Оценка посетителей
(по 43 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Садок чудовий. Вихователь, умови, харчування. Особливо вдячна Каріні Едуардівні та Оксані Григорівні!!!

,

Садок на всі 12 балів.На рахунок кількості дітей у групах то це питання виключно до керівників освіти області!!!!!!А тепер про гроші.Коли хочете до садочка то готові на все , лиш би взяли, а потім починаєте.

,

Так садочок супер! Але за чиї гроші?
1)Миючими засобами можна вимити не тільки групу, але і цілий садочок.
2) А кількість дітей у групі? Як вони будуть ходити зимою гуляти?-ніяк тому що їх багато.
3) Я ще думаю, що слід оновити персонал молодими кадрами.

,

Щодо вихователя Вікторії Вікторівни, я вважаю що це справді, вихователь з Великої букви, і неможна, ось так, не розібравшись в усьому, позбавляти групу такого вихователя, як на мене варто батьківському комітету зайнятися цим питанням аби повернути вихователя у групу. Адже батьківський комітет створений не лише для того,
аби вирішувати лише фінансові питання, чи не так??? А щодо таких батьків, яким не підходить вихователь і які надто сліпо вірять своїм дітям, варто задуматись над своїми вчинками, спочатку вони ізолюють вихователя, бо не підійшов їхній дитині, а згодом що- весь світ???

,

...ну ось, я зайшов на територію садочка (не втримався), там залишилося все так як і було,(ну при наймі све, що пам!ятав з 3-5 річного віку),навіть, пісочниця. так в низу, де ми бавилися з дітьми.Знаєте,емоції, які я відчув, в садочку, то щось...особливе!!!Перед очима промайнули деякі, не значні кадри з дитинтства...і виступили...сльози, чесне слово, сльози!!!Такі от справи)))Сьогодні прийду і пошукаю старі фото з садочку, там є всі мої вихователі, і наша група, може когось і згадаю по іменам і прізвищам!!Все таки корисно, хоч де-коли повертатися в дитинство!!!МЕні дуже приємно, що майже всі відгуки про садочок, позитивні, ну все як і було колись...Радий, що колектив тримає "марку"!!! Хочу всі Вам,педагогам побажати всього найкращого, у Ваші не легкій, але дуже потрібній, і важливій роботі!!!І щоб хтось, так я, через 40 років написав Вам хороші слова))))І ще, обов!язково, ще колись виберу час, і знову зайду в садочок...Там так класно!!!

,

Вітаю всіх дописувачів!!!Мене звати Олег Березюк,мені 46 років!Сталося так, що я по робочим питанням, сьогодні був на Коновальця, і не втримався, щоб не зайти в свій садочок!!!Так, я закінчив його більше 40 років тому(навчався з 1971 і по 1976 роки).Тоді ще він був приписаний до штабу ПРКВО(Прикарпатського військового округу).Пам!ятаю, що садочок був з російської мовою навчання (то ніколи не було проблемою).Знаєте, не стримався, зайшов на територію садичка, на скільки я пригадую, майже все залишилося так я і 40 років тому. Ви би знали, як мені було і важко, і цікаво...(ком в горлі стояв,в прямому розумінні слова)))все ж таки 40 років не був тут.З вихователів нікого не пригадую, лише Марія Кузьминичну,вона була чи то поваром, чи то вихователем, не пригадую... Сьогодні на полощадці гуляла група дітей, і з ними старша вихователька.Я хотів підійти, запитати, але подумав, що наврят чи тут працюють люди ще з тих часів.Так і не наважився щось в неї запитати...

,

Найкраща вихователька садочку Вікторія Вікторівна. Це Вихователь з Великої букви. Чуйна, Добра, Вихована, дітки її дуже люблять. Шкода, що завдяки одній сімейці з групи та їхній брудній брехні наші діти стали позбалені такого педагога. Завідувачу садочку було б слід розібратись, а не йти на поводу в батьків розбещеної дитини. Про цю ситуацію і про відсутність захисту вихователів від брехні батьків, буде повідомлено у потрібні інстанції. Я думаю, тут була б не зайва перевірка інспектора районого відділу освіти, на якій підставі забрано вихователя, може варто було перевести дитину в іншу групу, а може дитина не підходить іншим дітям?

,

Спасибо-Всем!Вы супер-очень хороший садик!Ольга Владимировна и Любомира Богдановна-низкий Вам поклон!

,

Садочок супер.

,

Мій син цього року закінчив садок. Ходив у групу "Вулик", де вихователем є Галина Володимирівна і помічником вихователя - Валентина Федорівна. За три роки я жодного разу не була чимось незадоволена, так само і син. Я хочу щиро ще раз подякувати нашим вихователям за їхню любов, увагу, мудрість і дбайливість до всіх дітей і моєї зокрема; за те, що я дитину кожного дня приводила і була впевнена, що вона під надійним наглядом та опікою; за те, що мій син з радістю йшов у садок; за ті молитви, що його навчила Галина Володимирівна; за те, що вона вміла так гарно пояснити різні людські ситуації і дитина правильно їх розуміла; за те, що навчила правил поведінки, що завжди наголошувала про те, що добре, а що погано. Дякую за те, що інколи і мені підказувала що і як краще зробити.
Дуже шкода, що час так швидко пролетів і "бджілки" вилетіли з "Вулика" у школу.

,

Садочок супер!!!!! Коли я привела синочка нiколи не думала що вiн буде ходити в садок. Вiн дуже плакав до iстерики не витримував навiть пiв год. Низький уклiн вихователям Ольгам Володимирiвним зате що знайшли пiдхiд до дитини. Ми ходимо вже 2-рiк. Вiн вивчив букви ,знае багото вiршикiв , виступае на утринiках, йому дуже подобаеться. I тещо пише мамочка ,що всадочку бють це бред. А за першi внески помiняли кришу,отеплили содок,помiняли вiкна. Садок супер . Щиро дякую за щистоту угрупi ,за прозумiння....

,

Я прийшла записати дитину,сину виповнилось 2 роки,сказали місць немає,чому так пізно прийшли,на те що я хочу через рік його віддати в садочок мені відповіли що трьохрічок вони набирати не будуть!

,

Так перший "внесок" потрібно дати в нас просили дві тис.грн. але ми дали 1 тис. Так просять купити швабри канцтовари здавати 15 грн. Але садок хороший дитина ходить другий рік і навіть на вихідних хоче йти а нарахунок грошей це наш мінталітет такий кожен іде на роботу і крім зарплати хоче "закалимити" ви подумайте ви хіба лівака ніколи немали.

,

Ходимо в цей садочок. так як і всі здавали по 1500грн, в групі біля 30 дітей, сума не мала, обіцяли що будуть міняти вікна і т.п. ремонт робили батьки перед нами. Куди пішли гроші....здогадуйтесь самі. Вихователька хороша, але няня ужасна і груба, дітей шарпає і б'є по попі. гроші здавали в групі по 100грн на різні потреби, коли прийшли, кожного місяца 15грн на миючі. Прошу зауважати, тих кто тут писав про ремонти , так це все робиться за гроші БАТЬКІВ!!!!!! В цілому в групі чисто, доглянуто. Годують, як може Держава, діти приходять додому голодні, порції маленькі та діти кажуть що їм не смачно. Були випадки отруєння у дітей і блювота. Якщо б не крали у дітей то що виділяє Держава було би краще....І це у кожному садочку...

,

найліпший садок

,

Що можу сказати про садочок №129:
Ми до садочку ходимо 3-й рік. При записі, завідуюча дала нам писульку про спонсорську допомогу. Ми заплатили офіційно 200 грн. в ощадкасі.
На потреби групи в якій ми навчаємося кожного року здаємо по різному, залежно від потреб. Але це для наших дітей, тому не шкода.
Здаємо щомісяця 15 грн. на господарські потреби. Ще щороку маємо давати спонсорську допомогу на садок 180 грн. Але я вважаю хто може то дає. Якщо взагальному, ми багато для садочку зробили: ремонт спальні, кухні в групі, килими, столи. Майданчики бажають бути кращими, але пісок кожного року є, наші тати тільки розносили із загальної купи. Фарбу купували також для майданчиків. Взагальному садочок добрий. Вихователям низький уклін та велике дякую. Завідуюча мала бути уважніша до груп, приходити на урочисті "ранки".

,

подяка всім

,

Я дуже задоволена цим садочком завідувачка просто супер добра мила завгоспу тоже дякую я скажу що корисну і добру нашим дітям давала а кухарям що смачну їжу готувала а медсестрі Наталі Михалівній подякуємо від щирого серця добра мила ніжна за нашими дітками піклувалася скажим завідуваццій медсестрі і всім працівникам садочку щиро дякую

,

Дякую всім працівникам садочка за їхню працю, бо нам з дитиною тут затишно. Моя донька задоволена, доглянута, навчена, нагодована. Якщо у мене виникають запитання я їх задаю вихователям і завжди отримую відповідь, тому не переживаю ніколи, бо завжди маю інформацію з перших рук. Щодо ремонтів, то в садку зроблено багато і групи і зал, а грошей ніхто не вимагав - хочуть батьки то долучаються допомогою, а як не можуть то ніхто їх не виганяв, вони допомагали своєю працею- білили, фарбували - так ми економили на роботі майстра. Дякую, Вам ще раз, бо ми справедливі батьки цінуємо Вашу працю. А ті люди, які самі нічого не роблять - не вміють цінувати працю інших!

,

Ми віддаємо синочка в садочок на наступний рік, прийшли, записались без жодних проблем на чергу. На запитання чи потрібно робити якісь благочинні внески, нам відповіли - потрібно,але по вашій змозі і виписали нам номер рахунку в ощадбанку по якому можна внести кошти на розвиток садочку. Завідуюча- Оксана Зеновіївна-дуже приємна,вихована,добраі чуйна людина.

,

Я віддаю донечку в садок і мені сказали залатити гроші на фонд садка 1500 грн. інакше я можу дитинку не приводити. Які мої дії?

,

Так, є така ситуація. В мене синочок був у садку тільки 3 дні в липні, ми мали довідку, а вихователька дала нам заплатити за 20 днів, і сказала, щоб я навіть з нею не сперичалась - це наказ завідуючої!!!! Чому я маю передплачувати, щоб хтось забирав торби харчів додому?

,

Ходимо в садочок вже 2роки.Дитина дуже любить свою виховательку і зранку спішить до неї.Я як батько задоволений станом садочка і його працівниками,але хочу сказати нерозумію його оплати.Чому коли ми хворіємо і сидимо вдома ці дні потрібно оплачувати.Хто з таким стикався,може я чогось нерозумію

,

Садок чудовий! Найкращий в районі!Дуже вдячна всім працівникам!!!!!!

,

Садочок дуже хороший ! Дякую вихователям та й взагалі працівникам садка!
Дитина з бажанням іде в садочок, навіть у вихідні дні хоче йти до нього! А гроші у мене ніхто не вимагав! Так, робили ремонт в групі за батьківські гроші, який видно, бо це зроблено для наших дітей!

,

В мене двійнята ходять в цей садок вже два роки. І при вступі в садок з мене за кожного з діток вимагали по 1 тис. гривень!
А не дала би грошей, то сиділа би зараз з діточками вдома!

,

Садок просто СУПЕР!Хороший ремонт у групах дітей добре годують і ніяких
грошей не вимагають!Ми дуже задоволені!

,

4)зайдіть у групу "Вулик" такої чистоти, як тамна кухні і в туалеті ви не в кожного вдома побачите.Сюди можна сміло запрошувати Фреймунт з її "Ревізором".Знання ,які отримує моя дитина на заняттях Галини Володимирівної відповідають найвищому рівню (дитина знає всі букви вміє рахувати в межах десяти ,знає три молитви,із задоволенням приймає участь у всіх "утрініках".
5)В 129 садку працюють професіонали ,в тому числі і завідувач , яка керує всією цією роботою , і дбає про те щоб цей садок ставав ще кращим...!!!

,

Мене обурив відгук про 129 садок де йдеться про халати і т.д.
1) Моя дочка третій рік ходить в цей садок і я повністю задоволена цим закладом. За ці роки в садку зроблено ремонти в туалетних кімнатах,коридорі,поміняні двері, вікна.Так, це все зроблено за участі батьківських коштів,але якщо ми будемо чекати на кошти, які виділяє міська рада ,то ще наші внуки будуть ходити в садок з обдертими стінами.
2)Відгук писала людина,яка чула дзвін,але не знає звідки він ,які 30 халатів?,які450 грн на канцтовари? Я завжди приносила 1 пачку олівців,1 п пластиліну, 1 п паперу В РІК і ніяких гривень на канцтовари в мене не вимагали.
3)дитина завжди доглянута,нагодована,чиста,кожен день дивує мене новою інформацією,яку вона отримує в садку і все це за 150 грн в місяць!(офіційна державна плата за садок)Нянечка в яслах ,як добра бабуся приголубить,візьме на руки,нагодує.(Вам шкода для неї одного халата за 30 грн?)Вдумайтесь ви залишаєте з нею на цілий день найдорожче,що у вас є...

,

Шановні батьки! Моя дитина ходить в цей садок вже 2 роки і ніяких космічних сум від мене не вимагали.Садок чудовий ,а вихователі дуже хороші.Всім рекомендую.

,

Моя дитина ходить в садочок,але про племінників завідувача я нічого не чула. Цікаво кому там дуже погано? Про садочок можу сказати тільки дуже добре. З попереднім коментарем я не згідна!!! Нісенітниця!!!

,

САДОЧОК №129, ВУЛ, КОНОВАЛЬЦЯ 79!!!!!
Прошу прочитати уважно, перед тим,як віддавати туда свою дитину, або йти на запис в садочок з юристом.
1. При вступі в садочок з Вас беруть 1000-1500 гривень на розвиток садочку чи чиєїсь кішені, говорять що на ремонт, але на ремонт на садочок виділяє гроші, і не малі, міська рада!!!! Цікаво, а чи здавали гроші племінники завідуючою, які прийшли посеред року (квітень-травень) без запису у садок?
2. На 450 гривень маєте купити канцтовари і миючі засоби, хоч по кошторисам садочку миючі засоби вони купують по угоді в постачальників!!! А чи купляли племінники завідуючої хоть щось в садок?
3. Маєте ОБОВ»ЯЗКОВО купити нянічці новий халат, хоча не розумію для чого ій 30 нових халатів на рік????
4. А потім батьки ще круглорічно здають гроші на озеленіння-на миючі засоби-наремонт-в копілку-ще на щось!!!! Схаменіться! Може досить обдирати батьків!

,

Шановні батьки, повірте робота вихователя - важка праця! Поважайте їх.
Садочок супер, і дуже дружній колектив,всі як одна сім"я.

,

Вихователі в нашій групі дуже хороші........В мене є певні зауваження щодо ігрових майданчиків... дітям бавитись ніде, майданчики порожні, нема павільйонів, щоб дітки могли гуляти і в погану погоду...ну розумію..це зробити складно... Але замовити десь пісок в пісочниці я думаю можна... Діти колупаються в землі , бо піску майже нема.. Це недопрацьовки завідувача садком......

,

відвідуємо садок вже рік, спочатку хворіли, тепер рідко..... вихователі дуже хороші, з дітьми займаються, багато вчать їх, просто молодці, дякую їм.дітки доглятуті, і переважно чимось зайняті.це дуже добре, що вони не перевертають групу верх дном а проводять час з користю

,

Підтримую!Садочок дуже добрий.Моя доня Мелася дуже любила п.Наталю і п.Марію вихователів ясельної групи,Дитина завжди була доглянута,припельнована, Щиро дякую пані Наталя ,пані Марії іТетяні Всеволодній дуже вас любимо!!!!!

,

Дуже хороший садочок моі діти дуже його любили .Велика подяка Каріні Едуардівні найкращій виховательці садочку за іі доброту розуміння. мудрістьДякую також Оксані Василівні

,

Мені і моїй дитині все подобається в цьому садочку: чисто, добре годують, навчають і відношення хороше. Дякую працівникам дитячого садка. Особливо завідуючій п.Оксані яка вміло організовує роботу колективу.

,

Дякую Чудовим фихователям садочку №129. В мене відвідує садок двое діток, а через деякий час піде і третя дитина. Великий уклін Галині Володимирівні за її мудрість, розуміння і терплячість.
Валентині Федорівні щира подяка за чистоту і спокій в групі. Марії Іванівні і Наталі Іванівні з групи "яслі" щиро дякую,дуже люблю і поважаю.
І шановні батьки вчимося поважати працю вихователів.

,

Повність згідна з п.Наталею.Донечка ходить уже 2-ий рік,хворіємо мало,а Галина Володимирівна чудовий фахівець,видно як дитина тягнеться до неї і скільки вже вивчила корисного,що і застосовує в повсякденному житті,ще й нас вчить-вихователь від Бога!Дякуєм!

,

дуже хороший садочок!моя донька вже другий рік із задоволенням відвідує цей заклад.окреме дякую найкращій виховательці галині володимирівній.завдяки хорошому керівництву в садку постійно відбуваються позитивні зміни.

,

Дуже чудовий садочок! Хороше керівництво і прекрасні працівники!!! Мій синочок був задоволений і залюбки йшов до нього!!!

,

Садочок чудовий ! Завідуюча молодець!!! Малому подобається, вечером не хоче іти додому.

Партнеры сайта
Детский сад «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Детский сад «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь