Дитячі садки
Дитячий садок «Малятко»

Дитячий садок «Малятко»Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хочу написать о том, что это прекрасная школа и садик, мои дети ходят в Малятко и Интеллект. Очень довольны. Я в свое время училась здесь, теперь мои дети учатся тут. Сказать, что школа хорошая, ничего не сказать. Мои дети и на выходных рвутся туда . Прекрасные педагоги- профессионалы, они действительно вкладывают свою душу в детей. После этой школы реально никакой ВУЗ не страшен. Каждый день английский, есть немецкий, французский, много кружков.Дети постоянно стажируются в институте Богомольца, Лингвистическом, выезжают на экскурсии, со второго класса сдают экзамены и получают оксфордские и кембриджские сертификаты, участвуют в международных олимпиадах,-что говорит о качестве образования. В этом году привезли 14 золотых и 12- серебряных медалей.Питание полноценное на выбор ребенка( диетическое, безглютеновое, веганское). И все это благодаря директору Прокопенко Валентине Ивановне и ее педагогическому составу.

,

Я мама, яка водить свою дитину у садочок Малятко, що на Печерську. Дуже хороший заклад. Моя дитина біжить з радістю. Що відрізняє його від інших, так це філософія закладу, свої авторські програми, випереджувальне навчання та індивідуальний підхід до дітей. Усі батьки дуже задоволені. Вихователі - професіонали своєї справи, люблять діток. Очолює цей садочок прекрасний директор, кандидат педагогічних наук, Прокопенко Валентина Іванівна. Людина, яка весь свій час присвячує розвитку школі, діткам, впроваджує всі методики та інновації.Усі заняття ведуться тільки на українській мові, Садочок- супер! І все це завдяки сучасному керівництву та прогресивному менеджменту та професійно підібраному педагогічному колективу. Дякую за садочок! Ми в захваті від "Малятко".

,

Чудовий дитячий садок. Щодня цікаві заняття та активності. Донечка приходить додому окрилена та щаслива. Адаптація проходила спокійно і дуже швидко, за пару днів ніяких сліз, а тільки велике бажання бігти у садочок. А заняття - це наша окрема любов. Дитині подобається все і математика, і українська, і хореографія. Особливо англійська мова на високому рівні. Навіть вдома донечка просить говорити англійською))) Вихователі, психолог та адміністрація завжди уважні та до кожного знаходять підхід. Дуже рекомендую Малятко!!!

,

Вихователі в "Малятко" з порога склали враження професіоналів. Дуже душевні, відкриті, привітливі, і головне - люблять діток і роблять усе, щоб їм в садочку подобалось.Садок "Малятко" - це найнадійніший сад в Києві. Тут враховують всі побажання і заспокоять сумніви навіть самого тривожного батька) Обов'язково знайдуть підхід до Вашої дитини, що не будуть його квапити в період адаптації, в ненав'язливій формі до процесу підключаться всі від вихователя і психолога, до адміністратора, в колективі немає байдужих. Так само у діток маса цікавих занять протягом дня.Вихователі регулярно висилають повідомлення про хід занять і стан діток. З фото і відео розумію, що у дітей дуже різноманітна програма протягом дня. Всі зацікавлено беруть участь у цікавих заняттях та активностях садочка.

,

Впевнена, що цей садочок найкраще, що я змогла запропонувати своїй дитині для її розвитку, становлення, та навчання. Жодного разу не пошкодували з чоловіком, що обрала це місце. Адже відношення співробітників до маленьких діток на вищому рівні. Моя дитина з самого початку не знала, що таке адаптація. Я просто відвела свою доньку і вона з першого дня полюбила і вихователів, і групу. Кожен день мені донька розповідає про цікаві заняття,що вони робили, то читають і вчать букви, то рахують, то малюють і клеять. Індивідуальний підхід, спілкування з дітьми, їх розвиток, сприйняття їх як особистостей, усе це та ще багато чого іншого, стало задатком того, що я вибрала саме цей садок для доньки.

,

Я у захваті від садочка і вихователів! Дитина біжить із задоволенням у садок, а це головне для батьків. У садочку постійно цікаві заняття, багато творчості, досліджень та розвиваючих ігор. Особливий підхід до кожної дитини, підтримують і допомагають при адаптації. Однозначно рекомендую!!!

,

Отличный детский сад. Чисто, просторно, красиво. Внимательные и отзывчивые воспитатели. Каждый день развивающие занятия, поделки, стишки. За год закрылись один раз, на неделю в августе, для проведения ремонта. Ребенок каждый день спрашивает, когда уже в садик. Очень радуемся, что завтра 1 сентября и мы вернёмся в "Малятко"

,

Дуже хороший садок,атмосфера всередині закладу приємна,дою'брозичлива

,

Имея опыт и знакомства с разными детскими садами , могу сказать смело- это лучший садик. С первого знакомства с Малятко мы почувствовали атмосферу семейственности и добра. В саду все продумано до мелочей! Интересная программа, воспитательский состав, все на высшем уровне! Третий год в саду и с грустью осознаём , что это был выпускной год( Спасибо руководству за это удивительное время! Я всегда спокойна за свою дочку, так как она в правильном месте!

,

У цьому районі - Малятко найкращий садок. Тут виховують розумних та щасливих дітей! Унікальна авторська методика навчання, збалансоване харчування, цікаві прогулянки на свіжому повітрі! Головне, що дитина щодня з радістю йде в садок і з гарним настроєм повертається!

,

Дитячий садочок «Малятко»-це місце,де дитина завжди відчуватиме себе щасливою!Уважні та турботливі педагоги-професіонали , цікаві заняття та смачні обіди !Цей заклад заслуговує найвищої оцінки!

,

Сучасний та креативний садочок!! Творчий та дружній колектив об'єднаний улюбленою справою.

,

Садок Малятко - це найкраще, що може бути у дитинстві! Кожного дня веселі емоції, цікаві заняття, добрі, креативні педагоги-професіонали. Ми ходимо з двох років, і вже готуємося до вступу у перший клас. Підготовка до школи взагалі - високий рівень, без хвилювань з великим багажем знань йдемо до школи .

,

Мій син відвідує Малятко майже рік. Нам дуже подобаються заняття з малювання та англійської та риторики. Англійська мова тут 5 разів на тиждень - ми у захваті. Є багато різних гуртків, моєму сину найбільше подобається дзюдо. Колектив у Малятко - це просто знахідка. Усміхнені та професійні, надзвичайно талановиті педагоги. Дуже вдячні усьому колективу!

,

Ходим в детский сад "Малятко" уже больше года. Очень хорошие воспитатели, такие внимательные, добрые, любящие деток Что не маловажно, очень креативные, придумывают развивающие и очень интересные игры. Так что рекомендую всем родителям детский сад "Малятко"!

,

Як мама, я можу сказати, що садочок чудовий. Дитина щаслива, у привітному колективі, грається та навчається. Приміщення теплі, їжа смачна, а вихователі та педагоги чуйні, привітні та дуже добрі. Креативність зашкалює - цікаві розвивчаючі ігри, вихователі заохототять, змотивують. Діти у захваті. Щаслива дитина- щасливі батьки. Однозначно раджу відвідати

,

Моя донечка відвідує садок вже два роки. У цьому садочку працюють професіонали своєї справи. Тут навчають і розвивають, турбуються і прививають любов і повагу. Дуже важливо для нас збалансоване харчування, можна підібрати індивідуальне меню.

,

Креативний садочок для креативних діток! Тут вихователі професіонали, мого непосидючого сина зуміли зацікавити до навчання, навчити читати та підготувати до школи! Світлі, яскраві приміщення, усміхнений персонал та смачні обіди. ????

,

Воспитатели замечательные, внимательные. Ребенок развивается и получает знания. Уровень знаний очень хороший. Син с интересом идет в садик. Очень приятная и дружелюбна атмосфера. За что, школе огромное спасибо!

,

Один из лучших частных детских садов. Отдали ребенка на подготовку к школе и не пожалели. Преподаватели нашли подход и ребенок уже делает успехи. Дружелюбная атмосфера, много хороших педагогов. Нам все нравиться.

,

Ми відвідуємо дитячий садок Малятко вже з третьою донечкою. Безмежно вдячні колективу, за їх любов та увагу до дітей. Знання англійської мови, оцінюємо кожного разу коли виїзджаємо за кордон. Математика, логіка, рідна мова всі заняття проходять дуже цікаво та ефективно.

,

Суперовий садок в який дитина ходить із великим задоволенням. Педагоги всі хороші, уважні до дитини, батькам завжди надають інформацію про успіхи дитини, як пройшов день, що робили, що навчилися. День побудований цікаво і змістовно і головне все роблять з любов'ю до дітей.

,

Рекомендуємо цей садочок. Наша дитина ходить з задоволенням!!! Привітний колектив, прогулянки на свідому повітрі, а головне, дитина не просто відвідує садочок, а рощвивається і навчається!

,

Неймовірно чудовий садочок, високий рівень знань, прекрасні викладачі, індивідуальний підхід до кожного учня, навчання в форматі "Open Air".Учні є учасниками та призерами багатьох олімпіад,конкурсів. Смачні,збалансовані обіди. Цікаві та пізнавальні екскурсії! Рекомендую всім своїм друзям садочокдля навчання в креативній і творчій атмосфері!

,

Неймовірно чудовий садочок високий рівень знань, прекрасні викладачі, індивідуальний підхід до кожного учня, навчання в форматі "Open Air".Учні є учасниками та призерами багатьох олімпіад,конкурсів. Смачні,збалансовані обіди. Цікаві та пізнавальні екскурсії! Рекомендую всім своїм друзям садочок для навчання в креативній і творчій атмосфері!

,

Садок "Малятко" наша сім'я рекомендує всім знайомим. Старша донька відвідувала цей садок і перейшла до їхньої школи "Інтелект" , а зараз без вагань привели і меншу доньку. Вихователі уважні, підхід до кожної дитини, заняття, гуртки все на високому рівні і головне все з любов'ю до дітей.

,

Використовуються сучасні методики, діти задоволені малюванням та ліпленням, дуже гарний педагогічний колектив, чудовий директор. Працюють гуртки з дзюдо, йоги та хореографії. Рекомендую школу "Малятко"

,

Моя донька відвідує садочок вже другий рік. Ми дуже задоволені вчителями. Сашенька дуже полюбляє англійську мову та інші предмети. Великий плюс, що є гуртки, які дуже хорошого рівня, не потрібно шукати десь в іншому місці, що дуже зручно. Велика подяка пед колективу!

,

"Малятко" это такой садик, о котором вы никогда и не мечтали!!! У меня ходят в него двое деток. Старший, к “сожалению” уже выпускник этого замечательного садика. Какие здесь воспитатели! Таких вы не найдете ни в одном садике!!! Как занимаются с нашим детками эти замечательные люди, которые работают в этом садике… Сейчас на каникулах каждый день кроме познавательных уроков проводятся увлекательные развлекательные игры-уроки: музыкальные, шахматные, танцевальные, сказочные, театральные! А какие всегда здесь замечательные праздники! Вы НИКОГДА не пожалеете, что отдали в "Малятко" своего ребенка! Я вам ЗАВИДУЮ что вы только начнете посещать этот садик… Как жаль, что наши малыши так быстро растут… Спасибо вам огромное наши любимые воспитатели: Татьяна Яковлевна, Валентина Ивановна,Нина,Оксана, Анастасия, Кнарик,Юля, Наталья… всю жизнь будем вас помнить и благодарить вас, наши дорогие воспитатели!!! Люблю вас бесконечно!!!

,

Очень благодарны садику за чудесные онлайн-уроки! Ребёнок радуется только от того, что уже видит замечательных воспитателей. А ещё при этом он с интересом учится, имеет хорошую подготовку к школе, благодаря это у садику! Спасибо воспитателям! Вы-самые лучшие!

,

Садок "Малятко" нашій дитині і нам дуже подобається. Тут увага до кожної дитини, індивідуальний підхід, цікаві пізнавальні та навчальні заняття. Атмосфера дуже доброзичлива і комфортна. Видно, що вихователі люблять свою роботу, вони професіонали. Спасибі директору Валентині Іванівні за підбір такого чудового педколективу!

,

Ребенок ходит с удовольствием, очень хорошие учителя, дружелюбный администратор Юля. Благодарен за воспитание моего ребёнка.

,

Садок "Малятко" дуже хороший заклад. Мої діти ходять із задоволенням, ввечері не хочуть йти додому. Заняття проходять за авторськими програмами, дуже цікаві і пізнавальні. Вихователі просто чудові, педагоги з великої літери. Всім рекомендую цей садок.

,

Очень довольны детским садом. Ребенку очень нравится, замечательные жизнерадостные добрые отзывчивые воспитатели. Увлекательные занятия. Ребенок настолько доволен, что вечером не хочет идти домой)))). Спасибо вам огромно!


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві