Оценка посетителей
(по 33 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Дуже хороший садок. Сюди ходив мій син , а зараз ходить донечка. Ніяких проблем не було взагалі!!! Діти з радістю біжать до садочку. Вихователі добрі, чуйні, ставляться до дітей з розумінням. Керівництво старається по стійно покращити умови для діток. Все охайно, чисто. Вихователі з дітками на " одній хвилі". Якщо б мені прийшлось втретє шукати садок, то без вагань, сюди))))

,

Так собі, мало би бути краще

,

Дуже хороший садок .Дітками займаються. Моя дитина із задоволенням йде в садок

,

п. Яна , в який садок Ви заходили з таким питанням щодо влаштування дитини і хто Вам надавав таку відповідь???
В ДНЗ №144 списковий склад 25 дітей, а в групі 23 ліжка, як можна таке писати????????
З Ваших слів зрозуміло, що Ви не повідомлені про електронну реєстрацію в ДНЗ, прошу зареєструватися і у разі вільного місця в ДНЗ Вашій заявці буде встановлений статус «Підтверджено».

,

Хотіла віддати дитину у цей садок, тому що він найближчий додому. Але завідуюча сказала, що в групі 30 дітей і 15 ліжок, тобто на одне ліжко дві дитини. Якщо дитина не встигне зайняти собі місце, то батькам подзвонять і скажуть щоб прийти і забрати дитину додому на час сну. Це взагалі нонсенс! Хто швидше ляже - того і ліжко! Виходить, що хтось з батьків постійно має бути вдома, бо можливо дитину потрібно беде забирати, а потім знов відводити??!!! Ще такого брєду не чула! Якщо садочок маленький, і немає можливості розмістити більше ліжок, то навіщо набирати вдвічі більше дітей?!!! Хоча тут все зрозуміло - питання в грошах! Чим більше дітей - тим більші прибутки!!!

,

Дякуємо вихователю групи ,,Калинка,, Оксані Богданівні , дякуємо за мудрість ,терпіння, педагогічну майстерність , увагу до дітей , діти вас люблять і батьки теж. Бажаємо Вам професійних досягнень і глибокої поваги.

,

Хочу подякувати Наталії Ярославівні, за професійну майстерність, добре ставлення до діток, за знання які ви їм даєте, за ласку, за увагу до кожної дитини, за любов. Ваше серце завжди наповнене співчуттям, добротою та милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Ви — найкращі!!!

,

хочу сказати що вихователі групи " Калинка" непогані але ,Наталя Ярославівна любить завжди прихвалювати дітей ,а Оксана Богданівна більш строгіша і вимогливіша.Думаю , що краще бути такою.

,

Шановні батьки не пишіть дурниць ніхто з дітей з садочку не тікав
Я працюю в садочку і є бабцею двох дітей яких я покликала, щоб дати ім печиво. Діти побігли до мене і вихователь про це знала. Я поговорила з дітьми, дала печиво та відвела до вихователя.
Садок гарний та хороший колектив. Дякую всім!!!

,

Знаю Наталю Володимирівну з дуже хорошої сторони, як професійного вихователя, який чітко виконує свої обов"язки.
Як мама своєї дитини, до неї скарг немаю!!!

,

З прогулянки на зміні Наталі Володимирівни втекло двоє дітей.Де керівник, чому ніхто не приймає міри, та за таке з роботи виганяють , а в тому садку всі мовчать ніби це так має бути.Добре що ми випускна група, скоро підем з цієї групи , де халатні вихователі

,

Шановний п. Михайло, під час реєстрації своєї дитини Ви зареєстрували саме свою дитину клікаючи двічі мишкою , іншої дитини під номером свідоцтва Вашої дитини немає і бути не може. Ніхто не знає Вашого свідоцтва про народження та коли видане і ким , коли народилась Ваша дитина, Вашої домашньої адреси та електронної пошти.
Будьте уважні під час реєстрації і не пишіть дурниць.
Підійдіть у садок і Вам пояснять все чітко та прозоро.
Дякую за розуміння.

,

під моєї дитини номером свідоцтва про народження, зареєстрована друга дитина....подяка хабарникам.

,

мені подобається цей садок

,

Я дуже вдячна вихователю Оксані Богданівні за її ставлення до дітей. Донечка завжди з радістю біжить в садочок і "ниє", коли я її заскоро забираю. Оксана Богданівна справді віддає свою любов і турботу дітям-це та людина яка покликана Богом до цієї нелегкої праці.Низький уклін і велика шана.

,

Оксана Богданівна вміє вислухати,добра ,дитина на її зміну іде з радістю.Дякую Вам!

,

Великий і низький уклін вихователям ясьноі
групи -Людмилі Федотівні і і няні Наталі Ярославівні, також групі "Дзвіночок" -Галині Якимівні і няні Оксані Вівні!!!!

,

Оксана Богданівна порядна,ввічлива,відповідальна,стримана,з повагою ставиться до батьків і дітей

,

Хочу подякувати Галині Василівні,Оксан Богданівні,Ірині Іванівні.Я всім рекомендую вихователів групи Калинка.

,

Дуже добре знаю Оксану Богданівну вона випускала мого старшого.Вона хороша людина ,добра та спокійна.Малий її і зараз згадує.

,

Хочу подякувати за гарний випускний бал.Все було дуже гарно особливо Оксана Богданівна--супер супер

,

Так дійсно ці вихователі професіонали,але скажу поправді одна мамочка наводить наклепи.Але ці люди дійсно працюють по покликанню.Дякую Вам Наталя Ярославівна і Оксана Богданівній.

,

Садок маленький .Поклін Оксані Богданівні і Наталі Ярославівні

,

Хочу написати за нову завідуючу ну дуже вже її тут хвалять, Хоча ще не має за що. Ремонти були зроблені ще до неї за батьківські доброчинні внески. Насправді працівники дитсадочку дуже професійні і подобаються діткам окрім методиста-вихователя. Вона весь час кричить і страшить дітей.Дітки на її зміну не хочуть йти в садок. Коли моя старша дитина ходила в садочок, то та ж вихователька залишила дітей в групі, а сама відлучилась на 20 хвилин. А так садочок хороший щоб дитинку прийняли потрібно платити, як і всюди, ці черги це так для порядку.

,

Велика подяка Галині Якимівній .

,

Хочу подякувати завідувачу ДНЗ №144, як тільки приступила до своїх обовязків то зразу стало відчутно, зроблено ремонт всюди чисто, прибиральниця прибирає так як потрібно. Приємно зайти в садочок.
Керівник завжди вислухає батьків , а коли потрібно то надає хорошу пораду.
Дякую за Вашу не легку працю.

,

нова завідуюча Галина Василівна дуже приємна і толерантна

,

Завідуюча вимагала хабар!!!

,

завідуюча вимагала хабар

,

Доглянутий садок,професіоналізм працівниківю
Задоволена доглядом доньки.
Велика подяка вихователю Наталі Ярославівній!!!

,

Двоє моїх діток ходили в цей садок. Задоволені всім. Садок невеликий, групи маленькі, дітки всі дглянуті. Кожну дитинку знають всі вихователі, завідуюча, працівники кухні. Синок ще досі скучає за садочком

,

Нам сподобався садочок.а синові особливо няня Наталя.

,

дкже добрий садок діти доглянуті відчувається професіоналізм всіх працівників ніколи не пошкодуєте

Партнеры сайта
Детский сад «I-Kids»
Детский сад «I-Kids»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь