Дитячі садки

Дитячий садок "Теремок", №513


  • Київ · просп. Академіка Глушкова, 20
  • (044) 526-41-25
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дитина ходить вже другий рік із задоволенням. Це для мене має вирішальне значення. Якщо їй там добре, значить все ок. Стосовно харчування - дорікань немає. Знов таки, мала із задоволенням розповідає, що все смачне. Стосовно вихователів - за 2 роки я реально побачила, що із моєю дитиною окрім мене та чоловіка займаються і у садочку. За що велике спасибі Марті Миколаївні, Оксані Василівні, Антоніні Миколаївні, Людмилі Анатольївні та Світлані Олексіївні. Чудові вихователі, які дуже люблять дітей та уважно до них ставляться. Дітки танцюють, співають, грають. Час від часу приїздить театр, що також приємно.

,

Жахливий жах. Дитячі свята з минулого тисячоліття, та й тоді я б не побажала своїй дитині такої "радості". З маленьких киян виховують баласт для подальшого поглинання русскім міром.

,

В нашому садочку в цей час проводять ремонт...Із-за цього діти не можуть робити зарядку в залі, більше того постійно фарбою, ніхто не попереджає про фарбування (серед дня!), коли діти лягають спати, а як що дитина алергик Завідуюча постійно поводить себя як вдома...Забороняє дітям ходити у штанах, навіть коли прохолодно. Постійно вимагає сплачувати батьків навіть за будь яки дрібниці, на кшталт ручок на вікна.. Також є підозра, що вона має хабарі від тих хто влаштовує в садку "театри" та дітячи вистави.

,

Садочок не поганий, вихователі стараються. Деякі правда все ж використовують крик як засіб впливу на дітей, що не є добре. Також практикується примусове впихування їжі в дітей за мінімум часу, ну це ж не армія! Як так можна з дітьми! Всі ж діти різні, комусь вистачає 5 хв щоб поїсти, а хтось флегматик, потрібно більше часу. Також один великий негатив у цього садочка - завідуюча. Тероризує і дітей і працівників, через такий тоталітаризм постійна нехватка вихователів, які працюють дуже короткі терміни, а тоді швидко тікають в інші садочки.

,

Спасибо большое садику за время, проведённое там моим ребёнком!. Еда - вкусная, ремонт - отличный(по крайней мере в нашей комнате), площадки, павильоны в идеальном состоянии. А главное - очень высокий уровень дошкольной подготовки. Почти все дети в группе читали и писали. Сколько стихов, песен они выучивали на утренники! Спасибо отличным воспитателям Оксане Александровне, Марте Николаевне

,

Відвідуємо даний заклад. Тут були коментарі щодо підігріву полів, але,якщо зважати, що в группі взимку +27, 28 градусів - то скажіть будь-ласка чи це нормально?! Діти одягаються, їх не виводять группами, а всі чекають вихователя (ще й домофон весною присобачили), вже спітнілі діти йдуть на вулицю - в результаті часті простуди, а потім завідуюча "видєлується" що відрахують із садочка за пропуски. Щодо харчування, то воно не погане, але дехто з вихователів примусово заставляють їсти (особисто бачила і чула). Щодо домофону, то ключі до нього коштують у середньому від 8 гривень, а з батьків здерли по 30, і чому батьки повинні вітати з усіма святами?!Коротше кажучи - садочок не поганий

,

Сын посещает этот сад. Группу ведет воспитатель Антонина Николаевна, замечательный педагог и просто хороший человек. Раньше были у Зины Петровны. Воспитатели хорошие, я им доверяю, в группах чисто, тепло и порядок. Ребенок не жалуется, мы всем довольны.

,

Позитив: -гарна, захищена від доріг та вулиць територія. Дякуючи старанням двірника - завжди чиста та охайна -з самого ясельного віку акцент вихователі роблять на набуття дітьми основних навичок самообслуговування, самостійності та колективізму. Так, дитина до 3-х років уже вміє самостійно одягатися-роздягатися, вмиватися, відвідувати туалет, слідкувати за собою, самостійно вирішувати ті питання, які вона може і, головне, хоче самостійно вирішити -добре різноманітне харчування -чистота та порядок у групах та приміщенні -мінімальні додаткові фінансові внески Негатив: -вимогливість завідуючої граничить з тероризмом, що негативно впливає на моральний стан співробітників (зокрема, вихователів та нянь), а в результаті, відбивається й на дітях -практика загодовування дітей (а порції немаленькі) дає негативні результати, що може призвести до відрази дитини до їжі в цілому, виникненні захворювань шлунково-кишкового тракту та зробить вашу дитину постійним клієнтом гастроентеролога

,

Відвідуємо цей садочок 3-й рік. Відмічу зразу, що таку чистоту на території і у самому садочку ми ще не бачили (у нашому житті це 3-й садок). Так, може на перший погляд завідуюча і сувора, але для дітей тут створюють максимальні умови для розвитку. А те що у вихователів зарплата маленька - це факт, а тому і працюють тут фанати своєї справи. Я дуже задоволена. А ще відмічу, тут в групах підлоги з підігрівом!!!! Ви таке ще десь бачили. Бажаю всім здоровя. До садочка, як показує досвід, записуються з нового року (на вересень).

,

Малий ходить в цей садок вже півроку. Поки що подобається.

,

После работы решила приехать и увидеть волшебный садик. Вечером нашла этот объект только по детским крикам. Никогда не думала что территория садика может ТАК освещаться. В темноте на площадках прятались дети, как партизаны в блиндажах и катакомбах. Хотя чего уж удивляться — педагоги чахнут от низких зарплат. Взять к примеру директора детсада (у меня мама — директор). Зарплата — 4700 гривень в месяц (за то за сё набегает). Хорошо хоть пенсия страхует — 2600 гривень в месяц. И это за более чем 30 лет непрерывной, тяжелейшей работы с детьми. А о воспитателях и говорить нечего — 3400 гривень в месяц, не больше не меньше. А ответственность то у них ого - го какая. Тогда как у судей и министров от 15000 гривень в месяц. Разница чувствуется. Поэтому молодежь и не спешит на педагогическую ниву. Приходится пенсионерам работать не жалея себя.

,

На Теремках це найкращий садочок.Я ним дуже задоволена.

,

Дуже гарний садок. Чиста і затишна територія. Працівники садочка відносяться до дітей з ласкою і турботою, як справжні мами. Також гарно організоване харчування дітей.

,

Дуже гарний садочок, затишний, комфортний. Педагогічний колектив складається з досвідчених педагогів. Завідуюча досить вибаглива, завдяки цьому в садочку присутня дисципліна і порядок. Ми поміняли не один садочок, але з цей, сподіваюсь, залишимо лише у шкільному віці


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві