Оценка посетителей
(по 8 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

дуже дуже хороший садок! найкращий який може бути для дитини! всі вихователі і няні хороші і уважні до кожного. ярослава дем.янівна знає батьків кожної дитини. а оксана іванівна найкраща вихователька. уважна відповідальна. кухня дуже смачна мій син задоволений що аж дома просить так само готувати смачненьке. молодці ні на хвилину не шкодую що віддала сина у цей садок. всім рекомендую! не пошкодуєте!!!

,

Вже два роки перечитую тут відгуки, і підозріло, що ніхто не пише мінусів, тільки - хороше. А садік зовсім звичайний, нічим не кращий і не гірший, ніж інші державні садіки. Виховалеті - як і всюди. Особливої любові до дітей - не помітила, хіба до "обраних". Хороше харчування. Є гуртки для бажаючих - як і всюди. Питались про гроші - їх треба здавати частіше, ніж би хотілось.

,

Які ціни вас цікавлять? Питайте. Радо відповім. Ми цього року пішли в ясельну групу. Задоволені, тільки дуже багото дітей і дуже мало місця, як для ігор, так і в спальні.
Навіть не уявляю як вихователі справляються.

,

Дуже цікаві відгуки! Щось підозріло! Ніхто про ціни не пише? Може це родичі керівництва?

,

Чудовий садок! Як одна велика сім"я. Всі вихователі знають усіх діточок. Ярослава Дем"янівна, завідувачка, дуже старається для садочка, постійно щось намагається покращити, беззупинно працює в цьому напрямку. Любов Степанівна, медсестра, опікується всіма діточками, дуже їх любить. Лариса Василівна, музвикладач, гарно і з любов"ю займається з дітьми. Кухня дуже смачна. Взагалі весь колектив садочка дуже милий, професійний та привітний. Велике їм дякую ти низький уклін!
PS. Всіх вихователів перелічити складно, але всі дуже класні!

,

чудові фахівці Галина Тадеївна.. Іванна Йосипівна ,Марія Семенівна.

,

Дуже гарний садочок, маленький і дуже домашній. Вихователі привітні, хороші фахівці, медсестра п.Люба - як мама біля наших діточок, знає кожну дитинку. Завідувачка п. Слава людина на своєму місці - старається для садочка і це можна помітити. Моя доня ходить вже в старшу групу і я жодного разу не пошкодувала, що вибрала цей садок. Дитина доглянута, навчена, люблена, із задоволенням біжить до садка. Велика подяка всім працівникам цього садочка!!!

,

Це дуже хороший садочок. Там смачна кухня, цікаві заняття для діток, просторі майданчики для ігор, і, що дуже важливо, з дітьми працюють чудові вихователі. Ми задоволені їхньою роботою.

Партнеры сайта
Детский сад «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Детский сад «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь