Дитячі садки

Дитячий садок №389


  • Київ · просп. Науки, 100
  • (044) 527-99-43
    (044) 527-98-24
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

А у меня внук ходит в этот садик. И нам все нравится. У ребенка есть свои любимые блюда, так и говорит: а в садике вкусно! Мы иногда видим фото, как интересно проводят время дети. А детские праздники вообще супер! Мое мнение: уважаемые родители, относитесь дружелюбно к людям, которые проводят больше времени с вашим ребенком, чем вы! И цените то, что они делают для вас! Стоит забыть, что снаружи строение неприглядное. Там тепло и уютно! Директору спасибо!

,

У мене інша думка щодо садка. Дочка відвідує садочок, маю лише позитивний досвід, дуже добре організована робота садочку, дитина ходить з задоволенням, вдома їла лише млинці і молочну кашу, в садочку їсть різні страви, поправилась) . Навулиці діти проводять багато часу, в гарну погоду і заняття на свіжому повітрі, кожна група має свій майданчик. Постійні цікаві заняття, також неймовірні свята, які роблять самі вихователі. Нам пощастило. Група "Білочка".

,

Садочок - жахливий. Ремонт групи та її наповнення - за кошти батьків, оскільки директор не подає потребу в районне управління освіти, а для чого?))) Вихователі як повезе, в нашій атмосфера була дуже важка. Годують одноманітно, несмачно. Не знаю, хто погоджує те меню та контролює, але дуже сумніваюся про його відповідність нормам. З гулянням на вулиці - проблеми: і не завжди виводять і ігрових майданчиків, як таких немає, лише огороджена парканчиком територія з купою піску та навісом від сонця. Не рекомендую як заклад, в якому дитина вперше, так би мовити, знайомиться з самостійністю та соціалізується. Хіба що як для загартування в майбутньому, за умови, що витримає психіка та шлунок.

,

Був гіркий досвід з цим садком, а точніше групою «Віночок», постійні плітки які вихователі розпускають по групі, за дітьми практично не дивляться від чого у дітей з’являються різні травми, брати на себе якусь відповідальність не хотять постійно перекладають на батьків чи інших дітей, якщо робиш зауваження починають відіграватися на дитині, від чого та не хоче ходити до садка а якщо і йде то зі слізьми, це більш схоже на каліцтво дитячої психіки зі всіма наслідками у майбутньому ніж повноцінне виховання наступного покоління, якщо починаєш задавати запитання починають відіграватися на дитині…, свою дитину забрали з цього закладу, зараз ходить до іншого садочка з великим задоволенням, подібних проблем немає, вихователі дуже щирі і гарно виховують дітей, ніяких зауважень чи проблем немає, по відчуттю неначебто вдихнули свіжого повітря. Можливо цей садок і непоганий, але нам не пощастило з вихователями.

,

Садик со стойким следом савдеповского периода. Воспитатели- как повезет. Есть преподаватель, которая очень орет на детей, может и шлепнуть-потягать за ухо. Включает шансоновские песни на телефоне, когда дети спать ложаться. Есть воспитатели, которые очень давно работают, Валентина Александровна- Воспитатель от Бога, всегда улыбается и на позитиве, танцует, стишки рассказывает, песни поют, мой ребенок уже знает кучу стишков и сказок, может быть и строга)))

,

Свежий воздух? Забудьте с октября по май- детей водят после завтрака редко, помимо хорошей погоды должны звезды сойтись. Вечером-потому что темно-да-да, фонарь не горит, и вопрос с освещением территории детсада не решается несколько лет.

,

Садик замечательный,мне очень нравится )))

,

садик просто супер)))


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві