Дитячі садки
Дитячий садок «Creative Kids»

Дитячий садок «Creative Kids»Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Це садочок, де справді люблять дітей. Слухають і допомагають почути себе, говорять про емоції і їх прийняття. Дають підтримку, коли навіть у батьків інколи не вистачає ресурсу) Не тішать амбіції батьків 3ма іноземними мовами і показовими виступами в костюмах зайчиків/сніжинок. Але при цьому створюють усі умови, щоб діти розвивались. Відкриті діалоги з батьками. Не заганяють дітей в рамки. Від душі веселяться і влаштовують крутезні свята. Ми вас дууууже любимо!!!

,

Дорогие родители! Я пишу этот отзыв именно для того, чтобы вы не мучились в выборе детского садика для малышей. Creative Kids - это идеальное место. Любовь к детям именно любовь лежит в основе всех действий сотрудников садика. Выражаю особую благодарность воспитателям Ирине и Юлии, за вклад в развитие моего чуда. Садик идеально адаптирован для малышей от 2 лет. Уютно по-домашнему, вкусно кормят, много занимаются с детками, вкладывают в них душу. Просто приходите сами, и вы все увидите!Садик находится на Иоанна Павла II, 19!!!!Мы живем не далеко от сада, еще и в это плюс.

,

очень крутой детский сад. Привела малыша с первого дня пошел без слез. Думала может на следующий день дойдет, что я ухожу, но нет, опять без слез.Плакал, когда пришла забирать. Спасибо воспитателям за их внимание и понимание.Рекомендую.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві