Оценка посетителей
(по 73 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете детский сад и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Двоє моїх дітей відвідують цей заклад і хочу сказати, що я задоволена. Діти з задоволенням йдуть в садочок, а це для мене головне. Коли мали йти в даний днз, теж наслухалась різних відгуків, але дякувати Богу з вихователями нам пощастило, а все залежить саме від них. Завідуюча Леся Миколаївна справді строга пані, але жодного разу не мала з нею жодної конфліктної ситуації, тому дивно читати деякі коментарі по відношенню до неї. Щодо поборів, збирались гроші, щоб зробити щось в групі чи обновити меблі, але ніяких колосальних сум, вітали вихователів зі святом - це звична річ в кожному колективі, купляли іграшки в групу на Миколая - це для своїх дітей. Загалом, ніякого негативу нема і дуже часто проблеми собі створюють самі батьки. Діти до всього ставляться набагато простіше. Тому рекомендую всім ДНЗ №40.

,

Садочок убогий..оскільки "нормальних" дит.майданчиків немає...побори ужасні ,щомісяця по 30грн з дитини+120грн на канцтовари..+ і кожного року нова обновка групи...то ремонт спальні ,ванної кімнати ,пісочниці і т.д...скільки то може продовжуватися.....всі у садку хабарники.!!

,

Двоє моїх діток ходили у цей садок. Ходили із радістю, навіть додому не хотіли йти. В садочку працюють справжні педагоги. А завідувач закладу Леся Миколаївна дуже хороша людина, педагог та керівник.Рекомендую цей садочок.

,

Закінчили цей садочок двоє моїх дітей. Чудовий, ми були задоволені і згадуємо з вдячністю!!! Хороші вихователі, нянечкі, музкерівники, методист, чудова кухня. Садочок і теріторія красиві, доглянуті. Дивуюся відгукам стосовно Лесі Миколаївни, я зовсім іншої думки! Хороша, відповідальна, дисциплінована, небайдужа людина, Педагог. Розуміє дітей, чітко організовує роботу всього персоналу садочка, де працює від самого його відкридтя.
Мамочки дивіться гарний український мультик "Ведмедик І Той, Що Живе В Річці" ;)

,

Зате про старшу групу "Левенятко" (раніше називалася "Рушничок") у мене лише добрі та світлі спогади. Там були дві виховательки Марія Михайлівна (основна) і Надія Григорівна (підмінна) - обидві літні жінки, нянечка Світлана Григорівна - молоденька, 30-ти з чимось років. Була в нас ще тимчасова вихователька - Галина Іванівна. І ще на додачу логопед Леся Михайлівна і муз.керівник Романа... забула по-батькові, здається Миколаївна. Це були Люди з великої літери, які народжені бути педагогами. Вони були строгими, коли того було треба, а в цілому як другі мами: добрі, дбайливі. А заняття які були! Якщо в "Колобку" був стандарт "вирізаємо-клеїмо-ліпимо", то в "Левенятку" я і танцювала, і співала, і твори читала, і знала чимало з різних галузей. Згадую добрим словом колектив цієї групи!
І друзі у мене були і в "Колобку", і в "Левенятку"; як назло, не пам'ятаю їх прізвищ, щоб знайти Вконтактах(
Наскільки ж усе пізнається в порівнянні...

,

Дитина ходить в садок третій рік.Побори страшні, хоча я грошей не даю та батьківський комітет невпинно мене тероризує!!!Але я знайду на них управу.Люди не піддавайтесь, не пхайте гроші,адже в державному бюджеті закладені кошти на освіту,проте, вони їх "економлять",тобто умисно не використовують і потім мають великі премії, за економію державних коштів,а ми з вами їм в цьому допомагаємо!!!

,

Садочок гарний перше враження що приватний. А начальство дуже невихована жінка і відгуки по сихові про неї негарні ми потрапили в цей садочок але завідуюча неприємна жінка.

,

Садочок гарний і охайний, вихователі теж нормальні, всі ми живі люди і бувають різні ситуації в житті. Попали без ніяких хабарів і тому подібне, а те що збирають з батьків гроші це правда, але як би не збирали, то уявіть собі як би виглядав той садочок..... Від нашої держави багато не дочекаєшся.

,

цікаво чи оці обурення батьків хтось перечитує!!!!! бо не приймаються ніякі міри, щодо коментарів батьків, щодо поборів,а оці відпрацювання і чергові групи по садочку , і коли дитина відмовляється йти в другу групу ,до других вихователів, це абсурт!!!!!!!!! батьки змушені тягати дітей на роботу це правила завідуючки чи вищого начальства наказ так неповинно бути раз є робочий день так працюємо а не закриваємо групи і на цілий садочок 2 групи і завідувачка а батьки з дітками нароботі я б ще писала багато але і так нічого з того небуде я так бачу а як гроші здавати то вже

,

Я ходила в цей садок в групу "Ромашку".Вихователі:Анна Андріївна і Анна Михалівна ,та няня Любов Антонівна дуже добрі.Я закінчила садочок у 2010 році.

,

завідуюча справжній пес і гістаповець вона дуже коректна пані що до батьків в очі а поза очі зовсім інша я мав нагоду з нею спілкуватися!!! і коли настане день коли почнуть молоді працювати а не пенсія!!!!!!

,

садочок супер!!!!! вихователі супер. дитина ходить із задоволенням . нехоче додому іти , а от завідувачка як пес скажений, кидається на всіх, вона не вихована , чому таких терористів, ще тримають на роботі , людина пенсійного віку, куди дивиться вище начальство , вона невміє культурно розмовляти з батьками дуже хамить!!!!!!!я надіюсь що їй ще недовго працювати!!!

,


У мене двоє дітей, виховувались у цьому садочку, група "Бджілка"-найбільше мені подобалась,потім у "Соняшнику" та були у групі "Барвінку"- вихователі там були чудові, наскільки знаю й надалі там працюють. Були такі, які намагались допомогти батькам - довелось звільнитись, бо такі собі батьки "огризаються" тут, на вулиці, між собою, а там мовчите, як побиті "цуценята"- завідуюча так це факт, як "гістаповець" і тд. Вас тут стільки є, а там Ви де? Далі "пхаєте"- у кишеню, самі вчите, а особливо ті що мають що запхати, от і завідуюча "культурна дама" .
Є на це відповідні органи-дійте, а не обурюйтесь мовчки, це нічого не дасть!!!!

,

Нас таки проийняли в цей садочок - без проблем. Завідуюча, як виявилось дуже люб"язна та інтелегентна жінка. Вихователь теж ніби не погана (не можу сказати впевнено,бо були в садочку лише пару разів). Ну загалом все подобається і мені і дитині,а далі буде видно. Я задоволена, хоча очікування були гірші (оскільки перед зарахуванням в садок читали не найкращі відгуки).

,

Ми стоїмо на черзів цей садок. Сподіваюся з вересня почнемо ходити,оскільки ми пільгова категорія,хоча завідуюча нічого не пообіцяла...можливо, бо ми їй нічого непропонували))) Але, якщо не візьмуть позачергово,як того вимагає законодавство, буду говорити із завідуючою на іншому рівні, а ще заодно перевіримо списки діток яких прийняли,чи справді там 20% пільговиків і чи всі в черговому порядку туди попали))).Відгук обов"язково залишу.

,

Це реальний колгосп,а не садочок (при цьому кожного місяця хочуть грошей - то день народження в когось,то якесь свято і треба"чисто символічно" "скинутись" батькам). Батьківський комітет взагалі окреме питання. Він як міф - десь нізвідки береться,ніхто не в курсі де і коли і, власне, ким він обирається? Проте комітет цей досить вправно вигадує купу причин для здачі коштів. Перевірити куди йдуть ці гроші теж неможливо! Класика жанру.

,

Доброго дня! Хочу поділитися своїми враженями про садок. Свого синочка я віддала у віці 2 років(з невеликими труднощами)... Дитинка прийшла до садочку ще у памперсі. Дякуючи Ромі Дмитрівні, Юлі Орестівні та Любов Степанівні ми подорослішали та полюбили садок... А далі постійно змінювались вихователі, це було жахливо...Але дякуючи помічнику вихователя Любов Степанівні (яка заміняла всіх....) ми дійшли до випуску. Це людина на своєму місці!!!!!!!!!! Щодо "хабарів" "поборів" а де їх немає??? Леся Миколаївна-людина з важким характером, але з "тюремною"дисципліною. Можливо це і добре????

,

Моя дитина ходить в групу " Фруктовий садочок" я повністю задоволена цією групою. Хороші вихователі які мають дійсно підхід до дітей і до батьків. Моя дитина дуже їх любить. Добре ставляться до тітей. за це можна їм сказати ДЯКУЮ.

,

Садочок дуже хороший. А вихователі ще кращі. Моя дитина ходить в групу *Соняшник* і вихователі в ній просто неймовірні. Світлана Петрівна і Олена Богданівна, низький вам уклін! Дуже гарно працюють з дітьми, мають гарний підхід, я дуже задоволена!

,

Моя донечка з літа уже відвідує групу "Фруктовий садочок " . Дуже охоче біжить в садочок ))) Любить дуже вихователів . Насправді чуйні ; привітні ; добрі люди ))) Спасибі вам !!!!

,

Моя дитина теж відвідувала цей дитсадок, а саме групу "Вишенька", і що ж я хочу Вам сказати: по-перше, вихователі дуже хороші і чуйні, по-друге, завідуюча не така жахлива, як Ви описуєте, вона цілком нормальна та розуміюча людина і загалом садок дуже хороший.

,

дівчата кому як повезе, не все так погано, є і багато доброго!!!!!!!!!!я попала по черзі дуже спокійно, а ходила в 130 садочок,то мене звітам торанули можна сказати випхали бо я непогоджувалася дати суму яку вона запросила!!!!!!!а сума була дуже косюча !!!!!!а в 40 мене приняли і дуже гарно я попала до дуже хороших вихователів що дитина ходить з задоволенням!!!а щодо медсестри то справді хамка але вона колись ще попадиться на своїх поборах, а чи має вона право виписувати довідки щей за таку суму і хто їх бачить!!!!!!!!!!

,

Була сьогодні в садочку №40 обнагліли,я мати одинока і мені треба виходити на роботу тому що за копійки які платить держава не можливо забезпечити дитину!так там немає місць, сказали чекати, прийти в вересні може щось зявиться,бо в першу чергу вони брали пільговиків дітей військових і багатодітних,а що робити таким як я немає за що жити і з ким лишити дитину ще в садік не беруть а за гроші місце швидко знаходять!

,

здесь женщина спрашивала,какую сумму денег надо,чтобы попасть в этот колхоз-тоисть садик №40.Отвечаю:300 у.е.-это в прошлом году было.Счас уже 400,а то и больше.Моя подруга до сих пор в шоке от суммы.В итоге сама сидит с ребёнком.Так что девочки,копите деньги,чтобы попасть в Универ,тоисть в садик №40.Позорище!взяточники!хамы!И главное-не боятся ничего и никого.

,

це не садік,а група корумпованих осіб,які керують всіма:і дітьми,і батьками,на превеликий жаль.крики і мати-все,що діти отримують.Завідуюча знає і мовчить.Вона знає,чому мовчить.Просто сльози в очах і не має слів.Є гроші?-приводь дитину,нема-забирайся геть!-цю фразу я запамятаю надовго.Хай щастить!

,

Як можна говорити про цей садік щось позитивне,коли тобі в очі завідуюча говорить суму,яка їй потрібна,а біля неї стоїть мед.сестра і "підтакує"-люди-це нормально?!Чому цю аферистку ще там тримають?Чому батьки мовчать?!Це ж двулічне "существо",якій вже давно пора дома сидіти,а не Гроші "здирати" з бідних людей.гупа "Ромашка" і "Вишенька"-це взагалі.я про вихователів.Галина Миронівна-це просто....Мені у вічі вона сказала"Будете багато виступати,ваша дитина заїкатись почне". як це зрозуміти?це просто ситуація "SOS".Куди йти,кому жалытися?Як себе вести в такій ситуаціі?Я роботу втратила через це:дитина то покалічиться,то зуб вибє.пальчик вивихнула.як?Де була ця "вихователька"?Кого вони там виховують і як?Дитина плаче щоранку,не хоче туди іти.Чому???.Люди добрі!Скільки можна вже "на кишеню" їм "пхати"?!Ми знімаємо квартиру,а вони в особняках.за чиї гроші?

,

Тут цілу книжку можна садік №40 написати.Але якщо декількома словами,то: корупція процвітає!.прямо в очі говорять суму,яку треба дати за дитину в садік.Завідуюча- до такої степені "зажралась",що вже 300 доларів,як за першу дитину давали,їй мало,хоче 500.Нічого не боятся.Це страшно.Медсестра прививки продаґ по 100 гривень(докази є!).і це тільки капля в морі.Вихователі самі собі "збирають" батьківський комітет,а потім з ним і ділятся грошима,що батьки здали якоби на потреби садочку.Я була шокована від усього почутого и побаченого.Я цього так не залишу і доведу,що це не можливо так!Щоби гроші,А не діти! були на першому в дит.садку-це нонсенс!500 доларів-тільки вдуматись.а за що?.деяким працівникам лише в тюрмі працювати,тільки не з дітьми,про завідуючу-окрема тема за слова відповідаю і докази є.Бог їм суддя.дітей жаль до сліз,а батьки чомусь!мовчать.прикро.

,

Не змогла залишитися осторонь від повідомлення однієї мами , яке було написане 14.02.2013, в 10:06 стосовно вчетелів-логопедів цієї дитячої установи !... Мій син Данило випускник з групи "Соняшник" був зарахований в цю групу з важким мовним діагнозом - дизартрія .З логопедом ,а саме з Наталією Миколаївною ми подолали цю ваду!Вона надавала нам консультації
та рекомендації! Тільки разом, я -як мама,і фахівець змогли подолати цю мовленнєву ваду.Поділюся з вами своїм досвідом : тільки батьки разом з логопедом,і вихователями зможуть подолати всі мовні проблеми. Дякуємо вам Наталіє Миколаївно за вашу ПРАЦЮ!!!.

,

Ми вже рік стоїмо на черзі в садочок з літа повинні вже йти,але в останній момент завідуюча сказала що місць нехватає при тому що в мене чоловік військовий і повинні без черги брати.

,

садочок гарний!!!!!!!!!!вихователі добрі чуйні працюють з дітьми.Але що роблять логопеди я не знаю моя дитина як попала в логопедичну групу з проблемами по вимові так і закінчує логопед не дає нам ніякого результату і що нам робити може треба більший контроль над Наталією Миколаївною щоб вона давала результат!!!!!!!!!

,

Група(Сонечко)найкраща,вихователі чудові і нам усе тут подобається.Супер!!!

,

ми ще туди неходемо,,але уже склалася недуже приємна ситуація.Ходила туди я 3 рази до 1року дитині...завжди казала завідуюча незаписую приходьте з нового року.От терпіння мого невистарчило і пішов чоловік до неї з нового року записувати дитину у садочок.ще не було 10.00год і її ще не було на роботі ,сказала вихователька почекайте вона запізнюється .От коли вона прийшла уже список на 35 людей..Питання звідки вона їх взяла ,як тільки прийшла на роботу 2числа.

,

Не пишіть дурниць, харчування у садочку дуже хороше, ви вдома стільки не готуєте щоденно страв, все дуже смачне,сама пробувала і м"ясо і риба в нормальних порціях,а садочкові оладі для моїх діток найсмачніші.

,

Садік НІЯКИЙ!!!Завідуюча аферистка и хабарниця.Я збирала півроку суму,яку вона мені назвала,щоби дати,щоб попасти в садік,але знайшлася багатша людина,яка мене випередила,і я тепер дома з дитиною,робота "накрилася"..."Дуже вдячна завідуючій Петрусь Лесі Михайлівні,Бог їй суддя.Це не людина для такої посади,їй треба в тюрмі над зеками,а не з дітьми....і я знаю,що говорю ....(ПРИКРО,що такі особи нас оточують...

,

садок -колгосп, мало того, що вихователі заглядають в руки, то щей дозволяють говорити дітям різну дурню. Завідуюча попри те , що стояли на черзі, обдерла добряче. Рівень досить низький по всьому.

,

завідуюча хабарниця жахлива, як таких людей ще тримають на тому місці???
щоб попасти в садок ми заплатили кругленьку суму.обдирають як можуть!!!!

,

Цей садок най кращий)) я у ньому була 4 роки і вже 6 років згадую про вихователів групи "Калинка''садок дуже добрий просто супер))
Хотілось подякувати всім вихователям групи "Калинка"за те,що виховали таких добрих дітей))

,

На загал садочок не поганий. Моя старша донька ходила в групу ”Бджілка” і в мене ніколи не було жодних зауважень. Молодша донька ходила в ясельну групу ”Метелик” теж все було гаразд. Зараз вона у групі ”Ромашка” – це просто жах. Вихователі дозволяють собі лаятись на дітей, піднімати руку. Вже кілька днів намагаюсь додзвонитись до завідуючи, але мене спіткають невдачі. Зашлю до неї чоловіка, в нього розмова коротка. Садок хороший, але пару таких ”стерв” псують загальне враження.

,

Дуже хороші вихователі в "Метелику", дійсно люблять дітей і хочуть їм допомогти бути щасливими. Щиро вдячні вам, Лесе Романівно та Юліє Орестівно! Дай вам Бог здоров"я!

,

Садочок супер! Ми ходили в "МетелиК".....тепер перейшли до "Бджілки"....Задоволені - словами не передати..... Щиро вдячна вихователям "Метелика" Лесі Романівні і Юлі Орестівні, а також Любов Стахівні. Дуже Вас любимо і скучаємо за Вами....Слухняних Вам діток і побільше зарплати ))))) Привіт від моєї Танюсі )))))

,

Ми записалися рік на перед,і не стояли у ніякій живій черзі.Попали без проблем,дуже задоволені садочком і вихователями.

,

Садочок дуже хороший!!!! Особливо вихователі Юлія Орестівна і Леся Романівна. Залишіть їх, будь-ласка, нашим діткам!!!!!!

,

дівчата!в кожен садочок на сихові тяжко попасти, і не обливайте брудом ,садочок ми стояли на черзі не було місця,і нам сказали звільнеться місце і нас візьмуть ,що правда міце звільнилось і ми попали в садочлок без проблем!

,

Садок досить охайний і чистий, вихователі уважні.
Якщо вчасно записатись за рік, можна попасти безкоштовн

,

в цьому садочку жива черга. тобі кажуть коли прийом і ти попадаєш 100%.ми так попали без проблем а щодо завідуючої така сама як і всі нормальна людина!!!!!!

,

Ось вже півтора роки стою на черзі до цього садочка, завідуюча просто жахлива, час вже б змінити, куди дивляться контролюючі органи?

,

неправда садочок суперррррррррррр!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

я не погоджуюсь з вище написаним коментарем, садочок насправді найкращий, зі всіх на Сихові, і щодо завідуючої також неправда ви підіть в інший садочок вам там скажуть те саме!!!!!!!!!!!!

,

Погоджуюсь з вище написаним .Садік ніякий!

,

Садочок розчарував!Завідуюча хабарниця,дуже тяжко попасти.Підготовка до школи слабенька,прикро.

,

Ясельна група "Метелик" дуже хороша, садочок охайний і чистий. Якщо вчасно записатись, то не вимагають жодних благодійних внесків. А якщо посеред року, то дійсно практично нереально попасти.

,

Мені дуже подабається цей садок. Моя старша дитина ходила, а тепер і молодша ходить. Сестри двоє дітей теж відвідували цей садочок. Всі задоволені. Чисто, охайно. Дякую за роботу усьому колективу.

,

Садок супер.

,

ми намагалися потрапити в садок без хабаря і завідуюча дуже довго"копала" нас, кожного разу ій в довідках не вистачало якогось речення...ми її не "зацікавили". зате в іншому садку, де не така примхлива керівник- наші довідки в порядку.

,

Група "Бджілка" та Світлана Іванівна Бачинська - найкращі!!! Скільки б я не мала дітей, всіх би віддала до неї.

,

ми закінчили відвідувати садочок№40 ми ходили в групу С О Н Е Ч К О і нам там було дуже добре ми дуже -дуже задоволені шкода що так скоро промайнули ці 3 роки і наші вихователі просто С У П Е Р багато чого навчили наших діточок і завідуюча зовсім не хабарниця вона робить приємну атмосферу в садочку!!!!!

,

Я дуже задоволена групою "Фруктовий садочок".Там хороші вихователі та панує приємна атмосфера!

,

Дуже хороша група "Фруктовий садочок". Там працюють добрі, чуйні вихователі, які велику увагу приділять дітям і батькам. Крім того, що група естетично оформлена, в ній завжди панує затишок і хороша атмосфера.! Моя дитина з радістю біжить в "Фруктовий садочок".

,

Моя дитина цього року вже у випускній групі (Зозулька). Садочком задоволена дуже і дуже. Вихователі - супер (Світлана Петрівна, Тетяна Володимирівна і Світлана Григорівна). Дуже шкода що ці 3 роки так швидко проминули. Велике Вам дякую і щасти Вам.
Щодо завідуючої- хабарниці, то підтвердити не можу. Ми йшли в садок у 2007 році, коли був великий наплив дітей у садок. Хабарів жодних не давали. По квитанції перерахували на садочок 100 грн. ( думаю це не хабар).

,

по 5-тибальній системі - 4!!!

,

хочу попасти у ваш садок и незнаю скильки треба дати грошей пидкажить будь ласка

,

так, вихователі хороші. Завідуюча хабарниця . Тільки думає скільки б то грошей витягнути з батьків і ще з держави. Та подумайте хоч раз про дітей!!!!!!!!!!!!!

,

Я не задоволена! Гуляють дуже рідко і харчування одноманітне.
Щодо вихователів, то в ясельках, група "Метелик"-вихователі супер, а в старшій логопедичній - жах, дуже байдужі до всього навколо

,

гарний садочок сууууупер!!!!!!

,

дуже рада що моя дитина в цьому садочку .все мене влаштовує

,

садочок супер!!!!! і працюють в ньому гарні працівники

,

дуже гарний садочок !!!!

,

моя дитина відвідує садочок вже чотири роки групу "Сонечко" іми задоволені

,

Так садочок непоганий,тільки мені здається що з дітьми мало часу гуляють: 20-30 хв. максимум.

,

Садочок непоганий, але дуже одноманітне харчування.

,

Моя донечка відвідує садочок вже третій рік (група "Бджілка") - я задоволена, і підхід до дітей гарний, і вихователі легко знаходять спільну мову з дітьми.

,

Садочок дуже гарний. Мої діти задоволені, з великою радістю відвідують його.

,

Я і моя дитина дуже задоволені садочком.

Партнеры сайта
Детский сад «I-Kids»
Детский сад «I-Kids»
Все партнеры | Стать партнером
См. также:
Обратная связь