Дитячі садки
Дитячий садок «Emily Day Care»

Дитячий садок «Emily Day Care»Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хороший оптимальный садик. Видна организация, расписание уроков, подготовка к школе в методологическом плане. Есть масса дополнительных кружков по интересам. Для жителей Лико-града один из двух оптимальных вариантов (второй - Рудый будинок).

,

Дуже гарний садочок, кваліфіковані вихователі. Головне, дитина ходить з задоволенням щодня. Для мене це найважливіший показник!

,

Моя дитина ходить в цей садочок вже третій рік. Я дуже задоволена. Невеликі групи, вихователі горять своєю справою, люблять дітей!!!!. Своя кухня і свій кухар - для мене це дуже важливо, продукти свіжі, на кухні завжди чисто, акцент на здорове харчування. Моя донька їсть навіть буряк. І вдома просить :). Ще плюс, що побудували власний майданчик у дворі, обіцяють весною дообладнати. Подивимось!

,

Хороший сад. Долго выбирали, остановились на этом. К детям всегда хорошее отношение. Все замечания учитываются. Уровень подготовки деток прекрасный. Довольно часто устраивают праздники, очень понравился выпусной в прошлом году. Ждем в этом году!

,

Прекрасний садочок. Рівень розвитку дитини та емоційного комфорту на висоті!

,

Очень понравилось. Воспитатели очень хорошие.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві