Оценка посетителей
(по 26 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Гарний садочок ! Друга дитина ходить - ми дуже задоволені

,

Відношення до дітей та батьків як до мішка з грошима. Це все для ваших дітей, будемо разом створювати умови для дітей. ... Деруть три шкіри ще й вас винними зроблять, бо щось зіпсулось. А заможні батьки як барани - мешкають і головами махають. Бо ж вони кращі і деруть з них побільше бабла. Чим завідуюча користується. А потім державні гроші за ремонт собі у кишеню. А вам шановні дякую, що дурні. Батьки ж раді старатися. Тільки не знати для кого, бо дітям точно умови не стають кращі як і ставлення до них.

,

так, погоджуюсь зі всіма відугками, що садочок достойний, і годують добре і заняття хороші, а відповідно і ажіотаж на цей садочок є,- всі хочуть потрапити. І одна противна хамка активно цим користується, незважаючи ні на електронну чергу , ні на законні пільги, а виключно на гроші і можливості батьків.Це жах!!! туди потрібно поставити молоду завідувачку з нормальними поглядами, а не пережиток радянського союзу, яка вважає нормальним обдирати всіх просто за те, що на законних підставах ти хочеш потрапити в її садочок.

,

Все, що написано про "добровільні пожертви"-абсолютна правда. Спочатку ви "жертвуєте" на садок . Тут все чітко-директор розповідає про обсяг робіт,які треба провести. Калькулює вона теж чітко- 500 дол. з носа-не менше. А потім починається саме цікаве. Мало того, що діти ходять на "добровільні" гуртки(а це по грошах сума не мала-за такі гроші дитина може займатись в приватних гуртках де дітей не 30 чол, а 10-15 ), так ще організовується батьківський комітет, який постійно на щось нагло вимагає гроші. Це при тому, що на потреби групи гроші здаються щомісяця . Ставлення до дітей-чисто "потрєбітельскоє" . Такий собі "бізнес" в державному садку.

,

Що сказати ...?
чиста математика - місце не де виховується нові покоління свідомих і гарних громадян - а пп з державним капіталом
з кожної дитини на "дизайн" - це: 3 рази в тиждень х кількість дітей - гроші шалені на сьогоднішній день - міг б у нас викладати сам Пікассо або Моне ..... жаль що діти "виховуються" в такому світі "цінностей"
прикро що все робиться по знайомствам і за гроші - не тому був майдан

,

Садочок дуже хороший, читаю зверху і дивуюсь про завідувача садку п. Людмилу - ніякого хамства ні при поступлені ні зараз ніколи не чула. Рахую її дипломатичною, комунікативною людиною. Повірте якраз я мала досвід в спілкуванні з іншими завідуючими садків Галицького району коли підбирала донечці дошкільний заклад. Про надзвичайні побори як пишуть - це смішно, оплата за харчування така як всюди, за англійську мову теж, викладач з дизайну настільки вкладається в процес -що це вартує тих коштів. Надзвичайних внесків не було за 3 роки - суто витрати на канцтовари і додаткові іграшки. Не розумію люди ми ж не живем при комунізмі!!!!!! Теплі, чисті приміщення, дбайливі няні,гарні майданчики,веселі ранки, хороша атмосфера. Особлива подяка Галині Степанівні, Ірині Вікторівні, Любов Мирославівні. А читачам розуміння того що халяви зараз немає ніде, і щось краще буде завжди дороще. А зекономлені на умовах гроші потім потратяться на лікарів. Такщо старатись треба - а це безплатно не буває.

,

Щиро вдячна Людмилі Пантелеймонівні. Знайте що Ви все робите правильно і результат є. Після садочка дітей з радістю беруть в школу бо знають за рівень підготовки яку дають вихователі.

,

Садочок охайний, жіночки в роботі з дітьми дуже привітні а от завідувач . . . Це просто щось неймовірне . . . При попередній домовленості в листопаді вона сказала що все добре, домовимося, приходьте весною, ближче до літа але зареєструйтесь на сайті. Я мала необережність зняти свою дитину з одного садочку де ми були в першій десятці і поставити на реєстрацію в 21 садок. Прийшли в кінці квітня а нас . . . не впізнали, спитали - а ви взагалі хто, я вас не пам'ятаю? Оце так несподіванка . . . Чи може це амнезія? Р.S. були готові заплатити, але про це навіть ніякого натяку не було, було категоричне НІ! А для чого треба було в листопаді обіцяти?????? На це запитання я відповіді не отримала.

,

Щиро дякую Оксані Володимирівні та Стефі Михайлівні які люблять наших діточок.

,

Колись хотіла віддати доньку в цей садок, але познайомившись з завідувачем, відразу передумала це робити. В людини явно завищена самооцінка. Було дуже неприємно слухати про те, яке в них все елітне і наскільки це дорого. Було відчуття, що мене змушують вступити в секту.

,

садочок майже феодальний - ) є цар і підвладні які дуже гарно і вміло збирають кошти з батьків. Хоч гроші з міської ради відлаюються на ремонти - все ж таки доводиться батькам робити їх за власний кошт, система цікаво придумана. Гуртки - тзв. дизайни ітп. немалі гроші коштують - а хто веде ? ...
таке враження що це пізнє середньовіччя - в кого більше грошей - до того ставлення нормальне - якщо батьки пересічні - тоді ставлення до батьків та дитини гірше. В виховному та дидактичному процесі нема нічого особливого.
завідуючи непоганий "менеджер" но не керівник навчального закладу який має передавати якісь цінності ...

,

Жахлива завідувачка!!!!! Бере дітей "вибраних" заможніх людей все що в садочку за гроші батьків

,

Гарний садок з чудовим персоналом.Так,гроші треба дати.Але коли туди заходиш-одразу видно на що і куди вони витрачені.Шкода тільки,що не всі дітки можуть рости в таких умовах

,

хочемо туди потрапити,скажіть як????
завідуюча каже,що немає місця і категорично відмовляється розмовляти)))як домовитись?малому 2,5...

,

Читаю коментар і дивуюсь!!! Невже є ще такі батьки які не хочуть кращого для своєї дитини. Гуртки (англійська, дизайн, гімнастика) це не є погано і не дорого. А хочете не ходіть і до дитини ставлення не зміниться. Я вам гарантую, оскільки сина вожу в цей садок.
Якщо попали в цей садок то повірте перейти в інший ви не захочете.

,

Так, в садочку тепло, затишно, дуже добре обладнаний, функціонують гуртки. Але чомусь ніхто з батьків не зазначає, що все це робиться їхніми (батьківськими) коштами. Внесок при поступленні 1,5-3 тис. грн. Щомісяця окрім оплати за садок, оплата "на групу" з кожної дитини. Окрім того, батьківські комітети збирають гроші не тільки своїм дітям на подарунки та канцтовари, а й на грошові премії для персоналу, причому конкретно зазначають скільки кому кожна група повинна віддати. І так кілька разів на рік. В загальному виходить кругленька сума. Плюс кожен з батьків додатково за свої кошти закуповує побутову хімію. А на будь-які запитання зі сторони батьків відповідь одна: "Ви знали, в який садок ідете!" Так в який же? Ми думали, що це садок державний, а виявилось...? До речі, про гуртки, вони за додаткову плату і ніби добровільні, але все поставлено так, що не дати туди дитину неможливо. І ще, якщо батьки не дуже спроможні до оплати тих всіх послуг-відношення міняється і до них, і до дітей!!!

,

садочок супер

,

Садок чудовий! Завідувач прекрасна. Вихователі добрі чуйні не конфлікні. В садочку прекрасні умови для дітей. Особливу подяку хочу сказати вихователям МАРІЇ ІВАНІВНІ і нянічці ОКСАНІ РОМАНІВНІ.Чудові ЛЮДИ які знаходять підхід до кожної дитини. Мій синочок іде в цей садок з великим задоволянням! ДЯКУЮ ВАМ!

,

завідувач нахамила з порогу. свою дитину таким людям в житті не довірю!!!

,

Садок хороший завдяки своїм чудовим вихователям. Наша Оксана Володимирівна - друга мама для наших діток! Вихователь від Бога!

,

Прекрасні вихователі. надають велику базу знань діткам. дуже затишно і тепло. А ранки в них просто чудові і незабутні. велике дякую цьому колективу садочка. мій син в захваті від садку і виховательки

,

Найкращий садочок!

,

садочок чудовий,мій синочок туди ходить.

,

хороший садок!!!!

,

Найкращий садок у місті

,

Гарний садок!

Партнеры сайта
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Детский сад «Монтессори. Первые шаги»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь