Дитячі садки

Дитячий садок «Clever»Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

В сад ходили на протяжении года. Ребёнок адаптировался за 3 дня и с тех пор ходит с большим удовольствием. Прекрасные воспитатели и педагоги. Результат их труда видим и очень радует. Подготовка на высоком уровне, а главное, сыну очень нравится. Ему интересно посещать занятия, весело, дружные детки и чудесные праздники. Особая благодарность и уважение Екатерине Анатолиевне Луговик. Профессионал с большим и добрым сердцем.

,

Наша донечка вже 2 роки відвідує даний садочок тому, що подобається. Взагалі подобається колектив, відношення до діток. Бувають такі дні, коли доня іде в садочок без настрою, а вихователь зуміє підтримати і зацікавити дитину. Ми багато часу шукали садочок, який би підійшов для нас. Тут домашня атмосфера, завжди смачно пахне домашнею їжею. Прекрасний повар, а на свято нам печуть смачнющий коровай. Вивчаємо англійську мову, танцюємо, співаємо, малюємо, ліпимо. Ми дуже задоволені зробленим вибором.

,

Нам дуже подобається дитячий садочок. Кіра з радістю кожного ранку йде до улюблених вихователів. дуже зручно, що на базі садочка є велика кількість гуртків: малювання, гончарство, легоконструювання, кулінарні заняття.

,

Юра в сад ходит с удовольствием, он любит воспитателей и имеет много друзей. Занятия в саду очень результативные т. к. виден рост и развитие ребенка. Питание в саду достаточно хорошее. Юра всегда просит приготовить такой же суп, как в саду и булочки. Мы очень довольны!!! Замечательный детский сад, лучшие педагоги и воспитатели!!!

,

Наш Тімурчик відвідує садочок вже 2 роки і ми щиро вдячні вихователям і всьому колективу "Clever Center" за любов, терпіння і доброту до наших діток. Адаптація і соціалізація Тімура проходила, мабуть, найдовше. Але за цей час дитина кардинально змінилася. Він навчився спілкуватися з дітками, дружити, правильно формулювати свої думки і взагалі міркувати і думати. Фарби з чорних змінилися на яскраві; вже не боїться занять з фізкультури, бо став впевненим в собі і своїх силах; малює, ліпить, захопився англійською, пробуємо читати і все краще пишемо; з'явилися друзі і тепер зранку швидко мчим в садочок; розкрив в собі талант і тепер співає цілий день. Дякуємо Вам! Дитина змінилася і виросла! Окремо хочемо відзначити і подякувати за: щоденні фотозвіти; за смачні супи; за підтримку в дні, коли немає настрою; за розуміння і швидке реагування на побажання і зауваження батьків.

,

Я дуже задоволена, що моя дитина відвідує Clever EDC. Перш за все хочу висловити подяку всьому персоналу Clever EDC. Їм так вдалося побудувти стосунки між дітьми, що всі вони як одна велика родина. моя дитина з радістю відвідує садочок. Навіть більше, вранці він поспішає до садочку, щоб поділитися новинами з дітками та вихователями. Також хочу відзначити, що за час відвідування садочку моя дитина значно краще почала розмовляти, рахувати. Мені дуже подобаються додаткові заняття, які організовують у садочку. Окремо хочу відзначити кухню та їжу, якою годують діток. На мій подив, але моя дитина з радістю їсть все, що готують. Інколи вдома він просить приготувати певні страви такими, як у садочку.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві