Дитячі садки

Дитячий садок №168Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Мама Танічки, 30.01.2021, 23:54

Садок прекрасний, в мене просто бракує слів щоб похвалити завідуючу. Ми прийшли у садок перші в 2017 році, то ліжечка, постіль все було новеньке . Щоб облагородити територію виграли в громадському проекті. Поборів нема, персонал молодий, вихователі просто прекрасні Ірина Іванівна Синитська і наша перша вихователька Оксана Василівна ❤️. Кухня за склом, все чисте! Завідуюча сучасна, підтримують еко проекти, проводять благодійні ярмарки, зйомки для телеканалів, і постійні фотозвіти у фейсбук. Вихователі чітко дітей навчають по програмі, дитина знає хто такий Шевченко - художник та поет. Та ще багато заслуг. А ще дуже гарні цінності прививають до дня святого Миколая, дитина після заняття захотіла піти в церкву та поставити свічку, хоча довго опиралась навіть заходити до храму. І ще дуже гарні щедрівки колядки на свята вивчають. Все дуже і дуже людяно, сучасно та легко! Це великого вартує. Є з чим порівняти , 2 а роки підряд ми ходили влітку у чергові садки, це печаль(((

Марія, 06.09.2020, 23:24

Прекрасний садок. Завідуюча дуже любить свою роботу, видно що займається садочком та старається наповнити його хорошими молодими вихователями, все нове та сучасне, в той час відсутні новітні ( телевізори, планшети ) технології- це плюс , як на мене. Доплат садочок додаткових не потребує, хочете купіть іграшки , ні то ніхто нікого не заставляє. Харчування звичайне, а ось кухня заслуговує долаткових похвал. Дітям часто проводять екскурсії одягають фартушки, шапочки і на екскурсію на кухню, або навіть мінімально допомагати))) вихователі дітьми займаються, постійно проводять заняття по программі, дитина навіть жалілась що нема часу бавитись.

Колишній вихователь, 12.11.2019, 15:30

Садок супер! Працювала і в інших закладах,але цей найкращий!! Завідувач має повагу до батьків та колективу і це дуже приємно! Сучасний , новий стан садка! РЕКОМЕНДУЮ!!

Катерина, 16.10.2019, 13:57

Дуже хороший садок. Відповідальна,ініціативна завідувачка. В садку дуже чисто,акуратно,охайно. Сучасний ремонт,обладнання на майданчиках. Чудові вихователі і помічники. Організовують гарні свята і ярмарки .Вдячність ВАМ за вашу важку працю!!!


Залишити відгук

Усі дитячі садки у Львові, а також школи у Львові, робота у Львові