Оценка посетителей
(по 56 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Вихователі в яслах просто ніякі, де їх набрали(

,

збираюсь свою дитинку на другий рік віддати в цей садік. ніби негативного не чула нічого.

,

Мої діти тільки другий місяць ходять в цей садок ,у звзку з переїздом. Тут гроші йдуть на рахунок садка. я благодійного внеску в садок Перлинка невносила

,

Я задоволена ДНЗ139, в мене тут двоє діток. Донька сказала, що таких смачних котлеток вона ще не їла.Проблем з ліжками немає, бо ніколи ще вся група не прийшла. Їх завжди не більше 20-24. Стосовно "гумового" садочку,так це в УСІХ садках.Всі хочуть діток віддати в садок і нікого не цікавить, що їх мало, бо інші або зачинені або на ремонті.Завідувач хороша людина, яка на своєму місці, в неї хороший колектив, чистий, теплий, охайний садок і це її заслуга, як хорошої господині.Вихователі молодці. Роблять для дітей все, щоб вони виросли розумними.А на рахунок поборів, то їх немає.Хочеш плати, хочеш не плати.Але не треба забувати, що то державна структура, яка практично не отримує грошей.Що робити садку, якщо зламалися крани, побилася посуда, не працює унітаз?Звичайно, дитина може і так ходити в садок, але чи може вихователь дбати за розвиток дитини, якщо вона з горшками буде ганяти в інші групи?Тому, той невеликий внесок, який кожен робить по своїй волі, принесе користь кожній нашій дитині.

,

Мої двоє діток відвідують садок №139.Я задоволена і вихователями,і нянічками і завідуючою Іриною Володимирівною! Читаючи коментарі, я звернула увагу на те,що Олена, пише і хороші відгуки і не дуже.... В хороших відгуках вона згадує всіх крім завідуючої, а в поганих тільки про неї. Цікаво чому? В мене виникає тільки одна відповідь - в цієї жінки є особиста неприязнь до Ірини Володимирівни, і вона цими відгуками, хоче елементарно просто нашкодити їй репутацію!!! Інших пояснень я не бачу! Знаючи Ірину Володимирівну як жінку керівника,як маму! вона золота жінка-побільше б таких керівників. Всі роки,які вона в садочку, вона вкладає в нього душу, серце, старається відновлювати все те,що застаріле, і ось казус - В Неї це виходить, і виходить добре! В групах діток забагато,знову свідчить про те, що батьки хочуть водити своїх діток в ЦЕЙ садочок! P.S Без хорошого відповідального керівника-не може бути хорошого колективу! І знову ж таки повернусь до Олени, вона хвалить Всіх, крім Керівника!

,

Доброго дня!!!Хочу висловити подяку директору - Бобик Ірині,за значний внесок в розвиток нашого садка!!!Я маю 3 дітей і всі ходили в цей садок в группу "Казочку" напротязі цих років я бачу зміни у нашому садочку і це завдяки керівництву садочка!!!А на рахунок ліжечок і спальних місць про що писали нижче можу сказати що це наклем за всі роки ні одна моя дитина не спала не в своему ліжечку а ті хто пише ці коментарі або не адекватні або не мають чим займатись!!!!І яко пишете про героів то памятайте і те що в нашому регіоні куба біженців які теж мають дітей і яких приютив наш садок!!!!

,

Я задоволена цим садочком. Вихователі і няні дуже стримано поводять себе з дітьми, вміють пояснити, находять підхід до кожної дитини.
Завідуюча, Ірина Володимирівна - дуже хороша, приємна, ввічлива і позитивна людина, яка завжди вислухає і порадить. Колектив в садочку приємний і завжди усміхнений. Моя донечка із задоволенням ходить в цей садок (група Вітамінчики). Велика подяка працівникам ДНЗ №139!

,

Відвідуємо групу "Телепузики". В групі 25ліжок і 34 дитини,з них,згідно складеного списку 31 дитина буде відвідувати садок в сонний час. ( в" Карапузиках" 25 ліжок і 37 дітей).Де будуть спати різниця діток,невідомо. На зборах завідуюча сказала, що кому не вистарчить місця,відведуть в іншу групу ,де 27 ліжок і 37 дітей. Що відбувається? Як без дозволу батьків можна робити такі речі? І чи взагалі можна це робити? Я залишаю свою дитину в садку не для експериментів завідуючої. Згідно законодавства в яслях має бути 15 дітей,максиму 25,і т.д. В поліклініці на Виговського наш садок називають розтяжимим. Були випадки,коди вихователі вимушені слізно просити батьків на сон забрати дітей,тому що не мають куди класти спати. Коли це закінчиться? За гинули наші хлопці ?

,

Ми навчаємось у молодшій групі перший рік,дитина задоволена,вранці немає ніяких проблем,з посмішкою біжить в садочок навчатися.Перед тим ходили до іншого садочку-кожен ранок з криками і плачами тяглиїї туда,постійно плакала що ніхто з нею не бавиться ,вона туда не хоча і тому подібне-а тут наче "в казку попали."Дитина проситься в садочок навіть на вихідних.Організаційна робота на висоті,дисципліна також,творчість розвивається,групи чистенькі.Нема до чого придертися.Дитина задоволена і батьки теж.Вдячна вихователям і всьому колективу садочка

,

Від щирого серця вітаємо наших найкращих вихователів і іх помічниць Ганну Василівну,Євгенію Олександрівну,Любов Степанівну,Любов Дем'янівну,Оксану Ярославівну,Євгенію Романівну,Світлану Олександрівну,Ванду Франківну,Ірину Василівну,Світлану Остапівну!В цей святковий час прийміть привітання від нас! Хай буде здоров'я міцне,мов граніт,і з ним Вам прожити не менше ста літ! Хай горе обходить Вас стороною,а щастя приходить і ллється рікою! Хай кожен день до Вас приходить радість і довго десь блукає старість. Щоб ніколи не старіли,а душою молоділи!

,

З 01.07.15 р.в садку почали ремонти,знімали батареі в групах і майстри чемно грілись на сонечку,більшу половину місяця.Контроль за всіма роботами веде завідувач садку. В серпні роботи киплять во всю,при тому що в групах вже багато діток. Майстри і малюють фарбою,а діти цим дихають,і щось вигримують цілий день і в соний час діти повинні спати під канонаду горе- майстрів. На зауваження вихователів і батьків не реагують. Якщо знали,що за місяць не встигнуть зробити заплановане,для чого починати? Чому діти повинні страждати через халатність дорослих? Хто буде відповідати за цей безлад? Завідувач ,навіть будучи у відпустці,контролювала всі ремонтні роботи і прийом сонячних ван майстрами теж( і це не був обід).

,

Ми хочемо слова подяки вихователям нашим сказати за працю тяжку, за старання, ми щиро Вам за це вдячні! Діток наших Ви вчили, серце й душу в них вклали,наставляли їх та любили, Ви були їм як рідна мати. За велику роботу Вашу за турботу, ласку і ніжність, Вам хочемо ми побажати, щоб збулися всі Ваші мрії. Щоб часу на все вистачало, щоб невтомно Ви працювали, і міцного - міцного здоров'я, і дитячих усмішок багато! Любов'ю запалали Ви дитячі сердечка, за дитяче щастя хвала Вам і честь! Робота у Вас , як притоки у річки, Спасибі велике за те, що ви є! З повагою і любов'ю вітаємо Євгенію Олександрівну, Любов Степанівну, Любов Дем'янівну, Ганну Василівну, Світлану Олександрівну, Оксану Ярославівну, Євгенію Романівну, Ванду Франківну! Спасибі ніжним милим няням, що дітям були як рідна мати, за те ,що чистоту тримали, добавку всім їм наливали. Згадають ще не раз в житті діти Ваші руки золоті. З повагою і любов'ю вітаємо Ірину Василівну , Світлану Остапівну!

,

Найкраща няня садочку з вищою освітою, а сьогодні одна з найкращих вихователів садку . Так як вона пестить, любить кожну свою дитинку, виховує в кожному з них людяність і любов до нас батьків,до всього прекрасного - ще не кожен з батьків може дати це своєму чаду. Єдина проблема садочку - перевантажені групи : замість 15дітей в яслах , їх 35 ; замість 25 діток в молодших,середніх,старших групах - 40, а то і більше. В одній групі три вихователі, замість двох. За це ми "дякуємо" завідувачці садку . Може колись настане час, коли зупиниться знущання над вихователями і дітьми. І в групах буде належна кількість дітей,згідно законодавства. За рахунок батьківських коштів може кожен бути феєю - завідувачем ДНЗ, навіть няня без освіти. А ось вибити кошти у вищих державних органах - це проблематично, станеш однією з найгірших завідувачів. Тому легший спосіб батьківські кошти. Така наша система.

,

В цей садок ходить моя вже п'ята дитина. Женя Романівна - строга,любляча,відповідальна, моя донька дуже любить її,16рік згадує казкові роки в садку . Євгенія Олександрівна,Ганна Василівна,Любов Степанівна,Ванда Франківна,Любов Демянівна,Світлана Олександрівна -вихователі від Бога,виховували трьох моїх діток(групи "Телепузики","Сонечко").Оксана Ярославівна ,група "Казочка", хороша вихователь,строга,діти її люблять і поважають, але її обрали головою профспілки садку і останній рік (моя дитина в старшій групі в неї) вона фізично не має часу на виховання дітей. Логопед Ольга Романівна прекрасний фахівець своєї справи!Викладачі з англійської,хореографії дуже хороші.

,

Мої дві доньки відвідували групу "Квіточки". Про групу та садочок загалом можу сказати тільки добре (маю з чим порівняти - у минулому син відвідував інший садок). Вихователі (Ліля Семенівна і Женя Романівна) - відмінні фахівці; няня (Тетяна Сергіївна) - чуйно ставиться до дітей і сумлінно виконує свої обов'язки. Зрештою, доньки любили садок і все, що з ним пов'язано, а їх не обдуриш. Не вірю в бздури стосовно няні Тетяни Сергіївни (то якась підстава).

,

У групі "Квіточки" дуже гарні вихователі та няня Тетяна Сергіївна. У групі чистота. Гарне відношення до дітей. У мене двоє дівчат закінчували цю групу, нарікань немає. Що до няні, то це ваші вигадки або вигадки дитини, Тетяна Сергіївна такого зробити не могла, а фантазія дітей дуже бурхлива.
Мої дітки ходили у садок і ніколи ніяких непорозумінь з помічником вихователя не виникало. Няня дуже гарно ставиться до дітей, до батьків, у групі завжди чисто, затишно.

,

Садочок хороший вихователька
Добра няня кричить на діток
Страшить що заведе в підвал як
Що так буде далі буду жалітися
Це молотша група квіточки

,

Все супер ми задоволенні))(

,

Садок непоганий. Мінус- надто багато дітей у групі. Завідуюча особисто в мене грошей не брала, запитала чи є в нас можливість зробити благодійний внесок. Ми гроші не платили!!! Купили на групу іграшки для дітей.

,

Мене в садочку влаштовує все. Моя дитина ходить в групу карапузики і вихователі і няня нормальні, тільки одне зауваження треба провітрювати спальню зранку хоч на 2 години . ніж діти будуть лягати спати буде нормальна температура,тому що дуже жарко і дітей багато і сухе повітря. а від сухого повітря починаються всі ГРВІ.

,

садочок не найліпший, переповнений, у групі ''капітошка'' пом. вихователя на вищому місці,мудріша від всіх!

,

Моя дитина ходить в групу "Метелики".Я дуже задоволена роботою вихователя Богданни Павлівни. Зараз стало помітно, що з дитиною працює досвідчений педагог, з'явилось поняття дисципліни, щоразу стає помітно,що діти не просто відбувають час в садку,а черпають багато знань,вмінь і навичок.

,

В садочок ходять 2 моїх діток. Мені все подобається, крім одного, - невгамовна жадібність завідувачки: в групи набирають по 45 дітей! Знаєте чому? Тому що кожний новоприбулець робить "благодійний внесок". Навіть, якщо ВСі ці гроші до копійки йдуть на садок, це не виправдовує тих незручностей, які виникають при такій величезній кількості дітей! Ліжок не вистачає, вихователі замахані, брак уваги до дитини, діти часто хворіють. Не хочу нових занавісок, стільчиків, паласів, хочу 25 дітей в групі (за законом)!!!

,

Шановні батьки, мій син зараз ходить у групу Телепузики! Цією групою, вихователями і нянею ми дуже задоволені! Одне що не влаштовує, коли забираєш дитину додому рідко хто вийде і розкаже: що твоя дитина сьогодні робила, що їла, як себе поводила, чого навчилася (думаю кожен з батьків хотів би це почути). Дуже хотілося більше дізнатися про групу МЕТЕЛИКИ, і про її працівників!

,

Садочок супер Мої діти задоволені і вихователі і няні дуже добре ставляться до дітей. Що пишуть про садочок що поганий не вірти.

,

Хочу подякувати логопеду садочка!!!!!!!!!!!!!!!!!!В нас за рік дуже суттєві зміни по вимові.Вже все вимовляємо.Велике дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Любі мамуся моїй дитині 1.9 хотіла спитати вас чи можна якось записатись в цей садочок. Плануємо ходити в садочок з 3 рочків. порадьте щось, цікавилась ще садочком "Казка". дякую!!!!!!!!!

,

Шановна "Маріна" раз вже на то пішло, то Ви навчіться писати рідною мовою.А то я бачу Ви зауваження такі робите.Я наприклад теж не задоволена садочком,Ви знаєте , що в групах менше як 40 дітей нема, всьому мають бути якісь межі, я розумію що всім треба в садочок, але нам чомусь в сусідньому садку відмовили, бо там вже було 30 діток у списку.Чим керується завідуюча невідомо,а блага про які ви пишете, всі за наші гроші, на то здай, на миючі, на крісла, на шафки, на вікна, вже просто нема сил, ще змії якісь придумали.А дитину мою на тому тижні в сусідню групу спати водили бо місця нема.То давайте вже на ліжка скинимось, а завтра вони ще щось придумають.

,

Нормальний садочок, але кар"єру там дехто робить дивну.Сьогодні-няня,завтра- вихователь.Надіюсь- це не відіб"ється на наших дітках.І годують, теж не дуже-дітям часто дають оселедець.До такої їжі треба звикнути

,

Вікторія!!!, навчись писати по російськи!!!Не пиши всякі гадості про садок.Звідки ти знаєш про всіх вихователів,в тебе що дитина з групи в групу переходила щомісяця???Якщо маєш на якусь виховательку образу,то вона вже 2 тижні як не працює.Тепер там буде все ок!!!Не переживай,садік класний,відкрий очі!!!!

,

Дорогие Родители,настоятельно НЕ РЕКОМЕНДУЮ это детский сад.Заведующая и воспитатели открыто хамят,после еще и прикрывают друг-друга.Неуважительно относятся как к родителям,так и к детям.Питание и уход за детьми тоже желают лучшего.У каждого конечно свои рамки требований,но я считаю что хорошее и уважительное отношение должно присутствовать не только в приватных заведениях,но и в государственных...в конце концов педагог должен добросовестно относится к своей работе не в зависимости от зарплаты,этот садик один из тех,где таких вещей не понимают!

,

Шановні читачі відгуків,любі батьки!!Я просто не розумію чим вам не подобається цей дошкільний навчальний заклад і прекрасна , чуйна завідуюча,яка вложила в цей садочок всю свою душу.Завідуюча зробила в садочку надзвичайно зручні умови для виховання дітей.Такий садочок в Залізничному районі є один з найкращих садків..)

,

Cтефа Василівна виламала дитині ключицю "чудова вихователь" а завідуюча хапуга

,

Ми другий місяць водимо діток в садочок.Донечку в яслі ,а сина в молодшу групу.Можу поділитись враженнями-вони дуже позитивні.спочатку було не просто дітям звикнути до нового режиму,але дякуючи нашим вихователям і нянечкам-адаптувались досить швидко.Результати вже замітні.І Вихователі в нас всі чудові.А на рахунок Стефи Василівни-це окреме дякую за терпіння.А кому не подобається-не збурюйте батьків,краще заберіть свою дитину в іншу групу,Всім від того стане тільки легше.

,

Ми тільки познайомились з нашою майбутньою вихователькою Стефою Василівною, і перше враження в мене пречудове. Побачимо як буде далі, покищо відгуки лише позитивні. Про завідувачку теж. Яка вона хамка? Нормальна, привітна. Є просто напевно люди, які хочуть, щоб до них якось по-особливому ставились і до їхніх дітей. І за державну ціну. Ніхто панькатись з дітьми не буде (особливо якщо їх 30), але й негативу сильного думаю не буде. Просто дисципліна.
Дійсно, якщо комусь не подобається ставлення, на щастя, є альтернатива - приватні заклади. Хоча і там не гарантія, що вашій дитині будуть заглядати в рот і. т. д.

,

Садок чудовий! Я теж водила свого сина в групу Карапузики тепер вожу свою доньку. Стефа Василівна дійно супер вихователь.Таку ще пошукати треба.Завжди усміхнена,охайна,енергійна,до кожної дитини має підхід.Усіх діток любить і лелеє як власних. Постійно розважає діток піснями,танцями,віршами,читає різні казочки. Щодо завідуючої притензій ніколи немала.Мені цікаво,ви бачили цей садок до неї.Думаю,що ні. Інакше б не писали усілякої дурні! Ця людина важко і совісно працювала,щоб цей садок став таким яким він зараз є!!!! А" кошти батьків",як ви кажете присутні у кожному садку,бо ми жевемо в такій державі яка яка садкі не фінансує!!!!!!! Старший син тепер ходить у групу Метеликі. Усім батька рекомендую.Вихователі Богдана Павліна І Марія Василівна дійсно працюють за покликанням.Наша няня Ярослава Йосипівна чуйна,охана,гарна ладина.Та взагалі коликтиву закладу 139 велика подяка і низький уклін.

,

Я водив свого сина в групу Карапузики. і ми всі цим садочком задоволені син ходив в садок з задоволенням! І я не однаразово бачив як відносяться до наших дітей. Стефа Василівна вихователь з великої букви!Дуже гарно відноситься до наших дітей вона кожну дитину любила як свою власну!І ми всі вдячні їй за виховання нашого сина!!!

,

Читаю попередній коментар,і в шоці!!!!!!!!З Стефою Василівною ми попрощались минулого року,і вітаємося до сьогоднішнього дня.Це вихователь з велеким стажем!Енергійна і хороша людина.На рахунок сядь,встань-це кожен вихователь таке говорить,і навіть сварить.Бо всі діти в садіку такі шила,в одному місці мають...Просто якщо є такі мами,які хочуть,щоб з їхніми дітьми цяцькались,здували пилинки,віддайте в приватний садік за 2000 грн,і буде у вас все добре.

,

До садіка притензій нема ,вроді чисто .Не подобаєтся ставлення виховательки з групи карапузіки до дітей ,вона не поворотка ,дітьми не займаєтся тільки кричить сядь,встань ,не трогай,сиди спокійно.Багато мамочок вважають ,що їй вже пора звільнити з садіка .і взагалі потрібно ,щоб дітками займалися люди які дійсно будуть ставится до діток з любовю,а не так аби відпрацювати свою зміну.

,

Завідуюча-словами не описати.Хамка.А дере так,що в батьків волося дибки.Ті,що її нахвалюють-просто її люди,або підлизи.Для садочка Вона б нічого не зробила,ЯКБИ НЕ КОШТИ БАТЬКІВ. А вихователі,і кухня-МОЛОДЦІ,в хорошому сенсі.

,

Добрий вечір.В мене друга дитина ходить в цей садок,і ні про який інший не хочу чути.Заклад дуже змінився в хорошу сторону,за останні 5 років,що ззовні,що зсередини,тому низький уклін завідуючій,яка є дуже хорошою людиною.Харчування хороше,порції за стандартами.І був присутнім на обіді,все влаштовує. І велика подяка за пісочниці,які влітку накриваються на ніч накидкою,такого в багатьох садочках немає.Дбаєте Ви Ірино Володимирівно за наших діток!!!

,

Садочок дуже хороший.)
Вихователі як які є хороші і є жахливі.
Дуже смачно готують також проводять дуже цікаві і веселі свята .

,

завідуюча- приємна,привітна,відноситься до батьків з розумінням. садочок охайний,добре прибраний і завжди цікаво оформлений. вихователі просто супер!!!!!!! моя дитина завжди із радістю іде в садок.з наступного місяця моя молодша іде в яслі. я думаю ій там сподобається. а щодо харчування притензій і зауважень я немаю.

,

Харчують дітей просто жахливо. Напевне ніхто з батьків не потрапляв під час їди. Ви б подивилися, що дітям дають і які порції. Вихователі є різні. Доки моя дитина ходила в ясла, було чудово. Тому що вихователька дуже хороша - Євгенія Олександрівна, а далі почалося жахіття.

,

Завідуюча - просто хамка в реальному значенні цього слова. До "мам" ставиться, як до якихось школярок. Вона невихована, неввічлива і просто жахлива людина!!!

,

Вихователі хороші, харчування також хороше, щоб влаштувати в садік не так вже і дорого порівняно з іншими!

,

Щодо вихователів з великим досвідом роботи,в мене зовсім інша точка зору.В нашій групі 2 вихователя,великий досвід роботи,і зовсім малий, десь,пів року.То хочу сказати,не порівняєш,ще набиратись молодим багато досвіду,в старших.А щодо ранків,то моя дитина має хороші ролі,і неяка VIP-персона,просто спільну мову треба вміти знаходити. В мене тільки одне зауваження до садочку,це болюче питання кожної мами,діти часто хворіють в садочку,а кварцових ламп ніхто не вклячає....Якшо не працюють вони,то думаю кожна група могла б собі придбати

,

Загалом садком задоволенні. Здобутки завідувача дитячого закладу великі і помітні. Проте великі проблеми у садка із вихователями з великим досвідом роботи. Цей вихователь не працює за покликанням і не розвиває здібності діток, а думає про лише про те, як збагатитися!!!!!!!!!! На ранках виступають лише діти "VIP персон".... Шановний педагог, пам ятайте, ще ніхто не збагатився за рахунок інших і переживанням діток ("мама, а чому я пісеньку не співав(ла)"). З повагою мама.

,

Треба віддати належне директрисі. 3 роки тому коли б ви у вечері пройшлись, садочком,"Цією резиденцією зла" ви б таке побачили і почули і мажливо і ще щось............)))))) І це все залишалось до наступного ранку до приходу наших гарнюніх квіточок у садочок. Зарас типерішнє керівництво ну просто красава молодці 5+. В мене досить багато знайомих діти яких ходять в цей садочок і ніколи не було зафіксовано скарг

,

Не так і дорого влаштувати, попитайте знайомих по інших районах, а ще хай вам скажуть чи перераховували гроші як тут на рахунок - чи давали готівку в руки. Завідуюча молодець- зробила для садка багато( у мене тут вже друга дитина, тож зміни за 4 роки значні), принаймі до мене не було некоректного ставлення. Годують добре.Вихователі ( в моїх дітей) супер, а одна з нянь - підкачала, ну так ідеалу в житті немає. Але принаймі мої діти йдуть в садок з радістю, а це для мене найкраща оцінка.

,

головне щоб ця школа була хорошою і не скалічила психіку дитини та щоб не навернула її до лиха, оскільки це перша школа дитини то залишає немалий і вагомий влив на формування дитини як особистості

,

Садочком задоволені повністю. Стосовно завідуючої, виховані, із нами батьками не витримають - вона добилася багато чого для садка(оновленні туалетні кімнати, кухні, актовий зал, входи в групи, пісок на дитячих майданчиках - не кожна це зможе, а ще й вихована). А щодо вихователів - кожен із своєю "мухою" і характером - проте для наших дітей це відповідна школа життя.

,

1. Влаштування в цей садочок дитини обходиться великою сумою для батьків.
2. Як показала практика, не усі вихователі працюють за покликанням...
3. На жаль, директорка садочку взагалі не вихована персона.
4. Стосовно харчування протестів нема.

,

вихователі супер, тільки дорого влаштувати дитину в садок. в групах по 35 і більше дітей.

,

Всім ми задоволені

,

З діточками займаються,гарно годують. Професійні вихователі! Наша сім'я садочком задоволена!

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь