Оценка посетителей
(по 6 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Не сподобалось, що немає адаптаційного періоду взагалі. Просто прийшов і залишив дитину відразу на день! А що почуває при цьому дитина, знати не хочуть. Тобто педагоги (організатори) взагалі не знають, що таке дитяча психологія. Гуляють на дуже маленькій ділянці. Як дивляться вихователі на прогулянці за дітьми не сподобалось.

,

Моя дитина ходить в цей садочок вже третій рік. Я дуже задоволена. Невеликі групи, вихователі горять своєю справою, люблять дітей!!!!. Своя кухня і свій кухар - для мене це дуже важливо, продукти свіжі, на кухні завжди чисто, акцент на здорове харчування. Моя донька їсть навіть буряк. І вдома просить :). Ще плюс, що побудували власний майданчик у дворі, обіцяють весною дообладнати. Подивимось!

,

Хороший сад. Долго выбирали, остановились на этом. К детям всегда хорошее отношение. Все замечания учитываются. Уровень подготовки деток прекрасный. Довольно часто устраивают праздники, очень понравился выпусной в прошлом году. Ждем в этом году!

,

Садочок посередній. Нажаль, на районі немає державних. Розташування дуже незручне - посеред двору багатоповерхівки. Харчування на трійку. Діточок займають, але це ж це не все. Гуляють в жахливих умовах. Виховательки без досвіду - не вміють заспокоїти і зацікавити. Лише бігають і граються разом з дітьми. Якщо хочете дитину виховувати безалаберно-невгамовною - Вам сюди.

,

Прекрасний садочок. Рівень розвитку дитини та емоційного комфорту на висоті!

,

Очень понравилось. Воспитатели очень хорошие.

Партнеры сайта
Частный детский сад «Sunny Garden»
Частный детский сад «Sunny Garden»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь