Оценка посетителей
(по 5 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Мені подобається, що з донечкою уважно працюють, допомагають розвиватись творчо. Дитя додому приходить щасливе, стільки всього розповідає, як пройшов день, що нового їм розповідали, у що грали. Їй комфортно і спокійно - це головне для мене!

,

Наша донька вже третій рік ходить в наш
улюблений Дитячий садочок Актівіті.
Пишаємося тим, що наша 4-річна дитина тут навчилася рахувати до 40 українською і російською мовами, рахує до 20 англійською, читає по складах, знає всі кольори на англійській і навіть відтінки на українській.
Англійський словниковий запас збільшився до 100 слів. Вміє віднімати і додавати до 10. Знає свійських і диких тварин англійською і українською. І це далеко не все... Але, найголовніше, що вона здобула жагу і прагнення до навчання! В школі це основна стратегія!
Такі незаперечні докази має дитячий садок нашої мрії - АКТіВіТі
Конкурентамбажаємоуспіху!-)

,

Віддала в садочок донечку, ходить вже 1,5 роки, до цього змінили два приватних садочки, результатом задоволені, наступного року випускаємося, навчили читати, писати, ввечері неможливо забрати.

,

Моя бусинка уже 3 месяц и в песочнице играет, и на качеле катается, и на надувном батуте прыгает. И на все там места хватает, даже машинка "из моего детства" есть. Была приятно удивлена... -) Крутой Центр, без возражений!!!.

,

Замысел сада неплохой но место ужасное маленький дворик с розами, где гулять детям?

См. также:
Обратная связь