтобы поступить в школу. В прошлом году не поступили в школу, остались еще на год в садике, но нам поменяли воспитателей. Теперь понимаю, что воспитатели прошлого года были просто супер (очень советую Оксана Валентиновна и Светлана Павловна) - реально ребенка чему-то учили. Новые воспитательницы более, чем слабые. Ребенок забыл за год все, что выучил с прошлыми воспитательницами год назад. Еще из минусов - ребенок постоянно при этих воспитателях болел, приходил домой в мокрой одежде с мокрыми по колено колготами, в мокрых перчатках. При поступлении в школу нас "макнули", что как - это так, что в садике такому не учат? Не понимаю теперь за что платили так долго деньги((( Грустно до не возможного((((((((((

,

Працювала у цьому садочку вихователем... картина дуже сумна... майже всі гроші батьків ідуть у кишеню керівництва,а не на благоустрій садочку. Харчування жахливе,порціі дуже малі,деякі діти завжди залишаються голодними(ті, у яких здоровий апетит). Дуже мало вихователей справді з любов'ю відносяться до Ваших дітей, інші ж вдало грають роль перед батьками і керівництвом в першу чергу. Санітарні умови жахливі,будівлі застарі і справжнього ремонту не бачили давно. Дітей у групах дуже багато,не менше 30 за списком,а батькам називають інші цифри. Іноді навіть ліжок на всіх не вистачаэ,і тоді дитина спить у іншій групі,Вам, звичайно про це ніхто не скаже... можна продовжувати дуже довго... та головна моя для Вас порада: сто разів подумайте, перш ніж віддати дитину у цей дитсадочок!

,

Загалом садочок хороший. Ми у нижньому корпусі. Гарна затишна і зелена територія (варіант верхнього корпусу зразу відкинули, оскільки там діти гуляють просто на асфальті). Мінуси, звісно, є. Головна проблема - постійна зміна вихователів. Моя донька була минулого року у старшій групі - вихователі за рік помінялися 4 рази! Харчування у садку звичайне "радянське". Тепер плюси: хороші викладачі іноземних мов, позитивна дружня атмосфера в групі, прекрасні заняття із хореографії і теквондо, чудова організація свят. Нещодавно зробили ремонт усіх майданчиків, у групах теж проводиться регулярний якісний ремонт. Хоча не скажу, що задоволена садком на всі 100, але головний критерій - дочка із ентузіазмом біжить у садочок, просить забирати її якомога пізніше. Зараз плануємо походити трохи влітку, а з 1 вересня - школа, і дитина вже сильно переживає, що доведеться попрощатися із улюбленим садочком, у якому провела 4 роки життя. Це найголовніший критерій! :)

,

якщо дитина спокійна, добре запамятовує матеріал, тоді питання лише за педагогами, не знаю чому, але в садочку кожного семестру змінюється пед.колектив, як тоді впроваджується освітня програма- скажу-хаотично, зате оплата становить 2.200 + харчування! куди йдуть гроші не зрозуміло? показують програму навчальну, все чудово, однак дитина пару слів знає з анг, пару з німецькоі, до школи готували самі вдома, пісенькі та віршики- стандарт як у всіх ДНЗ з позитиву: чудові дитячі свята, чудовий психолог Ольга Михайлівна

,

Посещаем этот садик, у нас хороший пед состав, детки дружные. Но есть много минусов. Есть нижний и верхний корпуса, которые обслуживают две разные частные фирмы. В нижнем корпусе большая территория для прогулок. В верхнем-этого нету. Верхний корпус находится в аварийном состоянии, это легко можно самому увидеть, просто обойдя корпус со всех сторон. Питание среднее. Стоимость у всех разная, по какой причине-неизвестно. От 1300-1500грн мес, +питание около 200-300грн мес. Вступительный взнос в этом учебном году был 3400.ежегодный взнос 1700. На данный момент, трудно сказать, на что идут наши деньги. Особо занятиями никто не доволен, на просьбы родителей улучшить состояние площадки,игровых, никто не реагирует. Думаем, уходить или оставаться на следующий год.

,

Коли бачиш лише позитивні відгуки - віриться слабо, але додам позитиву від себе, бо ж правда. Загалом садок дуже хороший: реально працює з 7:30 до 19:30, групи не великі, а тому дітьми займаються, вихователі - хороші. Із недоліків - як більшість садків у центрі - територія дуже маленька, а також в яслях за останній рік змінилось декілька вихователів. Але Тетяна Степанівна наша залишилась, ми її любимо, бо вона справді вміє знайти підхід до малюків.

,

Сад просто замечательный!!!!Большое СПАСИБО Валентине Ивановне.Мы поступили в первый класс- вспоминаем ее с большой благодарностью!!!!!

,

И я поддерживаю. Дочь садик вспоминает до сих пор (мы уже в 3 классе) с грустью. Очень скучаем! Я всегда была спокойна, когда отдавала ребёнка воспитателям. И к школе подготовили супер, и кормили отлично, и относились прекрасно! Садик самый лучший!!!

,

Поддерживаю. Сад действительно супер. Очень скучаем по нему и вспоминаем с благодарностью.

,

Детский сад действительно прекрасный. Очень благодарны и заведующей, и воспитателям. Особенно Ярославе Николаевне.

,

Очень хороший сад!!!!

,

Детский сад очень хороший. Воспитатели, преподаватели, во главе с заведующей, Ниной Васильевной, лучше не найти!!!!! Ребенок ходил с удовольствием и в сад и на все предложенные занятия, не хотела уходить, к школе готовы были все дети на 100 %. Огромное спасибо воспитателям! выпуск 2005 года.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві