Дитячі садки

Спеціалізована школа-дитячий садок « Відродження»


  • Київ · вул. Металістів, 11
  • (044) 457-61-76
  • державний

Відгуки103

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Здивована манерою розмови адміністрації Подзвонила запитати, коли прийомні години і коли можна підійти розпитати про школу, і мені в досить агресивній формі почали казати, що це не просто школа-садочок, а школа із значним навантаженням. Коли я попросила говорити спокійнішим тоном, у відповідь почула, що я звикну до такого і буду вважати це нормальним. Це нормальна ситуація для "Відродження"?:) А як там з дітьми розмовляють, якщо з дорослими навіть по телефону узгодити зустріч не може директор? Бажання йти на розмову і тим більше подавати документи відпало.

,

Добрый день. Мы ходим в 1ый класс школы 'Видродження'. Школу очень любим и учительницу нашу тоже. Ребенок просто бежит в школу, просит оставить на продленку. На мой взгляд, Лилия Анатольевна - профессионал, отдавший много лет воспитанию и учебе детей начальный классов. Учитель всегда на связи в мессенджерах, быстро реагирует на вопросы. По ребенку я вижу, что атмосфера в классе дружелюбная, дети на уроке (сужу по он-лайн урокам) сконцентрированы и работают с полной отдачей. То, что на переменах дети предоставлены сами себе, мне кажется наоборот хорошо, можно поиграть спокойно, и учителю тоже надо отдохнуть. Пользуясь случаем, хотела бы поблагодарить нашу учительницу и весь коллектив 'Видродження'. Спасибо, что вы воспитываете наших детей, следите за ними, учите их и нас тоже. Сейчас время непростое, пандемия в самом разгаре, тем не менее школа и сад продолжают свою работу, позволяя нам в свою очередь делать свою.

,

Спочатку про саму школу: є охорона, басейн, дотримуються протиепідеміологічних норм. У самому класі окрім кімнати для занять є роздягальня (у кожної дитини є своя шафка для речей), ігрова кімната та туалет (для першачків це важливо). Щодо навчального процесу в 1 класі - розумію, що кожна дитина прийшла зі своїм рівнем підготовки, але по своїй дитині я бачу прогрес, інтерес до навчання та поліпшення комунікативних навичок. Чи не це головне на першому році навчання в школі? Періодично вчитель з дітьми проводить наукові досліди, тематичні уроки, свята та т. ін. Я задоволена школою і вчителем. Моя дитина також.

,

Учитель доступна для разговора с родителями о их ребёнке! Лично, телефон, мессенджеры. Я так решаю вопросы, многие родители тоже. И да, на вторую половину дня приходят другие учителя, которые делают с детьми домашние задания и предлагают развивающие игры или поделки. Мой ребёнок всегда просит забирать его попозже.

,

Корону надо ей поправить,в этом уч.зав.,таких людей ещё не было.Пусть сначала покажет свой уровень,а потом берётся за других.По отзывам,не все хорошо у неё с опытом.

,

Встречать она обязана,у каждого разное видение уровня знаний у ребёнка. Звёзду надо снять ей. Уровень сельского обучения. Тетрадь не провели еще с октября месяца. Во второй половине и вовсе дети предоставлены сами себе.

,

Нормальная школа, нормальный учитель. Ребёнок с удовольствием ходит. Знания на уровне. Учитель каждое утро встречает детей на улице и доступна для разговора, если у кого есть вопросы и пожелания. Звезду снимаю только из-за отсутствия питания во второй половине дня.

,

Повністю походжсь з кожним коментарем написаним внизу,щодо 1класу.Вчитель не займається дітьми взагалі,спираючись НП програму НУШ,але і її можна гарно подати та зацікавити дітей.Таке враження,що знову в дит.садочку.У дитини немає зовсім інтересу ходити до закладу.Вчитель уникає спілкування з батьками,зовсім не розказує про освітній процес,як такий.Складається враження,що він відсутній взагалі. Хотілося б,щоб інші вчителі ,просто протестували дітей та їхній рівень. Можливо і керівництво зацікавиться даною ситуацією!!!!

,

Полностью согласна с написанными комментарием ниже.В1кл учёбы нет вообще,пустили всё на самотёк!!! Учитель не компетентная!!!!!

,

Реальний відгук і в мене, також, про цей заклад !!! Отже,перший клас це просто суцільне жахіття.Вчитель яка нещодавно сюди прийшла відразу на три посади зовсім незацікавлена у навчанні дітей.З вересня місяця вона розказувала про адаптаційний період,який затягнувся до листопада місяця.Ніякого спілкування з батьками не проходить,ми не розуміємо на якому рівні підготовки наші діти!Спілкування йде тільки коли щось потрібно.На перервах,зовсім не слідкує за дітьми,вони представлені самі собі. Питання тільки одне,для чого це потрібно. Так діло не піде,школа давно втратила свій авторитет,а з таким підбором кадрів той поготів!!! На рахунок платних послуг,так це розвод чистої води.По суті ви платите,за той час,який ваша дитина може там знаходитися до 18.00 і все,навчання там немає !

,

Реальный отзыв. Светлана Николаевна- самое страшное что может случится в школе. Это вообще недоразумение. Детей оскорбляет, родителей неуважает, учить не умеет. Дети после ее учебы морально травмированы.

,

О новом человеке в этом заведении можно сказать « из князи в грязи». Посмотрим как дальше проработает при своей звёздной болезни!!!

,

Полностью согласна,учитель в первый день,начал собирать деньги в суме 1000гр,якобы на учебники детям,но ни единого чека она не предоставила.На второй неделе,составила список что нужно ей для работы.Вопрос,зачем 300файлов,или 2пач.бумаги.? Учебного процесса как такого-то и нет. Учитель, если можно её так назвать-никакущая.

,

Когда выбираешь школу,в первую очередь ищем учителя ?‍? вот поэтому и было выбрано это заведение.Но увы,предыдущий учитель уволился и взяли на работу неопытную и неприятную учительницу.Вовремя мы ушли и ещё много планирует уходить отсюда. И кто это чудо сюда привёл.Директор при приёме проводила собеседование или брали кого попало ?‍♀️

,

Гарний садочок. Є басейн. Старанні вихователі.

,

Наболіло!!! На при кінці 2019 колектив отримав премію за рік, розподілом коштів займалися особисто адміністрація. Розподіл премії відбувся на власний розсуд і вподобання (педколектив - люди, бо вони з освітою, інші – ніщо). Коли трудовий колектив висловив своє обурення несправедливим розподілом преміальних, адміністрація пообіцяла «навчити всіх працювати». І почалося «навчання»: адміністрація рясно поливає брудом трудовий колектив закладу, принижуючи співробітників. Апогеєм стало вживання адміністрацією нецензурної лексики до співробітників. Чи це гідна поведінка адміністрації дитячого закладу???

,

В садочку дітей лінуються виводити на прогулянку,постійно спираючись на якісь причини,то погода погана,то ще Щось у них стається. Відповідно діти часто хворіють.Якщо вам важко вийти на прогулянку з дітьми,то мабуть не там ви працюєте або ідіть на заслужений відпочинок.

,

Сьогодні трішки Новорічного настрою. Дитячі новорічні ранки - це віра в чудеса, очікування подарунків, море позитивних емоцій! Діти захоплені кожен своїм образом та костюмом, в очікуванні виступу на святі! Бачити блиск в очах дітей, щиру життерадісність просто неймовірно! Цього року вже доросліші, все більш серйозно і відповідально! Дякую нашому чудовому вихователю Юлії Миколаївні за мега підготовку, організацію, прекрасне свято, за ввесь позитив та емоції! Ваша праця- десятки маленьких щасливих оченят!

,

Хочу привітати з Новим роком весь колектив "Відродження",моя донька з задоволенням ходить в дитячий садок,а ще дуже хочу подякувати нашій виховательці-Олені Володимирівні за роботу,за надзвичайно чудове Новорічне свято, ми всі отримали великє задоволення!Дуже-дуже дякую!

,

Дуже чудовий заклад, вже третя дитина ходить. Харчування не гірше ніж всюди. Директор постійно контролює харчоблок, сама коштувала (після своєї дитини) для цікавості. Діти кажуть, що в мне не так смачно як в садочку. Вихователі чарівні, Вчителі з високої літери. Дякуємо Маргіриті Валентинівні за все, ми Вас дуже любимо і поважаємо. А тим хто чимось не задоволений, двері на вихід відкриті.

,

ХАРЧУВАННЯ-ще одна проблема цього закладу!Воно огидне,а ще не відповідає якості та нормам.Ще одна із схем цієї школи!!!

,

Я була на святі присвяченому до дня вчителя, що можу сказати хореограф Молодець! Діти, молодці!

,

Здравствуйте! Моему ребёнку очень нравится в садике! Много линейных занятий по хорошей цене (по других садиках английский 800 грн. в месяц также и хореография) и это намного дороже! А поздравлять с праздниками воспитателей это желание родителей они заботятся о наших детях каждый день.

,

якщо хтось подумав вибирати цей садочок, дуже рекомендую одуматися. Хоч я і лояльно відношусь до такого роду речей як разовий внесок при вступі в садок та оплати освіти кожен місяць. Тут сєбялюбіє досягає абсурду. в приказному порядку завідуюча каже і передає через вихователів кого з чим вітати. тут вітають кожна група з днем народження медсестру! список кого вітати на день учителя, 8ме березня, новий рік. без варіантів.хто пише що ремонт гарний, коштом держави. 4 тисячі вступних внесків, можна щось і зробити. альтанок нема, під час легкого дощу не гуляють. бо болото.ще й колективчик. в садку вихователька є яка дочка завідуючої, зараз в яслях внучка завідуючої. в кожній групі "щирі друзі" завідоючої, доносять про що йдеться мова в групі, в розмовах... такого ще не бачила!! воно того не варте!! зараз в садочку недобор. в одній групі 6 дітей, в іншій 10... в школі те саме. збирали на випускний 4го класу 10т грн. з них 5т грн на подарунки педколективу!)обходьте десятою дорогою це місце.

,

Цей садочок та школа більше тягнуть на Приватний чим на Державний! Тут корупція процвітає.Постійно повинні когось вітати,а якщо ні,то отримає на горіхи вчитель чи вихователь.Від кожного класу чи групи потрібно відати якусь дань.Вітати починають від медичної сестри та закінчують кухнею.Оплату підняли,послуги аби які! Сюди вже потрібно писати скаргу і не у відгуки,а вище стоячі органи,думаю це цікава тема навіть для телебачення! Ще відомо,що риба гниє із голови,так от голова-риба цього закладу,можливо ви не дивлячись до батьківської кишені щось зробите самостійно. День вчителя,це окрема тема,а надто для випускного класу. Забороніть вітання грошових сум та інших походеньок,адже це є «НАКАЗУЄМО»!!!

,

...а ще нам підфортило прийти в перший і відремонтований за держ кошт клас. Змінили радіатори, косметичний ремонт приміщення, нові парти і дошка

,

На рахунок плати. Так,ми платили за ліцейні заняття,доки були в садку і вони сторицею окупилися, тепер ми пішли в школу і теж не безкоштовно. На рахунок здавати на різні потреби- а в столиці залишилися ще школи,де ні копійки не приходиться здавати??? Навряд...Коли ви плануєте туди вступити,вас попереджають відразу і про благодійний при вступі школу/садок, і про ліцейні плати. В нас дуже гарний ,приємний і як на мене ,досвідчений і професійний вчитель Світлана Миколаївна. Дитина каже,що дуже подобається. Але лише початок навчання,далі буде видніше Я з гордістю рекомендую конкретно логопедичну роботу в садку, за школу щиро надіюся теж не пожалкуємо!

,

Ми потрапили у Відродження 2 р тому в логопед групу (дефекти мови) Які тут претензії? Рівно через рік дитину було не впізнати: проведена колосальна і ефективна робота нашими неймовірними логопедами-дефектологами Оленою Вікторівною і Іриною Борисівною. Скажу точно,ці два педагоги вкладають душу в дітей- мій Нікітос їх обожнював! Окрім логопедичної роботи, дитину повністю підготували до школи. Відходили 2 роки ,з них вже через рік дитина повністю читала (не бемекукуріку,а повноцінне читання), повністю писала в т.ч реченнями, а також математ підготовка- доречі саме тут вияснилося,що дитина має сильні математ схильності Наш вихователь Олена Юріївна - залізна жінка і в цьому її плюс (вона ідеальний педагог конкретно для моєї злегка не слухняної дитини, він її опасався і обожнював одночасно:))і няня тьотя Надя ,як називали її діти Вона для дітей,як мама чи бабуся...надзвичайно добра і проста жіночка,я не знаю чи були діти,які б її не обожнювали.:)- окрема подяка Вам за залізну витримку.

,

Очень хороший в этом году был последний звонок,нам очень понравилось,такие талантливые детки столько грамот получили,красиво пели,танцевали, молодцы!

,

Я хочу выразить слова благодарности нашему учителю-Светлане Николаевне и всем учителям-Юлии Алексеевне,Ольге Александровне,Ирине Николаевне, Наталии Юрьевне и всем-всем,кто работал с нашими детьми.Спасибо!

,

Вчора у наших дітей був останній дзвоник.Хочу подякувати всьому ВІДРОБЖЕННЮ!!!Маргариті Валентинівні дякуємо за небайдуже ставлення до наших дітей! Низькій уклін СВІТЛАНІ МИКОЛАЇВНІ за кропітку повсякденну роботу ,Юлії Олексіївні дякуємо! Вчителю английської мови - Наталії Анатоліївні дуже вдячні,наші діти гарно знають англ.мову.Вчителю музики-Ірині Миколаївні теж дуже вдячні-людина на своєму місті.Наталії Юрьївні,Ользі Олександрівні- велика подяка.Дякуємо!

,

Хочу поблагодарить нашего хореографа, танцы как всегда на высоте!!!

,

Від усієї групи 3 хочемо подякувати Валентині Олександрівні! Дякуємо Вам за все, Дякуємо за випуск він пройшов на одному подиху... Дякуємо Лесі Степанівні за драйвові та Стильні танці. Наші діти вас дуже люблять. Дякуємо Ірині Миколаївні за чудові пісні. Дякуємо усім хто працював з нашими дітьми.

,

Читаю відгуки і хочу подякувати Людмилі Михайлівні,дітки багато чому навчились і свято було цікаве.І взагалі хочу сказати,що нам дуже сподобався садочок,відношення до дітей.Дякую!

,

В нашей группе Новогодний утренник прошел очень хорошо спасибо всем и Елене Юрьевне большое спасибо.

,

Сегодня у нашей группы был Новогодний праздник, очень хороший был концерт, красивые песни, профессиональные танцы. Девочка хореограф очень хорошая, мой ребёнок её очень любит. Спасибо большое Валентине Олександровне.

,

У наших детей вчера был утренник,я получила огромное удовольствие от утренника! Спасибо большое за организацию наших деток, это был высокий уровень! Танцы очень красивые! Детки умнички!

,

Сьогодні у наших дітей було свято! Все було на вищому рівні! Дякуємо Вікторії Олександрівні! Танці професійного рівня! Наші діти молодці та браво викладачу хореографії!

,

Сьогодні у наших дітей було свято, рівень дуже високий! Дякуємо Вікторії Олександрівні! Танці професійного рівня! Браво викладачу хореографії! Свято пройшло на одному подиху!

,

Дійсно,терпінню вже немає меж!Дорога адміністрація та її вчителі,я теж полюбляю подарунки,але їх не вимагаю!Вистачить збирати кошти,а потім вистачає наглості обговорювати вам ,подароване!Сором!Повністю згідна з коментарями,що вже написанні.Подарунки,це те,що дарують добровільно,а так,це вже вимагання!!!Тепер є свобода слова,а також ЗМІ,і варто хоч комусь дати трішки інформації ,то буде весело!За роки перебування тут її вже є достатньо !

,

Можливо школа та садочок хороші,але не дуже зрозуміла там ситуація,а саме,що стосується поборів!!!Можливо вистачить добровільно примусово збирати кошти на вітання,чи потрібно писати скаргу вже у інші установи?!!!Проходивши в садок,а поті в перший клас,то це взагалі,в приказному порядку:ми повинні,а що власне я повинний і кому?А тепер до адміністрації ,напевне це вигідно,закривати очі на все!Забороніть оці всі побори із збиранням коштів!Перебір!!!

,

Віддаючи свою дитину до цього ДЕРЖАВНОГО закладу уважно прочитайте відгуки і подумайте, чи потрібно вашій дитині таке виховання? Чи готові ви ще й платити за таке виховання чималі кошти? Питання: куди і на що витрачаються ці кошти??? Чому досі таким станом не зацікавились відповідні установи? В самому закладі атмосфера наступна: або повна безумовна покора всім (частенько безглуздим) наказам директора, або тебе зацькують. Мабуть, єдині кому добре у цьому закладі, це дочка директора, яка працює вихователем, і онука директора, для якої створені ексклюзивні умови перебування на відміну від інших дітей.

,

Мы тоже ходили в эту группу, подготовка да не плохая, как по мне так и в других группах не хуже, но что бы ходить в эту группу нужно столько денег сдавать на подарки ей, что такое впечатление что детей в колледж готовят. А если не то скажешь, то все к ребенку предвзятое отношение и ребенок в изгои. Сад сам не плохой, но именно к этому воспитателю своего ребенка второго не отдала.

,

Ходили в садочок Відродження протягом 3х років, залишились лише приємні спогади. Особливо хочеться подякувати вихователю Світлані Володимирівні та логопеду Світлані Василівні за тепле, доброзичливе ставлення до дітей, чудові свята та гарну підготовку до школи.

,

Моя дочка та її однокласники дуже раді що повернувся улюблений хореограф Леся Степанівна. Це дуже гарна новина, тепер у нас буде Хореографія, а то в того навчального року діти зовсім нічого не танцювали.

,

В нас за рік в батьківський комітет 3000, та я вважаю,що і це вже занадто.

,

На протязі року здали 5000,все залежить від вчителя та адекватності батьківського комітету!!!Просто хочеться довчитися і забути цей клас та цю школу!!!

,

Заклад то державний, але є послуги ліцейні за які ми начебто платимо кошти. Згоден з тим, що таки да дружина каже хореографія жахлива, діти майже нічого не танцюють. Весь час на щось здаємо. цікава думка батьків 4 класу, скільки вони здають на випускний, нас це очікую за рік майже, тому хочеться знати к чому бути готовим, чи взагалі йти звідси.?

,

Постійно здаємо кошти на все.... В класі порядку немає! Завідуюча нічого неконтролює! Хореографія жахлива, за що ми гроші платим? Що діти будуть танцювати на випуск? Це ж державний заклад, а такі побори...!

,

Не знаю про какой класс вы говорите, нижний комментарий, но второй класс так точно хватит на 1 курс обучения в вышке и в хорошим вузе. Постоянно какие то сборы денег, то на одно то на другое, я не против сдавать, но всему должен быть предел. Учитель не дает тех знаний, что он должен давать детям, постоянный бардак, по половине предметов перескакивают. бардак вообще. жду не дождусь конца и долой отсюда.

,

Дешевле сына учить в институте,чем в этом классе.Но это в нашем классе такое происходит за другие ничего сказать не могу,может там всё по-другому!Все зависит от учителя!!!

,

Хочу выразить огромную благодарность логопеду Елене Викторовне за профессионализм, человечность и удивительный подход к ребёнку. Каждого занятия ждали с нетерпением. Превосходный результат, которым остались очень довольны!

,

Правда тут одна,або ти погоджуєшся з усім ,що тут робиться,або до побачення!Вчителям подарунки на всі свята,а на випуск,то стіл накрий,та ще і подарунки подаруй,а це все кошти і немалі.Я думаю,що колись таки ці гвинтики хтось під крутить,інакше вже бути не може !!!

,

Хочу и свое мнение сказать. У меня в этот сад-школу отходило двое дочек. Первая была в группе воспитателем очень довольна. С детками занималась добросовестно, вкладывала всю душу. Конечно не без того, что прикрикнуть (не орать, а именно немного повысить голос, ведь их ходило более 25 деток). В младшей группе уже читали по слогам. Один раз спросила у дочки кто тебе нравится больше (пришла девочка молодая студентка видимо), моя ответила , спросила, а почему? Ответ меня поразил, что один воспитатель разрешает нам делать все, что мы хотим, бегаем,шумим, а вот другой нас учит и занятия проводит. Возможно кто подумает ну и хорошо, что ребенок играется, а мне как родителю были важны знания ребенка которые ему пригодятся в школе. Валентине Александровне огромная благодарность, многие родители с нашей группы у которых первые детки ходили к ней в группу , своих вторых чад вели так же к ней. Рекомендую именно этого воспитателя.

,

Чудовий содок і краща початкова школа!!! До данного закладу в мене відходило 3 дітей, були в різних вихователях та вчителях. Задоволені всім! Особлива подяка директору закладу Подейко Маргариті Валентинівні за ії вміння працювати як з колективом, так і з батьками. Ви великий професіонал своєї справи! А не задаволеним батькам хочеться побажати ТЕРПІННЯ в вихованні своїх чад, а також великого ТЕРПІННЯ наступним вчителям!

,

Доля правди у кожному коментарі звісно є,вчителів,треба трішки підлікувати,занадто вони агресивні,не всі,є спокійні та адекватні.Випускний клас,це катастрофа,вчитель необ'єктивна в оцінювані,на дітей кричить,принижує.Також є свої лідери,яких вона обрала.А головне це кошти,про них нагадують кожного дня,охорона,прибиральниця,гос.товари(кожний рік) та всі відразу мають принести.Побори ще ті,вчителя не рекомендуємо!

,

Дорогі батьки, бережіть своїх дітей!!! Цей навчальний заклад просто жахливий!!! Хороших викладачів, просто вижили... Дітей ненавчають, а думають, як гроші заробити. Я не розумію чому ніхто не прийме міри над адміністрацією?! Дивлячись статистику цей заклад найгірший!!! А ще Ліцей!? За що такі гроші деруть? Послуги надають низького рівня!

,

Лично мое мнение, что это просто не педагогично среди всех выделять одного ребенка, так как у других детей формируется комплекс, что они этого не смогут, и зачем тогда что то делать если Петя скажет и они все дружно просто запишут ответ. Думаю комментарии здесь читают и родители нашего класса и уверен, что с этим согласятся многие. Людмила Петровна мягкий человек тут ничего не сказать, но постоянный бардак в классе, она их усмирить не может. И все таки, хочется что бы детей учили.Спросив у ребенка, как учится тот или иной ребенок, мой говорит, что например так себе или нормально, а когда дело доходит до контрольных смотришь те написали хорошо или достаточно, и понимаешь, что оценка ставится не объективно, так как с теми детьми она занимается за отдельную плату.

,

Пересмотрев рабочие тетради по математике за 1класс обнаружил так же в половине ошибке, видимо, что делались в классе, так как вторая половина правильно, то что делалось дома, и говорит это о том,что и в первом классе учитель не проверял тетради). Придя домой, начинаешь с ребенком делать Дз, он смотрит на тебя и не может понять, что от него хотят, на мой вопрос, как же ты это сделал в классе, он отвечает, вот (имя ребенка писать не буду) учительница сказала Петя решай, вот он сидит и решает и говорит вслух ответ, на что учитель да это верно, так дети записали так то, а как оно получилось им не объясняют, и так это постоянно и во всем. И постоянно этот Петя (имя ребенка изменила для корректности) , и она акцентирует на этом ребенке постоянно, и другие дети постоянно говорят, что вот Петя умный, он все знает.

,

Прочитавши комментарии ниже, с чем то согласен, с чем то нет, но у каждого на это свое мнение.Хочется написать на данный момент про второй класс этой школы.Надеюсь, что руководство школы читает отзывы и возьмет это во внимание.Тетради с сентября 2 класса практически не проверяются, исписав тетрадь в 12 листов учитель ее от силы смотрел 3-4 раза и то не всегда.

,

Учитель ужасный!Родители,если у Вас есть деньги,а у ребёнка нет желания учиться,то это не проблема,за деньги И.М заделает ребёнка отличнеком и для этого учить необязательно!!!

,

Читаю,про школу,а зокрема про випускний клас і дійсно хорошого сказати майже немає що,на жаль!!!Атмосфера в класі гірше нікуди ,оцінювання необ'єктивне,"мажора"такі оцінки намалювала,що це просто смішно,а з декого взагалі відмінника зробили?!А діти вже не в першому класі і їм не по 6рочків,вони розуміють наскільки вчитель є несправедливою!Вчитель в класі немає ні авторитету ні поваги! НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВЧИТЕЛЯ!!!!!!

,

Звісно багато мінусів в цьому закладі,рота відкрити тобі не дадуть!До школи ми ще не доросли,а на рахунок садочка,говорити теж можна багато,але сама більша проблема це харчування,воно просто огидне.А особливу роль відіграють вихователі.Отже є такі люди якім сміливо можна довірити вашу найріднішу крихітку це Олена Володимирівна та Неля Степанівна,велике вам спасибі!Це люди які не втратили своєї людяності та порядності!Це як квочки з курчатками!

,

Школа-садок є власністю однієї людини,яка за ваші кошти,вашу спроможність,може залагодити все!Вчителі,вихователі повністю підкорені їй.Але атмосфера в класі залежить від порядності та людяності вчителя який там працює!В 4класі зараз повний хаос та каламбур.Вчитель не взмозі поставити дитину на місці яка є далеко не адекватною,чому,а тому що мажористі батьки то конверти,то торбинки від яких вчитель невсилі відмовитися! Є дійсно двоє,троє діток які приймають участь кругом,інших просто не існує !Уроки ідуть як вигідно вчителю і розклад ніхто не дотримується! Щось сказати вчителю,що їй не подобається,тоді твою дитину не тільки принижувати будуть,а взагалі ігнорувати.Але це відгук тільки про 4клас цього року!

,

Школа та адміністрація знають, що роблять для себе. За такі внески із садочку можна було б зробити лялечку,а в закладі все як в радянські часи. Гроші ідуть в карман. Хороші викладачі там незатримуються! У навчальному закладі бізнес... Батьки думайте!!! Ви спонсори!!!

,

Да,да согласна полностью с другими комментариями.На счёт любимчиков это также правда!Не даёт возможность другими деткам как-то себя проявить,хотя есть много хороших детей которые способны выучить и рассказать не хуже "любимчиков"!!!!И за деньги можно порешать Всё!!!!

,

Кто планирует идти в первый клас в 2018,только не сюда,класс набирает учитель который детей ,делает их жестокими и злыми.Обзывает их,выясняет отношения на уроках,пропуская их!Есть свои любимчики,которые всегда ведут праздники,первые и последние звонки,а другим детям по стишку и это всё!А говорила,изначально,что участие будут принимать все дети,но увы,только любимчики!ИМ плохой учитель,а точнее человек!

,

Только не эта школа,нету даже учебников,выдают только на урок,один на парту.Домашку делать как?Вашы проблемы! Про еду,это отдельный разговор,есть это невозможно.Про режым дня,тут вообще ничего непонятно,как удобно учителю,так и делают,а перемен как таких,также нет.

,

Моє враження:відходивши сюди в садок та школу можу стверджувати,що школа-садок більше відповідає статусу приватного чим державного!Оплата за додаткові заняття,це аби що,в інших школах це називається(група продовженого дня).Харчування огидне,Дітей просто заставляють це все їсти до рвотного рефлексу!Побори,здаємо на все що тільки можна і не можна,а елементарного в класі немає!Вчитель говорить кого треба вітати і скільки потрібно здати батьківському комітеті,а ті відповідно вимагають кошти у батьків!яНавчання,тільки не до Козловоі,людина яка любить батьків з великими гаманцями,проблемних батьків,а тобто неплатоспроможних,їй непотрібно!Хто багато виступає,відразу все відображається на дитині!Цікаво,чи знає про це все дирекція школи,чи потрібно писати скарги у інші установи? Все за рахунок батьків!

,

Згодна з попередніми батьками. Умови не дуже, але кожен сам вирішує для себе. Харчування дуже примітивне та не відповідає нормам. Дитина розповідає , що давали якийсь суп без нічого, помідор та меленький пиріжок. Це хіба обід для школяра??? Діти повний день знаходяться в школі, також з ними я так розумію повинні робити домашнє завдання, але забираючи дитину о 18, нічого не зроблено. Постійно здавання коштів, куди , на що?Дуже прискіпливе відношення вчителів до дітей, якщо батьки поздоровляють від себе особисто то все дитина ця найкраща.

,

Харчування дитини – чи не найголовніше питання, яке цікавить батьків, коли вони вперше приводять своє чадо до дитячого садка. Здавалося б, тут годувати дитину будуть збалансованою, корисною та поживною їжею, однак усі сподівання зводяться нанівець, коли усі наступні 3-4 роки перебування батькам доводиться гадати яка страва прихована за загадковими назвами... Батькам складно проконтролювати чи їжа у дитсадках відповідає нормам.

,

Не школа,а просто жах!Школа існує виключно за рахунок батьків:1800гр.ліцейні заняття,які зовсім не відповідають у співвідношенні ціна-якість,кожного року купуємо гос.товари,доплачує о на охорону,прибиральницю,окремо здаємо на різні подарунки,це десь 1500гр на рік.Харчування просто огидне,а працюють там психічно неврівноважені люди.Ліцейні вчителі з нім.мови просто відсутні!!Оцінює неадекватно,а все вирішує карман батьків!

,

прокоментую особисті враження від знайомства з садиком, при прийнятті рішення про влаштування дитини 3-х років. Вартість складає 3000грн вступних, 1300грн/місяць на занняття по мовам, математиці, хореографії,і т.п., близко 25 грн/день харчування, 60 грн/місяць - охорона. Це те, що озвучила директор.Основні питання до директора й вихователя влаштували, але несподобалась відповідь, щодо можливої затримки при форс мажорній ситуації при заборі дитини з садика. Якщо не встигаю,- дитина передається дільничному полісмену). Як це працює не пояснили. Інтер'єр бідненький, без яскравих єлементів дизайну, що нагадує заклади за радянськіх часів. Тобто віддавати дитину в суїцидальну обстановку у наші часи - це вже занадто. Не видно, куди йдуть гроші і по території садка. Немає цікавого ігрового майданчику, а просто якась велика пісочниця-пустирь. Не зацікавило.

,

Ходили в школу сад, это кошмар какой то, с каждым годом все дороже и дороже, и не так сама оплата как поборы именно в родительские комитеты, волосы дыбом становятся от этих сумм. Интересует вопрос, знает ли директор про это все?В прошлом году в группе №5 сдавали по мимо оплаты каждый месяц в фонд группы по 300 грн ежемесячно, на что именно родительский комитет не отчитывался, а задавать вопрос самой , боялись негативного и так отношения к ребенку., и это не считая того , что на все праздники отдельно. В группе купленного ничего особо то и не было, на учебники отдельно, моющие и т.п. тоже все отдельно. Садик для детей получается золотым, и половины занятий у них нет, английский 0, пол тетради и не сделано.Ушли из сада и перекрестились.

,

Просто жах,школа,маю на увазі!Відношення просто хамське,кругом шукають вигоду і зв'язки,простим дуже важко потрапити!Все роблять за ваші гроші!Харчування просто кошмар,там працює психічно хвора людина!А взагалі краще туди не потрапляти !

,

Школа курумпована,крім звичайної оплати,здаємо на все що тільки можливо в тому числі на прибиральницю!Знання вчитель Козлова І.М,дає гарні,але великий дуже має мінус,ну дуже вже вона полюбляє подарунки від батьків,при чому мені здається,живе не в реальному світі!Ліцейні взагалі не відповідають своїй оплаті,школа живе за рахунок коштів батьків!

,

Кучинская Виктория Александровна .Данный педагог глубоко симпатичен, ее опыт, высокий уровень теоретических знаний, методическое мастерство, уравновешенность, доброжелательные отношения к нашим детям, самоотверженный каждодневный труд- все это вызывает чувство уважения и признательность со стороны родителей обучаемых ею учеников. ). Способна быть примером и образцом для подражания со стороны детей в мыслях, чувствах и поступках, находит нужный стиль общения с каждым ребенком.Мы ценим способность учителя быть всегда и во всем примером для наших детей, поддерживать их во всех учебных делах и направлять в нужное русло. Большое Вам человеческое Спасибо)

,

Спасибо огромное Кучинской Виктории Александровне! Моя дочь занималась у неё! Прекрасный педагог,сильный организатор,справедливый и порядочный человек!дочь с лёгкостью сама поступила в 5 класс в хороший лицей! Знания наших детей на уровень выше,чем знания детей из обычных школ! Детям не только прививали знания,но ещё и воспитывали в них доброту,честность и ответственность.Очень Благодарны педагогу по музыке,Ирина Степановна-волшебный человек) увидите,как она работает на утренниках,полюбите Ее всем сердцем) Наталья Юрьевна и Рльга Андреевна ( физ.культура)-активные и заботливые педагоги.с немецким,у нас как-то не сложилось,менялись педагоги,поэтому-сложно хотеть результат. Питание- разное,согласна с отзывом ниже,что женщина,которая в столовой не самая приятная.дочь часто жаловалась на ее некультурное поведение.

,

Изначально,очень хорошая задумка,школа-детский сад.планировались комфортные условия,нормальная еда....но! Заведующая-это мрак! Пора идти на пенсию,вобщем-что -то делать.потому как,вы-не здоровы! Этот постоянный крик! Человек вообще не умеет общаться с родителями.Хамство! Глаза навыкате,пена у рта.нереалтно вообще без денег что -то спросить!а как она общается с воспитателями в присутствии родителей! Садик-запустила до невозможности! Нормальные воспитатели увольняются,меняются по 3-4 раза в год.няней не хватает,на некоторых группах их нет! А сколько поваров поменялось за прошлый и этот год? Еда отвратителтная,женщина-посудомойка в столовой детей оскорбляет,орет! Орать здесь вообще можно! Кричат все! А когда делаешь замечание,попадаешь в чёрный список-все воротят морды,и вообще перестают здороваться! За 1000 грн лицейной оплаты.регулярно-сдайте ещё на то,на это.зайдите к ней-и все поймёте.взрослому-неприятно,а детям-противопоказано!

,

Ходим в этот садик с ясельной группы. Вроде все ничего, воспитатели хорошие,конечно без криков не обходится, но при колличестве детей более 20 человек есть те которые просто не слышат и собрать их в кучу порой не реально(родителям дома тоже нужно заниматься детьми, к моему ребенку по поводу поведения не разу замечаний не было). Оплата да не маленькая, но есть и дороже, садик в этом году облагородили площадками неплохими,правда за такие взносы могли и лучше это сделать. Питание стало хуже чем раньше было, ребенок многого не ест просто, хотя дома в еде не переборчив.

,

Були на співбесіді. Троє дорослих тітоньок навіть не представилися, почали ставити багато-багато питань. Дивилися, як дитина ПИШЕ. Пише в неповних 6 років... Дивно, що плата за школу-сад є, а в коридорі стоїть диван обідраний. Відношення не сподобалося, ідемо в іншу школу.

,

Мой ребенок учился здесь в 2012. Платили мы тогда 800 грн + поборы на книги, телевизор, подарки. Думала что 800 грн это будет фильтр для учителей и они будут хорошо относиться, а не ломать психику детей. Но это миф. Да это правда на детей к сожалению орут, как не печально и не по педагогически и при этом ломают психику детей. Интересно они сами читают, что про них пишут? И почему не делают выводов. Проходя эту школу мы всегда с вспоминаем эту орущую училку , которая ломает указку об стол. Ха ха. А сколько разной фигни они с гордостью задавали деткам 6 лет? Конечно, а куда идти если школ, нет садиков. Конкуренции нет на них. Жаль! Про туалеты в садике, столовую и детскую площадку. Это уже в другой раз.

,

Школа даёт действительно хорошую базу, особенно это относится к математике и английскому языку. Касательно педагогов - человеческий фактор играет немалую роль, есть те, кому действительно не всё равно, а есть те, кто приходит "отбыть" положенное время (небезразличные родители пусть сами пообщаются с будущими педагогами своего ребёнка). Но взносы (не только официальные) - это... Думайте сами, решайте сами ))

,

Если вы хотите, чтобы ваш ребенок надолго получил отвращение к учебе (не хотят идти в эту школу ВСЕ ученики), чтобы с детства ваши дети понимали, что не имеет значения, кто и как учится, а лишь то - кто что заносит учителю или директору, если вам нравится, когда на вашего ребенка постоянно орут ( и вообще орут на всех детей, даже тех, чьи родители по многу носят взяток), если вы хотите чтобы вашему ребенку через пару лет понадобились очки и при этом он не получил никаких систематических знаний - значит можете пробовать пойти в "Видродження".

,

Закінчили ми і садок і школу вже декілька років , рівень освіти дуже високий, донька отримала чудову базу. Згадуємо вихователя Світлану володимирівну та першу вчительку Світлану Миколаівну найкращими словами. Так, ціна не мала, але це варто того. А коли потрапите у звичайну школу, то будете згадувати, як чудово було у відродженні.

,

Я сама ходила в этот садик а потом перешла в другую щколу из за цены но садик круть

,

второе- дочку попросили нарисовать человечка. она нарисовала. и что меня окончательно добило, преподаватель позволила себе язвительную реплику по типу : это вообще то не похоже на девочку (дочка рисовала девочку). я понимаю, что рисунок был далеко не прекрасен и не совершенен. и даже если он настолько не правелен и ужасен, стоило все-таки сдержать себя, сделать выводы про себя о несоответсвии ребенка ВАШЕМУ уровню, и не критиковать ребенка прямым текстом... дочка прошлый год ходила на творчество, прекрасно лепит и хорошо рисует, потом целый день расстраивалась что она не умеет рисовать и у нее плохо получается(( в общем если вам нужная такая учительница, пожалуйста. я скажу что даже если бы мы и подошли им под требования, которые дочка из-за испуга не смогла преодолеть, мы бы никогда туда не пошли учиться.

,

я хочу рассказать как нас встретили на собеседовании в первый класс, а вы выводы делайте сами. учительница встретила нас в вестибюле. повела в класс. сразу же, без каких люди прелюдий, не представившись ребенку , не рассказав кто она такая, усадила дочку и начала допрос) извините, но по-другому назвать это не получается. естесственно ребенок просто ипугался. я считаю что педагог, тем более который декларирует высокий увроень, просто обязан был сначала установить хоть какой-то минимальный социальный контакт с ребенком, хоть представится самому! мол я, такая, учитель, давай с тобой посмотрим что ты знаешь. само собой, после такой "встречи" результаты у нас были на нуле. дочка реально не понимая чего эта тетя от нее хочет, даже не сказала какое время года и чем отличается береза от елки.. хотя все задания с другими преподавалетями она делала раньше и все ее хвалили. это был первый звоночек против этой школы.

,

Приємно повідомити, що басейн вже працює :) Раз на тиждень діти ходять на плавання.

,

Це наш перший садок, є плюси, але й мінусів є багато. Плюси: 1. Гарно навчають дітей. В свої 4 роки моя дитина знає алфавіт, вміє складати склади, гарно рахує, вивчила багато віршиків укр. та англ.мовою - цим я задоволена на 100%. 2. За словами дитини, їх там гарно годують. Не знаю, наскільки смачно, але зранку у садочку гарно пахне :) Мінуси: 1. Директор жадібна до грошей - це факт, підтримую того, хто написав це нижче. 2. Здали на подарунки впродовж року десь по 1500 грн. і, за відгуками батьків, діти яких навчаються в інших групах/класах, це ще не самі великі побори, є й більші. 3. Басейн не працює і за рік не працював жодного разу, тому мені дивно читати попередній відгук, де тато написав, що басейн час від часу працює. У листопаді з кожної дитини садочка-школи у терміновому порядку зібрали гроші на ремонт басейну, але ремонт так і не провели. Тому садок досі не працює. 4. Вихователі скаржаться на малу з/п - підтверджую, таки скаржаться.

,

Ходим с 3х лет, сначала садик, теперь уже 3-й класс. Всё зависти от того, к какому преподавателю, воспитателью попадёте. Немного в садике было особое отношение к тем, кто на любит поболтать с воспитателем и ещё ... На утренниках такие всегда были в ведущих ролях, остальные в тени. Чего стоит только постановка Дюймовочкой самой высокой девочки в классе, смеялись долго. В остальном всем доволен, хотя ежемесячно по 800 грн за контрактом и 200-300 грн за питание не всем поплечу. Но это также отсеивает определённый контингент. Математика - Росток. Ну ещё басейн- то работает, то нет, но с другой стороны, в отличии от других, хоть иногда, но есть. Со школы, 2 иностр. языка - английский (с 3хлет) и немецкий. Английский уровень нормальный, а немецкиймая, очень слабо, до 3го класса алфавит учат. Культурой, вниманием, едой, обучением, моральным духом, лояльностью, работой до 18 (2я половина те занятия, которые не входит в обычную школьную программу+когда успевают, дом. задания) очень доволен.

,

Проходив в садик,ребенок научился намного больше чем наверное сейчас научится в школе.Воспитатели,дефектолог,логопеды-золотые люди.Ребенок радовался каждому дню,что приходил в садик.А вот придя в школу ребенок рыдает горючими слезьми.С учителями все плохо.Учителя делают свою работу сквозь пальцы.У ребенка пропадает желание учиться...........

,

1). Состояние ремонта, чистоты помещений и оснащения на твёрдую 4! 2). В садике нет психолога. Это минус. Если приведут в группу психически отсталого агресивного ребёнка, он будет дубасить всех пока кого-то не отвезёт скорая. А этим занимается психолог, включая наблюдение, своевременная терапия и если уже всё плохо то медицинское обоснование принудительного отчисления таких деток. Потому что их родители редко когда признают сами, что их ребёнку нужна психологическая помощь. 3). Группы переполнены: при допустимом количесвте 19, есть реально и по 33 (!!!). 4). Заведующая очень и очень некудышняя и жадная до денег женщина. 5). Персонал на твёрдую "3". Текучка кадров. Не потому что приходят только плохие, а потому что нет мотивации работать: зарплата поваров, уборщиц, преподавателей и воспитателей ужасно маленькая, а оплата по договору и обязательные "добровольные пожертвования" очень и очень не малые! Догадайтесь, куда девается разница денег - ответ: смотрите пункт 4.

,

Мой ребенок ходит в этот садик уже третий год. Мы возим ребенко с другого района, когда был выбор садика я была во многих детсадах и остановилась на этом, не жалею. По поводу поборов, так ведь это дело добровольное не нравится можно перейти в обычный садик. А ежемесячная оплата (750 грн) по контракту идет на допзанятия а аж никак не на з/п воспитателям и если поздравить с праздником людей которые целый день проводять с вашим ребенком или сделать прибывание ребенка в садике более комфортным это побор??? Откуда взялась сумма 1800 грн. в год на подарки тоже не понятно, мы сдали за год 500 грн. и поздравляли воспитателей и директора конфетами и цветами. А уровень знаний моего ребенко на порядок выше его сверников и я довольна тем как развивается мой ребенок! А если не все дети способны обучаться и воспринимать материал одинаково или так как хотят их родители то учителя тут не причем!

,

А мне очень нравится. очень хороший персонал, к детям хорошо относятся.Яочень довольна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Продолжение..... Воспитатели вечно плачутся что работают на 2 ставки, что зарплаты очень маленькие, что чуть ли за спасибо они смотрят за нашими детьми. На что такие поборы в благотворительные фонды если ремонт там обычный, немного подмазали, подтерли и вот весь ремонт... Знаний никаких из группы только 2-е детей нормально читают, остальные знают только буквы. Стоит ли платить такие деньги и дополнительно нанимать репетиторов чтобы пройти тесты в школу. Условия бытия не самые лучшие. Думайте родители, решайте, этот садик не стоит таких денег. Если еще придется выбирать дошкольное заведение, то этот садик буду обходить десятой дорогой...

,

Ребенок проходил в садик 3 года. Впечатления больше негативные чем позитивные. Высокий благотворительный взнос (как для садика такого уровня), ежемесяная оплата по 750 грн (при том что занятий в басейне за 3 года было аж 7, английский 2-3 раза в месяц-знаний 0), хореография это только название: на каждом празднике одни и те же движения и одна и та фонограмма- а за обучение не снимают оплату, "Мол не нравится переводитесь в другой садик". На подарки всему педперсоналу садика (20 человек) только за год сдали по 1800 грн. Конфеты, цветы и кофе им не дари, а давай деньги в конверте (директору по 500 грн./с группы). Отдельно моющие и канцтовары покупай по списку. А сколько в группы покупали ковры, пылесосы, чайники, игрушки, посуду, постели, шкафчики - каждый год водили по группам, такое впечатление что до нас там не было детей. Когда уходили из садика заставили заплатить 600 грн за летний период. Дети которые остались в школе взнос1500 грн. В общем поборы еще те, но за что спрашивается? ..

,

Первая наша школа и детский сад. Оставила негативные впечатления. Уровень обучения никакой. Ор и постоянные угрозы первоклашкам что лишат их похода в бассейн, вместо того чтобы реально воспитывать деток и проводить с ними работу. В коллективе вечные интриги и разборки. Когда мы перешли в другую школу после 4 класса, на собеседовании сказали что уровень знаний у нас такой, будто мы вообще учились дома. Год пришлось серьезно догонять программу и перестраиваться на нормальную работу.

,

ходим третий год, каждый раз при встрече с логопедом или дефектологом расказывают как все плохо, все смотрят на тебя, мол "дайте денег". Очень дорогой садик

,

Ця школа не варта того, щоб до неї віддавати дитину. До плюсів можно віднести невелику кількість учнів у класах та догляд за дитиною до 18,00. Все інше можна висловити так (краще російською): "поборы еще те"

,

Детский сад не оправдал моих ожиданий, разрекламированные заведующей логопед и дифектолог со своей задачей не справились. Ребёнок с огромным нежеланием ходит в сад, стал очень раздражительным. Кстати, желающим попасть в этот сад надо быть готовым расщедрится на "благотворительный" взнос, он не маленький. Для "своих" скидка. Сумма взноса 1000 грн. Для не своих она выше.

,

Мы заканчиваем 4-й класс, пришли в этот садик в 3 года. Ни дня не пожалела, что отдала сюда ребенка. Очень благодарна и воспитателям детсада, и учителям школы - ребенок выгодно отличается от сверстников и уровнем образования, и культурой поведения.

,

Собираемся идти в этот сад.Пока впечитления положительные!!!!


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві