Дитячі садки

Дитячий садок "Обрій"


  • Київ · вул. Зодчих, 54-а
  • (044) 274-52-88
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Мнение о заведующей негативное, для работы с детьми она не создана, ей надо работать в тюрьме.

,

Ходимо в ясельну групу до Ольги Іванівни, дуже задоволені, дитина дуже її любить, литра задоволенням біжить обніматись кожен ранок. Коже день вони щось ліплять, малюють, співають,. Танцюють. Дітей небагато в групах, максимум ходить 14-15чоловік .все супер

,

Мені садочок подобається, донечка відвідувала його аж три роки. Дуже гарна підготовка до школи, вихователі проводять цікаві заняття та свята для дітей. В групах набагато краще, ніж в коридорі та на вулиці на території садочка.

,

Садик так себе. Хоть он к нам и ближайший, отдавать туда детей не рискнула. Группы нам не показали, в коридоре отголоски совдепии - стены до уровня пояса заделаны самой дешевой вагонкой, а выше просто покрашены. Да, нам не в коридорах жить, но группы вообще показывать отказались! Заведующая с умным видом карандашиком записала нас в список возможных кандидатов на возможное место в садике. При том всем своим видом показывала, как мы ей дороги и какое она нам делает одолжение... Толком ничего не рассказала, кроме того, что мы тут просто по гроб жизни ей должны будем. Впечатление негативное. Видела воспитателей на улице - на лице написано "чего вы припёрлись сюда?!". С детьми общались свысока, всем видом показывая, кто тут царь.

,

Моя донечка відвідує дитсадок із задоволенням. У нас найкращі, просто пречудові вихователі: Олена Миколаївна і Оксана Анатоліївна.Вони - педагоги з великої букви. Велика Вам вдячність і низький уклін за виховання і турботу про наших діток!!!!!!!!!

,

Мені подобається.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві