Оценка посетителей
(по 24 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Прекрасний садок. Відвідувала донечка 4 роки. Щиро дякуємо Марії Михайлівні, Юлі Григорівні та Василині Василівній за турботу. З такими чуйними та добрими людьми не страшно залишати дитину)))

,

Якщо збираєтесь віддати дитину в днз 125- готуйте набитий грішми гаманець,так як побори там вітаються!

,

cадок працює дуже добре

,

садочок прекрасний туди ходила я моя мама і зараз ходить мій брат і за весь час жодного хабаря садок the best in world!

,

Все добре в садочку,тільки грошей багато збирають на всі свята для всіх. А няня і Лариса Йосипівна просто супер молодці.

,

Всім привіт!
Садок №125 - просто супер!!!
А про хабарі для керівництва і негатив щодо дітей чути і читати - противно! Все в нашому садку в порядку!Особисто я, моя сім"я і ще ряд знайомих що відвідують садок - всі ми задоволені! Тих що нарікають також завжди багато - це нормально, бо завжди є ті хто "за" і ті хто "проти", але знаю з власного досвіду - довіряй та перевіряй - я перевірила - досвід позитивний!!! Дуже вдячна Ірині Богданівні, Марії Михайлівні, Галині Мар"янівні, Олі Олексіївні, Юлі Григорівні, Ларисі Вікторівні та медпрацівнику Марії Михайлівні - від щирого серця дякую вам роботу і турботи, що б не говорили різні люди, знайте що ви просто - найкращі! ура!!
Любимо всіх вас, цінуємо і міцно-міцно цілуємо!!!
Старша донька закінчила 6-ий клас і мріє вступати у педагогічний та йти працювати вихователем дитячого садка, з ностальгією згадує садкові дитячі роки та впевнена що дошкілля - це справа її життя. А я, як мама дуже тішуся та підтримую її у цьому!
Щасливо всім...

,

без хабара в садок не потрапиш...та й побори не малі.

,

садочок прекрасний а вихователі найкращі!

,

Дорогі Юлія Григорівна, Марія Михайлівна, Галина Мар’янівна! Ми з Вікусею вас любимо, поважаємо, цінуємо і дякуємо за все, чому ви вчите мою дитину, розвиваєте, доглядаєте, піклуєтесь про неї. Дякуємо вам! :)

,

Шокованій:
Чому ви розцінюєте це, як "дань". Це звичайна подяка людям, які, наголошую, ЩОДНЯ і ВЕСЬ ДЕНЬ, займаються вашою дитиною, годують її, гуляють з нею, вкладають спати. І ви платите за садочок лише 5 грн. Якщо щось не влаштовує вас,то завжди є можливість найняти няню приватно - а це за 100-200 грн. на день. Відчутна різниця, правда? Вихователь - це така важка щоденна праця, відповідальність, обов’язок. Честь і хвала працівникам садочків! Я їх дуже поважаю. А вас я попросила б не наводити наклепи на наш садочок і подивитись на цю ситуацію з іншого, позитивного, боку. заздалегідь вдячна за розуміння.

,

Цьогорічна ясельна група псує всю багаторічну репутацію садка. Зібралися дуже "мудрі" мамаші і збирають практично "дань" на усі свята. Зараз про яслі серед батьків садка легенди ходять. Невже Ірина Богданівна не в курсі?

,

Нічого поганого про НАШ САДОЧОК і чути і не хочу! Хороші в садку ВСІ: і вихователі, і няня, і завідувач! Це дуже хороший заклад! Відношення до дітей - прекрасне. А місць в групах справді немає. Ну куди має "впхати" ту дитину наша Ірина Богданівна?!

,

"Прекрасна" завідуюча і нам відмовила, коли почула що дитині вже аж 2 роки, питала, де ми були раніше, зараз набирають діток 2011 року і 2012 року народження в чергу. "Домовитися" не вдалося, на діалог не йде.

,

"Прекрасна" завідуюча -Ірина Богданівна відмовляється записувати нас на чергу, пояснюючи це тим, що моїй дитині вже виповнилось 2 роки, а вони набирають дітей 2011року народження.

,

Пробували встати в чергу, щоб записати дитину - нам відмовили без аргументованої причини, мов приходьте як дитині буде 2 роки. Зрозуміло по виразу обличчя завідуючої, що ніхто чекати і брати дитину без хабара не буде.

,

Садок - це приклад для всіх дошкільних закладів Львова! Вихователі - прекрасні, чуйні, добрі, щирі, уважні. Їхнє відношення до діток - як до своїх. Низький уклін за догляд і допомогу дітям Марії Михайлівні, Галині Мар'янівні та Юлії Григорівні. Ви - педагоги з великої літері, чудові люди і розуміючі вихователі. Дякую вам!

,

Садочок золотий!!! І завдяки завідовачці Ірині Богданівні в садочку чудове харчування, дисципліна, порядок і чистота!!!! Задоволена вихователями, ставлення до дітей прекрасне. Наші Оксана Зеновіївна і Наталя Станіславівна найкращі, вдячні їм за їхню роботу. Дітки завжди охайні, чистенкі і слухняні. Два рази на день ходять гуляти. Майже щодня Наталя Станіславівна провидить з ними фізкультуру. Два рази на тиждень ходять на музичний урок, де тунцюють і співають. А старші групи і аглійську мову вивчають!!! В мене висновок один, кращого садка не знайдеш!!!!

,

Прекрасні вихователі Галина Марянівна і Марія Михайлівна. Дуже ними задоволені. А от завідуюча хабарниця, хоча на атмосферу садка це не впливає.

,

Садочок дуже хороший, чистенький, дитина дуже задоволена, гуляють кожний день. І дуже-дуже хороша вихователька Ольга Олексіївна (до речі, англійську філологію закінчила)!

,

Наш дорогий і любий садочок!!!!! Найкращі виховательки і няні. Всі без вийнятку. Наша Лариса Йосипівна і Ліля Іванівна - другі мами для дитини. А завідувач Ірина Богданівна- просто супер жінка і педагог! Низький уклін і вдячність за вашу роботу!

,

Дуже хороший садок, його відвідує моя дитина, я задоволена ставленням вихователів, Галини Мар"янівни і Марії Михайлівни, а також нянечкою Юлією Григорівною і взагалі чудовий садок !!!

,

Дуже задоволені групою Червоний мак, вихователями Галиною Марянвною та Марією Михалівною, нянечка Юлія Григорівна просто чудо.

,

Садок хороший. Дітей виводять гуляти при різній погоді. Хороший колектив. Наразі задоволені

,

Дуже зажоволена, що моя дитина відвідуе саме цей дитсадок.

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь