Оценка посетителей
(по 12 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Садочок в занепаді, якби не гроші батьків, то взагалі було би все печально. Якщо є інші варіанти, то краще сюди не віддавати дитину.

,

Садок жахливий!!! Завідуюча хамка, і хабарниця, гнати її з того садка потрібно!!! Нікому не рекомендую!!!

,

Я дуже задоволена садочком! Чудові вихователі!!! Гарні свята! Рекомендую всім цей садочок! Наша донечка з превеликим задоволенням йде у садочок і дуже сумує за ним коли хворіє!

,

Садочок дуже гарний! Дякую всім працівникам за виховання моєї донечки! Нам в садочку комфортно і затишно, дитина задоволена, а я спокійна за дитину. Завідувачка, Галина Олександрівна, розумна і приємна жінка, яка працює для користі садка і наших дітей. Бажаю всім працівникам нашого садочка здоров'я і творчості у вихованні наших діточок! Дякуємо Вам за Вашу працю!
P.S. До речі нам, украінцям, треба вчитися любити і поважати ближнього і його працю...бо поки бідні чубляться, влада робить те що їй треба ( влада міста, мається на увазі)

,

Рідко пишу коментарі, однак прочитавши останній не витримала.
По-перше, не у всіх групах є двоповерхові ліжка.
По-друге, у всіх групах є бойлери, тому є гаряча вода постійно, діти миють ручки ( а влітку і ніжки) в теплій, а не холодній воді.
По-третє, хто на чому їздить-це особиста справа кожної людини, а Ваша позиція називається заздрістю.
По-четверте, в завідуючої чоловік помер два роки назад, тому він фізично не може працювати в садку.
По-п"яте, в кожній групі було проведено ремонт ванних кімнат, тому там всюди чистота.
По-шосте, їжа в садочку якісна та смачна ( сама пробувала, оскільки перших два тижні ми відвідували лише до обіду садочок, і в обід я годувала дитину).
І ще одне. Цей садочок відвідували моїх троє дітей, і я з вдячністю ставлюсь до всіх працівників садочку та завідуючої насамперед. А якщо щось комусь не подобається в державних садках, є приватні.

,

Читаю позитивні відгуки і думаю: або ті хто писав ніколи і близько не бачили садочок, або дітей біля входу залишали ! Садочок жахливий!!! Далеко не всі вихователі кваліфіковані. Завідуюча любить поморочити голову! Садок не обладнаний всім необхідним, діти сплять мало не на трьох-поверхових ліжках (якщо це можна так назвати). Стосовно майданчика, повно роботи, яку можна зробити і без великих коштів. За те у керівництва є кошти на нове "Авео", це при тому що мало не вся сім"я завідуючої працює в саочку (чоловік і син). На власні очі не один раз бачила, що водять хворих дітей і їх приймають! Навіть у поліклініці лікарі кажуть, у цей садок йти в останню чергу.

,

Дуже гарний садочок.Ходила я і діти мої ходять.

,

Ходила в цей садочок-люблю його і згадую з радістю.Хороша дошкільна підготовка."Оленка"-це мій садочок на все життя,я теж Оленка.

,

Дуже прікольний садочок.Сама його закінчила.Передаю від себе привіт Ользі Євгенінівні.

,

годують добре, з дітьми займаються малюють,вирізають,танцюють. Потрібно дообладнати дитячі майданчики, але це все в руках самих батьків.
В садочку гарний ремонт і дуже хороше харчування.

,

дуже задоволена, малій подобається.Ходимо з неповних 2 рочків, а зараз 4

,

може бути і не дуже дорого!

См. также:
Обратная связь