Дитячі садки

Дитячий садок №675


  • Київ · вул. Празька, 20-а
  • (044) 558-23-11
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хочу висловити велику подяку нашому вихователю Грицуні Зінаїді Федотівні та помічнику вихователя В’юн Валентині Петрівні «ДНЗ №675» за нелегку працю у вихованні наших дітей, за ставлення ніби до своїх рідних дітей - це безцінно. Дякую їм за те, що кожен день в групі "Соняшник" для дітей проходить цікавим, пізнавальним та активним. Спостерігати за тим, з якими задоволеними очима моя донька розповідає про проведений день - це велике щастя. Ми жодного разу не пошкодували про наш вибір садочку. Дуже раді, що попали саме в групу "Соняшник", бо в цій групі працюють справжні професіонали і дуже порядні вихователь та помічник. В нашій групі завжди панує атмосфера доброти, любові та домашнього затишку. Дякую за дуже теплі і щирі обійми кожного ранку при зустрічі. Хочеться відмітити чуйне ставлення до дітей, турботу, увагу, доброту та індивідуальний підхід до кожної дитини нашим вихователем Грицуною З.Ф і помічником В’юн В.П. Натхнення і успіхів у Вашій нелегкій і такій важливій роботі

,

Хочу висловити подяку нашому вихователю Грицуні Зінаїді Федотівні та помічнику В’юн Валентині Петрівні "ДНЗ №675" за нелегку працю у вихованні наших дітей, за ставлення ніби до своїх рідних дітей - це безцінно. Дякую їм, що кожен день в групі "Соняшник" проходить цікавим, пізнавальним та активним. Спостерігати з якими задоволеними очима моя донька розповідає про проведений день-це велике щастя. Дуже раді, що попали саме в групу "Соняшник", бо в цій групі працюють справжні професіонали і дуже порядні вихователь та помічник. Дякую за теплі і щирі обійми кожного ранку при зустрічі. Хочеться відмітити чуйне ставлення до дітей, турботу, увагу та індивідуальний підхід до кожної дитини. Ви робите неймовірну роботу навчаючи наших дітей рахувати, грати, танцювати, що потребує величезного терпіння, педагогічного таланту і безмежної любові до дітей! Ваші свята в садочку завжди яскраві, гарно організовані, приносять радість батькам і дітям! Низький Вам уклін і величезна вдячність

,

Ничего хорошего абсолютно!

,

Хочу висловити подяку вихователям групи «СОНЯШНИК» ДНЗ № 675, а саме: вихователям Бадюк Катерині Вікторівні і Грицуні Зінаїді Федотівні та няні В’юн Валентині Петрівні. Я дуже рада, що моя дитина потрапила в колектив не тільки високопрофесійних педагогів, але так само добрих і інтелігентних людей в їх особі, адже вони дарують дітям кожен день частинку себе! Сумлінне ставлення до роботи, любов, турбота і увага до дітей, вміння знаходити з ними спільну мову – це про них. Діти з радістю йдуть до групи, бо там їх зустрічають улюблені вихователі, з якими їм легко і цікаво. Нажаль не кожні батьки з інших груп можуть похвалитися вихователями своїх дітей так, як батьки нашої групи «Соняшник»… Дякую їм за організування і проведення свят,за результативні заняття, за загальний позитивний результат від усієї тієї діяльності, якою моя дитина займається в дитячому саду. З вдячністю кажу: «ДЯКУЮ! НАМ ДУЖЕ З ВАМИ ПОЩАСТИЛО!» Бажаю подальшої успішної роботи і здоров'я.

,

Очень хороший сад !! Валентина Владимировна и Александра Андреевна молодцы супер дети их очень любят,делают свою роботу 100%.Еще спасибо Светлане Григорьевне помощнице воспитателей))И заведующая Людмила Григорьевна хорошая женщина держит порядок.Если у вас есть ребенок и думаете в какой сад то только в 675 если вы живете в окружности.

,

Чудовий дитячий садок. Колектив логопедичної групи працює на всі сто відсотків. Дітьми опікуються, чудово готують до школи, приділяють увагу кожній дитині. Моя дитина із задоволенням іде до садочку, а для мене це багато значить. Велика подяка нашим вихователям Олені Петрівні і Валентині Павлівні, логопеду Наталії Анатоліївні за щоденну працю над нашими малюками, нянечці Вірі Опанасівні. Також хочу подякувати керівнику Людмилі Григорівні за увагу до кожної дитини, за те, що опікується дитячим садочком і тримає на рівні навіть в теперішній час.

,

Хороший детский сад. Великолепная заведующая. Воспитатели все хорошие, мне нравится что воспитатели всего садика знают всех детей, детей любят есть подготовка к школе,готовят к школе действительно хорошо.Есть хореография. Дети ходят с большим удовольствием. В этом году мы выпускаемся из соей группы "Лилея". Там очень хорошие воспитатели. Огромное им спасибо.

,

Хороший детский сад. Воспитатели хорошие, уделяют много внимания детям. Да, расходы за счет родителей (а что делать если государство не финансирует) но это не те суммы о которых нужно говорить. Психолог есть и занимается с детьми. А логопеды занимаются в своей группе, а детей в других группах обследуют 2 раза в год, кому нужна консультация всегда дают, было бы желание.

,

Хороший детсад. Замечательные воспитатели, на которых все и держится. В садик попасть сложно (дорого). Да и потом все расходы за счет родителей (ремонты, мебель, канцтовары). Никаких дополнительных занятий в группах нет. Психолога даже воспитатели не знают в лицо. Не говоря уже про иностранный язык - это вообще нереальная фантастика. Кстати, кому интересно - логопеда в обычных группах дети тоже не видели.

,

Раньше ходила в этот садик, сейчас учусь в 6-ом классе и понимаю, что все воспитатели мне очень помогли!))))))))

,

Очень довольна садиком. Вижу в своем ребенке положительный результат посещения детского сада,моя дочка на выходных рвется в детский сад, там великолепные воспитатели и нянечки дети их обожают, к концу учебного года дети стали очень самостоятельные. Великолепная заведующая. Очень хорошие воспитатели в яслях, огромное им спасибо за воспитание наших деток, Зинаида Федотовна,Галина Ивановна,а так же Зульфия которую детки называют наша Зуля, большое Вам спасибо!

,

Садик обыкновенный, а воспитатели - золотые. Они за каждого ребенка переживают, как за своего. Заведующая знает всех деток, знает и родителей - очень приятно. Спасибо им!

,

Лучшие группы в этом саду- логопедические. Количество детей небольшое, а занимаются с ними интенсивно 3 преподавателя, каждому ребенку успевают уделить достаточно внимания. Мой ребенок с большим удовольствием ходит в логопедическую группу. Наши воспитатели Елена Петровна и Валентина Павловна, логопед Наталья Анатольевна - прекрасные психологи, организаторы, а главное- они любят и умеют работать с детьми, создать дружный коллектив, воспитать в детках лучшие качества! Вместе с художественный руководителем устраивают очень интересные праздники, Нам очень повезло с преподавателями, спасибо им огромное за работу!

,

Я очень довольна нашим садиком. у меня уже второй ребенок начал ходить в этот садик. великолепные воспитатели и нянечки.12 лет назад этот садик был лучший и на сегодняшний день таковым и является.Великолепная заведующая,собрала под своим началом очень хороший коллектив педагогов,который справляется с нелегкой задачей воспитанием наших детей. А дети все разные и для всех детей находится индивидуальный подход. Валентина Павловна,Зинаида Федотовна,Галина Ивановна,а так же Зульфия которую детки называют наша Зуля,большое Вам спасибо,за такую большую заботу при такой маленькой зарплате.Спасибо Людмиле Григорьевне за великолепное руководство.

,

Мої дівчатка за чотири роки, були в різних групах і опікувалися ними різні вихователі. Низький уклін і подяка всім за любов до дітей: Галині Іванівні, Валентині Володимирівні, Олені Геннадіївні, Валентині Павлівні, Лідії Федорівні. Спасибі велике завідуючій Людмилі Григорівні за чудовий колектив.

,

Детсад и правда очень хороший, особенно наши воспитатель Лена Геннадиевна и няня Валентина Петровна в группе Соняшнык!

,

Хороший детский сад. Многие хотят в него попасть, но он же не резиновый, а люди не понимают. Свою работу воспитатели делают на все сто.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві