Дитячі садки

Дитячий садок "Абетка", №500


  • Київ · вул. О. Мишуги, 3-б
  • (044) 574-74-05
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Двое малых в садике. Им там нравится, с воспитателями повезло. Руководство старается чтоб садик был выше критериев "ГосУчереждение". Стараются как могут, оперируют тем что имеют. Я лично, советую этот садик.

,

В садике показательно чисто, ухоженно - на первый взгляд. Но если заглянуть под кровати в группе... На территории сада детям играть негде - либо старый инвентарь, либо травкой все засажено, на которую детям нельзя, поэтому они играют (в свободное от мультиков время) на пыльном пустом стадиончике. На новый год настоятельно рекомендуют покупать конфеты рошен через садик, фотограф на выпускной - садик "порекомендует", зато утренник снимать фотографу от группы нельзя. Поздравлять со всеми праздниками обязательно всех сотрудников. В группу нужно покупать все: от мыла до штор или постелей. Круглый год детей заставляют укрываться одеялами, даже в жару. Утренники, развлечения, занятия.

,

Сам садик очень не плохой , чистый уютный . Но некому не советую попасть к одному воспитателю! Кричит , ведёт себя не одекватно .была свидетельницей многих таких случаев. Вашы воспитатели ваше лицо садика . Прошу руководство етого садика проверить вашего воспитателя .

,

Садочок виглядає чудово, і ззовні і всередині. Група дуже гарно забезпечена іграшками, їх навіть значно більше, ніж в приватному садочку, куди ми ходили перед цим. Меблі, текстиль - нові і охайні. Кошти батьки, звісно, збирають, але не багато, до того ж "куди вони діваються" добре видно по стану садочку і забезпеченню груп. З нас не вимагали ні внесок при вступі, ні кошти на ремонт. Здаємо лише на поточні дрібниці на кшталт миючих засобів, канцеляріі і привітання на свята. Вихователі в яслях в доньки були чудові: Наталя Михайлівна і Леся Петрівна. Загалом враження позитивне. Як в мами, моє побажання в ідеалі - більше прогулянок на вулиці і менше мультиків (вподобання доньки протилежні) Наталя Михайлівна дуже гарно заплітає дівчаток. На харчування в нас нарікань немає. Доньці дуже подобається в садочку танцювати, схоже, це заслуга муз.керівника, як і чудові святкові програми. Але додаткові заняття з хореографії та англійської нам в яслях не пропонували. Плавання також не було.

,

Чудовий садочок, можу сказати найкращий , чиста територія , дуже хороші вихователі в яслях Наталя Олександрівна та Світлана Афанасіївна просто золото! Дуже багато нас навчили, допомогли і тд. Однозначно рекомендуємо!

,

Хороший садочок. Тихе та безпечне місце. Хороший культмейстер - постійно якісь заходи. Але як і всі садочки сидять на продажі додаткових навчальних послуг незрозумілих навчальних організацій. Мабуть за це всі отримують дадаткові коврижки як у садочку так і в район осередку освіти. Було декілька фактів годування продуктами що потім дітки мали кишкові отруєння , але це виняток а не система. Зрозуміло що дітки хворіють, але це особливості діточок. Є ще особливість, в окремих групах вихователі приходят в 8:10 тому якщо хтось спішить то може бути проблема.

,

Обожнюєм цей садочок, двоє моїх діток в нього проходили, наша виховатилька Лілія Олександрівна просто золото, а які чудові вистави вони роблять з Оленою Василівною - це просто казка. Дякую всім співробітникам за любов та догляд за нашими дітками.

,

Найкращий садочок, для нас також не перший!! І порівняно з іншим, це просто небо і земля! Вихователі дуже хороші, справжні педагоги!! Від садочку і від самого директора (навіть) тільки позитив!!

,

Мой ребенок через 3 дня заболел. темп.. 39.

,

Ми садочком дуже задоволені! Для нас він не перший і є з чим порівняти, рівень дуже високий, вихователі (більшість) також дуже хороші!

,

Очень довольна садиком. Прекрасное отношение к детям. Комфортные условия. Квалифицированный и ответственный персонал.

,

мені подобається

,

В садике очень уютно, благажелательно и вся работа персонала направлена на позитив


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві