Оценка посетителей
(по 9 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

За садочок не скажу, так як дочка навчалась лише в школі.
В початковій школі саме головне - це перший вчитель. Нам з першою вчителькою дуже повезло, точніше не просто повезло, а ми конкретно йшли до Ірини Миколаївни. Вона професіонал свого діла. Добра, але водночас вимоглива, методика її викладання дає можливість не лише відпрацювати урок, але діти встигали з нею займатися додатково, більш поглиблено вивчали матеріал. Подача цікава і зрозуміла. Ірина Миколаївна любить дітей, а діти як її люблять! В тандемі з Алою Михайлівною - другою «класною мамою» вони вчили дітей не лише шкільної програми, але й самостійності, самоорганізованості. За 4 роки діти здружилися між собою і не було серьйозних конфліктів.
Взагалі, в Поділлі, підібрано професійний педагогічний склад. Англійська на високому рівні.
Окремо дякую Ларисі Михайлівні за її уроки фізкультури. Сама б до неї ходила із задоволенням на «Позитивчик»!
Дякую всім учителям і раджу батькам даний навчальний заклад.

,

Ходили в яслі і молодшу группу. Щоб потрапити в садок мало вчасно зареєструватися. Треба щороку сплачувати мзду директорці за те, щоб наступного року вас взяли в групу. Щомісяця - додатково сплачувати "на миючі". При цьому дитина завжди скаржиться, що паперу в садочку немає. Змушують дітей їсти, з вікон доносяться крики: "Ти що мене хочеш довести?!?!?!" чи "Ти знущаєшся з мене?!", або "Не будеш їсти, віддам чужій тьоті" і плач дітей. Матеріальна база садочка - гарна, дійсно в ремонт вкладаються гроші. Проте залякування і крик - основні методи виховання, що використовуються вихователями. Багато дітей за рік так і не адаптувалися, щоранку ридання. Для мене це показник, що там дітям погано. Я сама працювала у садочку і знаю, що там, де добрий вихователь, там діти через 2-4 тижні ходять спокійно і з задоволенням.

,

Доброго дня! Ніколи не писала відгуків , бо якось не прийнято хвалити! Переважно пишуть скарги! Але, шукаючи середню школу по відгуках, зрозуміла, що якщо є за що, то треба хвалити!
Ми закінчили цього року ПШ «Поділля». І вважаю, що такий варіант початкової школи - це найкраще, що може бути, для дітей і батьків! Велике дякую за освіту наших дітей Ольгі Ігорівній та Тамарі Михайлівній! Дитина їх обожнює! І як каже донечка - красиві, добрі і ТЕРПЕЛИВІ! А для мене - це професіонали своєї справи! Діти в класі щасливі і дружні - це заслуга тільки викладачів! Найкращий показник вчителів, це коли дитина біжить із задоволення до школи ! І без втручань батьків здобуває знання на високому рівні!!! Ще раз ДЯКУЮ Ольга Ігорівна.

,

Мой старший ребенок ходит в первый класс в Поділля. Изначально были опасения, так как увидела плохой отзыв, но на практике все отлично. Ребенок сам говорит как ему нравятся учителя и как их дружно объединяют в классе. За 7 месяцев первого класса ребенок свободно считает, красиво самостоятельно пишет. Читает, пишет, формулирует простые предложения по-английски. Сейчас на каникулах и ребенок мне рассказывает очень интересные и познавательные вещи из жизни (о прививке деревьев, о том , что больше вселенная или чёрная дыра и тд). И он говорит, что это им рассказывает учитель Оксана Васильевна, которую весь класс очень любит. Все домашние задания делают в школе и если ребенок пропустил, то видно, что его знания подтягивают. Еду всегда ест с удовольствием и сам говорит, что это самая вкусная для него еда, хотя дома ест все что хочет. Ребенок сам говорит, что хочет только эту школу. С такой сильной подготовкой легко будет идти в другую школу после 4 класса, за это спокойны.

,

В школу ходим в первый класс, пока норм. Прочла предыдущий отзыв, надеюсь, в нас не будет сложностей после 4го класса, потому мы пошли по рекомендации знакомых. А вот младшего вожу в ясли 734 тоже того же директора Галины Николаевны. Холодно, плохо отапливается, дети постоянно болеют, новая воспитательница пришла - совершенно безответственная, из-за нее сидим дома с бронхитом. На жалобы директор говорит:"не нравится? - ищите другой сад!" Это была моя первая и единственная жалоба. В общем ясли не рекомендую вообще никому.

,

Давайте начистоту - садик проблема во всех районах. да и школа с продленкой тоже. Это и подкупает родителей в школе Подилля первые 2 года. Потом приходит горькое похмелье. После 4 класса вы будете предоставлены сами себе. Никто никого никуда не будет рекомендовать. Будете сдавать тесты везде где только можно. Программы обучения по математике (это для теста) в Подилля не совпадают с другими школами.В этом году половина учеников 4-х классов разбежались кто куда.Директриса на собраниях только и твердит, что дети неприспособленные к жизни и родители плохо их воспитывают, хотя ручной охранник на входе даже на площадку детям не дает толком выйти и лает на всех.
Основная тема собраний - плата повышается снова. Одна радость - дети не жалуются на питание) за наши деньги.
В этом году с перепугу и от жадности напаковали 1-й класс 38 учениками. Сидят на голове в классе на 25 человек максимум. Ко второму классу думаем треть точно прозреет. Так что думайте - оно вам надо)

,

Прекрасний дитячий садок та школа. Дуже затишна атмосфера та чудовий колектив як керівний, так і вчителі та вихователі. Дитина завжди ходила з радістю. Гроші, які платите тут, дійсно йдуть на додаткові заняття та харчування. Прикро, що лише до 4 класу.

,

В 2016 році тільки зявились на майданчику дит садка хоч більш менш якісь нормальні хатинки,паровозик - ато таке було що хай Бог милує як діти там не калічились!? З Радянської епохи експонати на половину розрушені..
Так, за гроші то першим ділом - ви ж враховуйте шо ваша дитина буде в садку більше часу проводити ніж з вами і 5 років..короче стільки й давайте були слова завідуючої ))) - в суммі садок нас довів до того що ми туди взагалі не ходимо по здоровю..і гроші нам ніхто не поверне , а здоровя дитини тим більше! От і думайте)
А гроші - звонять здавати кожну неділю)) і пінка вже по 60 і вистави 20 і канцелярія і ремонт в кінці року 600 і тд і тд

,

Віддавали дитину в 2013 році.При записі до садка сказала що розмір добровільного внеску батьки самі визначають,а при подачі документів повідомили- від 700 грн. Щомісяця 70 грн. на миючі засоби. Канцелярію купували окремо. Раз на місяць якщо бажаєте дитина може вживати пінку 50 грн- 10 днів. В кінці кожного року 500 грн. на ремонт. Приміщення загалом в гарному стані,нові шкафчики,стільці,столи,деякі ліжка, актова зала також нічого,харчування добре. Є платна група 1000 грн. щомісяця-заняття з англійськоі',хореографія що ще не знаю- ходили до звичайноі' групи. Після цієі групи обіцяють вступ до 107 гімназіі' без проблем.При садочку є заняття з карате за додаткову плату. Вихователі хороші,а ось директор мені особисто як людина не дуже сподобалась-тільки про гроші і говорить,що треба здавати-здавати-здавати...нахабна жінка,хамовита,ніби я ій тепер вічно зобов'язана,бо вона прийняла мою дитину до садочку. Якби не Галина ...(директор) то все було б краще, хоча з дітьми ж не вона займається)

См. также:
Обратная связь