Дитячі садки
Дитячий садок «Рікікі»
 • приватний

Про дитячий садок

Rikiki — приватний франко-український заклад освіти, що містить ясла, дитячий садок та початкову школу.
Дитячий садок приймає дітей віком від 3-х років.

Специфіка дитячого садку полягає в ранньому та невимушеному навчанні маленьких дітей французької та української мовами завдяки природному зануренню в білінгвальне середовище. Для нас важливі принципи відкритості та взаємоповаги, а також родинне та культурне оточення кожної дитини. Дитина занурюється в багатокультурне середовище, де поважають і цінують різноманітність.

Наші переваги:

 • Двомовне навчання (в групі з дітьми двоє педагогів).
 • Власне 4-разове харчування.
 • Просторі та облаштовані приміщення.
 • Футбольне поле, спортивні майданчики.
 • Фруктовий сад та город.
 • Закрита територія із власною охороною.
 • Зв'язок із сім'ями.

Наші заняття та проєкти протягом дня проходять в ігровій формі за такими напрямками:

 • Розвиток мовлення (українська та французька мова паралельно).
 • Математика (сенсорика).
 • Пізнання світу (доглядаємо за черепахами, сіємо городину, збираємо врожай, досліджуємо, їздимо на екскурсії, організовуємо екологічні проєкти).
 • Спорт (йога,  фізкультура, футбол).
 • Кулінарія (знайомимося із рецептами народів світу, самостійно готуємо та смакуємо страви).
 • Творчість (малювання, ліплення, аплікація, макраме).
 • Музика (співаємо, граємо на музичних інструментах, слухаємо музику).
 • Театр (знайомимося з різними видами театру, вправляємось в акторській майстерності).
 • Англійська мова.
 • Заняття з логопедом.

Про життя Rikiki  можна дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Sw3RWCyoxiY

Знаходимось за адресою:

м. Київ, вул. Борщагівська, 204-А.

Тел.: [відкрити контакти](044) 234-20-93, [відкрити контакти](096) 110-80-80.

E-mail: [відкрити контакти][email protected]


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Садик -просто лучший. Старшая дочка ходила с яселек еще в Рибамбель ( прошлое название сада), когда он находился в другом помещении на Б. Хмельницкого. С 2014 года сад переехал в новое, отличное здание. Очень комфортное и придуманное. Теперь ходит сюда младшая дочь. Условия-отличные, питание-отличное, доброжелательная обстановка и среда. Чувствуется, деток любят и все делают для них. Огромное спасибо нашим любимым воспитателям за заботу и внимание- Алине, Вале, Натали, Эллен, Томе, Марине и Ларисе. А ещё- администрации -Ирине и Марьян за то, что сумели подобрать такой замечательный коллектив! Здесь вложена душа! О развитии деток и обучении- можно говорить долго: много творческих занятий, Хореография, йога, музыкальные занятия. Ну и конечно-все это постоянно на фоне французской языковой среды. Младшая дочь свободно владеет французским (для своего возраста естественно) с прекрасным акцентом! Мама Вероники и Кристины.

,

Садочок дуже гарний. Донька ходила туди декілька років. Харчування дуже якісне. Окреме дякую Антоніні, улюбленому повару. Атмосфера дуже домашня, французька, українська, раз в тиждень англійська. Все влаштовувало. Все на гарному та відмінному рівнях. Вихователі талановиті. В молодшій групі в нас була вихователь Валя - дуже турботлива та лагідна жінка, яка завжди була поруч. Аліна - викладач французької - дівчина, яка знаходила підхід до кожної дитини, дуже цікаво викладала предмет, моя дитина була в захваті від французької та викладачки. Тома - наша матуся. Людина, на яку можна покластися. Підтримувала порядок, гігієну, золота жінка. Я вклоняюся цим троїм людям і повару, в яких жила моя донечка. Саме жила, була щасливою, доглянутою, розвиненою, усміхненою. Дуже сумую за вами. Але є один нюанс.

,

Нам 2 года 10 месяцев. Ходим с 24 августа, нам нравиться. Питание хорошее, съедаем все!, воспитатели умницы, каждый день проводят интересные занятия, в группе обязательно присутствует учитель английского и французского языка. Уже умеем считать до 10, называем цвета ,и некоторых животных, на английском и французском. Новая площадка с мягким покрытием, которое при падении ребенка препятствует возникновению травм. Для нас это очень актуально, потому что ребенок очень!!! активный. Температура в здании как по мне нормальная. Каждое утро до прихода детей, кварцуют комнаты. Садик работает до 19.00 что очень удобно для работающих родителей!

,

Были один день в садике: в помещении температура 27 градусов, на горшок за пол дня высадили аж 2 раза, ни англ. ни франц. даже не слышно, прочитали одну сказку 5 минут и смотрели 30 минут "Маша и медведь", в +10 на улицу решили не выходить - холодно. В анкете, которую дают для заполнения, написала, что не давать ребенку мучные изделия - принесли суп с макаронами. Судите сами!!!


Залишити відгук

Усі дитячі садки в Києві, а також ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, школи в Києві, робота в Києві