Оценка посетителей
(по 41 комментарию)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Дорогі, кохані, терплячі, добрі, милі завідувач садочку - Олександра Петрівна,вихователі і няні - Галина Михайлівна, Зоряна Василівна, Рима Павлівна,Галина Миронівна, Тетяна Павлівна, Валентина Геннадівна, п.Галина Пугач, п. Марія, п.Ірина і весь колектив садочку висловлюємо вам величезну подяку за вашу працю, за вашу турботу. Дякуємо за розуміння в будь-яку хвилину, за допомогу і ваші старання. Ви робите велику справу, допомагаєте батькам ростити і виховувати дітей. Велике вам спасибі. Бажаємо вам міцного здоров’я і щастя, сил і удачі. Рекомендую всім бажаючим). Добрі , прекрасні професіонали своєї справи! Гарний колектив , смачненька кухня!!!! Низький уклін вам!!! Ви найкращі!!!

,

Садочком задоволена.Особливо Валентиною Генадівною,дуже хороший
Вихователь,вміє знайти підхід до кожної дитини.Величезне їй спасибі!!!

,

Садок нормальний!!а от завідувач,чудо яке я тільки бачила!!!не виховане,розмовляє так ніби сидить десь на вулиці в компанії!про хабар ,бере і це перевірено,як діти на протязі року попадають в садок без черги? А приходить мама яка в черзі то каже ваша дитина не пройшла!!!!
Майданчики їх просто немає,один пісок і все! Діти не знають де себе подіти,бо граються самі ,а вихователя сидять або ж в телефоні,або розмовляють одне з одним,замість того щоб пограти з дітьми в ігри на вулиця

,

Садок хороший, але гроші таки люблять...
Просто в очі не говорять, але постійно
щось таки треба. То чашки нові, то постіль
щомісяця. І насам кінець кудись згубилися
ковдра та подушка...

,

Дочка із задоволенням і великим бажанням хотіла іти в садок, ходили ми так тиждень, а потім просто жах! Кричить, плаче, каже , що її в садочку обіжають. Дойшло навіть до такого, що по ночам почала мені зриватися і казати, що в садочок не хоче йти! Тільки бачить няню і виховательку зразу в неї перелякане обличчя.

,

Про хабарі. Ви спробуйте діяти згідно закону: стати на електронну чергу, постійно підтверджувати, що ви дійсно будете ходити в цей садочок, прийдіть у зазначений час і, повірте мені, запишуть без будь-яких хабарів. Але коли ви самі пропустили законний порядок, приходите і проситесь, або залучаєте вище стоячі органи? Коли ви самі питаєтесь: скільки або чим можу допомогти? Давайте дотримуватись закону і порядку. Почніть із себе і тоді в державі буде порядок, не тільки у садочку.
А про батьківський фонд можу сказати, що без нього жоден садочок не виживе. Якщо держава виділяє на ремонті роботи 20 тис. грн. і вимагає, щоб садочок відповідав санітарно-гігієнічним, то це смішно! Спробуйте зробити повноцінний ремонт у 2-х кімнатній квартирі за цю суму, можливо тоді ви зрозумієте для чого існує батьківський фонд.

,

Дорогенькі матусі! Мій син ходить в садочок уже 2 роки. І в яслах у п. Валентини і в групі "Бджілка" , і на продовженій групі - це вихователі з великої букви! Те, що є певні негаразди: згадайте про те, що ви самі перебуваючи удома зі своєю дитиною, часом не витримуєте і підвищуєте голос, наказуєте своє чадо. У групі таких самих, а ще гірше, що різних дітей більше 25 і вихователі з ними проводять майже цілий день. А те що завідувач строга і вимоглива, то не забувайте, що вона має справу і зі всіма дітьми, що виховуються у садочку, і з вихователями-нянечками, і з органами освіти перед якими несе величезну відповідальність за всіх, хто перебуває в садочку. Так, що без строгості, яку часто плутають з чимось недостойним, вона просто не може.

,

Садочок хороший, завідуюча приємна людина і вихователями задоволена.Є звичайно плюси і мінуси, але вони є у всіх. Шановні мамочки нарахунок того ,що пишуть озлоблені матусі це неправда просто не всі мають сміливість сказати про те ,що думають в очы , а так може завыдуюча прочитаэ ызробить висновки

,

В садочку добре: і харчування, і гуляють, і займаються. На рахунок хабарів - як всюди. Не розумію одного: чому розрізають серветки пополам, один туалетний папір на декілька унітазів(а не на кожному), і в туалеті дуже неприємний запах(якщо хоч раз в день помити, то так не буде) , при тому якщо батьки щомісяця здають гроші на фонд групи.??????
Думаю якіб добрі батьки небули, не напишуть добре про людину яка шарпає їхніх дітей, не мають права!,правильно нехай звертаються в вищі інстанції.

,

Пишуть погане ті батьки які самі пособі не добрі. Багато коліжанок водять дітей у різні садочки і приватні, і державні, так от з їх досвіду скажу що наш садочок найкращий. Ви тільки подивіться яке харчування у діток і розмір порції... все смачно і різноманітно. Які цікаві сценарії до свят. Дитина тільки й просить приготуй їжу так як у садку. А щодо вихователів, то це чудові фахіівці своєї справи, які тільки подумайте- одягнуть, роздягнуть, підгодують, навчать, приготують свята, приберуть, погуляють і це все з 30 дітками то як можна про них таке сказати. Кожен з нас має інколи невдалий день і настрій тож не треба осуджувати інших. Мої дітки з задоволенням ходили і досі ходять у найкращий садочок. Щодо "хабарів", то це допомога для садочка, а не хабар. Ми ж самі хочемо щоб діткам було тепло взимку, затишно в групі, смачно в тарілочці, гарно в актовому залі на кожне свято, адже на це держава коштів не виділяє. Батьки будьте більш вдячні вихователям і няням ваших діток.

,

Ну хто мене похвалить як сама себе не похвалю !!!

,

Як може бути садочок хороший, а завідуюча - ні? Вона керує і створила цей колектив уже 22 роки, і ні з ким з батьків в такі "гарячі" стосунки не вступала. Не було і "кидання смітниковим відром" (така історія була, тільки не в нашому садочку). Не плутайте завідувачів і садочки. І не сварилася з батьками "як вульгарна дівка" ( коментарі), бо з такими людьми і не доводилось спілкуватись. Бувають батьки гарячковиті, але до такого, як про це пишуть шановні батьки не доходило! І з дітками гуляю попри те, що 2-3 заняття в день, і треба встигнути погуляти. Якщо і залишаються дітки з іншим вихователем, те це виняток, тому що інколи требе терміново йти у відділ освіти. Коли пишите такі образливі речі про "хамство" пригадайте як Ви себе поводите. Коли групи переповнені як можна приймати до 40 дітей? - Це злочин перед дітьми. Не давайте хабарів, а допоможіть в ремонті садка, та придбанні сучасного обладнання! Садок старий і завжди щось ламається. Тому ми чекаємо допомоги, а не "хабарів"

,

Дуже хороший садок!!!!!!!! синок ходив,тепер доця з самих ясельок! низький уклін Лесі Іванівні за любов і терпіння до наших діток, золота людина всі дітки її люблять і пам"ятають. Зараз ми ходимо в логопедичну групу і дуже задоволені вихователькою Марією Мирославівною і нянею п.Олею. Логопед Алла Миколаївна завжди підкаже ,як краще для дитини. А як смачно дівчата з кухні готують!!!! так-що неображайте і непаплюжте колектив дарма. Це найкращий державний садок м. Львова!!!!

,

Садочком задоволені.Все добре.А чому батьки,які пишуть дифірамби не пишуть,як вона кричить до дітей, як навіжена і шарпає їх.(розпитуйте ваших дітей).Якби не няня Валентина Євгенівна ,то давно б перевела свою дитину в іншу групу.

,

садочок хороший, але завiдуюча?????

,

Хочу написати слова вдячності працівникам садочку №136. Мої обоє хлопчиків уже три роки ходять сюди і я дуже задоволена роботою вихователів і знаннями, які здобуті під їхнім наглядом. Дуже вдячна завідувачу Олександрі Петрівні, вихователю групі "Соняшник" Наталі Йосипівні та няні Тані. вихователю групи "Сонечко"І рині Ігорівні та Валентині Євгенівні, а також логопеду Риммі Павлівні. Завдяки їм мій синочок йде у школу підготовлений на 100%. Дякую!!!!

,

Прекрасний садочок. Доземний уклін вихователю Галині Миронівні та її невтомному помічнику Ользі Іванівні. Вихователь у нас - надзвичайна людяна: добра, лагідна, любить дітей, піклується про кожного з них, це вихователь від Бога.
Іноді сама дивуюсь, що стільки такту, розуміння своїх вихованців, терпіння має ця дівчина. Ще і ще хочу подякувати цій людині.

Бабуся Данилка.

,

читаю ваші коментарі і дивуюсь тим батькам які пишуть що не задоволені садочком але в той же час водять туди своїх дітей!!!!я планую давати свою дитину туди....і не бачила з сторони завідуючої якогось хамства до себе чи вимагання грошей(ну принаймі на даний час)...прийшла в назначений день записала дитину без зайвих розмов....

,

Я воджу свою дитину в групу "Сонячник". Вроді садік нормальний, але мене хвилює таке питання: Чому кожної пятниці в нашій групі працює завідуюча Леся Петрівна? Дитина в цей день не доглянута, капризна, тому що каже мені шо всі діти цілий день і сон тільки з няньою...!!! Діти в цей день на прогулянку не виходять, а якшо і гуляють, то так, вийшли і зразу зайшли, а в найкращому випадку гуляють з чужою вихователькою!!! Сьогодні знов не гуляли!!!
Як можна одночасно робити роботу завідуючої і вихователя??? я не знаю! пускаючи дітей на проізволяще!!!???
Якщо завідуюча не зрозуміє шо вона робить це на шкоду дітям, то я буду звертатись у вищі інстанції.

,

Про хабарі знала і знаю,але це не для всіх.Я з своїми сусідками абсолютно нормально прийшла в день запису і без копійочки малий ходить,такщо не говоріть за всіх.

,

Прочитала все що тут пишуть!!!!! Скажу одне хто і що б тут не писав, а дитину без хабаря ніхто в садочок не візьме!!!!!!! Так взяли мою дитину і моїх знайомих!!!! Коли без грошей то розказують що немає місця, коли мова зайшла про гроші, тоді почалась зовсім інша розмова, зразу і місця появились!!!!!!! І це не тільки тут так, так всюди!!!!!

,

Дуже хороший дитячий садочок!Олександра Петрівна, Галина Миронівна, Ольга Іванівна та всі інші - чудові люди, яких люблять і діти (особисто мої та моїх товаришів), і дорослі. Погані коментарі - це від злих, не задоволених життям і закомплексованих людей! Мамочки! Якщо Ви постійно приходите до садочку із претензіями, які не мають жодного підґрунтя і самі хамувато відноситесь? То як Ви хочете, щоб ставились до Вас? З повагою і поклонінням? Тільки через те, що на вихователя чи завідувача можна поскаржитись, а на Вас - ні?Давайте будемо любити своїх дітей і дякувати тим людям, які проводять з нашими дітьми більше часу, ніж ми самі!!!Треба бути добрішими!

,

Хочу подякувати усім працівникам дитячого садка. Колектив супер!!!!!!
Завідувач - справжня господиня у цьому затишному домі. Дай її Боже доброго здоров'я і наснаги до роботи у цей складний час. Щодня зустрічаю завідувачку, коли веду дитину в садок. Вона усіх діток знає поїменно, завжди привітна і усміхнена. Я думаю, що ті хто пише такі образливі слова, нехай би звернули увагу на свою поведінку. Батьки! Давайте будемо поважати працю цих людей, тому що працюють вони за мізерну зарплату. А яка відповідальність!!!!!!!!!!!!!!

,

такі вислови, як "хамка" вихована людина не напише. Завідуюча вимоглива, але справедлива і вихована, підтримує порядок в закладі, дбає про нього, переймається тим, щоб діти були добре підготовлені до школи. Методист працює у нас на групі вихователем, шкода, що тільки один день, діти задоволені. і такі грубі, різкі вислови ні завідуюча, ні її колектив не заслуговуют. це пишуть невиховані і озлоблені люди, які по черзі мабуть не потрапили у садок. А ще там є група "Соняшник". Теж чули про неї хороші відгуки.

,

Ходимо в цей садочок з ясельок. Вихователі чудові. Після молодшої групи нам рекомендували логопедичну групу. В логопедичній групі 2 роки. Я дуже задоволено. Вихователь Наталя Йосипівна дуже хороша вихователька (всім рекомендую проситися в її групу), заняття завжди цікаві і діти дуже підготовлені до школи. Наш логопед Ріма Павлівна - це логопед від Бога, з дітьми займається і "витягує" дітей з жахливими вадами. Величезне ДЯКУЮ Наталі Йосипівній і Рімі Павлівній, з їхньою допомогою моя дитина читає, додає, віднімає, розвязує задачі, розкладає слова на склади, складає речення...

,

Так погоджуюсь з дівчатами завідувач велика хамка,але яка дисципліна,в ней якщо шось не так на кухні вона приходить перевіряе і викидае в мусорне відро.Дисципліна це головне вам що з нею дітей христити головне щоб порядок був в садочку.

,

Садочок дуже хороший, тому і влаштувати дитину важко. Якщо записатися у день запису у березні, то гарантовано попадеш у садок без ніяких хабарів. А якщо вимагати запису, коли набрані групи, то ніякий хабар не допоможе. Завідувач дуже принципово до цього ставиться. Хто перший записав дитину, той і потрапить. Моя старша дочка відвідувала цей садок, зараз вона вже у 6 класі, але про садочок згадуємо завжди з приємністю. Сподіваюся не прогавити запис і оформити саме в цей садочок і молодшу дитину. Вихователі дуже чуйні, діти весь час зайняті, старша дочка увечері не хотіла йти з садочка. Шкода тільки, що такі не облаштовані ігрові майданчики.

,

Садочком дуже задоволена. Ходять туди двоє моїх діток. хороші вихователі і няні велике їм дякую що вони такі. Галина Михайлівна з групи бджілка вихователь супер, галина григорівна зараз і вихователь і няня, людина від Бога, малий дуже любить її, а це найголовніше. Велике дякую Ірині Ігорівній і Валентині Євгенівній за відношення до діток.

,

можна сказати з вище написаних слів одне, що ті батьки які писалу ту маячню про садок і про завідуючу просто завидують тому що їхня дитина туди не попала. це ужас!!!!!!!!! дитина ходить туди з ясель і ставлення до всіх дітей одинакове. ДЯКУЮ тим вихователям які виховували мою дочку , завідуючій і кухарям, які готують їсти смачну їжу. Низький вам уклін!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Садочком забоволена ДУЖЕ.1 рік ходимо в логопедичну групу Метелик вихователі дуже гарні і компетентні.Велика їм подяка.

,

Мій син ходив в цей садочок, зараз він вже в 7 класі,а я і досі з вдячністю згадую вихователя логопедичної групи Наталю Йосипівну. В цьому садочку не тільки годують і бавляться, а ще готують до школи. Вчителька навіть звернула увагу на те, що садкові діти дійсно відрізняються підготовленістю.
В мене зараз підростає молодший синочок. Сподіваюся що він теж буде виховуватися у Наталі Йосипівни. І про завідувача нічого злого сказати не можу, ця людина дійсно на своєму місті.

,

Садочок надзвичайно хороший. Ходила до групи виховатильки Ірини Ігорівни, дуже задоволена. Надзвичайно хороша завідувачка, чуйна, доброзичлива, до батьків ставиться з розумінням.) Надіюсь в цей садочок віддати своїх дітей)

,

без хабара в садочок не попадеш. Вихователі хороші, завідуючу - гнати в три шиї.

,

можу підтвердити останні коментарі, завідуюча невихована хамка, розмова на рівні вуличної дівки.

,

Завідуюча - просто хамка в реальному значенні цього слова. До "мам" ставиться, як до якихось школярок. Вона невихована, неввічлива і просто жахлива людина!!! Нарешті хоть хтось почав писати правду про завідуючу!

,

Що можу сказати, можливо садочок і хороший, але завідуюча невихована хамка, яка невміє розмовляти з людьми. Я не розумію як така жахлива людина може бути завідуючим садочку!!!

,

Я колись ходила в цей садочок. А тепер його відвідує мій братик Данилко і я часто буваю на ранках групи "Квіточка". Ранки надзвичайно цікаві, в яких дітки яскраво проявляють себе в різних ролях! В садочку чудові вихователі, зокрема Наталя Ярославівна і няня - Ольга Петрівна. Наш садок 136 - найкращий!!!

,

Працюю у садочку третій рік працівником по ремонту та обслуговуванню приміщень. Що можу сказати про виховний та начальний процес у садку? А можу сказати дуже багато! Вихователі та їхні помічники на чолі з завідувачем Олександрою Петрівною додають максимум зусиль,щоби віддати своє здоровя (непобоюся цього слова), свої знання та любов до наших діток. Навчити їх з самого початку життя любити та поважати старших. Правильно говорити,правильно їсти,правильно тримати ложку, виделку, правильно відповісти на поставлине запитання... Це далеко неповний перелік їхньої важкої праці. Мушу сказати кілька слів про кухарів! Це взагалі "чудо-жінки". Настільки професійно та фахово вміють, по-домашньому, приготувати страви,що аж "слина тече" (жартую), Відмінно до своїх обовязків ставляться і логопеди. Чудово та фахово працюють музичні керівники- навчаючи діток співати,запамятовувати слова, а також виконувати різні "ролі" маленьких артистів. І чеснокажучи мені дуже приємно, що я працюю в ДНЗ136 !!!

,

Дуже гарний садочок.Моя донечка закінчила цей садок в 2003 році, а цього року закінчує синочок.Прекрасна вихователька Наталя Ярославівна-її дуже люблять дітки.Дуже добра няня - Оля Петрівна. Група "Квіточка"- найкраща!!!

,

цей садочок супер мені вже 11 років і завдяки цьому садочку я відмінник дякую группі квіточка і виховательці наталі ярославівні

,

Велике спасибі виховательці групи "Бджілка" Галині Михайлівні та нянечці Галині Григорівні за хороше виховання дитини. Дитина цього року закінчила цей заклад і в школу пішла вміючи читати, писати й рахувати. Надзвичайно красиві ранки до свят проводить вихователька, діти дійсно перетворюються в акторів. В садочку також діють гуртки англійської мови та танцювальний. Нічого поганого про садочок не можу сказати.

Партнеры сайта
Детский сад «I-Kids»
Детский сад «I-Kids»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь