Дитячі садки

Дитячий садок "Золотий ключик", №792Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Садочком задоволена. Старший син ходить вже третій рік. Вихователі дітьми займаються, дитині дуже подобаються музичні заняття. Від інших батьків теж чула "страшилки" про ясла, це правда. Мій син в ясла не ходив, в 3,5 роки пішов в молодшу групу, де з вихователями дуже пощастило. З мінусів: садочок, як і всюди, переповнений. Зі старшої групи дітей мало не силою "виштовхують" в перший клас, навіть якщо дитині лише 6. Не йдете до школи - ваші проблеми, шукайте на один рік інший садок. З дітьми не завжди гуляють, особливо взимку. Влітку на території, на ігрових майданчиках нашестя мурашок, ніхто нічого з цим не може зробити.

,

В цілому непогано, внутрішній устрій не гірший ніж в інших. Харчування смачне. В нашій групі "Вишенька" чудові вихователі і нянечка. Конфлікти виникають лише з тими батьками, які ставлять свою дитину на п'єдестал вище інших діток. До всіх діток відношення рівне, уважне. Я рада, що моя донечка ходить в цей садочок.

,

Хороший садик.. У меня там уже второй сын.. Очень довольна... и не надо тут врать что детей бьют...

,

нам дуже подобається ходити до садочка, чудові вихователі, діти в групі дружні, а свята проходять гарні і чудові гр. " Дельфінчик"

,

Ходим в садик потому что некуда група Калинка обдираловка конкретная!!!

,

Чудовий садочок!Ми дуже раді,що в нього ходим!А вихователі пречудові!

,

Садик ужасный. Воспитатели в яслях бьют детей. Мы оттуда через месяц сбежали, так ребенок еще с полгода, проходя мимо этого сада ревел и закатывал истерику.

,

Пока неплохо. неделю как пошли в ясли, ребенок довольний я тоже.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві