Оценка посетителей
(по 6 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Найкращий садок в нашому районний!!! Дуже толерантна завідувача Наталія Анатоліївна, завжди коректно вирішувати всі питання. А вихователі доброзичливі та віддані своїй роботі люди. Я водила дітей з ясел до старшої групи і хочу подякувати їм: Тетяні Миколаївна та Лариса Петрівна за турботу і догляд в яслах , Ірині Володимирівні та Інні Василівні за підтримку і бажання завжди бути в курсі справ і досягнень наших дітей, а Ользі Олександрівці та Ірині Генадіївні за підготовку до школи. Хто вибирає з батьків садок 247 неподалёку.

,

Я садочком дуже задоволена: велий обсяг різнобічних знань отримала моя дитина в старшій групі. і це не тільки читати та писати, але і ставлення до дорослих, літніх людей та своїх друзів. моя дитина весь час питає мене "як я себе почуваю?" за чуйність та турботливість я вдячна вихователям

,

кожен вибирає сам. Мої діти ходили та і зараз ходять до дитячого садка №247. Нічого поганого я не можу сказати ні про вихователів, ні про харчування. Якщо дитина іде із задоволенням до дитячого садка - це для мене сама висока оцінка колективу .

,

А у меня совершенно другое мнение!!! Cад ужасный!! И отношение к детям просто не человеческое!!! А питание какое? Вы,родители,довольны тем как питаются ваши дети? Я как мама очень возмущена!!!!

,

сад очень хороший.мой ребенок там в 4й групе. очень благодарна воспитателям

,

Дуже хороший дитячий садок.Ми ходим вже третій рік.

См. также:
Обратная связь