Оценка посетителей
(по 71 комментарию)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Хороший садочок та вихователі.
Дякуємо нашій першій виховательці Ірині Миколаївній, група Курчатко.
Дитина приносила роботи своїми руками, вивчив нові забавлянки, та мав перше зимове свято на якому було видно як старалися вихователі щоб все вийшло гарно в діток.
Переходимо в старшу групу до іншого вихователя та сподіваємося на гарний та позитивний рік.
Загалом садочок та територія завжди чиста та доглянута.Вихователі часто здобувають нові знання.

,

Зареєструвала дитину в 2 місяці по старій системі, заявку автоматично було перенесено до нової системи. Дитина за 2 роки посунулась на 3 позиції з 9 на 12, в групу набирали 20 дітей. Після отримання смс повідомлення прийшла в садок в прийомні години. Завідуюча приватна жінка усе пояснила, заспокоїла. Єдине що не сподобалось це благочинний внесок на рахунок садочка 500 грн. Для чого він? І чи законно це?

,

Цей садочок хороший.і вихователі теж компетентні.Завідуюча з великої букви .Хороша людина і вона має велике серце а те що пишуть про неї погане це показує і доказує що в нашій країні не всі люди добрі.мою дитину без копійки взяли.

,

Зареєстрували дитину в електронній черзі, коли дитині був рік. В групу з 3-ох років. Показало, що дитина в черзі 9-та чи 12-та - вже не памятаю точно. Прийшов час, а мені на електронку прийшло повідомлення, що дитина в групу не пройшла, але ж пільгових місць в групі лише (точніше аж!!!!) 20 %, а де ж тоді в списку моя дитина (а ніде, бо за хабарі нехристияни нашої країни ( точніше вдавані християни) пропхали своїх дітей.

,

Садочок жахливий, згідна з попереднім коментарем, працюють неврівноважені бабульки, яким в такому віці дома сидіти і нерви лікувати. Бавитись іграшками не можна, на майданчику бігати не можна, тільки сидіти і мовчати, харчування жахливе.Голос може повисити в будь- який час коли забажає, ми тимчасово але враження вже негативні.

,

Садочок просто жах.Мали сьогодні інцидент по факту піднятої руки на дитину вихователькою.Звернулись в ювенальну поліцію завтра будуть розбиратись.

,

Турбує в цьому садку одне, половина вихователів даного садка страрі невиховані бабульки (пенісонерки) які не те що не вміють, але і не хочуть нічим в даному садочку займатись. Пенсія капає, зарплату платять от і добре. Прийшла на роботу (коли получилось), закрила дітей в групі а сама пішла точити ляси до своєї такої ж самої подружки... а ви діти робіть собі що хочете. Жах... цеж маленькі діти!!!
Та гнати на пенсію давно таких треба... Тут молоді нормальні вихователі з освітою роботи знайти не можуть а їх мітлою не виженеш. А навіщо виганяти? Зарплату (бабулька) отримала, трішки Назарівній відстєгнула і всі нормально, всі задоволенні....
Це звернення до Сихівського відділу освіти!

,

Завідуюча- хамка ще та.Гроші-це її кредо в житті!А особливо у валюті...Та особа комусь наверху потрібна ,мабуть..Таких треба гнати поганою мітлою.Ще собі онкологію приписала.Нічого святого в тій "людині" немає! Просто жах.....

,

Сьгодні зарахували нас по ел. черзі в садок,без жодних хабарів та домовленостей. Тішить що система дійсно працює. Перший раз і зустрілась з Веронікою Назарівною- спокійною, толерантною жінкою, хоча наслухалась і про неї і про вступ в садок.Отож, переконалась, що не варто слухати та читати чужі негативні відгуки - головне вчасно зареєструватись. Дякую Вероніці Назарівній та Ользі Зіновіївній за сьогоднішнє приємне спілкування та приділений час,надіюсь, на подальше розуміння та хороше відношення до моєї малечі

,

А нас сьогодні прийняли в ясельну групу! По електронній черзі, без протекції і без хабарів! Зареєструвалися, коли дитині був місяць, зараз нам 2,7 і за весь час нас "посунули" по електронній черзі з 9-того місця на 12-те, думаю, таке цілком може бути за рахунок пільговиків. Електронна черга працює !

,

Завідувач садка просто думає і живе тільки на хабарях!!!!! Жах куди дивляться міністерство освіти!!!

,

Садочок чудовий. Ми були записані в журналі в вересні 2012 . Потім ,коли зробили електронну чергу ,зареєструвалися теж. Номера в електронній черзі мінялись через те ,що в журналі були записи раніше ніж в електронці і батьки писали заяви про зміну дати , тому хтось ставав далі ,а хтось ближче по черзі. Ми попали по черзі з трьох років. , хоча шансів було мало і ми думали ,що не попадем. Завідуюча хороша і порядна жінка, вона не винна ,що в районі 2 садочка не функціонують. Це треба піднімати питання в відділі освіти хто продав ті садочки. Ми в группі Ромашки , вихователі чудові. Дитина йде з задоволенням.

,

Завідуюча просто жах вона неадекватна на просте питання кричала так що я була в шоці а коли мені сказали благодійний внесок від 300-500₴ я просто очманіла вона мабуть курсу не бачила...

,

Електронна реєстрація - це хороша спроба побороти корупцію в ДНЗ. Проте, для викорінення цього вже звичного для нас явища, цього виявляється замало. В дитсадку №130 не змінилось абсолютно нічого. Електронна реєстрація тут існує лише для того, щоб на неї можна було зсилатися при відмові в прийнятті дитини в садок. Адміністрація закладу налагодила хороший бізнес з торгівлі місцями. Всім відомо, що без певної суми дитину в садок віддати нереально. Невідомо тільки, куди ж дивляться посадові особи міської ради та правоохоронних органів.

,

А моя дитина є випускником цього чудового садочка! І ми надзвичайно ним задоволені, не будучи якоюсь зацікавленою особою, і не роблячи реклами!!! Тепер, вже друге своє дитятко, записали сюди ж коли дитині був лише 1 місяць. Через 2 місяці ввели електронну реєстрацію і ми одразу зареєструвалися, ми попадаємо по своїй чесній черзі!!! Не розумію притензій до завідуючої, так як це дуже позитивна, порядна, і чесна людина! А якщо садочок вже переповнений, то не візьме ж вона наших дітей собі додому... З приводу двору, досить в гарному стані...Коли ми давали дитину сюди, то відвідали усі дитячі садочки Сихова, і чесно кажучи, двір саме цього садочка є поза конкуренцією найзатишнішим!!! Стосовно ремонту, обладнання і забезпечення груп у садочку, то в якійсь мірі у кілька разів тут краще ніж у "Дивосвіті" на Південному, і оплата не до порівняння...Ще раз повторюся, я зовсім не зацікавлена в чомусь особа...Це лише мій досвід!!!

,

Зареєструвала дитину в електронці, були ми і 99, потім якось зразу 136, потом ще далі....як це зрозуміти... я прочитала що списками можуть керувати завідувачі садочків...ось як воно робиться.завідувач подала мені списки, щоб я себе шукала, висловлювалась що ії все нервує, знайшовши себе вонв сказала що шансів в мене немає ні цього року, ні наступного... супер...я так зрозуміла хто більше дасть той і пройде. зайшовши на сайт,хотіла перевірить стан моєї заяви, а ії просто відхилили...в загальному корюпція зараз всюди. порада адміністраціі: зробіть свій двір садочку більшь яскравим, качельки якісь, то заходишь до вас як в радянський час, дуже убого=(

,

записала коли дитині було 2 міс. звісно, моя заява анульована -бо ввели ел реєстр! для чого? 2 роки чекаю з ел реєстрацією, 29 в групі- на що завідуюча сказала "у неї свої списки" і моя реєстрація неважлива!

,

Моя дитина також ходить в групу "Карапузи" ! Вихователі чудові одразу видно,що з дітьми займаються !Особливо Зоряна Ярославівна яка ніколи не лишає діток без уваги,весь час щось їм читає ,розповідає ,співає ! В садок ми потрапили по електронній черзі ,хоч і на таку записувались без будь-яких внесків на руки завідучій !Як на мене приємна людина,спілкувалась не одноразово з нею,без проблем в любий час можна підійти щось запитати ! А от коли ходила старша і була попередня завідуюча ,до неї дійсно треба було пробиватись як в приймальню президента , хабарниця і явно з завищеною самооцінкою особа!

,

В ясла діти ходять віком від 2 до 3 років, які добре вже все усвідомлюють і розуміють. І чому ми звикли якщо щось хорошое то воно " замовлене". Якщо дитина приходить розкзує вірші, співає пісні, робить зарядку то це говорить що з дітьми працюють. Переважна більшість батьків звикла питатись що їли і що пили а не що ви робили сьогодні на занятті, що ліпили, малювали і т.д... Я задоволена роботою наших вихователів і няні.

,

Мені здається навіть із зміною завідуючоі,нічого непомінялося,знайома в грудні пропхала дитину за 200 доларів а ми чекаємо чергу вже 3 роки

,

Садочок просто супер. Ходили 2 діток починали з яслів у віці 1рік і 10 місяців, потім попали у логопедичну групу дуже раді дітками займалися настільки, що старший навіть на підготовку до школи неходив і цих знань хватало.

,

Одразу видно, що коментар МАМи від 30.11.2014 написаний зацікавленою особою: "доня пішла в ясельну групу....приходить в захваті, розказує про заняття,співає, танцює". Ясельна група - дитині 2 роки, багато захвату можна передати в такому віці від садочку????
До вихователів цього садочку претензій абсолютно немає - люди працюють на мізерну платню, атмосфера савдепії, дітей море (групи переповнені), але попри все люди свого діла - діти їх люблять і слухають.
Проблема криється вище - в керівництві садочку та відділах освіти я вких була розроблена "славнозвісна" електронна реестрація, яка просто унеможливлює потрапляння до садочку без додаткових "внесків".

,

Доня цього року пішла в яслі, в групу "Карапузи". Дуже задоволена ставленням до дитини.Вихователі завжди зустрічають з усмішкою, а коли забираєш розкажуть як пройшов день у садку вашої дитини. Можу сказати що з дітьми займаються, дитина приходить в захваті, розказує про заняття, співає, танцює. Вихователям і няні велике дякую за турботу.

,

Садок хороший! Щодо нової завідуючої ,то я спілкувалась знею 1 раз,і можу сказати,що поганого від неї я нічого не почула.Людина хороша.Мій син уже 2-ий рік ходить в садок.Наша група - Калинка.Вихователі чудові,і няня теж.Я прекрасно розумію -як важко працювати, коли багато дітей;до того ще й маленькі.Ми вдома з одним справитись не можем,а тут їх багато.Люди! Нам потрібно подякувати вихователям за терпіння!!! Від себе та чоловіка дякуємо вихователям групи калинка за терпіння до нашого "Вредного" синочка.

,

У заведующей мания величия. Ведет себя по хамски, понятие культуры общения отсутствует.

,

Вихователі в ясельках ужас,раз почула як одна з них до дитини яка плаче сказала:"Закрий рот,бо получиш" після цього не знаю як може така людина може виховувати маленьких дітей.За 15 хв. доки сиділа під дверима ні вихователька ні няня не заспокоювали плачучу дитину

,

Моя дитина відвідує дитячий садок №130 ясельну групу. Дуже раді що вже прощаємося з тою,яка уважна до дітей тільки в присутності батьків ,а варто попасти в групу зненацька, діти плачуть ,а на них ніхто не звертає увагу. Постійний збір грошей,а на що невідомо. Таке враження що їх ніхто не перевіряє!

,

Завідуюча у садку хамовита і зарозуміла. Виникає бажання поставити її на місце. Електронна черга не допомагає влаштувати дитину в садок. Очевидно, що вона якось маніпулює цією чергою. Незрозуміло як дитина потрапивши на чергу з часом значно відсувається по номерах і в результаті приходить відмова. Моя сусідка записала дитину практично при народженні, потім при електронній реєстрації потрапила в десятку перших, а зараз їй відмовили у прийомі дитини. Бардак і корупція як були так і процвітають надалі, а влада ніяк не реагує.

,

Приємні вихователі, але змушені працювати в складнх умовах, адже групи переповнені. Але це не вина садочку. Не погано готують, дітям цікаво і вони з нетерпінням чекають свят, занять, і прогулянок. Мій синочок уже 2 роки відвідує цей садочок і часто трапляються випадки, коли я його ще чекаю, бо не закінчилось заняття, а він не хоче йти додому недослухавши...

Особлива подяка за їх нелегку працю вихователям ясельної групи "Курчата" - Ірині Миколаївні та Вірі Іванівні.
Земний уклін вихователям молодшої групи "Бджілки" - Оксані Михайлівні та Оксані Василівні. Їхнє терпіння, доброта та уважність дійсно безмежна.
Також хотілося б відзначити музичного педагога - Катерину Олександрівну - після її занять діти заряджені позитивом та веселим настроєм: цілісінькі дні наспівуючи пісеньки та пританцьовуючи.

Доброго Вам здоров"я, довгих років життя і жіночого щастя!

,

Чудовий садочок. Прекрасна вихователь Ярослава Ярославівна. Дітьми займаються. Завжди чудово підготовлені свята. Добре годують. Ті хто пише погані відгуки не знає, які бувають садочки.

,

Хороший садочок. Які вихователі сказати не можу бо поки що синочок у яслях. Дуже хороші вихователі Ярослава Іванівна, яку діти кличктть Іванівна та Зоряна Миколаївна

,

Дуже шкода що змінилося керівництво садком. Нас дуже влаштовувала вимоглива але справедлива Володимира Михайлівна.До неї завжди можна було звернутися по любому питані і вона знаходила час щоб нас вислухати і дати слушну пораду.Діти попали в дитячий садок по запису без ніяких подачок.Моїх двох дітей виховувала Ярослава Ярославівна це вихователь від Бога.Щиро їй дякую.

,

садочок прекрасний!!!!!годують прекрасно,гуляють,займаються з ними-)те що потрібно!!!
але...що завідуюча трохи ...ну то ще нічого)))) але найкращі вихователі:Оксана Богданівна,і Степанівна)))))іі...зараз сестра ходить то також і Ярослава Ярославівна,катерина володимирівна))))нє...САДОК ПРЕКРАСНИЙ!!!!!!!вот що я скажу:"батьки записуйте діток своїх у № 130 садок!!!(не пошкудуєте)**

,

Садок чудовий! Наш синок ходить в ясельну групу. Ми з чоловіком раді,що в нас прекрасні вихователі- Віра Іванівна та Ірина Миколаївна; також чудова няня.Дякуємо вам за ваші старання. Щастя вам та багато терпіння.

,

Страшили завідучою. Але! Прийшли записувати у садок: відношення людське: на рахунок хабарів, не було такого: хочете, можете офіційно поповнтит фонд нашого садка і все. Завідуюча принципова, це добре тому, що вихователі її бояться і поважають, не хочуть дітей виводити надвір, але мусять. Хороші вихователі: Ярослава Іванівна та Леся Іванівна. Щоб був результат мусить бути дисципліна.

,

Чудовий садочок. Щодо "попасти" у садок ..,зрозумійте, що він не резиновий ,кількість місць обмежена.У цьому випадку претензії потрібно виставляти нашій державі, а не завідуючій певного дошкільного закладу. Чому б у нашому районі не побудувати ще 2-3 садочки? , місця як на мене пре-достатньо..,на Вернадського за будинками поле..- будуй -не-хочу!
Син у групі "Бджілки",чудові виховательки Оксана Михайлівна та Оксана Василівна - чуйні, добрі та уважні до дітей.

,

ходила ше 1997-1998 непамятаю точно року ну десь із 3 рочків..на шпачки..було дуже добре..багато виступів розважальна програма і хорошіивиховатильки..)

,

записали дитину в 8 міс,на що сказали,взагалі непопаде бо така велика черга,а знайомі записали дитину у віці2р.за окрему плата іх взяли,завідуючу пора давно міняти. коли у 2007 сусідка віддавала малу і платила400 євро,уявіть скільки зараз коштує місце,друзі які мають дітей називають садок євро оскільки плату там беруть тільки і такій валюті

,

Дуже задоволена садочком №130 ,обоє діточок виросли саме там .Особливо хочу заперечити коментарі на рахунок Ярослави Іванівни ,це чудовий вихователь ,діти її люблять ,з батьками завжди привітна .Жодного разу не чула таких фраз як "подаруйте мені щось " .Якщо у вашої дитини травмована психіка то сильно сумніваюсь ,що причина цьому вихователька .А фонд групи - це абсолютно звичайна річ ,яку можна зустріти в кожному навчально-виховному закладі в Україні ,адже зрозуміло що умови в яких виховуються ваші діти аж ніяк не наслідок державної допомоги .

Дуже вдячна садочку і Ярославі Іванівні за виховання моїх діточок ))

,

Мої діти ходять у садочок №130. Потрапили по запису і все. Дякуємо Володимирі Михайлівні. А на рахунок Ярослави Іванівни - то попередні коментарі я заперечую. Ми двічі були в цій групі і задоволені. А та мамочка, яка пише про побори у розмірі 10 гривень, то хай спробує сама хоча би щось зробити на 10 грн. Меблі були куплені до неї нами, і ремонт в туалеті МИ робили не для вихователів, а для наших дітей. Тепер без батьківської спонсорської допомоги освіта не виживає!
Вихователі у групах "Сонечка" і "Зозульки" нам до вподоби. Дякуємо за взаєморозуміння!

,

Садочок такий як і інші садіки Сихова. Є різні вихователі і такі як "дуже добра" вихователька Ярослава Іванівна - "баба Слава" постійно прямим текстом говорить, щоб їй щось дарували або платили : мовляв "завідуючій носите, а вона, що з вашими дітьми сидить...і т.д.", а якщо не заплатите "дуже добрій бабі Славі", то вважайте, що нервовий зрив, травмована психіка та страшенне небажання та страх ходити в садочок у вашої дитини - ЗАБЕЗПЕЧЕНО!!! Як тільки таких вихователів тримають на роботі???? А є в тій же ясельній групі і такі вихователі як Оля Степанівна - молода, привітна, завжди знайде до дітей підхід. Вікна, туалет, столики, крісла, канцелярія і багато іншого - і це все за рахунок батьків, не враховуючи місячного внеску-10 грн на фонд групи, за який ніхто не відчитується...На харчування нарікань не було.. Із завідуючою конфліктів не було, при вступі - символічна плата "на ремонт садочку".

,

Групи дзвіночок і бджілки,куди ходять мої діти мені подобаються завдяки супер вихователям,діти нагудовані,доглятуті,чисті!!!!!!!!!

,

що за нісенітниці?мене садочок цілком влаштовує.
На території садка завжди дуже чисто ,акуратно,.видно шо все під контролем,звичайно збираютьчас від часу гроші,але результат видно неозброєним оком.
в садочок попала без хабарів,завідуюча завжди привітна,зараз чекаю на другу дитину і по досвіду знаю,що записуватись треба заздалегідь

130 один з кращих садочків району

,

я прийшла записати дитину в садік коли їй ще місяця не було, на що мені завідуюча сказала що я прийшла запізно і взяти дитину вона зможе тільки з 3,5 років. не розумію щоб туди з 2 років в садік дитину відати треба ще вагітною було прийти дитину записати?

,

завідуюча-ненажерлива хабарниця!!!
Її донька-вихователька логопедичної групи-пиячить!як може така людина працювати з дітьми??це просто жах!!!!

,

Садочок - хороший, акуратний, прибраний,без надлишків (цей зрозуміло, адже все робиться лише за рахунок батьків). Завідуюча - вередлива тьотка. Хто з нею не стикався - той думає, що вона нормальна. Нічого не розуміє, підходити, щось просити чи обговорювати проблеми дитини нема змісту, або скаже, що "подивимось" або навіть пообіцяє і все одно не виконає. Як з такою людиною мати справу? Звичайно, що пояснень не дає...це нижче її "достоїнства"! Як така людина може бути прикладом для інших вихователів чи для наших малят. Одним словом, їй пора на пенсію, а садочку треба адекватного керівника.

,

садочок може нормальний, а завідуюча жостока, нема донеї підходу, пора міняти на когось молодшого, може легше буде попасти в садочок ,бо зараз нереально!! цікава причина???

,

завідуюча тримає кого під контролем??????а ремонти жахливі добре що хабарі бере!!!!!!

,

Садочок подобається, Завідуюча тримає все під жорстким контролем але так і має бути, грошей не давали, по запису, дякуємо!

,

ЛЮБЛЮ САДОК--ЦЕ НАЙКРАЩИЙ. і найліпша вихователька Любов Йосипівна ---

,

садік то що треба

,

мені подобається садочок.

,

Хороший садочок!

,

Я був вихованцем цього садочку.За цей час що я був у садочку мені особисто сподобалося.Вихователі привітні.За гроші сказати неможу так як це було не так уже й недавно)Нарахунок що завідуюча "кобіта" ну незнаю.Як на мене приємна людина.Мені дуже сподобалося,і надіюся що можливо ще й у майбутньому своїх дітей повести в цей садочок.

,

В мене синочок там, я так боялась вести його, він був не контрольований,але не все так страшно як я думала: в садочку працюють дуже хороші педагоги, які дали раду,навіть незнаю як вони змогли вгамувати мою вреднулю,але я дуже вдячна їм!
Низький вам уклін!

,

садок супер!

,

Погоджуюсь, садочок дуже сильний!Завідуюча тримає його на високому рівні.Моя доця туди ходить, я дуже задоволена, і вихователі там хороші.

,

найкращий садочок на сихові!!!Завідуюча на своєму місці,для дітей створені всі умови.Дякую за виховання дітей,бажаю успіхів!)

,

Двох моїх діток випустив цей садочок - враження дуже хороші."Баба Слава" направду хороша вихователька в яслях, бувало закидала про що вище писали, але ми нічого в індивідуальному порядку не давали, лише загальні стандартні символічні суми на свята(Новий Рік, день вчителя, дні народження вихователів) (20-30 грн) та щомісячний внесок на фонд садочку - 10 грн, про що пізніше звітують вихователі, що вони купили на ці гроші для дітей (книжки, канцелярські товари, ...).Гадаю це суми не великі, символічні.Щодо завідувача - "кобіта" дійсно вредна, першу дитину не хотіла приймати навіть за гроші казала "все по списку", аж поки не знайшли "протеже" тоді сказала купити 5 л фарби і ми так попали в садочок.Так, що дійсно виглядає, що все по списку, хоча чутки ходять різні.По стану садочку не погоджусь з вище сказаним - слабенький.Все тримається на цій "вредній завідуючій", ремонти примітивні але в межах достатнього.Мінімалізм - але чисто, охайно, немає "зайвих" запахів.Територія також нормальна.

,

Попали без грошей по запису, але садік слабенький. Обстановка бідна, дітей багато, постійно збирають гроші - результату не видно. Вихователі так собі, добра Ярослава Іванівна.

,

Садок непоганий, а от завідуюча специфічна.

,

В цьому садочку дуже хороші працівники, а от завідуючій давно уже пора на пенсію.Досить брати хабарі!!!

,

Дуже хороший садочок,вихователі прекрасно відносяться до дітей,чудова територія для прогулянок!!! А ще хочу замітити що Любов Йосипівна надзвичайно чудова Вихователька ))))

,

в садік попали по запису (в 1,5 місяці записались на три роки попали) без проблем (без грошей), грошей багато не вимагають, але підготовка слабенька та й не дуже добре дивляться за дітьми

,

садочок може і добрий але завідуючій вже пора на пенсію що ще мало має не може місце залишити!!! і страшна хабарниця!!!!

,

Дуже хороша і чутлива вихователька Магиревич Галина Миихайлівна

,

в тих, хто по запису завідуюча нічого не вимагає, записувались коли дитині було 2 місяці і попали без проблем, внески добровільні на рахунок садка. а от "дуже добра вихователька Слава Іванівна" постійно прямим текстом говорить, щоб їй щось дарували. ще погано, що яслі гуляють тільки літом. Сьогодні 16.03, а останній раз діти гуляли на початку вересня.

,

щоб попасти в цю установу завідувачка дуже багато вимагає фінансово

,

дуже добра вихователька слава іванівна

,

щоб попасти в садік потрібно "дати"(дуже багато) тай велика проблема дати.Записування за два-три роки до того нічого не допомагає!!!!!!!!!!

,

Д/У №130 являється одним з найкращих д/у м.Львова. В садочку працюють понад п"ятдесять досвітчених працівників з багаторічним досвідом, які вправно виконують свою роботу. Даруючи дітям радість та тепло рідного дому!

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь