Оценка посетителей
(по 24 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Садочок взагалі ніякий ....Корупція на кожному кроці , постійно міняються вихователі , оплата за відвідування здійснюється без квітанції гроші треба давати завідуючій в руки ....В старшій групі де діти сплять дуже велика вологість і пліснява .Знаємо що був випадок коли загубили дитину.....

,

Умови в яких діти проводят час жахливі, ремонти не робились давно, постійна вологість. Персонал з 80-х, і тим все сказано. І на кожнім кроці корупція, щоб дитину взяли потрібно купити подарунок, щоб дитину випустили потрібно зробити подаруник.

,

Садочок вже пропах корупцією , вихователі міняються як шкарпетки .

,

Плюс цього садочка-це паркова зона і немає великих поборів. Щодо персоналу - то він дуже часто змінюється, там проблема з кадрами. Харчування - жахливе, одні палюшки! Брак місця, особливо в молодших групах!

,

Як і в кожному садочку (приватному чи державному) є позитив та негатив.
Позитив:
1. Однозначно Вихователі та завідуюча, до якої діти іноді приходять просто посидіти в кабінеті.
2. Повітря на прогулянках - паркова зона, дерева навколо. Декілька разів діток виваодили гуляти і до парку.
3. Графік роботи - приводила дитину і в 8:10 - вже було з ким залишити, і забирали після роботи - без нарікань (як буває в інших садочках).
4. Дуже цікаві свята, гарні сценарії.
Негатив:
1. Так, садок дуже маленький (і групи, і коридори для перевдягання). Але на це, нажаль, його працівники вплинути не можуть ((
2. Відсутність актового залу - відповідно, відсутність спортивних занять та проведення свят в групах (про це вже писали). Але , знов таки, на це не можуть вплинути працівники садочку.

,

Воджжу дитину вже другий рік. Задоволена А скажіть мені будь-ласка в якому садочку вистачає місця всім? Не пишіть дурниць. Дуже важко працювати в пристосованому приміщенні де немає ані залу,ані роздягалок. Тому хочу наголосити: всі працівники і керівник молодці!!! Адже вони працюють в дуже склад умовах і не гірше ніж в приватних .Тому щире спасибі всім працівникам цього садочку і ,звичайно керівнику. Зі святом ВАС.!

,

Звичайно всім догодии неможливо. Але кращого садочка ,навіть приватного,як цей немає. Виважені і толераннтні люди.Хороший керівник.а відносно рибних днів ви помиляєтесь.шановна мамочко.Вівторок і четвер.постійно є риба. так,що будьте чесними і не лийте зайвий бруд на садочок.

,

Дуже хороший і затишний садочок. Особливої подяки заслуговують вихователі, які до наших дітей ставляться із щирою материнською любовю. Тут моя дитина почуває себе як вдома. Хочеться побажати їм терпіння і витримки у їхній нелегкій роботі.

,

Не подобаєтьця в садочку те що просто катастрофічно не хватає місця особливо коли приходить одночасно декілька дітей і всі переодіваютьця.Я не уявляю як вся група одночасно одіваєтьця. Групи дійсно маленькі і дітей в них забагато і я думаю що всі батьки з цим згідні а на рахунок свят це взагалі ............. Харчування не продумане зовсім. В мене є з чим порівняти і можу сказати що цьому садочку далеко до хорошого харчування з їхніми тушиними і квашеними капустами, рибні дні взагалі відсутні.Епідемії такі самі як і всюди. Площадки нормальні чисті.Рятує цей садочок тільки паркова зона і хороші вихователі так і всім своїм знайомим говорю.

,

Садок хороший, сміливо рекомендую знайомим, що живуть в цьому районі. Маю з чим порівняти, тому сміливо пишу плюси:
1. Велика територія, паркова зона, доглянуті майданчики. Вікна поміняні, опалення, санвузли, побілки зроблені, нормальні меблі.
2. Немає безконечних поборів на ремонти і подарунки вихователям. Суми в фонд групи символічні.
3. В садочку по одній групі кожного віку, немає натовпу один в одного на голові, може через це більшість епідемій нас оминула.
4. Дуже адекватна завідуюча, до якої можна просто зайти і вирішити проблему. А не чекати на прийом як до президента і вислуховувати понти
З мінусів:
1. Немає актового залу: його просто немає де там зробити. Тому всі ранки проводять в приміщеннях груп: батьки годину настоячи юрмляться навколо дітей. Духота і тиснява.
Загалом, садок нічим не гірший за модні (номерів називати не буду), але попасти сюди значно простіше.

,

Я згідна з недотриманням санітарних норм.Горшки жахливі.Групи переповнені. Як може бути в групі приблизно 24 дитини а ліжечок 16. Я сама особисто наблюдала ситуацію коли няня з ясельної групи дитину під пахою несла в іншу тому що в цій групі не хватило ліжок,добре що я дитину ще в той час не залишала на сон.Я навіть боюсь собі представити що твориться в старших групах де на 25 кв метрів 30 дітей. Дитину перевели в інший садок тому що моя дит з жовтня по листопад два рази перехворіла кишковою інф лікар навіть хотіла в санепідемстанцію повідомляти але я її відмовила тому що не хочу лишніх проблем і витрачених нервів.І взагалі лікарі і не один на парковій не дуже хорошої думки нажаль про наш садочок і особливо про сан норми. Вихователі і завідуюча не спорю дуже хороші люди.Так що шановні батьки зверніть увагу на те що там відбувається і я думаю що ви будете не в захваті

,

Садок не завжди притримується санітарних норм. Вихователі нереагують на прохання,постійно змінюються. Маленькі кімнати для дітей 15-20 осіб Дуже маленькі всі на головах. Єдиний плюс це дитяча площадка в парку і все. Це про 1 групу опи с можливо в інших не все так погано. Спочатку здавалось що все дуже добре. А коли заглянули і попробувати все на собі виявилось не дуже. Раджу більш детальніше придивлятись до вихователів.

,

Маленький , але гарний і затишний. Дуже багато зелені, ввічливий і приємний персонал. Завжди прислухаються до прохань. А нарахунок хамства завідувіча садочку - то неправда. Завідувач дуже толерантна та інтелегентна жінка, знає по іменам всіх дітей в садочку, ніколи не пройде мимо , коли дитина плаче, завжди заспокоїть, поговорить. Дуже гарні вихователі і нянєчки.

,

Гарний садочок

,

я щойно привела своїх дітей у цей затишний садок.перші враження хороші. Мене ввічливо зустріли і розказали про цей садочок Люди привітні,завідувач компетентна і щира. Лише такі люди повинні працювати в садочках. Бажаю успіху!

,

садочок маленький,проте охайний. Завідувач дбає про престиж садочку. Гарні і ввічливі працівники.Чудові ранки .Прємно.коли прислухаються до твоїх побажань.Спаибі всі працівникам

,

Хороший садочок, трошки малесенький но зато группи не великі.

,

Дорога Галино Афанасівно! Спасибі,люба ,що Ви дітей наших любили,як своїх!Були для них Ви наче справжня матір-низький уклін ,завідувачко наша, за теплоту ,за мудрість,за терпіння,за виховання від усіх наших дітей і батьків.

,

Дорога Галино Афанасівна! Спасибі.люба наша,що ви дітей любили,як своїх!
Були для них Ви наче справжня матір.Низький уклін ,завідувачко наша, за теплоту,за мудрість від усіх батьків

,

чудовий садок,приємні працівники.розумничка завідувач. знову веду дитинку сюди вже 4-у.Дякую,що є такі люди

,

неправда все що ви написали! керівник інтелігентна івиважена людина,яка ніколи нехамить .Прикро що ви пишете дурниці.Садок хороший ,особливо влітку Діти гуляють у парку.Це-казка Спаибі всьому колективу і керівнику

,

завідуюча нахамила зразу як я прийшла, ніколи недовірю таким людям свою дитину

,

садик хороший, очень уютный и домашний. Денег берут очень умеренно. воспитатели хорошие особенно Наталья Степановна. Большое спасибо всем

,

Хороший,доглянутий та затишний ДНЗ...

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь