Оценка посетителей
(по 45 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Після першого знайомства з садочком, дуже сумніваюся, що тут є щось позитивне!

,

Прийшла лише писати заяву на зарахування в садочок і одразу мене вразила зверхність адміністрації0.

З порогу мені взялися пояснювати:
1. Ліжок всім не вистачає, матрасів немає і постіль мені доведеться докупити самостійно (тут все розумію, в державних садочках завжди більшість оновлень за батьківські гроші);
2. В разі пропусків мою дитину відразу відрахують, бо є багато інших охочих;
3. І взагалі то, мені зробили велику послугу, що в другій хвилі зарахування моя дитина потрапляє в їхній садочок (нічого, що я подавала заявку edu.smart.lviv.ua і пройшла по електронній черзі?).

Я вперше веду дитину до садочку, і звичайно, в мене є елементарні організаційні питання. Але у відповідь - відрізок листочка з видрукованим списком в 5 пунктів (про довідки від педіатра) і сказали, дослівно, - "400 батьків розуміють, а ви одна не розумієте?"...

,

Цього року мої дівчатка закінчили наш садочок, і мушу визнати - вони за ним сумують. А найбільше сумують за Наталією Миколаївною - психологом та логопедом, професыіоналом і людиною, яких є дуже мало у кожній сфері нашого життя... Вона не тільки їх "виговорила", але й навчила їх логічно мислити, напрочуд порядний та креативний щодо навчання педагог. ЇЇ підхід до гаджетів, щиро кажучи, мене завстидав. Наталя Миколаївна навчила дітей тому, що в інтернеті можна багато чого знайти, і це не завжди мультики, а спів птахів, вигляд та властивості лікарських трав, видові особливості різних мешканців лісу та степу, респект.
Нам поталанило із всіма вихователями, проте до цього ПЕДАГОГА, діти просяться навіть на канікулах, а це погодьтесь, ще треба заслужити...
PS. Марія Володимирівна і Ліля Степанівна, п. Надія-няня - ВИ теж поза всякою конкуренцією - МОЛОДЦІ!!!!

,

Щира подяка та теплі побажання усім вихователям та няні групи "Левенятко"! Надзвичайно вмілий, індивідуальний підхід Галини Євгенівни, Марії Володимирівни, Лесі Михайлівни, Ольги Михайлівни до кожної дитини, чудова організація виступів! А особливий акцент та низький уклін вчителю-логопеду Ганні Григорівні - справді педагог від Бога! Муз-керівник Ірина Леонідівна теж чудово вміє дітей навчати! Дитина із садочку приходить просто щаслива а це головний показник!!! Здоров'я та наснаги Вам в житті та роботі!!!
Завідувач Ольга Олексіївна прекрасний, чесний, справедливий та чудовий керівник закладу!
Дякую Вам за невтомну працю!!!

,

Найщиріші побажання всім працівникам групи "бджілка" великий низький поклін за Вашу безмежну працю,доброту,ласку,терпіння,позитив вкладений у кожну дитячу душу,це велика праця

,

Теж хочу похвалити наш садочок. Мої дівчата зараз ходять в групу "Барвінок", якою і я, і ціла купа дітей та батьків нашого району є дуже задоволені. Прикро що у відгуках є хороші слова про всіх вихователів, крім наших, а вони цього заслуговують- це Марія Володимирівна, Лілія Степанівна та няня Надія Дмитрівна. Добрі, уважні та чуйні, завжди дають добрі поради в якому напрямку краще скерувати розвиток дитини. Дякуючи їм, мої діти нарешті вивчили кольори, фігури та букви з цифрами, і це лише за три місяці. Робочий час дитини добре спланований, коли не прийду - вихователі завжди з дітьми, а не за столом з мобільним. Діти нагодовані, чисті та незапарені. Велике їм спасибі!!!

,

Садочок чудовий.але за батьківські гроші.керівництво садочку повинне хоч 25%вимагати кошти від влади...вцілому садочок.охайний на вулиці квітучий.працівники гарно прибирають і доглядають .моя донечка виховательку любить проте виховання ще раднських часів)))

,

Донечка ходить у групу віночок.Дитина ходить в садок з задоволенням.!!!але є своі нюанси.мене обуріє,що на робочому місці рідко можно побачити і вихователя і няню.є або одна або друга.або взагалі заміна.у звязку з цим у гарну погоду діти не гуляють.всі ми люди бувають різні ситуаціі але ж не систематично бути відсутнім на роботі.

,

Садочок чудовий! Велика подяка вихователям за невтомну працю і терпеливість, особливо - до дитячих ранішніх сліз! Бажаю наснаги, позитиву, душевної рівноваги під час вередувань ваших вихованців та Божого благословення на кожен ваш новий робочий день!
Так само велике спасибі завідуючій п.Олі, яка постійно працює над покращенням організації роботи садочка!
Успіхів вам усім на цьому нелегкому, але такому важливому життєвому шляху! Мама групи "Віночки".

,

Шановні батьки - хочете щоб ваше чадо було дійсно щасливим в даному садочку - не відпускайте все на "самотьок". Буде контроль і обговорення з Вашої сторони - буде 100% позитивний результат. Не бійтеся робити зауваження колективу - ваші діти більше постраждають від того що ви мовчите. Завжди цікавтеся життям Вашої дитини в даному садочку
Садок не поганий, завідуюча п.Ольга поважна і адекватна, хороша господиня. Вихователі - колектив в основному старший - не чекайте що Вашій дитині буде приділено достатньо уваги. Методи педагогічного виховання - застарілі і прорадянські - тотальна тишаспокій - недай бог щось з "креативу" дитини - будуть знати всі яка у Вас "креативна" дитина. Щодо емоційного розвитку дитини - дуже плачевний стан - шановнi вихователi - наші діти живуть в ХХІ столітті - зрозумійте це!

,

Моя дитина відвідує групу левенятко.Я задоволена роботою працівників, а саме Ганною Григорівною, Галиною Євгенівною, Ольгою Михайлівною, Марією Володимирівною. В групі дуже чисто, діти завжди доглянуті, хороше ставлення та дисципліна в групі. Моя дитина з задоволенням ходить в садочок.Дякую працівникам цієї групи.

,

Садочком задоволені! Особливо вихователькою _ Галина Михайлівна та помічник вихователя Ольга Степанівна (гр. Метелики). Дитина всі вихідні питає "коли вже підемо до діток і Михайлівни?" ))). Годують також добре. Дякую за веселі очка мого малюка!

,

Дякую вихователям за терпіння, садок прекрасний, годують супер, дитина хоче їсти тільки таке як в садочку. Окрема подяка Мирославі Семенівні, дитина засинає говорить про неї і просинається каже - заведи мене в садочок. Мама гр. "Віночки"

,

Найщиріші побажання всім працівникам групи "бджілка" великий низький поклін за Вашу безмежну працю,доброту,ласку,терпіння,позитив вкладений у кожну дитячу душу,це велика праця!!!

,

Шановні педпрацівники садочку №187.
Від щирого серця хочемо подякувати за Вашу невтомну працю та талант.
Вам, Ольго Олексіївно, за чудово підібраний колектив працівників та відмінну організацію роботи садочку.
Виражаємо глибоку вдячність нашим вихователям Лесі Михайлівні, Галині Ярославівні та помічникові-вихователя Вікторії Тарасівні за вміння навчити, за терпіння, турботу, за професіоналізм і повну віддачу.
Окремо хочемо висловити подяку музичному керівникові Ірині Леонідівні.
Ви прищепили нашим діткам любов до музики, навчили слухати і розуміти музику.
Велике спасибі всім.
Бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті у мирі, любові та злагоди.
З повагою батьки та діти групи «Бджілка», випуск 2014р.

,

Садок хороший,моя дитина відвідує гр. Левенятко, дитина проситься в садок а це свічить лише про хороше відношення до дітей. Вихователі цієї групи хороші люди і кваліфіковані педагоги; чистота, привітність і затишок завжди присутні в групі. Я задоволена дуже.

,

Читаю і дивуюся пишете що попало. ми ходимо в цей садок. Корупція кажите але я небачила її там старих вихователів в яслях теж небачила. Дитина доглянута сита і з задоволенням ходить в садок. Завідуюча пряма і конкретна жінка. А хочете харчування кращого ідіть в приватний садок який коштує 2000 тис. в місяць а не 150 грн. Вихователям та няні окремо спасибі. Кажите сварять і ви сварите тільки у вас 1 дитина а в них 30 дітей. Дякуйте людям за все а непсуйте настрій працівникам. Завжди треба починати з себе!!!

,

Мені подобається,моя дитина ходить в" БДЖІЛКУ".Леся Михайлівна і Галина Ярославівна хороші вихователі,дякую вам за вашу працю з нашими дітьми.

,

Садок на 3+.
Позитивне:
1)Теплий та сухий завжди!Діти взимі в тонких колготках.Реально,там тепло!Це супер!
2)Симпатичний зовні та всередині.
3)Майже в усіх групах гарний ремонт (виключно за рахунок батьків)
Негатив:
1)Погано годують.Порівняно з іншими,меню скупе,а особливо місяць до Нового Року.Бували отруєння.
2)Ясельні групи-просто кошмар!(персонал)
3)Вихователь або персонал ЗАВЖДИ правий!Чудова п.Оля,як тут пишуть,ніколи не стає на сторону батьків і дітей.НІКОЛИ.Захищає своїх працівників!
4)Мало молодих,кваліфікованих вихователів.Переважно старі люди,яким важко поворухнутися,не те,щоб з дітьми пограти.
5)Садок як дешева китайська цяцька-зверху блистить,а візьмеш ближче-тріщить по швах і відразу видно яке це ге.

,

А чому не добиваєтесь шоб відкрили ті садки які вже багато років закриті,замість садків зроблені зовсім інші приміщення.

,

Дай в приватний шок перейде.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я в шоці,біля сорока дітей на одного вихователя,не вистачає шафок,іграшок,ліжок,сплять деколи й по двоє!!!Де санстанція?З дітьми не займаються.Який би вихователь хороший не був ,в таких умовах не можливо добре доглянути всіх дітей.Дуже їм співчуваю,але діти не винні.

,

Все дуже добре!!!!!!!!!!

,

садок дуже гарний!!!я задоволена і моя дитина теж вихователь Русиняк Л.З добре дбає про діток, проводить цікаві ранки дитина із задоволенням ходить в садок.

,

Садочок - гарний, чистий!!!!! Моя дитина відвідує групу левенятко.Я задоволена педагогами: Галиною Євгенівною, Марією Володимирівною, логопедом Ганною Григорівною, а також і нянею Ольгою Михайлівною. Вихователі мають підхід до дітей, проводять різні заняття а також гарні ранки. В групі дуже гарно і чисто! Я дуже вдячна цим людям які дбають про наших дітей!

,

Чудовий садочок.Чистий, світлий.Надзвичайно хороша і компетентна завідуюча п.Ольга Олексіївна. А ще Шановні Батьки, якщо в ваших діток проблеми з мовлення то вам саме в цей садочок. В садочку діє логопедична група, з кваліфікованими педагогами-логопедами. Ми дуже вдячні всьому колективу, завдяки їм моя донечка позбулася мовних дефектів, була добре підготовлена, і успішно навчається в школі.

,

садік чудовий діти задоволенні (питаю як в садіку відношення нормальне),я за дітей радий

,

Садочок як садочок. Мої діти задоволені-я теж. Звичайно усі б хотіли віддати дитину на цілий день ,ще й по 5 днів на тиждень за невелику оплату, зняти з себе тягар усіх клопотів по догляду за дитиною....Признаймось собі ,що інколи ми своїм 1-2 не можемо дати раду, а тут на одного вихователя і няню 30 дітлахів!!! Але ніколи мої діти не повертались додому брудними чи голодними. Вихователі ,принаймі в моїх дітей (гр.Левенятко,гр.Сонечко),дуже хороші !!!! Я щиро дякую їм за їхню працю!!!

,

Я бачила як проходив ювілей у садочку і це не "посиденьки" колективу чи гостей, які були запрошені, а показ гостям досягнень, які були набуті за 20 років важкої, непосильної праці. Був гарний ранок, де виступали наші діти.
Була зроблена фото-презинтація, де було показано наш садок 20 років тому і зараз. Ви робіть висновки, я особисто як забираю дитину з садка, ні разу не зустрічалася з тим, що діти самі, а вихователі десь щось пішли святкувати. Я садочком задоволена, ми з іншими батьками часто сміємося, що дітей з садочку забирати все важче, бо не хочуть іти до дому.

,

А, що в садочку ювілеї справляють,це що ресторан а діти де якщо всі
на ювілеї. Клясно.

,

була запрошина в цей садок на ювілей до колеги по роботі .Познайомилась з директором п .ольгою дуже привітна людина садочок дуже красивий чистий .Всі вихователі привітні мені дуже все сподобалось.Буде нагода відвідаю ще не раз цей садок

,

садочок чудовий!!!!!!!хороший колектив,кваліфікований .чарівна п.Ольга завжди привітна.а що до збирання коштів мені для моєї дитини нешкада.в іншиш садіках беруть більше.якщо нехочете здавати купіть саме необхідне дитині і поставте в шкафчик щоб користувалася тільки ваша дитина

,

Не розумію!!!Як можна писати гадості про садок .Двоє моїх дівчат є вихідцями садочку який очолювала п.Ольга.Віддана своїй справі завідувачка,господиня,людина своєї справи,яка прикладає максимум зусиль,щоби ця установа мала як найкращий вигляд!Привітна ,яка завжди розуміє і йде на зустріч батькам. Мене дуже обурили ці коментарі.Я мала можливість поспівпрацювати із персоналом садку.Дуже хороший колектив ,який віддано працює.
Люди добрі!Подумайте!
,Мама,яка віддає свою дитину на 9 годин в день,в садок,а сама знею пробуває 3 год.в день,має дякувати тим людям,які пильнують її дитину,а не опоганювати садок.Групи в садку чисті,сама брала активну участь у цьому.Теплі відносини вихователів до дітей ! Їсти готують дуже смачно !Мої дівчата по сьогодні кажуть,що я не вмію готувати так як в садку.
Дорогі мами!З повагою відносьтеся до роботи яку виконують люди ,яким ви довіряєте своїх дітей.!!!

,

Чудовий садок !!! У мене вже друга дитина відвідує із задоволенням цей заклад. Вихователі уважні до дітей, проводять з ними цікаві ранки та пізнавальні заняття. Групи чисті, теплі... і ,доречі, майже в усіх туалетах ремонт із новою плиткою та сантехнікою... Дуже прикро, що не всі батьки обєктивно оцінюють роботу працівників !!!

,

в цьому садіку не для дітей,а для "ПОКАЗУХИ",діти грязні.хоч збирають по 15 грн щомісяця на миючі,шо і кого там миють невідомо,туалет брудний діти бояться піти туди,персонал не привітний,кричать на дітей,діти мають страх туди йти....прикро дуже....

,

Садок-ЧУДОВИЙ! я в ньому вчився і можу впевнено сказати що дітям там комфортно а вихователі вміло виконують свою роботу, і наскільки я знаю практично не міняються це свідчить лиш про те що вони добре кваліфіковані!

,

мій син відвідував цей садок 1,5 року, потім змінили, бо це неможливо терпіти...діти брудні, навіть якщо їх в групі 5-8, вихователі дозволяють залишити дітей надворі і піти собі в приміщення, хабарі беруть в неймовірних сумах, і крім того збори в групу вимірюються сотнями гривень...жах!!!

,

корупція!

,

Постоянние побори ..КОРУПЦІЯ!

,

садик хороший. но есть некоторые группы в которых сильные поборы.

,

Шановні батьки, садок гарний, з нормальними умовами і вихователями. Повірте, що зуваження завжди будуть і недоліки теж. А щодо криків та не так одягнених діток - спробуйте самі ідеально прослідкувати за такою кількістю дітей, тут з одим не усі ідеально справляються.
Давайте усі докладати зусиль, щоб нашим дітям було якнайкраще.

,

Садочок гарний.Завідуюча хороша.Вихователі дуже кричать на дітей,бють по рукам,на прогулянці не слідкують за дітьми,а лускають насіння,діти неохайно одягнені,взуття наполовину взуте,одним словом хто як зміг одітися з діток так і пішов гуляти.Доглянуті тільки ті дітки, батьки яких в батьківському комітеті,але всі там не можуть бути.За місяць розчарувалася дуже.Зранку приводиш дитину в садочок а з далеку вже доносяться крики з усіх сторін садочку,забираєш те саме.Не дивно що дітки не хочуть іти

,

Садочок хороший, вихователі добре ставляться до діток. Харчування супер !!!!! .Дякую колективу за добрий догляд за дітьми та прекрасні умови що в садочку і на дитячих майданчиках.

,

Дорогий. Мені не дуже подобаеться.

,

Пристойний садочок

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги» на м. Левобережная
Детский сад «Монтессори. Первые шаги» на м. Левобережная
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь