Дитячі садки

Дитячий садок «Калинка», №167Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Ірина, 29.05.2019, 11:00

відвідуємо садок з 2-х років в групі Жені. тільки позитивні відгуки. Дитина завжди чиста, з хорошим настроєм, в садок йде з великим задоволенням бо там є Женя. Садок чистий, охайний, далеко від дороги. вихователю велике дякую.

Мама, 23.10.2018, 11:46

А в загалі в цьому садку гуляють діти на свіжому повітрі. Бо в куточку режим дня, пише прогулянка на свіжому повітрі, а в той час діти не гуляють вже декілька раз проходила повз садка і не бачила ніяких дітей в той час.

Христина, 01.11.2017, 20:38

Не розумію чому на адресу виховатеся Жені стільки негативних коментарів, ми цього року потрапили до неї в ясельну групу, дуже задоволені: діти доглянуті, чистенькі і сухенькі, завжди щось малюють і ліплять, ніколи не чути плачу дітей, усі адаптувались, завжди коли забираю сина, усі гарно бавляться, дитина моя багато розказує: що їдять, що їх догодовують тьотя Женя, миють і т.д. Син швидко адаптувався, з задоволенням ходить, коли Женя хворіла кожного дня чекав її, тому не розумію таких відгуків. Людина дуже добре робить свою роботу, а до батьків - всім не догодиш , кожному пояснити що робила ваша дитина не реально адже ходить більше 20 дітей. Я дуже задоволена її роботою і вихованням сина, велике дякую.

мама, 11.10.2017, 11:13

Мій син теж ходив до Жені в групу, нічого поганого сказати не можу, але і хорошого теж.Я доречі теж замітила різницю між дітьми, неозброєним оком все видно і чутно.Ій би трошки добавила б радості на обличчя, шуода що камер в групі нема, тоді б знали точно,яке відношення до дітей, бо др батьків не дуже.Не змогла я нормально з нею говорити, щось запитатися.Краще би до Марічки пішли, чула вона вихователь- сонечко,привітна.А від міміки і погляду Євгеніі хочется втікати.

мама донечки, 20.05.2017, 00:51

Ми ходимо в ясля до вихователя Жені Олександрівни. Скажу одне: хто щось носить, то до тих вона більше уважніше ставиться і це дуде помітно. Ми рідко ходимо,часто хворієм ринітами, але навіть протягом кілька днів,що відвідємо, то завжди на обличчі виховательки якесь невдоволення, навіть чула що няня Анжела перевелась в іншу групу,хоча вона набагато привітніша.Може до дітей вона нормально ставиться, переодягає, на рахунок ідження, то тут не проконтролюєш чи іла дитина чи підгодовували, каже що іла,годували..але ставлення до батьків зверхнє, ніби щось ій винні, дітей розділяє, має своіх любимчиків. Хотілося б виховательку,як мама щоб була..усміхненна, в чудовому настроі, за діток щоб переживала, питалася,розказувала як день в них пройшов, а від Жені слово треба витягувати...

Анастасія, 12.11.2016, 18:55

Задоволені садочком. Не дивлячись на кількість дітей, вихователь нашої доньки Марта Євстахіївна страється приділити увагу всім дітям.

Світлана, 10.11.2016, 15:02

Моя дитина відвідує цей дитячий садок з недавніх пір. Загалом ми дуже задоволені- чистенько,затишно,акуратно,при найменшій можливості проводяться різноманітні ремонтні роботи. Щира,відкрита і дуже приємна завідувач цього закладу-Ольга Василівна. Ну і звичайно окрема подяка нашому вихователю-Ірині Іванівні та нянічці Галині Ярославівні,чудові висококваліфіковані педагоги,чуйні,доброзичливі. Їхню турботу і любов до діток неможливо залишити поза увагою. Міцного Вам здоров'я та звичайно стійкого терпіння до наших малеч!!!

Ірина T., 10.11.2016, 14:23

Дуже задоволена виховательками групи Барвінок, моя дочка із задоволенням біжить у садочок, вміють зацікавити і навчити дитину. Коли дитина опісяється передінуть і допоможуть вдітися на двір. вчать дисципліни і культури. побільше таких вихователів.

Таня, 06.11.2016, 19:31

Я особисто знайома з педагогічним колективом цього садка і можу з впевненістю стверджувати, що усі вихователі цього садочка - це висококваліфіковані педагоги, віддані своїй справі, які люблять дітей і кожен день наші діти в цьому садку відчувають теплоту, увагу і любов!!!! Дякую усім працівникам "Калинки" за щоденну, важку і неоцінену працю!

Мама, 29.07.2016, 11:26

Велике,щире Дякую вихователю групи "Пізнайко"Марії Русланівні та няні Ніні Михайлівні,за любов і піклування до наших діточок

Мама, 29.05.2016, 04:13

Дуже задоволена перш за все вихователем і садочком загалом. Чисто, проведені ремонти, постійно щось стараються оновлювати. Ходимо у ясельну групу "Пізнайко". Вихователь Марія Русланівна це педагог справді за покликанням. Уважна, чуйна, добра; багато уваги приділяє дітям: прогулянки, ліплення, малювання, молитва і виступи діток були дуже дуже гарні.Також хороша нянічка баба Ніна, теж дякуєм за Вашу працю. Дитина із задоволенням ходить в садок. Шкода, що не можна залишитись і надалі з Вами.

мама, 12.04.2016, 17:01

Загалом садочок не поганий чисто, акуратно всюди ремонти( звичайно за батьківські гроші) А ось вихователі групи Яблучко це окрема історія.Відколи ходимо в цей садік ніколи вихователя і няню не бачила з посмішкою чи настроєм.Вихователька жахливо не задоволена життям,особа якій все не так .З дітьми не гуляє,не займається,нічому не вчить.Лише нарікає що платять копійки і що не витримує наших дітей. Для чого тоді йти працювати в садочок,для чого брати таких на роботу якшо настільки не любиш дітей.

Мама, 12.04.2016, 09:46

Садок хороший, частенько, акуратний, приємно в ньому знаходиться. Багато ремонтів зроблено і в групах і по коридорах, гарний актовий зал. Наша група Яблучко, вихователь з дітьми не займається, завжди чимось незадоволена і має багато претензій до дітей. Няня токож ніколи приємного нічого не скаже, тільки все завжди погано, зле і недобре. Гуляють мало, бо дітей важко одівати, хочете гуляти, прийдіть вдіньте свою дитину.... За їхні копійки вони того робити не будуть. Зато сплять довго, при тому в туалет не впускають, діти часто пісяються. Коли заміняють інші вихователі, діти завжди щось роблять (ліплять, малюють, клеють, вчаться). Англійська вже по 15 грн. Це за 20 хвилин, деколи і на вулиці.

Юлія, 08.09.2014, 13:37

Ходили в ясельну групу "Пізнайко" до вихователя Марія Русланівна!Це дуже чуйний і уважний педагог!!Дітки завжди доглянуті,охайні а дівчатка завжди зачесані,щодня в нових зачісках.Марія Русланівна віруюча людина що не може не тішити.Дуже шкода що ми в ясляхможемо бути лише рік.Дякуемо за працю з нашими діточками,які щодня робили щось нове,то ліпили то малювали)

мама, 12.08.2014, 21:20

моя дитина ходить в ясельну групу"Пізнайко"і я дуже вдячна Марії Русланівні за турботу і виховання моєї дитини,а от нова заміна це просто жах,так продовжуватись не може,адміністрація мусить зробити висновки!!!!

мама, 26.06.2014, 17:47

Все було більш-менш нормально, но заміна в ясельній групі "Пізнайко" - це просто жах. Одне питання: куди дивиться адміністрація садочку? Чи адміністрація дбає тільки про поповнення матеріальної бази, а не про виховання дітей?

Мартуся, 10.04.2014, 14:19

Хочу подякувати виховательці ясельної групи "Пізнайко" Марії Русланівні за її ввічливість, чуйність, уважність, турботливість до наших дітей. Дякую Вам за Вашу нелегку щоденну працю, за виховання моєї дитини.

Роксоляна, 13.03.2014, 18:48

Вихователі, няні - дуже хороші, дитина задоволена. А от побори пора б припинити - європейське майбутнє обрали, як не як... соромно

Яна, 16.11.2013, 15:49

Умови в садочку не погані, але хотілося б, що би з дітьми більше займалися, проводили більше різноманітних занять, які стимулювали б розвиток дитини.

батьки групи дивоцвіт, 03.11.2013, 17:19

хочемо подякувати нашій виховательці Надії Андріївні за чуйне ставлення до наших діток

Софія, 03.10.2013, 13:23

Англійська у цьому садочку-це суцільний жах і абсолютно себе не оправдовує....я відмовилась від неї, а там чуть не силоміць заставляють ходити на неї...34 дитини у групі- це теж абсурд....я незадоволена...подивлюсь далі як буде...

Ірина, 10.02.2013, 15:37

Ми втратила другу маму наших діток Ольгу Романівну!!!!!!!!!!Ви пішли так тихо,що ми батьки не встигли навіть вам сказати прості слова вдячності за вашу нелегку працю.Приходячи у садок трудно звикнути з думкою,що вас там уже не буде і ви не вийшовши на двері не скажете "Ве буде добре мамочка". Вічна вам память і нехай земля буде пухом!!!!!!!!!!!!

Христина, 05.02.2013, 11:17

Вічная Вам пам"ять,дорога наша Оля Романівна!!!Ви завжди залишитись у наших серцях і думках.Дякуємо за Вашу сумлінну працю,за виховання наших дітей,за цю щоденну нелегку роботу!!Нелегко приходити у садок з думкою,що Вас там більше немає і ніколи вже не буде. Хай земля Вам буде пухом!!!

Ірина, 04.02.2013, 19:21

ДНЗ № 167 втратив кращого педагога, милу, чуйну, порядну, добру і просто люблячу нашу Олю Романівну!!!! Від імені всіх батьків ясельної групи висловлюємо щирі співчуття рідним та колективу педагогів ДНЗ № 167. Неможливо змиритися з такою втратою - час загоїть рани!!!! Шановна наша, Оля Романівна, ми завжди будемо пам"ятати Ваші добрі, завжди усміхнені очі..... в нашому серці Ви залишитесь назавжди! Так шкода, що не встигли сказати Вам тих простих слів подяки за Вашу працю, за наших дітей! Щиро дякуємо!!!! Хай земля Вам буде пухом.!

соломія, 17.01.2013, 09:10

Які чудові Новорічні свята у садочку провели вихователі разом з музкерівниками!!! Молодці!!! Так тримати!!! Здоровя вам и натхнення, успіхів!!!

Марія, 02.10.2012, 21:56

Єдине "фе" - це англійська мова.Ніяких знань дітям не дають, а от гроші набігають чималенькі...треба всім задуматися - а чи потрібне таке навчання, за ці гроші (ну чи трошки більші) можна і дійсно навчити дитину мови приватно....

Марія, 02.10.2012, 21:52

Всім привіт! хочу сказати одне - моя дитина відходила в цей садочок три роки - була в групі "Калинка" у виховательки Ірини Іванівни Войтович - чудової, ввічливої, чуйної, розуміючої, уважної, турботливої виховательки! Дитина завжди була доглянута, нагодована, навчена і задоволена.Претензій ніколи ні в кого не було.Можна тільки ще і ще подякувати за материнську увагу і тепло!А щодо претензій про гроші - Батьки, вас чекає впереді школа - от де здирництво.

батьки, 11.09.2012, 11:05

Деруть по чорному!!!!! напевно, час такий. і всі робляться безрізничні. я все розумію, але так дерти на все, що заманеться - це перебір!

злата, 30.05.2012, 14:51

...продовжу... Здирництва у нас не було і немає. Виховательки наші не вимагали грошей на власні подарунки жодного разу(лише наше батьківське особисте бажання). 20 гр на потреби групи здати раз на місяць це небагато. А те, що прийшлось здавати гроші на вікна, чи ремонт туалету , чи на нові столи - то так, ми здавали, але ними користувались наші діти. Якщо держава не фінансує достатньо садочки - то що? сидіти і тихо бурчати та ганити "коридори темні , лампочки немає, столи старі?" Загалом батьки поміняли все старе в групах. Всюди зроблені ремонти, нові вікна, килими, столи, крісла... Єдиний мінус - це дитячі площадки. На жаль немає гарних турніків, качель, все старе зношене( Загалом рекомендую цей заклад. Дитина із задоволенням відвідує його завжди. Пи.Си. В ясельній групі у нас була вихователька "мама-Женя". Дякую їй страшенно. Вона дійсно золота жінка. Мала терпіння з малими 2хрічними дітьми бавитись, розмовляти, колисати, розповідати казки.

Злата, 30.05.2012, 14:32

Віддала дитину в садок з 2х років. Не шкодую. Загалом садок непоганий , звичайно має свої недоліки. Хочу сказати окреме дякую вихователям групи "Барвінок" Людмила Миколаївна, Катерина Михайлівна та Марія Йосипівна. Дякую ВАМ. Дитина ходить в садок з задоволенням. Коли приводжу в садочок дитину - бачу діти роблять фізичні вправи(коли в актовому залі під муз.супровід, коли в групі). Людмила Миколаївна починає ранок з молитви (дуже гарні дитячі молитви). Бачу , що дитину вчать малювати, бачу її вироби з пластиліну, вишивані салфетки. В садку є гарний , великий, чистий актовий зал, нова муз.апаратура. Також є зал для занять фізкультурою в якому є великі мячі, турніки, шведська стінка, мати... З дітьми займаються кваліфіковані педагоги. Від іноземної мови відмовилась, адже результату ніякого немає, а вимова слів спотворена. Минулого року 1 урок був 5 гр, цього 7( Вже писали тут, що сума загальна з усього садочку набігає значна, а результату жодного)

Легінь-звіробій, 22.04.2012, 11:49

Дякою за мозолисті руки веховатильок які спасли мене від тюрми

Мама Наталія, 10.04.2012, 14:27

Не згідна з вашими коментарями....садок чистий і прибраний,хоча не з дуже новим ремонтом...дякую персоналу за плідну працю.....

зоряна, 24.03.2012, 14:47

я задоволена зоряною любомирівною і іною олексієвною і соняшником

батьки, 06.03.2012, 21:54

садок жахливо брудний!!! заходиш до садка як до котокомби а в зимку то взагалі жах горить лише одна лампочка, двері перекошені часто без ручок, стіни жахливі хоча кожен рік роблять ремонти !!!!!!!!!! хоча групи затишні ічисті завідувачу треба звернути увагу на коридори!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! а так взагальному все добре вихователі хороші моя дитина задоволена .

зоряна, 04.03.2012, 21:12

я задоволена садком і вихователькою

мирося тис, 03.03.2012, 11:41

садок дуже класний там ходило мої 3 дитини і без притензій

Батьки, 27.12.2011, 16:59

Вітають групу "Яблучко" з наступаючим Новим роком та Різдвом, усім гарного настрою та творчого натхнення.

батьки, 18.12.2011, 21:31

ми повністю солідарні з мамою (3.12.11р). це правда, якщо ви попадете до порядних вихователів, то все решта (здирництво,негарні майданчики,грубість чи ще щось)відходить на задній план. а ще ми б хотіли внести пропозицію, щоб більше уваги приділялось релігійному аспекту виховання. так приємно коли знаєш що твоя дитинка помолилась лишній раз, лишній раз послухала про Бога. шановні вихователі підтримайте будь-ласка таку добру справу! Вітаємо усіх з наступаючими святами!!!

мама, 03.12.2011, 19:31

Колись старий працівник садку мені сказала,-- будеш задоволена садком тоді, коли у твоєї дитини буде добра вихователь і няня. Все інше відійде на задній план:харчування, ремонти, майданчики і т.д. Добре розумію батьків які задоволені -- вони мають чудових вихователів та нянь! Справді "мама" Женя супер.Також розумію невдоволення інших. З свого боку хочу висловити вдячність Людмилі Миколаївні за її витримку, спокій, педагогічну і людську культуру.За те, що лише вона молиться з нашими дітьми перед сніданком (коли в першу зміну), шиє для ляльок ковдрочки і подушечки. Також дякую "мамі-няні" Марії Йосипівні за сумлінну працю і людяність. P.S. Дописувач Зоряна! Не лякайте батьків приват. садками, бо вони теж можуть відправляти несовісних працівників -- в приват. садки, де зарплата більша і рамки їхньої поведінки швидко окреслять. Писати про те куди будуть цілувати (з..д) дуже не культурно і лише свідчить про ваш рівень! І ще -- краще щоб дитя говорило -САДОК, а не садік! Слава Україні !!!

Батьки, 26.10.2011, 09:51

Садок загалом влаштовує, а от платна іноземна мова в ньому, зовсім! Платні уроки - це фактично репетиторство, а от результату невидно. Якщо ми оплачуємо, то дітей зобовязані чогось навчити, а діти за місяць занять знають по 4-5 слів! Не виправдовують себе як кошти, так і уроки!!! Нагадаємо, що урок 7 грн. по 3 уроки в тиждень, в групах приблизно по 30 діток, займаються молодші, середні і старші групи.

Батьки, 25.10.2011, 09:11

Садок влаштовує, але виникло питання іноземної мови. 7 грн. 1 заняття. В місяць 12 занять в групі 30 дітей місячна сума 2520 а результат з такої іноземної практично 0. Як на мене платні уроки це практично те саме, що репетиторство. Тільки при відвідинах репетитора батьки знають з кого повинні спитати, чому дитина чогось незнає. А тут ситуація така, що питати нема з кого, чому дитина місяць займається а результату невидно...

світлана, 07.10.2011, 21:33

"Калинонька, калинка" - чудовий світ казок ,відкриті завжди двері для любих діточок........

мамочка, 03.10.2011, 15:24

Велике дякую вихователю Марії Якимівні і няні Оксані Федорівні, вони просто супер, Марія Якимівна педагог супер, Оксана Федорівна добре доглядає за дітьми. Моя дитина вже останній рік в садочку, а ходимо ще з яслів, теж повезло в яслях з Ольгою Романівною. Те що нема ремонту це претензії висловлюйте міській раді. Загалом харчування добре, чисто, гігієнічно

матуся, 27.09.2011, 22:27

шановні пед.колектив днз "калинка"! вітаю вас зі святом вихователя! зі святом дошкільника!!! здоров;я, успіхів, чемних діточок!!! дякуемо вам за вашу працю!!!

таня, 23.09.2011, 23:32

підписуюсь під кожним словом віри)))))

матуся, 23.09.2011, 19:08

моя дитина 2 рік ходить в цей садок в групу ЯБЛУЧКО ,вона ходить із задоволенням і це головне, вихователі мають гарне відношення до дітей, і няня в групі чудова.

мама, 23.09.2011, 17:32

Незнаю як інші групи, але мій синок відвідує групу "Яблучко",дитина задоволена а відповідно і я , у групі спільними зусилями вихователів та батьків зроблено ремонт у ванній кімнаті вийшло дуже гарно, виховатеі - чудові педагоги, а головне з повагою ставляться до кожної дитини - велике їм спасибі за цей нелегкий труд.

Віра, 21.09.2011, 17:39

Просто якась маячня. Садок супер. Моя дитина ходить в ясельну групу - я задоволена абсолютно всім: харчування, стан груп, площадка для гуляння, а вихователі це просто - УНІВЕРСАЛЬНА НЯНЯ. З приводу пластмасових кришок від пляшок, ви б перед тим як писати такі нісенітниці, краще поцікавтеся в вихователя чому саме кришки?, довожу до вашого відома, що в них програма складена таким чином, і так вони за програмою вивчають кольори. А якщо вам не підходять стільці, столи, килими, горшки - то профінансуйте, купіть нові, а ще краще віддайте дитину в приватний садок, там все НОВЕ.

Зоряна, 21.09.2011, 17:36

Я згодна з багатьма щодо дитячих майданчиків, але чому ви тут висловлюєтеся. Здається такі питання мають вирішуватись з завідуючою або, якщо на те пішло, до Садового і там пояснюйте, як сильно вам умови не подобаються. Або ще краще власними силами і коштами!!! Що стосується стану групи, особисто я дуже задоволена, у кожного свої речі власної гігієни і ліжечко. В дітей різноманітні види занять. Я впевнена, що дітям ці заняття подобаються. Щодо виховательок,хочете.щоб з дитини пилинки здували? Вперед в приватний садок, де 8-10дітей в групі і на кожного вистачає часу і до кожного підхід індивідуальний -там в бонус ше в зад поцілують, але пам'ятайте - це зроблять не за 100-300грн., а за 2000-3000 тисячі в місяць офіційної плати!!!!!! Хочу особисто подякувати виховательці Жені і няні Ірині, я безмежно задоволена їхньою роботою. Моя дитина кожен ранок встає зі словами ,,Хочу в садік", а це означає, що йому там подобається. Для мене це головне!!!!!!

Тато, 20.09.2011, 22:56

Шановні тати і мами кому не подобається садочок "Калинка", ніхто нікого не тримає, переводьте свою дитину у садок, що на вулиці Панча і дайте всім спокій. В мене друга дитина відвідує садочок, і я дуже задоволений. Звичайно є проблеми з ремонтом садочка, з меблями, але ці проблеми вирішуються. В ясельних групах зроблений дуже гарний ремонт, я сам особисто бачив. Вихователі садочка добре підготовлені спеціалісти.

мама, 23.08.2011, 01:07

У ясельних групах страшуть бабаями і тепер дитина сама боїться виходити в іншу кімнату, не говорячи про стан садка як ззовні(вікна ще не міняли від початку, звідусіль мурахи кусають, майданчики поломані) так із середини(ні килиму, ні нормального горшка, ні стола і стільців нормальних які 30 років там стоять, а кольори діти на кришках від пласикових бутилок вивчають) та набирають молодих не кваліфікованих вихователів які вміють тільки каву пити і з дітьми не розмовляти. Попробуй вмов дитину ще раз туди прийти.....

тато, 16.08.2011, 17:58

не можу сказати , що я задоволений цим садочком. порівнянюючи скільки тут платиться за поступлення і те як він виглядає, то це невідповідні речі. ви тільки гляньте на ті площадки, де гуляють діти! є хіба пісочниця і драбинка, а гляньте на садочок, що на вул. Панча - разючі відмінності. там кожна дитина за сезон вивчає по 3-4 вірша. а тутхіба англійську організували і то в примусовому порядку.

Олена, 27.05.2011, 14:22

Якщо дитина поводить себе неадекватно, її не можна гладити по голівці, вона повинна знати як себе поводити з маленької. І сюсюкати дітей не можна. У нас не Америка, а вихователі не роботи. Подивіться що робиться в приватних садках! Навіть домашня няня, якій ви платите набагато більшу заробітну плату, ніж вихователям державного садочку, може "потрясти" дитину добряче, і не тільки... Кожна мама думає, що її дитина ідеальна і вона не може зробити такого за що має бути наказана. Але ж від таких "ідеальних" страждають також інші діти. Я вважаю, що процес виховання має бути за правилом "різки і пряника".

Матуся, 27.05.2011, 11:33

Садок, як садок. Який там найкращий в районі?! Моє чадо ходить до молодшої групи. Теж було -- потрясли дитиною, посадили за стіл і заборонили з іншими бавитись. Так і застала своє чадо з опущеною головою, сидячою. І це не мої здогадки. Дитина мені все розповіла, і вірю їй, бо устами дитини -- говорить істина. Нікуди не йшла жалітись, бо добре знаю реакцію на подібні зауваження. Плями на репутації садка, ставлять не батьки чи діти, а "кваліфіковані вихователі"!

Мама, 26.05.2011, 09:07

Група дуже хороша і вихователі добрі, діти їх люблять. А в попередніх коментарях, я думаю, власні ненормальні амбіції.

ірина, 25.05.2011, 21:50

Я вважаю, що всі непорозуміння і сумніви потрібно вирішувати особисто, а писати в інтернеті свої здогадки - це не чесно по відношенню до всіх, хто працює в садочку. Облити брудом легко, алеж ніхто з батьків не цікавиться проблемами установи в цілому, та й працівники про свої проблеми не будуть розповідати. Якщо у батьків є претензії, то переведіть дитину в інший садок, чи зверніться до завідуючої

Люда, 25.05.2011, 20:29

Моя дитина ходить в цей садок уже 2 роки, починаючи з ясел. Довольна усіма вихователями, нічого не можу сказати поганого про їх роботу. Дуже обурена попередніми відкликами про виховательку із групи "Барвінок"! Мій син ходить в групу "Сонечко", а потім переходить на вечірню групу власне в "Барвінок". Вихователі там дуже виховані, досвідчені. Дитина моя теж нічого поганого про них не говорить. Якщо чимось вас і не влаштовує вихователька, то не потрібно це писати в коментах, а треба просто підійти до вихователька и тет-на-тет з нею переговорити! Що саме цікаве, що я так і не зрозуміла, чого такого страшного зробила ця вихователька???

Олександра, 25.05.2011, 19:38

Садочок чудовий. Хороші групи та цікаві, Вихователі всі добрі, кваліфіковані, знають свою справу, Діти задоволенні. Сама ходила в цей садок, і мої діти з задоволенням відвідують його ...Доречі, садок тепер має назву ДНЗ №167 "Калинка".

Батьки, 25.05.2011, 12:26

Ми дуже задоволені вихователями групи "Барвінок"і садочком.Він найкращий у районі

Барвінок, 20.05.2011, 10:28

Батьки групи "Барвінок" просять перевірити психічний стан виховательки, якій практично 70 років. Поведінка цієї особи лякає та насторожує. Ми хвилюємось за здоров'я наших дітей.

мама, 19.05.2011, 18:48

Дивуюсь мамам, що їхня вихователька межі переходить (дітям тапки викидає до смітника, дітки босі ходили поки спати лягли та інші речі).Мамочки ! ви що ! своїх дітей не любете?! Ви, що, не знаєте де відділ освіти знаходиться?! Скаргу начальниці відділу освіти, одну копію з підписом собі. 21 століття на вулиці!!! А тати у ваших дітей є? Захисники ви де?!

(...), 19.05.2011, 17:30

Чули за поведінку вихователя з "Барвінку". Таким, як вона, треба сємки на базарі продавати. Через неї склалось враження провесь садок...... відчуття ніби до діддому дитину віддали !!!

Галина, 21.03.2011, 14:04

Ми садочком задоволені. Вихователі приємні, уважні до дітей, постійно займаються з ними.За словами синочка, готують теж смачно. Фінансування, дійсно, у всіх садках однаково мінімальне. Тому наявність пластикових вікон, автономного опалення говорить про те, що самі батьки добряче фінансово допомагають. У нашій групі температура в приміщенні така, як і у нас вдома. Тому нас це влаштовує.

батьки, 13.03.2011, 15:56

відвідали з нашими друзями садок їхньої дитини №32, якщо не помиляюсь.....дітки перебувають у садку у легких трикотажних блузах, або в сукнях без светрів. За словами наших знайомих завідувач садком подбала про власне опалення... усюди пластикові щільні двері ... і порції у дітей не котячі !!! Одного не розумію -- в одному місті живемо, фінансування у садків однакове, а кінцеві результати різні. У нас в садку, усі мами знають -- тепла група над приміщенням кухні. Єдине: велика ПОДЯКА вихователю та няні.

ірина, 01.08.2010, 22:03

Садок класний, добре харчування, гарне відношення виховатильки до дітей

олена, 25.07.2010, 20:32

садок класний

Віка, 14.06.2010, 14:45

садок просто чудовий!

Інна, 25.01.2010, 18:54

В садку не комфортно.


Залишити відгук

Усі дитячі садки у Львові, а також школи у Львові, робота у Львові