Оценка посетителей
(по 29 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Нам дуже сподобався наш садочок ,наші дітки ходять із задоволенням.Дякуємо всьому персоналу.

,

Мої діти із задоволенням щодня розповідають про садочок.Хочеться подякувати педагогам!

,

Наша дитина вже друга відвідує цей дошкільний заклад ми задоволені дуже .Спілкуючись з батьками чую теж хороші відгуки.Дякую вихователям та всьому колективу.

,

Повністю згідна з тато, 24.03.2016, 17:00. Вихователі дітьми не займаються.

,

Садочок хороший ми задоволені! Наш Максимко не хоче йти додому.Ми щиро вдячні колективу!

,

Якщо одним слово то - ЖЕСТЬ. Більше схоже на концтабір, а не на веселий і радісний дитячий заклад.

,

дуже хороший садочок. мій син відвідував садочок ще у 2007 році. зараз закінчує 9 клас, і з хорошими спогадами згадує садок, а особливо вихователя - любов євгенівну.

,

Чудовий садочок, ходимо в яслі, все супер. Вихователі чудові, рекомендовала би всім! Для доньки є наказання, якщо буде не чемна в садочок не піде ))))

,

Гарний садочок моя дитина замучила за вихідні бо вона хоче в садочок .Прийду після вихідних ще раз всім подякую за гарне ставлення до дітей.

,

Хороший дитячий садочок.Моїм дітям та дітям наших знайомих в садочку подобається. Гарно і затишно, вихователі по-материнськи ставляться до дітей, красиві та цікаві свята.Діти постійно гуляють,займаються.Дякую всім.

,

Гарний днз я задоволена.

,

В садочку холодно, маленькі ігові, діти сплять на двоповерхових ліжках. Дитина кожен день з плачами не хотіла іти в садочок. А після занять з логопедом в садочку рік ходили до приватного, щоб виправити після них вимову. Щиро дивують позитивні відгуки. Щоб мати хорошу репутацію мало писати хороші відгуки, напевно потрібно просто виправити помилки. Бажаєм успіху.

,

Хороший дитячий садочок. Нашим дітям та дітям наших знайомих в садочку подобається. Гарно і затишно, вихователі по-материнськи ставляться до дітей, красиві та цікаві свята. В групі хороші умови для дітей. Можу порекомендувати іншим батькам приводити сюди дітей і спокійно іти на роботу, не переживаючи.

,

Я дуже задоволена цим садочком.Моя донька з величезною радістю ходить до нього.Там діти при повному догляді.Весь колектив підібран дуже добре.Там панує тепла атмосфера.Кожного дня зустрічають нас з гарним настроєм.В цьому садочку усе роблять для дітей.

,

Садочок дуже хороший. А вихователі ще кращі. Моя дитина ходить в групу Дзвіночок вихователь та помічник вихователя в ній просто неймовірні, Низький вам уклін! Дуже гарно працюють з дітьми, мають гарний підхід, я дуже задоволена!

,

А моя дитина дуже любить наш садочок.

,

Я не задоволена садочком в Брюховичах. Вихователі не займаються дітьми. В садочку мало іграшок, а на подвір"ї садочку не має нічого окрім пісочниці.

,

Мої діти з задоволенням відвідують цей дитячий садок,вихователі дуже добре виконують свої обовязки,діє система підготовки дошкільнят яка дає свої результати.Рекомендую ДНЗ №143!!!!!

,

Дуже хороший садочок у Брюховичах ми є дуже задоволені ходили у Львові ,але це не так тут влітку дають соки ,фрукти, ягоди .дуже всі привітні, а територія казкова.Щоро Вам дякуємо за турботу .

,

Дошкільний заклад дуже хороший. Педагогічний колектив - професійний та дружній. Заняття з логопедії дають прекрасні результати. Результатом роботи керівництва садка є достойний рівень дошкільного навчального закладу, професійно зформований педагогічний колектив та лише позитивні відгуки щодо його діяльності.

,

Садочок супер, вихователі дуже чуйні, привітні, діти люблять сюди ходити!!!

,

Боже, які чудові вихователі у нашому садочку, ми на випускному всі плакали до нехотіли прощатись з таким хорошим колективом. ДЯКУЄМО!!!!!!

,

Наща родина дуже задоволена дошкільним закладои .Щиро їм ВДЯЧНі.

,

Дуже хороший дитячий садок. Вихователі привітні багато навчають, піклуються про дітей , харчування , як домашннє. Наша родина вдячна ДНЗ №143.

,

дякую Богдані Іванівні і та колективу за затишок і красу яку ви створили для наших дітей .

,

Дуже гарний дошкільний заклад я перевела дітей з приватного дуже задовопена.

,

Дуже задоволена нашим дошкільним закладом. Моя дитина не хоче іти додому. В неділю мене будить ідем у садочок Садок замінив батьків ДЯКУЮ!

,

Дуже гарний садочок!!!!!!!!! В сосновому лісі.

,

Найкращий садочок! Вихователі чуйні, добрі і найкраще доглядають за дітьми!

Партнеры сайта
Англоязычный детский сад Первой Детской Академии
Англоязычный детский сад Первой Детской Академии
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь