Дитячі садки

Дитячий садок "Зернятко"Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Садочок вважається приватним і коштує ,як приватний,але кухня спільня Із державним садочком,у вірандочках відпочивають алкаші та інші не зрозумілі особистості. Не вартує тих коштів!Не рекомендую нікому.

,

Мої діти ходять у садочок "Зернятко" (на Вересневій). Хочу висловити величезну подяку керівництву закладу Людмилі Степанівні, вихователям та усьому педагогічному складу садка! Дітей навчають мовному розвитку, збільшують словниковий запас, розвивають дрібну моторику та багато іншого. Вчитель з малювання Людмила Володимирівна - це педагог за покликанням, діти не просто малюють, а образно мислять, творять. Її тематичні роботи просто захоплюють - це цілі композиції, занурюєшся в світ казки, моїм дітям вона прищепила любов до мистецтва з ясел. Сам садок звичайний, але атмосфера, підхід до дітей і розвиток дитини заслуговує на високу оцінку!!!

,

Хороший садик, ходит в тот который на урловской. воспитатели отличные, с детьми занимаются, театры, творческие встречи все достаточно разнообразно. Особоя благодарность директору Людмиле Степановне, строгая, но справедливая:)

,

Бытовые условия хотелось бы лучше (мы ходим в старый садик по ул.Вереснева5а), а вот за квалификацию воспитателей и уровень знаний отдельный низкий поклон.

,

Садочок так собі, не відповідає тим цінам і обіцянкам, які розповідає завідуюча. Діток кормлять погано так як і в державному садочку за 200 гривень.

,

Замечательный сад! Прекрасные воспитатели,которые любят и уважают деток, следят заними. Хорошая учебная программа. Прекрасная заведующая,которая живёт детками и своим садиком. Один единственный минус,что деток больше чем предполагается быть в платном саду. Но не смотря на это мы очень-очень довольны.

,

Прекрасный садик! Особенно большое спасибо воспитательнице Наталье Николаевне и директору Людмиле Степановне. Замечательные педагоги, занятия не для галочки, а от души. Бассейн, хореография, английский, граммота (подготовка к школе), творчество (рисуют, лепят, орегами, аппликации). Очень жаль расстоваться, боюсь, что трудно будет подобрать школу с таким же теплым и внимательным отношением к детям.


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також школи в Києві, робота в Києві