Оценка посетителей
(по 9 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Важко змінювати школу, особливо, коли ти приймаєш рішення за своїх дітей. Головне знайти хорошу школу. Хорошу, це ту школу, де твоїм дітям не лише буде комфортно, але й ту школу, де ти зможеш отримати якісну освіту за будь яких умов, і, звичайно, матимеш перспективу можливостей на майбутнє.
У AISU потрапили за рекомендаціями. Планували перевід однієї дитини. Але після візиту на наступний день вже привели свого меньшого 5 річного сина. Тепер тут будуть вчитися наші двоє хлопчиків.
Чому? Мало сказати. Це треба відчути.

,

Приватна школа - садок AISU сподобалась не лише дітям, але й мені, як педагогу.
По перше, це якісна діагностика дітей з конкретними рекомендаціями на літо.
По друге, вражає приміщення, велике і затишне для дітей, з великими можливостями для роботи в умовах карантину.
Вражають можливості територіі.
І що теж важливо - великі перспективи для наших дітей, міжнародна програма та американські Виші.
Мої діти 5 та 7 років знайшли тут свою школу.

,

AISU - це приватний садочок - школа. Маємо двох дітей, дошкільника і початкова школа. Звичайно діти в одному приміщенні, з перспективою до 11 класу і навіть університету - це те, що ми шукали.
Сама вчитель, дуже вимоглива, тому важко віддати перевагу великій кількості пропозицій, але для нашої родини важливий баланс.
У AISU ми його знайшли. Це збалансоване поєднання двох програм - української і міжнародної, це виховання і навчання самостійно вчитися, професійний колектив і сучасні техніки і методики, велика територія і будівля та безпека, медичний та психологічний супровід.
Чекаємо першого вересня.

,

Приватний садочок - школа AISU - це наша сім’я . Вчора ми закінчили успішно з нагородами preschool . Ми вже першокласники. Наші діти не просто готові до школи, вони не дочекаються першого вересня.
Величезна територія, басейн, смачна їжа, улюблені педагоги - все це і більше наша прекрасна школа. Ми любимо тебе AISU

,

Прекрасні професіонали чекають Вас в цьому садочку. Педагогічний персонал , який працює в цій школі - cсадочку сворюютьчарівне середовище для наших дітей. Тут цінується особистість, її розвиток, її успіхи і труднощі. Тут в AISU не приховують проблеми, їх вирішують.
Працюємо ще й на перспективу - вибір є.

,

Садок-школа англомовка в міжнародній системі освіти передбачає прескул обовязково. І це вірно. Дошкільна освіта передує початковій освіті. Якщо це обєднується в одному закладі, звичайно, це правильноі дуже рперспективно..
AISU обєднало дошкільну і повну загальну середню освіту.
Приміщення добудовується. Але заклад має велику територію, просторі групи, басейн і прекрасний педагогічний склад.
Отримали відповіді на всі запитання. Ще важливо, що працівники школи вчать тут своїх дітей. Роблять все найкраще як для своїх, впевнені, і для наших дітей.

,

Міжнародний англомовний садочок - школу обрали для своїх погодків на Позняках. Живемо на правому березі, але Дарницький міст рятує.
Можливості хороші: велика територія, просторі групи, окремі спальні, стаціонарні ліжка, дотримання санітарних норм, окремий вихід, зали для занять спортом і творчістю для дошкільнят, басейн.
А головніше в іншому, їм чотири і п"ять років, але після спілкування з педагогами сказали: "Тато й мама - йдіть додому". Ми такого не очікували від своїх, зовсім домашніх дітей. Ми довірилися дітям. Йдемо в AISU.

,

Частная школа - сад AISU провела для нас визит. Мы очень готовились, но получили ответы на все вопросы. Удовлетворили.
Но нас поразили вопросы в наш адрес. Отвечали и понимали, что здесь не только перспективы, а большие возможности,. Здесь в команде прекрасных профессионалов вместе мы сможем раскрыть наших детей но воспитать и научить учиться. Прекрасные перспективы вполне реальны.

,

Школа - сад на Позняках.
Это не правда, что детский сад может быть любой. Это школу нужно выбирать более тщательно. К выбору сада отнеслись очень ответственно. Чтобы не далеко. Чтобы к нашему ребенку были внимательны и вкладывались, чтобы конечно были условия для его развития. А еще очень важно кто с ним будет целый день.
Наблюдали со стороны, особенно это было легко сделать во время прогулки. Нас конечно же подкупила, в первую очередь, работа воспитателей. Дети не просто были на прогулке, они наслаждались нею. А еще ми подсмотрели тренировки. У них классный тренер по футболу, к которому в футбольную команду очередь с девченок. Надо же, как он их увлек.
Потом прошли пробный день, и на наше удивление наш домашний трехлетний ребенок остался на целый день и вечером не хотел идти домой. А потом в захлеб рассказывал про конструирование и вкусную еду.
Именно поэтому мы выбрали AISU.

См. также:
Обратная связь