Дитячі садки

Школа-садок «Ромашка»


  • Київ · вул. Теремківська, 10
  • (044) 522-08-29
  • державний

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Якщо ви, батьки, бажаєте віддати свою дитину в надійні руку, то це тільки НВК "Ромашка". Там вас зустрінуть вчителі-професіонали вищої категорії, добрі, чуйні, завжди знайдуть потрібні слова для вашої дитини, завжди зрозуміють, допоможуть. Моїй доньці пощастило з такими наставниками, особливо з класним керівником Ольгою Олексіївною. Це чудова людина, професіонал своєї справи яка стала для наших малюків другою мамою, а для батьків другом. Вона дуже любить дітей, вміє їх здружити, зацікавити, ніколи не кричить на них. Вона ніколи не приховує своєї думки і обговорює всі проблеми з батьками. Директор, Олена Іванівна, на своєму місці, школа чиста, затишна, діти під постійним наглядом. Так, велика увага приділяється зовнішньому вигляду школярів, а хіба це погано? Велика подяка вчителю музики, Тамілі Павлівні, творчій особистості, яка робить із дітей маленьких зірочок-артистів. Школа надзвичайно чудова, всім рекомендую туди віддавати свою дитину. Ви не пошкодуєте!!!

,

Навчально-виховний комплекс «Ромашка» - чудовий садочок та початкова школа. Я дуже задоволена, що моя дитина мала змогу відвідувати його. Там завжди панує доброзичлива та дружня атмосфера. Всі вихователі та вчителі не тільки гарні педагоги, а й люди, які вболівають та переймаються долею кожної дитини, як власною, докладаючи максимум зусиль, щоб діти почувались, як вдома. Моя дитина із задоволенням відвідувала школу, отримувала хороші знання та виховання. Завжди проводились конкурси, свята, екскурсії. Дуже вдячна директору Олені Іванівні, вихователям, першим вчителям Яні Геннадіївні, Ользі Олексіївні, Зої Олександрівні, Галині Борисівні та всьому колективу за любов та терпіння до наших дітей. Хай Вам щастить у житті, терпіння, наснаги та сил у цьому нелегкому професійному шляху!

,

Дуже вдячна педагогічному колективу НВК "Ромашка", зокрема директору Олені Іванівні, заступнику директора Яніні Геннадіївні, першому вчителю Ользі Олексіївні, муз. керівнику Тамілі Павлівні, вчителю англ. мови Олені Вікторівні, вихователю ГПД Вікторії Олександрівні, поміч. вихователя Катерині Володимирівні й іншим працівникам закладу. З першим учителем сину пощастило, адже Ольга Олексіївна - талановитий педагог, який любить дітей, з розумінням ставиться як до дітей, так і до батьків. За рік діти відвідали безліч екскурсій! Подобається те, що математика й англ. мова викладаються за програмою "Росток". У школі є гуртки - хор, карате, хореографія. Щомісяця проводяться вистави. Дуже високий рівень проведення свят завдяки професійному підходу муз. керівника Таміли Павлівни. Різноманіття дитячих пісень, хореографічних постановок, режисерська майстерність, злагоджена робота всіх діток - це просто неперевершено! Син завжди із великим задоволенням іде до школи "Ромашка" :)

,

Павильоны, заборчики, площадки - как будто их бомбили. После обеда не выходят гулять, учитель мотивирует это тем, что поломались фонари и детей не видно! В крошечном классе набито 35 человек. Гулять почти не выходят. Душно, сидят, как селёдки в бочке. Один мальчик всё время с планшетом. Вокруг него толпа детей - а учителям это и на руку - сидят детки кучкой, не рыпаются, ну и хорошо. За программу Росток, театры-экскурсии-кружок-фонд класса-еду мы платим в месяц до 800 грн. в месяц !!! Да в лицеях и то дешевле. И главное: со второго класса второй язык обязательный. Кто-то почему-то решил, что это должен быть русский. (!!!) нет слов, занавес.

,

Дуже вдячні керівництву і педагогам цього закладу, де закінчили молодшу школу. Добре упорядкована, затишна територія, охайні класи, добре поставлена позашкільна робота, влаштовують дуже цікаві екскурсії, добре, що забезпечена можливість дітям спати вдень у першому класі, це нам дуже допомагало. Важливо, що педагоги приділяють значну увагу не лише навчанню, але й вихованню - тому, як діти спілкуються, почуваються в колективі, створюють доброзичливу атмосферу. Дуже вдячні нашій вчительці Тетяні Вікторівні, - дуже світла, доброзичлива, натхненна людина, радіємо, що нам так пощастило із Першою вчителькою!

,

Вихователі прекрасні. З душею підходять до своєї роботи. Також у садочку дуже смачна їжа - діти люблять там їсти. Щира подяка всім працівникам садочка.

,

Перевели ребенка с 132. Ребенку очень нравится, хорошие учителя, отличное отношение к детям, много экскурсий и.т.д. Ребенок в школу ходит с большим удовольствием. Руководству и учителям СПАСИБО!

,

Чудовий садочок !!!

,

Чудовий садочок-школа. Прекрасні вихователі. Дуже смачно готують.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві