Дитячі садки

Дитячий садок №1/185


  • Київ · вул. Академіка Богомольця, 7/14-а
  • (044) 256-16-68
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Іноді треба прислухатися і до дитячої думки - те, що погане для дорослого для дитини може виявитися саме тим чого у родині йому бракує. Моя дитина з великим бажанням ходить до садочка. Вся наша родина присутня на кожному святі, що влаштовується у ньому. Кожній дитині приділяється увага. Кожний раночок не схожий на попередній – пісні, таночки і віршики підібрані таким чином, що дитина з задоволенням їх вчить і запам’ятовує повторюючи не один місяць потому у родинному колі. На своїх дитині я бачу прогрес у вихованні як в інтелектуальному так і в емоційному плані. Давайте будемо об’єктивні – ми не так багато часу приділяємо своїм дітям як хотілось. А садок - в який нам пощастило потрапити чимала допомога - дитина доглянута (в групі завжди до 20 дітей), нагодована (треба зазначити смачно), розвинена всебічно - персонал садка виконує гігантську роботу даючи ази у розвиток наших дітей - а все інше залежить від нас – БАТЬКІВ! Дякую за роботу всім працівникам садка.

,

Замечательный детсад. Ребенок с большим удовольствием утром идет в сад. Вечером же -тяжело увести. И этим все сказано. Очень довольна педагогическим коллективом, их подходом к детям.

,

класний садік у мене ходить двоє діток. виховатилі супер чому ви так погано відзиваєтесь про дитячий садок і вихователів. вони за таку зарплату всю душу віддають дітям.

,

Садик не очень хороший, и это мягко сказано. Почему туда хотят многие попасть?... Подготовка к школе во многих городских садах намного лучше (напр. садик № 448 " Петушок" на Вышгородской). О некоторых "педагогах" сада №185 я вообще молчу... ... ... И можно сколько угодно рассуждать о маленькой зарплате педагога, но всегда нужно оставаться человеком. Як кажуть у нас:" Хто на що вчився!" А если не доволен своей жизнью или материальным положением - нечего портить нервную систему детям. Но заметьте, именно тем детям, родители которых не нашли "подход" к воспитателю. Это мое мнение. Может кому-то повезло больше. Второго ребенка я в этот сад не отдам! Справедливости ради скажу, что и тут есть пару хороших воспитателей. Но называть не буду, так как женская зависть- страшная штука! Всем родителям желаю найти добрых, порядочных и профессиональных воспитателей для вашего ребенка! Удачи! Все будет хорошо!

,

Очень хороший садик, атмосфера домашняя, територия для прогулок большая. Воспитатели душевные, есть дополнительные курсы - ритмика, английский. Главное, что ребенок ходит в садик с удовольствием!!!


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві