Оценка посетителей
(по 35 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

хочуть всюди гроші і мало праці ( завідуюча батьківський комітет з нею також) а тут за оцінкою нуль

,

завідувач на вигляд нічого але хитрість перевершує все ....!!кращеб дбала про репутацію садочка як колись так і тепер .Любить багато говорити а за слова не відповідає.нехай керівництвом садочка краще займається

,

Моя дитина в садочок іде з охотою.Тішить нас новими віршиками і поробками.Не було такого, аби вона на щось скаржилася. Як не хоче їсти, то обов"язково няня чи вихователька їй допомагає.Ми задоволені. А щодо грошей - на жаль, держава про садки недостатньо дбає. Тому мусимо ми самі подбати про умови наших дітей. Ніхто від нас нічого не вимагає. Ми це робимо добровільно.

,

Садочок процвітає,завдяки колективу садочку 127. Вихователі компетентні в своїй справі,завідувач -хороша,привітна і то,що хабарі бере,не правда. Дорогі мами,я як мама 2 дітей,які виховувались у цьому садочку хочу сказати,що я дуже задоволена ним,діти підготовлені пішли до школи.А на рахунок грошей,погодьтесь якщо ви не забезпечити певними матеріалами групу в яку ходять ваші діти,це ніхто не зробить,крім ВАС,ви ж знаєте,який абсурд твориться в країні(гроші не виділяють). А якщо вас не влаштовують якісь умови,шукайте інший садок

,

Це все брехня, що дітей б"ють. Мої троє дітей ходять в цей садок і ніхто з них не плакав що їх били, а навпаки із задоволенням бігли в садок. Якщо вам не подобається цей садок є купа інших, переводьте!

,

завідуюча хитра людина!!

,

Згідна лише з тим що в данному садочку збірають гроші на подарунки, але самі батьки батьківського комітету з подання виховательки, яка обирає собі "правильний" батьківський комітет. З дітьми займаються рідко, гуляють тоді коли заманеться виховательці, вихователька сидить цілими днями вичікує подарунків, якщо не подарували на якесь свято, то обовязково нагадає...Також вихователька нашої групи б'є дітей, погано до них ставиться

,

Згідна з попереднім коментарем, але не у плані " найкращого"... Бо попри збір коштів на потрібні речі є ще збір коштів і на дарунки та подарунки, які мають бути по любому найдрібнішому приводу, от провели збори вихователі групи і нагадали що батьківський комітет не "привітав" їх з Днем вчителя і 8 березня подарунками. Також були погрози батькам, що не згодились на "обдаровування" вихователів, що ніби їм всеодно ж вести дитину в садок, щоб " не плювали у власну криницю"... Також деякі батькі стикнулися з підозрами на побої дітей у садку.... Завідуюча на запити про інциденти не реагує. Навіть не знаю як вже вести своє дитя в цей "садок"

,

Садок дуже хороший .Вихователі чуйні ,добрі і кваліфіковані.Завідувач все робить для садка і навіть більше.А на рахунок грошей я не згідна .У тому що батьки вирішили покращити умови перебування дітей у садочку,я не бачу нічого поганого,а навпаки я вважаю що діти повинні займатися в гарних умовах.Всі знають що держава мало дає грошей на садочки.Наш садок найкращий!

,

Садочок хороший, кращий за декотрі садочки , що є навколо нашого району. Завідуюча привітна та приємна людина, завжди готова до допомоги у всіх запитаннях, дуже переживає за садок, яким керує.А особливо переживає за дітками, щоб їм у цьому садочку було комфортно і тепло. Так, ми разом з батьками теж збиралися грошима, не з ініціативи завідуючої чи вихователів, а з власної, щоб замінити вікна у групі де будуть перебувати 3 роки наші діти, щоб зимою ім було тепло.... До справи грошей, їх використання ні вихователі , ні завідуюча доступу не мали, тільки батки з батьківським комітетом на зборах вирішували на що вони взмозі витратити,і які гроші, адже це для наших дітей. Харчування задовільне, хоча моя дитина їсти не дуже хоче в садочку,зрештою як і вдома. Зі сторони вихователів чи завідуючої, зважаючи на попередні відгуки, вимаганням грошей не займаються, і цього питання ніколи не піднімали. Постійно в садочку проводять різні вистави, є танці,гімнастика, фізкультура та англійська мова.

,

В цьому садочку мова лиш про гроші здані на садок, про дітей і слова немає, пані директор "не задоволена" роботою батьківського комітету, якщо останній не буде збирати чим побільше грошей.... Дітей б'ють в групах, і домофон на дверях, іноді не гуляють навіть у хорошу погоду. Нагодувати або вмотивувати дитину їсти навіть не намагаються, не займаються з дітьми...Нажаль... і це тільки наш перший рік в данному садочку

,

В садочку вихователька спілкується з батьками тільки тоді, коли виникають питання щодо грошей (чи заплатили за садок, принести миючі засоби та інші більші побори). Якщо спитати про дитину, то завжди є одна відповідь - "все нормально". Дитина жаліється, що на неї кричать, не дозволяють бавитися іграшками і переважно нічого не роблять лише сплать і їдять. Вихователька йде на роботу лише заради грошей і щоб відбути день.

,

Вихователька пiдготовчоi групи не тiльки вимагала здати грошi на новi вiкна, а ще й погрожувала вигнати дитину iз садка. В садку №127 корупція процвітає!!!!

,

Гроші збирають у кожному садочку і ще набагато більше, проте тут видно чітко на що саме ідуть гроші - для комфортнішого перебування вашої дитини. Кожного року багато всього робиться по групах. У батьків завжди є альтернатива.

,

В садку хіба тільки думають за гроші!!!! Як тільки збори , так і розмов про гроші, А про дітей так мало, ніби то не головне, А головне принести чим побільше грошей!!!!!

,

В садочку постійні побори від 50-1000грн. від днів народжень вихователів до ремонтів!!!!! Кожного року в кінці навчального року побори на подарунки всьому персоналу від прибиральниці до завідуючої. Доречі завідуючій в конверті щороку потрібно дати 500 грн від групи. В час коли країна бореться з корупцією, в садку корупція процвітає!!!!

,

(В гроші постійно на все збирають гроші. Спочатку зібрали по 300грн. на заміну вікон. Тепер треба купити:
Порошок, Плин для посуду, Засіб для унітазу, Мило, Рукавиці гумові, Пасту для підлоги, чай, цукор.
І це з кожної дитини!!! )
Я теж погоджуюсь з цим коментарем!!!!!

,

В гроші постійно на все збирають гроші. Спочатку зібрали по 300грн. на заміну вікон. Тепер треба купити:
Порошок, Плин для посуду, Засіб для унітазу, Мило, Рукавиці гумові, Пасту для підлоги, чай, цукор.
І це з кожної дитини!!!
Ой, бачу що буду писати в прокуратуру...

,

Садочок просто супер, вихователі попалися хороші - дітки їх люблять, вони дійсно вміють знайти підхід до дітей і багато всього навчити ( Галина Іванівна, Мар'яна Михайлівна, Марія Степанівна) - у них педагогічний талант від Бога. Завідуюча - привітна, але до неї батьки самі мають знайти підхід, як і до будь-якого керівника установи, відповідальна, дбайлива, змінила лице садочку на 100%, привітно і з увагою ставиться до батьків.

,

Садочок дуже гарний і приємні вихователі та помічники вихователів. Але є свої нюанси, не всі розуміють дітей, іноді просто треба виділити декілька хвилин на дитину і заспокоїти її, і все буде гаразд. Завідуюча людина настрою, коли щось говориш треба контрулювати свою розмову з нею і лишнього не говорити. Іноді може сказатися надалі. Взагалом раджу всім, що садок просто супер!!!

,

Сам садочок дуже гарний чистий дехто з вихователів привітний дехто ні харчування не дуже а про завідуючу мови нема тільки бесіда за гроші .

,

садочок дуже хороший і те що пишуть про керівника. я особисто не згідна. адже в теперишніх умовах ,то там ще не так багато вимагають грошей.
а незадоволені є всюди.
принаймі за 8.50 наші діти і нагодовані ,з ними займаються,доглядають і дитина в садочку розвивається. і всі батьки повині зрозуміти ,що їхня дитина не одна в групі . їх є багато, а виховатиль один.

,

Садочок хороши,а хабарі беруть всі завідувачі ,
Тож вона не перша.
Взагалі садочок такий як усі ,а от поведінка керівника не дуже.
Просто та посада не для неї.

,

Садочок дуже хороший,ми задоволені

,

Дуже вдячна попердній завідуючій Труш Аллі Миколаївні, таких як вона педагогів і вихователів і керівників не буде. Дуже вдячна відділу освіти за теперішніх не компетентних керівників. З великим розумінням і подякою вихованці садочку №127.
Дуже приємно було би бачити цю людину на цій посаді.
З повагою вдячні батьки.
Дякуємо!!!

,

Сам по собі садочок хороший. Вихователі привітні, харчування смачне, є логопед,психолог, англійська, танці.Чисто і все відремонтоване, але все це завдяки батькам, саме вони на це дають кошти. А от щодо завідувача нічого хорошого сказати не можку. Людина бере не малі хабарі,щоб "знайти" для вас місце в садку. Поки не покажете каманець, навіть і не мрійте туди потрапити. Такі,як вона лише позорять такі хороші садочки.

,

Завідуюча неграмотна людина. ЇЇ поведінка мене дивує. Запрошує зайти в кабінет на прийом і починає набирати когось на мобільний... (розмовляє по мобільному і "махає" мені руками вийти і робить дивні жести. Шановна обов’язково сходи на курси етикету.

,

Дуже хороший садочок, вихователі привітні, харчування дуже смачне, в закладі чистенько, всюди свіжі ремонти.....відношення до дітей та батьків позитивне.

,

Дуже хороший садок,добрі вихователі,приємна завідуюча.

,

Дуже хороший садочок вожу свої двох дітей віддаю третього вихователі гарно ставляться до дітей і мають порозумііння з батьками

,

Відношення - залежить від вихователя,особисто хочу подякувати, Підкович Анні Михайлівні !!! Таких викладачів в Європі одиниці !!!

,

Поганий садочок!
я рада, шо ми з нього пішли. до дітей і до батьків жахливе відношення((

,

Хороший садок, багато знайомих водить діток всі задоволенні.А ми тільки записались.Приємна і людяна директор,мені дуже сподобалась.

,

Дуже хороші вихователі

,

Найкращий садок в усьому Львові.

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги» на м. Левобережная
Детский сад «Монтессори. Первые шаги» на м. Левобережная
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь