Дитячі садки

Міні-сад «Совенята»Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Садик сейчас в частном доме на Печерске. Состояние дома - старое.При мне же дети валялись по полову и вырывали друг другу волосы, на что воспитатели (большая часть которых вообще без настроения,как и администратор вообще странная девочка)переступали и шли дальше.Питание как в гос.садах,спят дети на полу на тряпочках и пол на минуточку, без подогрева! Ламинат...вот откуда сопли и насморки.Двор страшный,садик возле гаражей. Детям многое позволяют и как мне объяснили «вони вільні» - удобная позиция вседозволенности ,им просто все разрешают и они не дисциплинированы!Я увидела много садиков ,и этот самый ужасный! Дети как дикие себя ведут,агрессивные... именно поэтому потом тяжело прижиться им в достойных учебных заведениях.

,

Дитячий садок "Совенята" (вул.Кіквідзе, 31) знаходився на першому поверсі 4-поверхового будинку. На той час це був єдиний дитячий садок, де директор і всі вихователі спілкувались виключно українською мовою. Чому ми це знаємо, бо ми відвідували цей садок з 3,5 до 5 років))) Прочитавши негативні коментарі, складається враження, що ми ведемо мову про різні заклади. Бо в "Совенятах" мого сина оточували лагідні та чуйні вихователі, яких ми досі згадуємо і любимо. За те, що створили комфортну, домашню атмосферу у садочку і за те, що з вами моя дитина почувалася особливою. Зараз знайшли садок ближче до дому, але інколи чую від малого: "англійські слова я ці знаю....ми це вже в Совенятах вчили". З директором та адміністратором садочка знаходили спільну мову стосовно харчування, навчання та інших речей. Вони завжди йшли на зустріч батькам. Стосовно іграшок. А як довго у вас дома цілими лишаються улюблені дитячі іграшки???

,

В жодному садочку я не була настільки впевнена, як в Совенятах, і шкодую, що через переїзд менший син не потрапив до них. А коли водила старшого, часто лишалась на півдня і бачила, як вони працюють. Це однозначна рекомендація, якщо, звісно, батьки хочуть поваги до своїх дітей від вихователів, незашореного виховання та інші кративні плюшки ) А негативні коменти ботів (чи реальних людей?) сильно мімо каси.

,

Мій син ходив до цього садочка 3 роки. Чудова українська мова, різноманітні цікаві та творчі заняття з дітьми, дуже привітні та уважні вихователи, просто чудова хазяйка. Свіже харчування. До дітей ставляться, як до індивідуальностей, вчать поважати себе та інших. Не знаю, хто ці люди, які писали негативні коментарі. Батьки переважно один одного знають. Дуже вдячна, що у мого сина була можливість бути саме в "Совенятах"

,

Чудовий садок, найбільший плюс - за уважне ставлення до діток! Індивідуальний підхід, в дитині бачать особистість. Немає примусу і рівняння всіх під одну гребінку! Молоді й не совкові виховстелі, які щиро щахоплені своєю справою, заняття, приватна територія, мінімум правил і 'обязаловки' - все це сприяє гармонійному розвитку дітей,

,

Чудовий україномовний садочок, ставлення до дітей дуже доброзичливе. Мій син, який категорично відмовлявся ходити до державного садка, в Совенята йшов з радістю.

,

Другий рік моя дитина ходить в цей садок. В моїх очах це ідеальний садок в усіх відношеннях. Уважні вихователі, здорова їжа, хороші заняття. Дитина з радістю читає, рахує, додає і віднімає і сприймає ці заняття як цікаві та захоплюючі. Ніяких вивчень віршиків силоміць, ніякого насильного годування. Приватна територія - взагалі шикарно! Дитина півдня на вулиці, реально не хоче йти з садка. І ось іще - дуже дружні мами і тати :) Тут внизу писали про "хворих дітей". Так от, це моя Михайлина, у неї хронічні соплі кілька років, така реакція імунної системи на навантаження. Троє різних лікарів підтвердили, що дитину можна водити в садок і вона не заразана)

,

Старша я ходит в этот садик, во-первых переехал в частный дом со своей территорией,) весь состав воспиталей обновился, пришли молодые, отвецтвенные инициативные и весёлые ребята. Ребека из садика невозможно забрать - и очень обижается если прихожу пораньше. Отличный английский. Каждый день в фб есть закрытая группа куда скидывают фотки что дети делали. 5ти разовое здоровое и вкусное питание. Хороший психологический подход к решению конфликтов между детьми. Дети залюбленые и счастливые;))) на дневной сон когда их укладывают, гладят по спинке или по головке, кто привык;) вообщем довольна садиком на 200% хоть и стало далековато ездить;))) зато зимой у садика теперь своя горка;)))) и круто что воспитатели катаются вместе с детьми;)))

,

Люблю этот садик за хорошее отношение к детям, качественное питание и удобный график работы. Ребёнок ходит с удовольствием, для меня это важно.

,

Жаль, що від нас далеко. За схожим зразком хочу відкрити садок на Троєщині. Зараз Совенята в новому приміщенні, яке ще краще організовано і продумано. З попередніми відгуками про жахливе приміщення в хворих двтей не згодна.

,

Чудовий садочок - домашня атмосфера, привітні вихователі, моя дитина просто обожнювала свій садочок.

,

Там разговаривают суржиком. Педагоги без образования. Психолог странная .дети ходят больные

,

Грязно. Больные детки в группе. Травмоопасная площадка. Не понравилась общее состояние детей в саду, материально-техническая база. Игрушки старые, поломанные. Пыльно. Нагромождения мебели в комнатах, где играют дети.

,

хуже садика не видела. детей не поведу!!!

,

Садик в сьемной квартире 7ми этажного дома, за детьми смотрят плохо, дети выбигают сами на улицу, бегают по парадному. Во время прогулки на улице отмутствует должное внимание со стороны воспитателей.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві