Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Дитячі садки
Приватний білінгвальний дитячий садок «American international school and university»

Приватний білінгвальний дитячий садок «American international school and university»vip


Про дитячий садок

Дитячий садок AISU в Києві

Дитячий садок AISU — ліцензований дошкільний заклад при Приватній американській міжнародній школі й університеті в Україні. В одній будівлі на вул. Драгоманова, 1-В, розташовано дитячий садок, початкову, середню і старшу школи.

Як розвивають і виховують дітей в садку AISU

Садок навчає і виховує дітей за білінгвальною (двомовною) програмою.

Білінгвальна програма (англійська та українська). У дітей з трьох років проходять заняття з математики та science (науки) англійською. Заняття проводять україномовні вихователі та педагоги-носії мови.

Підготовка до школи. Діти набувають знань, умінь і навичок, які необхідні для успішного навчання у школі.

Методи навчання для сучасних дітей. Основні види діяльності — гра, досліди, проєкти, майстер-класи, екскурсії, розмовні клуби.

Розвиток компетенцій і навичок. Педагоги розвивають критичне і творче мислення, емоційний інтелект кожної дитини як особистості.

Як розвивають і виховують дітей в садку AISU

У дитячому садку AISU діти відвідують гуртки та студії, які працюють у будівлі закладу:

  • плавання;
  • футбол;
  • макотокай карате;
  • баскетбол;
  • шахи;
  • танці;
  • вокал;
  • театральний гурток;
  • арт-студія;
  • англомовні розмовні клуби.

Як проходить день дитини у садку

Діти перебувають у садку з 8.30 до 19.00. Цілий день із малечею україномовні вихователі та педагоги-носії мови, психолог, логопед, медична сестра. За розкладом діти вчаться на заняттях, грають на свіжому повітрі, відвідують гуртки та майстер-класи. Організоване п’ятиразове харчування із можливістю вибрати меню: класичне, безлактозне, вегетаріанське, дієтичне. Для створення здорових і комфортних умов у приміщеннях підтримується температурний режим та зволожується повітря.

На вулиці: власна закрита територія із футбольним та баскетбольним полем, альтанками, дитячим майданчиком.

У групах та класах: інтерактивні панелі, ноутбуки, маркерні дошки, ігри та іграшки. У кожної дитини є робоче місце із необхідною канцелярією, зошитами з української та з англійської програми, підручники.

У кімнатах відпочинку: комфортні ліжка з ортопедичними матрацами та подушками, індивідуальні комплекти білизни для кожної дитини, зволожувачі для повітря. Для релаксації та відпочинку організували місце із набором розвиваючих ігрових комплектів.

У будівлі школи та садка: власний басейн з очищенням води без хлору, спортивні зали, бібліотека.

У садку діє пропускна система, цілодобовий відеонагляд, працює постійна вахта охоронців для повної безпеки кожної дитини.

Для батьків: контроль за навчанням у мобільному додатку SchoolToday. AISU організує навчальний процес і зворотній зв’язок із батьками на цій платформі. Щодня фото- та відеозвіти, індивідуальні зустрічі та консультації.

Садок готує дітей до навчання у молодшій, середній та старшій школі АISU «Міжнародна американська школа і університет в Україні».

Місія школи. Міжнародна американська школа і університет в Україні створює спільноту, яка сприяє вихованню допитливих, ерудованих і небайдужих особистостей. Ми мотивуємо учнів до отримання освіти світового рівня і спонукаємо їх бути активними, жалісливими, проявляти міжкультурне розуміння та повагу, бути готовими навчатися впродовж усього життя.

Філософія школи. АISU вважає, що здобуття знань має стати усвідомленим процесом, який розвиває учнів у сприятливому до навчання середовищі і створює можливості для реалізації їхнього потенціалу. Щоб стати успішними членами світової спілки, учні розвивають компетентності, які допоможуть відповідати на виклики сучасності.

Адреса школи: вул. Драгоманова, 1-в, м. Київ.

Адреса філії AISU у Ходосівці: вул. Феодосія Печерського, 55.

Сайт школи: https://aisu.school/

Сторінки у соцмережах:


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

У нас четверо дітей і ми з іншого міста. Шукали школу в Києві. Порадили знайомі. Прийняти рішення допомогла опція - пробні дні. Це можливість насправді відчути себе в середовищі однолітків і зрозуміти, чого тут можна досягти. Старший зразу знайшов друзів, середні - свої улюблені секції і студії, молодший - ще в пошуках. Вчимося з радістю в AISU.

,

Шукали перший клас, але ще є час до вступу і тому обрали прескул в AISU. Тут дійсно можна підготуватися до школи, пройшли пробні дні ізалишилися. Попереду ще цікавий літній табір з носіями мови. Живемо поряд і не знали , що те, що шукали - поряд. привели знайомих. Задоволені.

,

Локдаун не вплинув на дошкільників, але ми брали паузу і не ходили в садочок. Багато пропустили, бо старша донька в прескул - в групі підготовки до школи. Тепер наздоганяємо. Але і наш трьох річнй зразу залишився в садочку. Ми не очікували. Дієту забезпечили, вихователі-вчителі професійні, багата інсфроструктура: спорт, басейн, ізостудія, танці, велика прогулянкова територія щодня англійська. Нам цікаво і комфортно.

,

Наши две девочки очень требовательны к выбору места учебы. Они так называют прескул. Пробный день уже сразу подтвердил, что наш выбор, родительский, был правильным. Еда, бассейн, территория, учебное и игровое пространство, внимательные учителя и тренера, да весь персонал - все понравилось. Мы убедились также в полной безопасности. Международная программа доступна. Рекомендуем нашу AISU.

,

Ви бачите свою дитину щасливу щодня??? Коли вона зранку не йде, а біжить у садочок, а ввечері, коли ми її забираємо, своєму вихователю вона голосне кричить, що завтра вона прийде - чекайте? Для нас це щастя. По дорозі розказує за уроки в басейні, прогулянки на вулиці, співає пісень англійською, читає вірші, ділиться враженнями від смачної іжі. Завтра знову біжить в садочок.

,

Підготовка до школи важливий етап в нашому житті. Знайшли прескул, сподобалося, але живемо за містом. І тут нам повезло, бо власник школи надав безкоштовний трансфер з Нової Кончи Заспи, дитина добирається до школи як доросла в шкільному автобусі. У школі її чекає вихователь і цікавий робочий день .Донька протягом дня теж трудиться: вчиться - готується до школи за українською програмою і міжнародною, ходить на гуртки, плаває в басейні і .... радіє.

,

Нарешті ми вертаємося в школу. Завітали провідати і побачили. Приміщення готові до роботи. Є нові красиві групи. Басейн. А територія готується вже повним ходом. Нові прогулянкові і спортивні зони - це сюрприз для всіх учнів школи на перше вересня. Цілий гектар землі в руках майстрів. А альтанки, які поселеться по всій території, дадуть можливість вчитися на вулиці. Це класно.

,

Важко змінювати школу, особливо, коли ти приймаєш рішення за своїх дітей. Головне знайти хорошу школу. Хорошу, це ту школу, де твоїм дітям не лише буде комфортно, але й ту школу, де ти зможеш отримати якісну освіту за будь яких умов, і, звичайно, матимеш перспективу можливостей на майбутнє. У AISU потрапили за рекомендаціями. Планували перевід однієї дитини. Але після візиту на наступний день вже привели свого меньшого 5 річного сина. Тепер тут будуть вчитися наші двоє хлопчиків. Чому? Мало сказати. Це треба відчути.

,

Приватна школа - садок AISU сподобалась не лише дітям, але й мені, як педагогу. По перше, це якісна діагностика дітей з конкретними рекомендаціями на літо. По друге, вражає приміщення, велике і затишне для дітей, з великими можливостями для роботи в умовах карантину. Вражають можливості територіі. І що теж важливо - великі перспективи для наших дітей, міжнародна програма та американські Виші. Мої діти 5 та 7 років знайшли тут свою школу.

,

AISU - це приватний садочок - школа. Маємо двох дітей, дошкільника і початкова школа. Звичайно діти в одному приміщенні, з перспективою до 11 класу і навіть університету - це те, що ми шукали. Сама вчитель, дуже вимоглива, тому важко віддати перевагу великій кількості пропозицій, але для нашої родини важливий баланс. У AISU ми його знайшли. Це збалансоване поєднання двох програм - української і міжнародної, це виховання і навчання самостійно вчитися, професійний колектив і сучасні техніки і методики, велика територія і будівля та безпека, медичний та психологічний супровід. Чекаємо першого вересня.

,

Приватний садочок - школа AISU - це наша сім’я . Вчора ми закінчили успішно з нагородами preschool . Ми вже першокласники. Наші діти не просто готові до школи, вони не дочекаються першого вересня. Величезна територія, басейн, смачна їжа, улюблені педагоги - все це і більше наша прекрасна школа. Ми любимо тебе AISU

,

Прекрасні професіонали чекають Вас в цьому садочку. Педагогічний персонал , який працює в цій школі - cсадочку сворюютьчарівне середовище для наших дітей. Тут цінується особистість, її розвиток, її успіхи і труднощі. Тут в AISU не приховують проблеми, їх вирішують. Працюємо ще й на перспективу - вибір є.

,

Садок-школа англомовка в міжнародній системі освіти передбачає прескул обовязково. І це вірно. Дошкільна освіта передує початковій освіті. Якщо це обєднується в одному закладі, звичайно, це правильноі дуже рперспективно.. AISU обєднало дошкільну і повну загальну середню освіту. Приміщення добудовується. Але заклад має велику територію, просторі групи, басейн і прекрасний педагогічний склад. Отримали відповіді на всі запитання. Ще важливо, що працівники школи вчать тут своїх дітей. Роблять все найкраще як для своїх, впевнені, і для наших дітей.

,

Міжнародний англомовний садочок - школу обрали для своїх погодків на Позняках. Живемо на правому березі, але Дарницький міст рятує. Можливості хороші: велика територія, просторі групи, окремі спальні, стаціонарні ліжка, дотримання санітарних норм, окремий вихід, зали для занять спортом і творчістю для дошкільнят, басейн. А головніше в іншому, їм чотири і п"ять років, але після спілкування з педагогами сказали: "Тато й мама - йдіть додому". Ми такого не очікували від своїх, зовсім домашніх дітей. Ми довірилися дітям. Йдемо в AISU.

,

Частная школа - сад AISU провела для нас визит. Мы очень готовились, но получили ответы на все вопросы. Удовлетворили. Но нас поразили вопросы в наш адрес. Отвечали и понимали, что здесь не только перспективы, а большие возможности,. Здесь в команде прекрасных профессионалов вместе мы сможем раскрыть наших детей но воспитать и научить учиться. Прекрасные перспективы вполне реальны.

,

Школа - сад на Позняках. Это не правда, что детский сад может быть любой. Это школу нужно выбирать более тщательно. К выбору сада отнеслись очень ответственно. Чтобы не далеко. Чтобы к нашему ребенку были внимательны и вкладывались, чтобы конечно были условия для его развития. А еще очень важно кто с ним будет целый день. Наблюдали со стороны, особенно это было легко сделать во время прогулки. Нас конечно же подкупила, в первую очередь, работа воспитателей. Дети не просто были на прогулке, они наслаждались нею. А еще ми подсмотрели тренировки. У них классный тренер по футболу, к которому в футбольную команду очередь с девченок. Надо же, как он их увлек. Потом прошли пробный день, и на наше удивление наш домашний трехлетний ребенок остался на целый день и вечером не хотел идти домой. А потом в захлеб рассказывал про конструирование и вкусную еду. Именно поэтому мы выбрали AISU.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві