Дитячі садки
Дитячий міні-садок «BabyNest»

Дитячий міні-садок «BabyNest»Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ми з садком з року дитини. Довіряю вихователям. Син ходить радісно. Коли хворіє сумує за дітками, але ми переглядаємо відео, яке скидають протягом дня, щоб не так сумно було.

,

Наша Діана з півторарічного віку ходить в садочок із задоволенням. Зараз їй 4 роки. З 8:00 до 19:00 дитина там і я не хвилююсь що не встигну на роботу чи забрати дитину. Чудове приміщення (мабуть найкраще з усіх що ми бачили), постійна робота з дітьми. Діана відчуває себе частиною колективу. В нашій групі дітки люблять своїх вихователів і відчувають любов з їх сторони. За замовчуванням та без додаткової оплати дітки мають заняття з англ. та китайської мови. Є можливість обирати гуртки. За окрему плату, однак + в тому що не потрібно водити дитину окремо - викладачі приходять в садочок. До харчування у нас ніколи питань не було. Заради справедливості скажу що ми не з тих батьків, які приділяють багато уваги харчуванню. Адміністрація садочку досить гнучка щодо наших потреб і не було випадку коли ми залишились незадоволеними переговорами з ними.

,

Чудовий садок, умови прекрасні і сучасні методи, ми ходимо з задоволенням!Рекомендую

,

Сад мечты!! Однозначно!!

,

Довольны на 100% Внимательное отношение к ребенку, которого в первую очередь воспринимают как личность. Много разнообразных занятий и секций. Рекомендую

,

Сад - ужасный. Мы были на просмотре раньше, даже не знаю, как родители оставляют своих детей здесь. Грязно, хаотично, персонал - молодые студентки, которые понятия не имеют, что такое дети. Видно, что в свое время неплохо вложились в помещение, переделали квартиру под сад. Но потом? цель экономить на всем? На нормальных воспитателях, преподавателях. И для того, чтобы не иметь ответственность, как нормальный сад, они называют себя "пространством". Это к тому, что если с Вашим ребенком что-то случится, ответственности не будет. Как и ни одного взрослого, опытного человека, чтобы Вашему ребенку помочь, если будет нужно. в Киеве так много достойных частных садов, все стоят одинаково. Когда уже в Украине перестанут работать самообразовательные сады-квартиры, где нет никакой ответственности, контроля и подотчетности?

,

Садик очень нравиться. Воспитатели очень внимательные и дочка их очень любит. Много разных секций. Гуляют каждый день. Я довольна, хотя не дешево.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві