Оценка посетителей
(по 52 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

В садочку корінним чином треба міняти адміністрацію, медперсонал,працівників кухні. Завідуюча (65р) вже з роками себе вичерпала, створила свою "сім"ю" і живе за її рахунок. Медсестра забула коли приходила до дітей в групу і як перевіряти дітей. Працівники кухні (протеже завідуючої) кожної зміни вечором йдуть додому з повними пакетами продуктів (не відходами), не забуваючи виділити пайок завідуючій і методистці, а це ж вони обкрадають наших дітей. Я кілька днів поспостерігав за групою де моя дитина, явище неприємне.

,

Хочу поділитися своїми враженнями про цей садок. Спостерігаючи за вихователями на прогулянці, можу сказати таке: їх там всіх розігнати треба.Вони або просто сидять на лавці і позіхають, або на дітей кричать ., замахуються на дітей .

,

Моя дитина в Галини олексіївни в групі дзвіночок, я дуже задоволена вихователем ,мама просто не розуміє, що медсестра перевіряє, як їдять діти, а вихователь їх заохочує їсти, не один раз в обід бачила, як медсестра перевіряла, як діти поїли, але це вихователь не лякає, а навпаки хоче, щоб дитина сита лягала спати. Галина олексіївна має велике терпіння до дітей, зацікавлена навчити дітей того, чого не можуть навчити батьки вдома(не всі ,є батьки, які займаються своїми дітьми, а тому числі і я), але бачу що багато чого діти не вміють, а за них роблять батьки. Зараз діти керують батьками, і діти не керовані ,не слухняні, часом і треба насварити ,ми їх також сваримо,але _це не означає ,що вихователя треба обливати брудом! Вихователь могла б, я думаю, багато чого нам сказати, за наших дітей, але багато в чому стерпить, тому що це її робота!вихователю велике дякую треба казати, а не брудом обливати!

,

Садок №163 не відповідає рівню сучасності. Моя дитина в групі вихователя Галини Олексіївни. Ця вихователь просто не має права працювати з дітьми!! Грубо поводиться з малюками : рипить, залякує дітей уколами, медсестрами , штурхає дітей. Така ситуація є просто не припустима. Нікому не рекомндую цей садок!!!!!!!!

,

Садок жахливий. Вихователі поводяться з дітьми дуже не професійно. Залякують, кричать.

,

Не раджу цей садок нікому з адекватних і свідомих батьків. Там царить совок.

,

Моя дитина почала відвідувати молодшу групу. Садок загалом викликає позитивні враження :навколо все чисто і доглянуто. Вихователь Галина Олексіївна завжди привітно усміхається і люб язно спілкується з батьками. Але спостерігаючи за атмосферою в групі , я помітила, що вихователь приділяє дітям уваги не достатньо. Вихователь сидить за столом (позіхає), а діти тиняються по групі сумні і не організовані. Батькам посміхатися-це чудово, але дітям ще краще. Можливо вони і йтимуть в садок тоді з більшим бажанням. Вважаю, що завідувач має звернути на це увагу .

,

Мої діти відвідують цей днз. Вихователі Мяр'яна Сергіївна, Наталя Володимирівна, Ірина Степанівна, Катерина Петрівна чудові. Діти їх дуже люблять, і з задоволеням ідуть в садочок. Завідуюча віддає напевне всю себе садочку.

,

Чудовий садок! Завжди чисто, затишно, смачна їда. Вихователі Олена Станіславівна, Христина Ярославівна, нянічка п.Зор"яна-ви чудові!!!! Уважні до дітей.У старшій групі займаються з діткапи , готуютоь їх до школи. Розвивають у дітках творчі навички. Завідуюча молодець, садок підтримує у порядку. Ми задоволені на всі 100%

,

На превеликий жаль ми закінчуємо відвідувати цей садок і вже збираємось до школи. У нас були дуже гарні вихователі Галина Богданівна, Яна Степанівна і няня Катя. Вони багато часу і зусиль нам приділяли. По списку в групі було близько 40 чол., таких діток, що ходили постійно було 20-25. Це дійсно досить нелегко вгледіти за стількома дітьми. Тим більше , що в групі було декілька дуже складних дітей! Але в загальному садком ми задоволені. Територія закрита, завжди прибрана, страви - всі смачні, порції нормальні, (малий їв все). Завідуюча дуже дбає про цей заклад. Є гурток танцю (енергійна вчителька), є гурток Англійської. Словом, шановні батьки, якщо ви живете поруч, навіть не думайте і віддавайте в цей садок. Витрати на садок 200-300 грн міс. Говорили, що на Південному - до 2000 грн. міс. Вибір за вами...
Бажаю міцного здоров"я, сили, натхнення, матеріального зростання і морального задоволення усім працівникам садочку № 163. Ми вас завжди любитимемо і пам"ятатимемо!

,

Дуже гарний садок і затишна атмосфера.Чудові вихователі Галина Іванівна та Світлана Іванівна.Моя дитина за такий короткий час,який ходить в садочок вже вивчила багато пісень та віршиків. Дякую вихователям.Я дуже задоволена і раджу іншим батькам цей садочок.

,

В садочок ходять обоє діток.Дітки "не подарок"), проте не впізнаю молодшого коли заходить до групи Галини Олексіївни і Жанни Володимирівни - сама чемність)))Старшому повезло також - Оксана Романівна, Іванна Романівна і Оксана Генриківна більш схожі на коліжанок діточок, занадто лояльні і доброзичливі.Завідуючій респект, така собі Маргарет Тетчер,все тримає під контролем.Щодо збору коштів, швидше потрібно шукати проблему у державі.....на жаль......

,

Садочком дуже задоволені-харчування свіже,смачне, у дітей є і матем., і малювання і ліплення і т д., а гурток англ. після 16.00 і проводить окремий вчитель. З дітьми гуляють, і ранки цікаві.
Спасибі вихователям за чуйність,виховання, розуміння і тепло до наших діток.А ви батьки спробуйте бодай один день провести з 20-30 дітьми.Це ж не просто(та ще за таку копійчану зарплатню).Вдома раду з 1-2 годі дати.
Щодо внесків на миючі засоби - то всі прекрасно знають як наша держава фінансує навчальні заклади. А не хочете здавати- давайте дитину у приватний садок,платіть зі своїх "батькивських карманив" ~800грн./місяць і нічого не попросять вас більше здавати.

,

Шановни батьки будьте готови до того що навсе треба здавати гроши тобто на внески, миючи засоби, ремонт все це з батькивських карманив, питаеш куди диваються гроши ? вси гонорово мовчать

,

Садочок чистенький, акуратний, харчування хороше. До вихователів і помічника претензій немає.
За 4 роки в нас змінилося 3 основні вихователі (які відповідають за групу), і безліч тих які приходоли на заміну. Основний вихователь веде групу 5 днів на тиждень у дві зміни, а у групі 30 дітей відвідують садочок щодня (за списком більше 45 дітей). Ліжок тільки 30! Інколи буває ліжок не вистачає. В таких умовах вихователеві вдається дітей дечого навчити (велике їм спасибі). Окреме питання ранків. Вони жахливі (у інших групах кажуть що хороші, можливо тому, що інший музкерівник). Зеновіє Іванівно на кожному ранку повинні бути присутні Ви або старший методист! У садочку є платні гуртки танців і англійської мови, які проводять працівники садочку у свій робочий час (залишають свою групу, щоб займатися з іншою). Як правило у кожній групі є розклад занять, як туди вклинюються гурткові заняття у першій половині дня незрозуміло.
Садочок дитина відвідує з задоволенням.

,

Содочок хороший! Вихователі прекрасні Олена Станіславівна та Христина Ярославівна. Дітки більше люблять Христину Ярославівну але це напевно через те що вона молоденька не така сувора і більше їм дозволяє подуріти. А взагальному чисто, смачно і затишно))

,

Дійсно хороший садочок, на території завжди чистенько, в групі затишно, хороший вихователь Надія Тимофіївна, просто людина від Бога, до кожної дитини знйде підхід, кожній приділить увагу, зараз на підміні Іванна Романівна, теж класна, на вулиці їх пильнує, як зіницю ока, а нана Катя взагалі можна годинами про неї говорити, хоч і малоденька, але з дітьми поводиться так ніби вон вже там прцєю 10 років, діти завжки охайні, заправлені з витертими носами і ротами.Одним словом про свй вибір не жалію взгалі

,

садочок дійсно класний і дуже хороше харчуваня але незадоволені батьки вихователями в нашій групі виховаателька. вона дітьми взагалі не займається то постійно по-телефону говорить то взагалі її нема,а діти самі по-собі бавляться і бються і то все перекреслює красу садочка!!!!! невже заввідуюча цього не бачить?!

,

Садок прекрасний! Вихователі,няні - супер,Завідувачці Зеновіі Іванівні Велике дякую за таку доброзичливу атмосферу! Здоров’я Вам,щастя,хороших дітей а батьків ще кращих,бо тепер ніде так добре дітям не буває,як в дитячому садку Фе правда,а батькам раджу не шукати негативу,а самим більше приділяти увагу своїм дітям,а то самі нічого не роблять,а шукають хто винен,ні вихователі,ні нянічи інші працівники садочків.не винні,що Ваша дитина чогось не вміє чи не може. Починайте з себе...

,

Хороший садок, але є вихователі і няні, які незважаючи ні на що кричать на дітей, обржають нецензурною лексикою. Батьки, будьте уважні, перш ніж віддати свою дитину в руки теранам. Я все розумію, що це важка робота, але з дітьми повинні займатися, а не кричати та ображати. Шановна Зеновія Іванівна просимо прийняти міри стосовно деяких працівників садка.Дякую.

,

Дякую Богу,що нам попалася Зеновія Іванівна!!!!Це дуже моральна чуйна жінка-просто рідкість!З такою теплотою поставилася до моєї дитини (має особливі потреби),прийняла в групу "без всяких).Я просто щаслива,що моє дитя є серед звичайних дітей,вона летить з величезною радістю (не то,що в попередньому садку).Чудові вихователі-Яна Степанівна і Галина Богданівна,нянічка Наталя!Видно,що вони люблять наших дітей-з таким трепетом розказують,як вони провели день-таке награти неможливо,та й для чого?...Чисто,смачно,безпечно,цікаво!Золотий час,поки дитя в такому садку!Ура!!!!

,

Дякую - Галині Богданівні і Наталії Володимирівні!

,

Хороший садочок! Особлива подяка вихователю - Галині Богданівні! Це кваліфікований працівник, чуйна та щира людина, до якої тягнуться діти! Моя дитина іде із задоволенням і без сліз у садочок, коли зранку бачить Галину Богданівну. Діти її дуже люблять, а батьки поважають!

,

хороший садочок, хороші вихователі Подяка Олені Станіславівні,Христині Ярославівні та помічнику Валентині Миколаївні, хороше ставлення до дітей, діти задоволені, добре годують дітей , завжди чисто.. , а що до відгуку мами від 2012, 24.07.2012, 17:02, то зараз всюси обдираловка, коли дитину відавали в садочок то напевно на щось розраховували .,напевно не секрет для нікого ,що садок також вимагає..

,

Шановні батьки! Що б там не було, але коли зараз в группах по 30-35 дітей,а деякі батьки не ходят на роботу, а розважаються,особливо біля озера,з сигаретою,пивом.добре знаючи, що дитина в садочку поїсть,погуляєї,поспить,їтай ще чогось навчуть,хіба можна так обливати брудом вихователів,стид і ганьба вам,а ви маєте вдома одне,двоє.раптом троє, і не хочете з ними бути,бо недаєте ради,а тут щодня така кількість дітей, і вони ще стільки всього встигають з ними зробити. А якщо вам не подобається вихователь, переведіть дитину в іншу групу,а ще краще тримайте вдома,повірте.одне менше,одне більше ролі для них не відіграє,бо власне замість вашої одної до групи прийде троє і будуть вихователя цінити.А перш ніж когось обмовляти подивіться на себе, яка ВИ МАМА чи який ВИ БАТЬКО і що ви дали своїй дитині.чи можна це поріняти з тим скільки вкладено в дитину тим самим поганим вихователем чи помічником спробуйте порівняти......

,

Прекрасний садочок ,прекрасні вихователі окрім Оксани Ярославівни (Шановна Завідувач) зробіть якісь висноки,навчіть вихователів поводитись із дітьми гідно, як личить їхній професії, діти приходять до дому і кажуть що вихователька їх ображає негарними словами і не хочуть більше іти в садочок. Не заставляйте батьків звертатись в контролюючі органи ......

,

Хочу подякувати Світлані Іванівні та Галині Михайлівні, відповідально ставляться до своєї роботи.

,

так,иак дійсно самий кращий садочок!!!!!!!!!! дуже смачне харчуваня,дуже чистий,акуратний і затишний. коли заходила в інші садочки то не відчувала такого затишку як в цьому. дісно самі хороші вихователі,нянічки і педагоги в цьому садочку,і ще дуже приємна завудуюча,приділяє увагу кожній дитині!!!!!!!! так шо сміло можете віддавати всою дитину в цей садочок,ви не пожалієте!!!!!!!!!!

,

Дуже леслеві відгуки, але можу сказатити впевнено: ОБДИРАЛОВКА ПОВНА!!!

,

Чудовий садочок, особлива подяка вихователю Яні Степанівні - це просто вихователь від Бога. Добра, чуйна, уважна, відповідальна.

,

Садочком задоволена. Хороші вихователі Оксана Романівна і Іванна Романівна, помічник вихователів Оксана Генриківна.

,

Садочок супер. Завідуюча хороша. Завжди дбає про благоустрій садка. Територія садочку чиста і закрита від посторонніх, харчування теж добре, ніколи в дитини не було проблем що не те щось зїв, як наслухалась про інші садочках, де годують дітей копченою рибою. Особливо вдячна виховательці Світлані Василівні, має підхід до кожної дитини. Анну Ігорівну щось не дуже люблять діти (звичайно не всі), зранку хникають коли є вона, але поганого про неї нічого неможу сказати, добре ставиться до дітей, ввічлива. Гуляють з дітками завжди.
Загалом ми на 100% задоволені садочком!!!

,

Дуже любимо наших виховатилів Оксану Ярославіну та Ольгу Іванівну, вони професіонали. Діти охайні,нагодовані та завжди щось нове знають.Проте не всі діти створені для відвідування садочку. Матусі не придирайтеся до виховатилів ,тому що з дітьми важко працювати,а наші виховатилі стараються!!!

,

Дуже задоволена вибором садочку і моя дитина і я.Особлива подяка вихователям Яні Степанівні та Наталії Володимирівні. Моя дочка із задоволенням іде у садочок , адже там кваліфіковані і чуйні вихователі, смачна їжа та друзі.Спасибі вам дорогі вихователі!!!!

,

Моя дитина з великим задоволенням і охотою відвідує садок, а особливо дуже любить Оксану Ярославівну та Ольгу Іванівну. Я їм вдячна за те, що Вони її виховують у садку. Є результат!!! Дякую)

,

Класний садок! Дуже дякую виховательці Яні Степанівні !!!!

,

Моя дитина відвідує групу Оксани Ярославівни протягом 3-ох років і звідси я з впевненістю можу стверджувати, що вище згаданий вихователь є кваліфікований працівник, чуйна та вихована людина до якої моя дитина щодня іде з бажанням і великою охотою. А ще хочу додати, що Оксана Ярославівна разом з Ольгою Іванівною злагоджено всебічно розвивають уміння та навички дітей, результат яких я бачу на святах, а ще вдома безпосередньо на своїй дитині!Висловлюю щиру подяку вихователю та помічнику вихователя за титанічну працю та любов до наших дітей. І я з 100% впевненістю можу сказати, що вище сказані мною слова підтримають більшість батьків нашої групи.

,

Що- до відгуку мами 12.11 2011-неправда.Я дуже задоволена.Дитина сама проситься в садочок власне до Оксани Ярославівни та Ольги Іванівни,він їх любить.А та мама незнає навіть як звати няню?

,

Не слухайте поганих відгуків! Чудовий садочок! В мене вже друга дитина туди ходить, я спокійна за все. Харчування - ням-ням, дитина просить таку запіканку як в садочку, а мені не виходить! Я дуже-дуже задоволена і спокійна за своє чадо. А який зараз відкрили чудовий спорт. зал! Зеновія Іванівна живе своєю роботою і нашими дітьми. Вихователі прекрасні. Не пошкодуєте!!!

,

не давайте дитину в групу до Оксани Ярославівни, вона непогана, але разом з нянею вона робиться недоброю.Кричать на дітей, мало займаються з дітьми,не дозволяють дітям вставати пісяти під час сонного часую.В загальному садок супер- все залежить від вихователів.Завідувачка гарна і чуйна людина

,

Це прекрасний садочок!
Чудові, приємні вихователі і завідуюча, яка дійсно вкладає в нього свою душу.
Якщо після першого садочку, моя дитина боялась навіть чути про те, щоб десь вийти без мами. То в цей садочок, він летить сам. І забрати його геть не легко :)

,

звичайно все дуже добре,якщо не враховувати що деякі помічники вихователя залишають дітей без нагляду, щоб піти на перекур! Шановна пані завідуюча, хочаб інколи слідкуйте за працівниками!

,

найкращий садок!найкращі вихователі та їхні помічники ,за завідуючій зеновії іванівні низькій уклін за справжню казку для наших діточок!!!

,

Садок дуже хороший, охайний. Вихователі вічливі, добрі, уважні.
Особлива подяка Світлані Іванівні - вихователь. Дитина із задоволенням ходить в садок. Я впевнена, що дитина в надійних руках (а це для справжнього мами - найголовніше). Дякую!!!!!

,

Дуже хороша завідувач Зеновія Іванівна.Методист Надія Тимофіївна.
Велика подяка Світлані Іванівні-Вихователь.Помічнику вихователя -Галині Михайлівні.
Дуже хороше ставлення до наших дітей.хороше харчування.

,

Садок дуже хороший. Чистота і порядок.Вихователі добрі,дітей люблять.

,

Дуже хороший садок . Головне, що дитина хоче туди ходити. Годують смачно. Дякую завідуючій і вихователям !!!!!!!!!!!!!!!!

,

Хороший садочок, чистий. З дітками постійно гуляють (в той час коли в інших садочках діти сидять в групах бо морозець трошки є). Ми довго вибирали садочок і задоволені результатом.

,

Садочок дуже хороший,добре харчують,хороші вихователі.Також дуже подобаються уроки хорерографії.

,

Чудовий садок, затишний, домашній. Зеновія Іванівна вклала душу в оформлення, вихователі добрі. Особлива подяка Світлані Василівні. Віддавайте дітей у цей садок, не пошкодуєте

,

гарний садочок, хороші вихователі.......
можна сміливо віддавати туди дитину )

,

Гарний садок, уважні вихователі.

Партнеры сайта
Частный детский сад, «Sunny Garden»
Частный детский сад, «Sunny Garden»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь