Оценка посетителей
(по 43 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Шановне керівництво садка зверніть увагу на музичного вихователя це просто не можливо. Як такий педагог може навчити дітей мистецтву музики. а так загалом садок хороший мій син задоволений. Люба Петрівна молодчинка.

,

В садках працюють напевно одні інтузіасти!!!!! Бо робота важка .

,

Я вважаю,що Уляна Василівна найкращий вихователь: добра, розумна, а головне що діти її люблять. І нянічка у нас була не Іра, а Оксана Юрівна ( 2014-2015 р)

,

Ходила до цього садочку, коли була ще маленька. Зараз мені 23 і я цілком доросла цьоця. Про садочок маю вцілому хороші спогади. Особливо тішила територія і прогулянки по ній. Дякую вихователькам і нянічкам. Я досі пам'ятаю, як треба малювати пташок, ліпити лисичок і робити закладки))
Бачила, що багато хто негативно відгукується про музичного керівника. Не можу судити про цю жіночку, що є зараз, але в моєму дитинстві музкерівник теж була не добра. Можливо, це та сама жінка? На нас часто кричали і сварили. Щоб когось били - не пригадую. Але шалені крики через те що хтось дивився не в ту сторону що хотіла вчителька - постійно були.
Якби це зараз вона кричала так на мою дитину, так просто їй би це не обійшлося.

,

Директор Роксоляна Володимирівна приклад для багатьох директорів і вихователів, садочок для неї це сенс життя оцінка - 5
Вихователька Уляна Василівна на мій погляд не вистачає фаховості (любить покрикувати на дітей) - 3
Вихователька Надія Євгенівна - 4
нянічка пані Іра - 5

,

Дуже гарний садочок!
Хочу кілька слів сказати тим батькам, які вирішують у який саме садок віддати свою дитину.
Садочок знаходиться у тихому районі близько до центру міста, велика гарна озеленена територія, за якою постійно доглядають і в глибині якої розміщується сама будівля садочка.
Саме приміщення садочку відремонтовано, всередині все чисто і гарно. Самі кімнати груп великі і світлі, спальні чистенькі, санвузли тримаються в ідеальній чистоті. Відчувається, що в садочку є порядок і дисципліна. І що все робиться для добра діток.
У садочку на високому рівні організовано дозвілля дітей: дітки завжди щось роблять: малюють, ліплять, вчаться, читають казки; постійно відбуваються свята, ярмарок, вистави. Особливо хочу відмітити англійську мову - дуже гарні результати знань у моєї дитини.
Ретельну увагу приділено безпеці дітей.
Особливу хочу подякувати за ласку, ніжність та турботу вихователю Катерині Іванівній та нянічці Галині Іванівній.

,

Уляна Зеновівна та Ольга Володимирівнанайкращі!!

,

Група Веселий вулик. Вихователька Уляна Василівна, Надія Євгенівна, нянічка Іра- найкращі. Дуже сумно, що цього року закінчили садок. Щира подяка вихвателям і няні. Дійсно терпимі до діток. Син дуже любить їх.

,

Хороший садочок, тому і другу свою дитину повела саме сюди. Роксоляна Володимирівна, молодець,піклується ним. Так тримати!

,

Привіт всім, хочу залишити свій коментар про враження від садочку. Садочок чудовий, гарний, затишний, чистий,колектив привітний та кваліфікоаний. А всім хто пише негативні висновки порада, заберіть дитину переведіть в іньший садок і порівняйте, і не пишіть дурниці, а на рахунок зборів то всі претензії до влади чому вона не дбає про наше майбутнє ,а для всіх батьків чи ви б не хотіли щоб ваша дитина перебувала в комворті? як що ні то ви не любите своїх дітей! Ваша дитина беребуває в садку більше ніж дома.

,

садок гарний тому що з батьків тягнуть гроші,а що дає держава!!!!!

,

Садок "класний"!Постійно розвивається,удосконалюється.Керівництво дбає
про всіх і все.Дякую вихователям за таку нелегку і важку працю.Так тримати !!!

,

Садочок затишний, чистий, колектив привітний моя дитина відвідує групу "левенятко" ходить з задоволенням.

,

Садочок дуже хороший! Мені подобається.

,

нам скоро до школи , не хочеться прощатися з садочком і групою сонечко, ми дуже любимо своїх і.м.

,

дуже задоволені нашим садочком !!щиро дякуєм нашому вихователю Ірині Михайлівні і нашій няні Ірусі!!!Дякуєм ВАМ за терпіння,любов і турботу до наших дітей!!

,

Група "Веселий вулик " просто клас Уляна та Ірина Молодці

,

Ольга Михалівна та Ольга Ярославівна супер

,

музкерівник жахливий в мене з нею був особисто конфлік вона вдарила мого сина я особисто зверталася до завідувача Роксолана Володимірівна побіцяла розібратися в ситуації.

,

дякую керівництву садочка за гарно організовану роботу в садочку постійно організовують різні свята ярмарок просто супер але один недолік муз керівник їй потрібно лікуватися на матюшенка ви чули як вона на ярмарку сварила дівчинку осінь не соромлячись батьків

,

руслана володимирівна супер

,

Хочу подякувати п. Лесі що так дбайливо доглядає територію садочка.Зверніть увагу як квіти усиіхаються нашим діткам! А скошені газони пахнуть свіжим сіном. П.Леся щодня зранку до вечора трудиться як бджілка! Дякуємо Вам!!!!!!!!!!!!!

,

Хочу поблагодарить воспитателей гр.Дзвiночки.Катерину Ивановну,Галину Ивановну.Большое Вам спасибо за теплоту,внимание,любовь к нашим деткам. Успехов Вам.

,

Хочемо подякувати нянічці п. Галі, за теплоту, щирість і хороше ставлення до дітей.

,

Садочок нормальний, але його самооцінка понизилася в звязку з приходом нових некомпитентних вихователів !!!!!

,

Наша вихователька Оскана Богданівна найчуттєвіша вихователька зі всіх що нам доводилося зняти, бо всі інші ставились до моїх дітей(других) дуже погано.
З повагою Остап.

,

Ми дуже любимо свою виховательку Катерину Іванівну!!!!!!! Коли вона на зміні наша дитина із задоволенням іде в садок.

,

Садочок нормальний, але дуже холодні групи.Моя дитина постійно хворіє.Завідуюча нічого з того не робить!!!!!

,

Кваліфікація садочку дуже понизилась!!!! Наші дітки дуже не задоволені новим вихователем. Вона зовсім не компетентна у своїй прфесії!!!!!!

,

Моя дитина ходить у групу "Дюймовочка" вона така задоволена новим Вихователем,наша Уляна Василівна,завжди з ними щось таке придумує,щось нестандартне вона не хоче просто додому...

,

садок гарний і чистий,в ньому тепло і затишно, вихователі приємні і знаходять підхід до кожної дитини, моя донечка задоволена і в вихідні дні хоче до садочку!

,

Я теж підтримую те що Ольга Михайлівна дуже хороший вихователь, до діточок ставиться з любовью та терпіням, і також наша Няня(така повненька, нажаль непамятаю імені) дуже приємна жіночка і видно що до діток ставиться добре, бо попередня (вроді Ірина) якась дуже криклива була, мені навіть здається коли вона була діти набагато більше плакакли ніж коли хтось інший був,вони її трохи боялися.
Завідуюча також дуже хороша і приємна у спілкувані людина.
Сам садочок гарний, чистий, озелениний, от лиш проблеми з опаленям хвилюють, так як зима не за горами... хоча поки в групі тепленько.

,

Мені дуже подобається садочок в який ходить моя донечка.Група чиста і комфортна.Вихователями задоволена.Гарно харчують дітей.Але на майданчиках - старі споруди!

,

Садок гарний, вихователька Оля Михайлівна - супер!!!! Але завідуюча попередила, що взимку холодно.... При минулорічних морозах у групах температура була +14 градусів..... Будемо загартовуватися :)))

,

Щиро хочу подякувати вихователям групи " Дзвіночки " за їхню щирість, відданість і любов до дітей.

,

Наша дитина з задоволенням ходить у групу " Дзвіночки". Хочимо подякувати нашим вихователям.

,

Мені сподобалася вихователь. Чуйна, приємна, привітна. Наша Оленка дуже задоволена.

,

Садік чистий, вихователі завжди привітні, добрі.

,

нормальний садок.

,

Садочок-хороший, і завідуюча, і вихователі- приємні людини, добрі, турботливі. Територія садочку- доглянута, багато дерев та зелені навколо.

,

Садик очень хороший.Ходим вторую неделю,пока довольны.Территория чистая,в группах сделали ремонт.Красиво.Воспитатели и няни внимательные и добрые.В группе тёплая и домашняя обстановка.Надеюсь так будет дальше.

,

ми щойно записались в цей садочок. На разі враження позитивні, працівники кваліфіковані, індивідуальний підхід до дітей. Сподіваюсь це враження з часом не зіпсується.

,

Садок дуже чистий та гарний. Вихователі дуже компетентні та добрі. Завідуюча дуже дбайлива та добра людина.

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь