Дитячі садки

Дитячий садок №158


  • Київ · вул. Микитсько-Ботанічна, 7/9
  • (044) 235-00-41
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хочу оставить отзыв. Возможно он кому-то поможет при выборе сада. Замечательный сад. Очень хорошая заведующая, Валентина Ивановна, у которой идеально подобранны все без исключения воспитатели. В сад ходят оба ребёнка в разные возрастные группы. Дети идут в сад с удовольствием. Я не переживаю за них, знаю что они под присмотром замечательных, добрых, чутких, заботливых, внимательных людей. Сад маленький, чистый, очень уютный и домашний. Очень рада, что выбрала этот сад. Однозначно рекомендую!!!!!!

,

Син ходив у садочок кілька місяців - перевелися у ближній. Залишилися тільки позитивні враження! Хочу сказати дякую завідуючій садочку Валентині Іванівні Книжник - вона неодноразово ішла на уступки і допомагала в оформленні документів у садок. Також вихователям групи "Бджілка" Анні Сергіївні і Олені Олександрівні - син завжди був доглянутий і мама без могла бігти на роботу. Щодо самого садочку : все звичайне, і територія, і приміщення. Хоча у зв'язку із карантином детально роздивитися все не вдалося. Син під час адаптації мій недобігати на горщик - ніяких проблем і зауважень - дитина завжди була суха. Регулярно відправляють фото зі свят чи звичайних днів, коли роблять аплікації, малюють. Про ніякі додаткові внески і не заікалися. Щовечора, коли забирала сина із садочку, він завжди казав : "Па-па садок, я ще завтра пийду!". Тому однозначно рекомендую!

,

Попыталась подать документы, после подтверждения очереди. Администрация общается агрессивно, с надсмешкой («не смешите меня») при общении о необходимых документах. Испугалась о безопасности ребёнка в садике из-за такого поведения заведующей.

,

Ужас ! Найгірший сад Києва. Знущаються з дітей !

,

Цього року ми випусники цього садочка! Дуже позитивні враження! Без понтів. Так скалалось, що нам довелось два рази міняти садочки, спершу відвідували приватний(!). Але, волею долі опинились саме в цьому. Наш син відвідував 2 роки, врження дуже позитивні, як для державного садка - все чудово! Хороші вихователі. Розумна, помірковано завідуюча -людина на своєму місці. Рекомендую.

,

Ужасний садок. Не рекомендую.

,

Вихователі удасні завідуюча теж. Не рекомендую

,

Колективу садочку! Висловлюю нащиріші слова подяки. У наших діток попереду ще дуже багато звершень, але перший дуже важливий етап в їхньому житті підходить до кінця. І ми обіцяємо Вам, що постараємося зробити все для того, щоб наші діти, як можна довше памьятали Вас і вашу любов. Ви можете не сумніватися, що саме завдяки Вам, наші діти успішно закінчать школу та Інститут, влаштуються на роботу, стануть великими та відомими людьми, створять сім'ї. Тому що, Ви вклали в їхні серця все те, що потрібно для того, щоб стати гарними людьми! Трохи не звично і сумно усвідомлювати, що наші діти не будуть приходити сюди знайомитись, грати, дружити і дорослішати. Здається, що ще зовсім недавно ми привели в садок своїх малюків, які з сльозами на очах відмовлялись розлучатись з мамою і не хотіли визнавати своїх вихователів. Пройшло не так багато часу, і наші дітки вже дорослі. Без зайвих слів, ми говоримо Вам спасибі! Ви займаєтесь дуже важливою та доброю справою, Ви виховує те дітей! Ваші Волошки!

,

Коли дитині твоїй добре, то і батькам спокіно..Саме так можна відчувати себе віддавши свою кровинку в цей чудовий садочок ! Ми відвідуем ясельну групу.Пройшли( та і ще в процесі) адаптацію, дякуючи пед.колективу наш син в колективі однолітків розвиваеться, навчаеться, соціально адаптується.Це дуже добре!!Привітні, люблячі діток вихователі- Лєночка Михайлівна та Надія Володимирівна,няня Юлія Янівна- дякуємо за Вашу любов до цієї невгамовної малечі! Директору Валентині Іванівні велике ДЯКУЮ за атмосферу, роботу і комфорт ! Так тримати ! Всім здоров я,радості, всього найкращого !

,

А мне очень нравится садик. Главное - ребенку он нравится ещё больше. Не знаю, каким он был раньше, но по-моему, он и сейчас уютный, добрый и домашний. Здание садика старое, но и персонал, и родители (жаль не все) стараются всячески поддерживать чистоту и порядок - что-то отремонтируют, что-то сделают новое, что-то выпросят у государства, что-то - своими силами. Воспитательная и учебная программы хорошие - ребенок каждый день радует новыми знаниями. Есть ещё дополнительные занятия танцев и английского языка. А какие они делают праздники и утренники! В общем, спасибо директору, воспитателям, нянечкам, медсетре, поварам, родительскому комитету за заботу о детках и садике в целом.

,

К сожалению, теперь в садике новая заведующая. И садик стремительно теряет баллы. Про бассейн я тоже впервые слышу, хотя моя дочь посещает садик с ясельной группы. Повторюсь, к сожалению, садик портится и, из доброго, домашнего заведения, становится коммерческим садиком в центре Киева.

,

Садик-очень хороший.Летний бассейн есть,хоть и надувной но хороший. Воспитатели-шикарные!Повара-вкусно готовят,я не когда не видела что бы что то было пересоленные или просроченные обеды. Большое спасибо директору Людмиле Владимировне.Она очень хорошая женщина любит детей и отзывчивая,решает вопросы сразу после их поступления.Советую не будете кусать ногти,если отведёте ребёнка в этот садик))

,

воспитатели 50х50 начальство такое же. про бассейн первый раз слышу!

,

Большое спасибо за заботу о моих детях! Огромная благодарность воспитателю-Валентине Николаевне и заведующей Людмиле Владимировне!


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві