Дитячі садки

Дитячий садок "Весела хатинка"Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Чудовий садочок

,

Мої враження про цей садочок досить неоднозначні. Мінуси: 1. Фінансово нечесна адміністрація ? Моя дитина проходила в садочок лише 2 рази, а наша сім'я заплатила за це 10000 грн. Так, стався карантин, але адміністрація навіть відмовилась повернути гроші за харчування, що складає всього 10% від суми (вдома дитина їла мою їжу - доставки з садочка не було?). Мені була поставлена умова, або я приводжу дитину до садочка і вона відходжу свої пропуски, або "до побачення"? Але після карантину ми переїхали і цей садочок став для нас дуже незручним. На що мені також відповіли: "То возіть на таксі" 2. Садочку не є офіційним навчальним закладом❗ і не зареєстрований в Міністерстві освіти. 3. Діти сплять на підлозі на матрацах?, а потім ці матрас ховаються до шафи. 4. Дуже круті і небезпечні сходи, по яких діти піднімаються до ігрових кімнат. Плюси: Досить цікава програма. Вічливі вихователі. Гарне ставлення до дитини - але це є в усіх приватних і навіть державних садочках?

,

Долго искали подходящий, безопасный, с профессиональным подходом к каждому ребёнку, где по-настоящему занимаются с детками. Очень много дополнительных кружков, архитектура, карате, шахматы. Ребёнок ходит с удовольствием. Спасибо вам! ❤️

,

Наша доня Ангелінка ходить до Веселої Хатинки уже 2 роки з задоволенням. Ми раді, що саме в цьому садочку. Приємна атмосфера, харчування, розвиваючі заняття. Минулого року ввели додаткові заняття з гімнастики, карате} обладнали сольову кімнату. Цього року планують ввести уроки англійської кожен день. Для мене це показник того, що в заклад вкладають а не витягують ж нього останні соки. А якщо в заклад вкладають значить наші діти їм не байдужі.

,

Главный критерий для меня это счастье и улыбки детей)))тут улыбок много

,

В садочку навчається моя молодша донька, цілком задоволений послугами, які там надаються, особливо харчуванням та відношенням. З осені обіцяють сольову кімнату.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві