Дитячі садки

Дитячий садок №117


  • Київ · вул. Гайдара, 13
  • (044) 289-64-38
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Посещали садик полгода. Очень довольны. Директор приятная, вежливая, воспитатели хорошие. В садике порядок в помещениях, места много, светло, тепло, чисто. Благодарны за внимание и заботу

,

Сьогодні, зарахували до садочка. Швидко і безпроблемно, керівник все пояснила, розповіла про адаптацію, я задоволений. Дякую, бо від знайомих наслухався про жахи вступу до садочку. Ще раз дякую!

,

Ось пройшло останнє свято в садочку, час до школи. Я ніколи б не подумала, що діти будуть хотіти залишитись в садочку... Всі плакали, і навіть діти-і це говорить про багато...Висловлюємо щиру ПОДЯКУ КЕРІВНИЦТВУ і всім ПРАЦІВНИКАМ, ВИХОВАТЕЛЯМ. Найголовніше-це атмосфера і душа садочка, і тут вона є!!!!!!!!

,

Я дуже задоволена, що майже щотижня дітки показують театралізовані вистави, на які запрошуються всі дітки садочка. Дітки постійно, щось вчать і показують це іншим. Можна сказати "Діти для дітей". Дякую за роботу працівникам! Шкода, що вже до школи....

,

Сьогодні відбулася вистава, в якій актори - діти, "Вечора на хуторі..." - це щось неймовірне!!! І дітки всіх груп, і працівники сиділи зачаровані!!!! ДЯКУЄМО, що завдяки постійним театралізованим виставам в садку, наші діти навчилися достойно розмовляти, постійно знайомляться з класикою літератури... Сьогодні всі побували в ТЕАТРІ. Дякуємо! БРАВО!!! Діти - артисти - це здорово!!! Р.S: А ще кажуть, все погано в країні - все залежить від людей та бажання!!!!

,

Щиро вітаю і дякую колективу не за роботу з нашими дітьми , а за любов ДО НАШИХ дітей!!! За Новорічне Свято, окремий уклін.

,

Не знаю, кому, що не так.... Да, майданчики не сучасні, але вони є - пофарбовані, з ігровим обладнанням, яке завтра не зламається... Батьки, ВИ не на те звертаєте увагу... Скажіть краще про ті заняття, що проходять з дітками, про свято осені, про сучасні таночки.... Не про красиву картинку необхідно дбати, а про наповнення Ваших дітей - добром, теплом і повагою. Дякую колективу за роботу!!!!

,

Дуже, Дуже, Дуже шкода, що 1 вересня нам до школи. Ми хочемо подякувати за тепле відношення, за приємну атмосферу, за відмінні розваги в садочку!!!! Всім працівникам великий уклін!!!!!!!

,

ходили до садочку 1 рік, група Метелики. дуже задоволені ставленням адміністрації - Н.М. все контролює і перевярє сама, чи діти займаються, чи гуляють. Окрема подяка нашій виховательці - Світлані Миколаївні. Справедлива і чуйна людина, проводить цікаві заняття для дітей, навчає відповідно віку кольорам, рахунку, іншим базовим речам. дитина із задоволенням ходила до групи.

,

Кажуть, що в києві до садочка потрапити неможливо...., можливо. Швидко, зрозуміло. Дякую керівнику! І в наш час трапляються адекватні, приємні, виховані люди! СПС!!!!!

,

Очень жаль, что все хорошее, когда-нибудь заканчивается... Не знаю как будет в школе??!!, но всегда буду помнить как по-домашнему тепло в саду!!!!! Н.Н.Т. и всем сотрудникам сада Спасибо и благодарность.

,

Дуже добре, що дітям прививають любов до матері та своєї країни. Не забули і про свято МАМ!!! МОЛОДЦІ. ДЯКУЄМО від всіх мам садочка.

,

Мой ребенок ходит в группу ясли у нас новенькая воспитательница и няня классные девочки хорошо относятся к детям Ирина то няня вроде молодец молодая очень но молодец хороший у нее подход к детям. Спасибо вам за все вы лучшее все держите также дальше будте командой в своей группе вместе вы сила

,

Хочу висловити "БЛАГОДАРОЧКУ" за те, що ніхто не донімає всякими "треба, надо, будь-ласка, це терміново необхідно...", пишу, бо на дитячому майданчику з мамами інших садків постійно про це чую. Приємно, вранці-привела, ввечері-забрала, все.... Всім дякую!!!

,

Сьогодні в садочку зима зустрілась з весною! Як весело це відбулося! Пригадали всі звичаї та обряди. На обід прилетять жайворонки-булочки. ВСІМ ДЯКУЮ!!!!! ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ!!!!!

,

Ми зовсім недавно відвідуємо цей дитячий садок. Довго і ретельно шукали і нарешті знайшли!!!! Заняття-щодня, постійне нагадування з боку вихователів про дотримання режиму дня, бо прийде Н.М. і запитає, чому ще не розпочали заняття, чому затримали прогулянку... Приємно, що в наш час є люди, які справді працюють!!! Дякую колективу!!! НЕ ВСЕ ЩЕ В КРАЇНІ ВТРАЧЕНО.

,

Хочу сказати дякую за оперативну і зрозумілу відповідь з боку адміністрації сада на задане будь - яке питання.

,

Хочу висловити слова вдячності за чудове Свято Миколая. І дорослі, а головне дітки отримали максимум задоволення. Цікаво, що участь у святі прийняли всі діти садочка. Було два Миколая-дитина і вихователь. Все було змістовно і лаконічно. Дуже шкода, що вже час йти до школи і більше не буде таких веселих свят. Муз.керівник А.М. - сучасна, творча, мелодійна. Все завжди нове і цікаве для дітей. Висловлюємо слова подяки!!!!

,

Сьогодні в групі "Сонечко" - День відкритих дверей. Я дуже здивована і задоволена, що з дітками проводять такі цікаві заняття. Дякую.

,

Добре, що ми потрапили сюди. Затишно, спокійно, добре годують. Іллюші подобається. І головне, тут займаються з дітьми - безкоштовно!!!!!!!!!

,

+ Как жааааль, что последний год в садике.!.!

,

ДЯКУЄМО!!!! Працівникам садочка за чуттєву, теплу атмосферу та відношення до наших дітей протягом всього відвідування. Випускне свято, це не тільки радість але і сум, що все закінчилось... Народжу другу дитину і віддам тільки ВАМ!!!! Керівництву - РЕСПЕКТ!!!

,

Неймовірно чуттєве свято мам!!!

,

Самий звичайний садочок, нічого особливого, але до нього хочеться повернутися, в нього хочеться віддати свою дитину.

,

Самий звичайний садочок, нічого особливого, але до нього хочеться повернутися, в нього хочеться віддати свою дитину.

,

Садочок мого дитинства. Чисто, тепло і привітно. Дякуємо!!!

,

Наши дети посещают д/у 117! Нас беспокоит незаконченный до сих пор ремонт в группе во время учебного процесса!!! Деньги на ремонт собрали ( по 2000 грн с каждой семьи) в начале октября был начат ремонт. Директор д/у свела две младшие группы для осуществления ремонта. Ремонт длится уже больше месяца, а ведь она обещала закончить его в течении 2-х недель!!! МЫ родители возмущенны неумелым руководством директора, ведь сумма была немалая!

,

Детский садик, жена не хотела, сейчас довольна. Маленькие группы, взносы разумные, воспитатели попались очень хорошие, если вы хотите люкс, то вам он не подходит. Это детский сад моего детства.

,

Садиком очень довольны.

,

Прелесть, а не садик

,

чуйні вихователі, доброзичливе керівництво,паркова зона,задоволені !!!


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві